زمان کنونی: 1395/09/13، 03:09 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #121
1394/09/30 05:06 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

روش مصرف اين محصولات خيلي راحته،ژل شستشو را هر صبح استفاده ميكنيد،صورتو خيس كرده مقداري از ژل را ميزنيم به نواحي مختلف صورت يه دو دقيقه ماساژ ميديد تا كف كنه بعد ابكشي ميكنيد.بعد از اينكه صورتتون را خشك كردين از اسپري اب اورياژ يه سه ،چهار تايي پاف ميزنيد به صورت.موقع استفاده از اسپري قوطي محصول را تكان نديد.بعدش خيلي مختصر كمي تونر را با كمك پنبه يا دستمال كاغذي روي پوست را ماساژ بدين.شير پاك كن هم شبها ميزنيد به صورت و چون حالت كرمي داره مثل ماسك كامل صورتو بپوشوني بهد از 5 دقبقه اروم و دوراني ماساژ بده بعد شير پكن را با دستمال حسابي از روي صورت پاك كن بعدش از تونر استفاده ميكنيم؟اول بقاياي شير پاك كن بايد كاملا از بين بروند دوم اصلاح منافذ صورت و از همه مهمتره اماده كردن پوست صورت براي پذيرش و تاثير پذيري بهتر و بيشتر كرم شب مورد نظرتون.اب اورياژ اصلا محدوديت مصرف نداره در هر محيطي و در هر زماني بسيار بهتون كمك ميكنه.در ضمن كاملا ايزوتونيكه و اين يعني اينكه ميتونيد براحتي داخل چشم هم اسپري كنيد.

ارسال: #122
1394/10/06 03:48 ب.ظ -
hch آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

سلام ممنون از راهنماییتون شما طوری جواب دادید انگار بوست من رو دیدید حتی بزشک مشاور لیراک هم برای من تشخیص یوست مختلط داده بود ولی وقتی رفتم محصولات رو بخرم بهم گفتند بوستم دهیدراته است و بیشونیم بوسته بوسته شده که یه همین دلیله وبیشنهادشون بلی فنول کدلی برای روز و زل کرم مگنی فیسنس برای شب بود به نظر شما مگنی یوستم رو خشک نمیکنه؟مخصوصا که یک هفتس از زل بایه ارایش dmjmاستفاده میکنم و احساس میکنم بوستم کشیده شده.

ارسال: #123
1394/10/07 04:56 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

كرم مگني ليراك را با خيال راحت مصرف كنيد اين كرم يه انتي اكسيدان قوي،مغذي و ضد چروك بسيار عالي هست و براي شما بسيار مناسبه در ضمن خود اين كرم به نوعي مرطوب كننده هم هست روزها هم كه از پلي فنول استفاده ميكنيد كه با مگني ليراك تركيب خوبي براي مراقبت از پوست شماست.

ارسال: #124
1394/10/07 05:08 ب.ظ -
hch آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام پس کرم مگنی رو بگیرم که مخصوص پوست خشکه نه زل کرم؟

ارسال: #125
1394/10/08 03:47 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اره كرم براي شما بهتره.ولي مهمتر از كرم رعايت نكاتي هست كه باعث ميشه تاثير پذيري كرم بيشتر بشه.استفاده از ضد افتاب،خواب كافي،عدم استرس،رژيم غذايي مناسب....

ارسال: #126
1394/10/09 04:54 ب.ظ -
hch آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام مگه پلی فنول کدلی خودش ضد افتاب نداره یعنی نیازه ضد افتاب جدا بگیرم؟

ارسال: #127
1394/10/09 05:39 ب.ظ -
شیلان آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

سلام دوستان عزیز..کسی از شما در مورد کرمهایی مثل فایزه یا گلدن وایت ؛چیزی شنیده ی مدت مصرفش خیلی رایج شده بود؛جالب اینجاست ک واقعا پوست شفاف و روشن میکرد...ساخت پاکستان بود فکر کنم..قیمتش هم ذا صابونش میشد۳۰ تومن..‌ولی خوب میگن بعد یه مدت دوباره پوست ب حالت اولش برمیگرده...میخاستم بدونم واقعا اینجور ک میگن هست؟؟

ارسال: #128
1394/10/10 12:49 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/10/10 12:52 ق.ظ، توسط siasiasia. دلیل ویرایش : )
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

SPF پلي فنول براي الان كه افتاب با شيب ملايم تري ميتابه مناسبه اما برا تابستون بهتره كه از يه ضد افتاب قوي تر استفاده كنيد.

كرمهايي از اين دست متاسفانه به پوست اسيب جدي وارد ميكنند توصيه نميكنم استفاده كنيد.در اولين فرصت در تايپيك مربوط به ضد لك ها در موردشون توضيح ميدهم.اينجا صرفا در مورد ضدچروكها صحبت ميكنيم.

ارسال: #129
1394/10/11 01:46 ق.ظ -
hch آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام ببخشید که من زیاد سوال میکنم کرم مگنی فی سنسی که من خریدم جعبه نداره یعنی از یه ویزیتور خرید زیادی کردم و گفت جعبه کرم مگنی و کدلی را اگر برای شرکت بفرستند بورسانت دارد الیته بقیه محصولات مدت مصرف داشت حالا از کجا بفهمم تاریخش تا کی است چون روی قوطی ننوشته و ضمنا نوشته بعد سه ماه از باز شدن مصرف بشه خوب این طوری که نمیصرفه

ارسال: #130
1394/10/11 03:08 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام به شما.در اين مورد بهتر بود حتما كرمها را با جعبه ميگرفتيد اينكه جعبه خالي را براي پورسانت به شما نداده با توجه به شناختي كه نسبت به شركت وارد كننده دارم اصلا صحيح نيست.اما كلا ليراك تاريخ مصرف ندارند،اين جمله مدير برند ليراك در ايران بود كه در همايش ليراك بيان فرمودند.در اخر فكر ميكنم بايستي بيشتر از 3 ماه باشه ولي اگر 3 ماه باشه باز هم اين كرم تو سه ماه مطمئنا مصرف ميشه.سعي كنيد دفعات بعد هم اگر خواستيد محصولي بخريد و مثل اين مورد جعبه را به شما نميدن قبل از اينكه جعبه را به فروشنده بديد يه لحظه روي جعبه تاريخ و توضيحات محصول را با محصول دريافت شده تطبيق بديد بعدش جعبه را بديد به فروشنده.
در ضمن شما هرچقدر دوست داريد سوال بپرسيد من وظيفه دارم كه پاسخگو باشم.
شاد و موفق باشيم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,253 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
اکرم اکرم، asizebel، javad1215

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.