زمان کنونی: 1395/09/21، 05:46 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #131
1394/10/11 09:47 ق.ظ -
hch آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

خیلی خیلی خیلی ممنونم

ارسال: #132
1394/10/14 02:05 ق.ظ -
طلاخانوم آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام و ممنون بابت اطلاعات مفیدتون
من یک سوال در مورد محصولات هلیو نیچر فرانسه داشتم. اینکه آیا محصولات موثر و قابل قبولی هستند یا نه؟
و لطفا نظرتون رو در مورد فلویید ضد لک بایودرما که مرطوب کننده هم هست و spf 25 هم داره بفرمایید.... مرسی.

ارسال: #133
1394/10/14 04:31 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

سلام به همه ي همكاران.در مورد محصولات هليو نيچر بايد بگم كه اين برند محصولات كامل و بسيار باكيفيتي داره و فرمولاسيون محصولاتش عاليه.من خودم در حال حاضر از ژل شستشوي صورتش استفاده ميكنم و ميتونم بگم كه واقعا عاليه.در مورد فلوييد بايودرما هم اين محصول در واقع كرم روشن كننده هست و بيشتر خاصيت روشن كنندگي داره تا مرطوب كنندگي،ناگفته پيداست كه براي پوست چرب هم مناسبه.در واقع شركت بايودرما براي درمان لك محصولات كاملي داره كه بنام وايت ابجكتيو مشهورند در اين لاين يك شوينده هست كه براي افرادي كه ميخواند درمان لك انجام دهند اين پاك كننده بسيار مناسبه در قدم بعدي يك سرم ضد لك داره كه اين سرم را بايستي يك شب در ميان و فقط به روي لك زد،وقتي كه شما از كرم يا سرم هاي ضدلك استفاده ميكنيد عليرغم درمان لك احتمال داره با پديده دو رنگ شدن رنگ چهره مواجهه بشيد كه در اين موقع كرمهاي روشن كننده به عنوان مكمل اثر ضد لك ها و همچنين يكدست كردن رنگ چهره بكار ميروند كه در اين جا ما فلوييد روشن كننده بايودرما را داريم محصولي بسيار كاربردي.هم روشن كننده هم ضدافتاب و هم مرطوب كننده.

ارسال: #134
1394/10/14 04:45 ب.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 14

(1394/10/14 04:31 ق.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  سلام به همه ي همكاران.در مورد محصولات هليو نيچر بايد بگم كه اين برند محصولات كامل و بسيار باكيفيتي داره و فرمولاسيون محصولاتش عاليه.من خودم در حال حاضر از ژل شستشوي صورتش استفاده ميكنم و ميتونم بگم كه واقعا عاليه.در مورد فلوييد بايودرما هم اين محصول در واقع كرم روشن كننده هست و بيشتر خاصيت روشن كنندگي داره تا مرطوب كنندگي،ناگفته پيداست كه براي پوست چرب هم مناسبه.در واقع شركت بايودرما براي درمان لك محصولات كاملي داره كه بنام وايت ابجكتيو مشهورند در اين لاين يك شوينده هست كه براي افرادي كه ميخواند درمان لك انجام دهند اين پاك كننده بسيار مناسبه در قدم بعدي يك سرم ضد لك داره كه اين سرم را بايستي يك شب در ميان و فقط به روي لك زد،وقتي كه شما از كرم يا سرم هاي ضدلك استفاده ميكنيد عليرغم درمان لك احتمال داره با پديده دو رنگ شدن رنگ چهره مواجهه بشيد كه در اين موقع كرمهاي روشن كننده به عنوان مكمل اثر ضد لك ها و همچنين يكدست كردن رنگ چهره بكار ميروند كه در اين جا ما فلوييد روشن كننده بايودرما را داريم محصولي بسيار كاربردي.هم روشن كننده هم ضدافتاب و هم مرطوب كننده.

فلویید بایو درما عکسشم دارین؟

ارسال: #135
1394/10/15 04:03 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

[تصویر:  2xqn_img-20160105-wa0006_thumb.jpg][تصویر:  2xqn_img-20160105-wa0006_thumb.jpg][/URL]

ارسال: #136
1394/10/19 12:08 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/10/19 05:19 ب.ظ، توسط Rayhoney. دلیل ویرایش : )
Rayhoney آفلاین
کاربر انجمن

**

آقای سیاوش سلام. ممنون از اطلاعات مفیدتون. سوالی که واسم مطرحه اینه که آیا شما لیراک را به برندهایی مثل لنکوم، کلینیک، استی لادر,Shiseido و ... ترجیح می دین؟

شما با برندهای Biotherm , Lancaster هم آشنایی دارین؟ نظرتون چیه؟

در آخر من پوست چرب اما کم آبی دارم می تونین توصیتون واسه کرم روز و شب بگین؟ کرم هایی که تا الان استفاده کردم بلافاصله باعث می شن پوستم کدر و کثیف به نظر برسه. در ضمن من 35 سالمه.

ارسال: #137
1394/10/20 06:03 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام به همه ي همكاران،همين ابتداي صحبتم هر گونه جانبداري و حمايت از برند ليراك را اعلام ميكنم و اصلا و ابدا برام فرقي نميكنه كه كدوم برند بيشتر يا كمتر از طرف من به دوستان توصيه ميشه.من به كررات از همه برندها نام ميبرم اما نكته مهم در مشاوره پوستي اين هست كه اون فرد اون محصول را بتونه راحت پيدا كنه.از عهده پرداخت هزينه اين كرمها بربياد و هميشه حضور اين كرمها در بازار تداوم داشته باشه.خود برند ليراك واقعا محصولات گروني داره و شايد خيلي ها نتونن از عهده هزينه اين كرمها بربيان.اما در مورد برندهاي لوكس و لاكچري كه فرموديد مثل لانكوم.... اين محصولات به طور كلي از ليراك كيفيت بالاتري دارند اما شيب قيمت اونها منو از توصيه به دوستان برحذر ميكنه اين محصولات كمي از ليراك بهترند اما با قيمتهاي غير قابل قبول.در مورد دو برندي كه خواستار اطلاعات بوديد من مطلب جامعي را در مورد اين دو برند و يكي دو تا برند ديگه هم تهيه كرده ام كه در اسرع وقت در اختيارتون ميزارم.
اما در مورد پوست شما من توصيه ميكنم كه در وهله اول مايعات زياد بنوشيد.مرحله بعد انتخاب يه مرطوب كننده مناسب هست كه من به شما سرم هيدرا مموري كامفورت زون و فلوييد 24 ساعت هيدرا مموري را توصيه ميكنم نكته كنكوري مطلب زدن سرم ابرسان زير فلوييد مربوطه هست.در مورد رفع كدري پوست بايد همه دوستان مطلع باشند كه حتما بايد از محصولات مراقبت پوست هفتگي استفاده كرد يعني داشتن يه ماسك خوب و يه اسكراپ كاردرست.ماسك اكتيو پيور نس كامفورت زون واقعا عالي عمل ميكنه.پايه اين ماسك رس سبز بوده و به صورت كامل چربي ها و الودگيهاي روي پوست راعميقا تخليه ميكند.هر هفته يك يا دوبار به صورت ميزنيد و بعد از ده دقيقه با اب ميشورين.
اما اسكراب در واقع يك لايه بردار فيزيكي بي خطر هست.بهترين موقع مصرب در انتهاي مراحل حمام كردنه.تا پوست خوب نرم شده باشه به صورت هفتگي دو بار اين كار را انجام بديد و تا با اثرات يه اسكراب خوب بيشتر مواجهه بشيد مقداري از اسكراب را به روي صورت خيس ميزنيم و اروم اونو به كل صورت پخشش كنيد خيلي اروم سعي كنيد پوست را ظرف سه الي چهار دقيقه به خوبي ماساژ داده باشيد در اخر صورت را با اب سرد ترجيا بشوريد.تركيب اين دو در شادابي و صافي پوست بسيار موثر هستن.خب من الان چهر تا محصول از كامفورت زون معرفي كردم و ديديد كه اثري از ليراك نبود.....پس خوشحالي كنيد.

ارسال: #138
1394/10/20 12:35 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/10/20 01:44 ب.ظ، توسط Rayhoney. دلیل ویرایش : )
Rayhoney آفلاین
کاربر انجمن

**

(1394/10/20 06:03 ق.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  سلام به همه ي همكاران،همين ابتداي صحبتم هر گونه جانبداري و حمايت از برند ليراك را اعلام ميكنم و اصلا و ابدا برام فرقي نميكنه كه كدوم برند بيشتر يا كمتر از طرف من به دوستان توصيه ميشه.من به كررات از همه برندها نام ميبرم اما نكته مهم در مشاوره پوستي اين هست كه اون فرد اون محصول را بتونه راحت پيدا كنه.از عهده پرداخت هزينه اين كرمها بربياد و هميشه حضور اين كرمها در بازار تداوم داشته باشه.خود برند ليراك واقعا محصولات گروني داره و شايد خيلي ها نتونن از عهده هزينه اين كرمها بربيان.اما در مورد برندهاي لوكس و لاكچري كه فرموديد مثل لانكوم.... اين محصولات به طور كلي از ليراك كيفيت بالاتري دارند اما شيب قيمت اونها منو از توصيه به دوستان برحذر ميكنه اين محصولات كمي از ليراك بهترند اما با قيمتهاي غير قابل قبول.در مورد دو برندي كه خواستار اطلاعات بوديد من مطلب جامعي را در مورد اين دو برند و يكي دو تا برند ديگه هم تهيه كرده ام كه در اسرع وقت در اختيارتون ميزارم.
اما در مورد پوست شما من توصيه ميكنم كه در وهله اول مايعات زياد بنوشيد.مرحله بعد انتخاب يه مرطوب كننده مناسب هست كه من به شما سرم هيدرا مموري كامفورت زون و فلوييد 24 ساعت هيدرا مموري را توصيه ميكنم نكته كنكوري مطلب زدن سرم ابرسان زير فلوييد مربوطه هست.در مورد رفع كدري پوست بايد همه دوستان مطلع باشند كه حتما بايد از محصولات مراقبت پوست هفتگي استفاده كرد يعني داشتن يه ماسك خوب و يه اسكراپ كاردرست.ماسك اكتيو پيور نس كامفورت زون واقعا عالي عمل ميكنه.پايه اين ماسك رس سبز بوده و به صورت كامل چربي ها و الودگيهاي روي پوست راعميقا تخليه ميكند.هر هفته يك يا دوبار به صورت ميزنيد و بعد از ده دقيقه با اب ميشورين.
اما اسكراب در واقع يك لايه بردار فيزيكي بي خطر هست.بهترين موقع مصرب در انتهاي مراحل حمام كردنه.تا پوست خوب نرم شده باشه به صورت هفتگي دو بار اين كار را انجام بديد و تا با اثرات يه اسكراب خوب بيشتر مواجهه بشيد مقداري از اسكراب را به روي صورت خيس ميزنيم و اروم اونو به كل صورت پخشش كنيد خيلي اروم سعي كنيد پوست را ظرف سه الي چهار دقيقه به خوبي ماساژ داده باشيد در اخر صورت را با اب سرد ترجيا بشوريد.تركيب اين دو در شادابي و صافي پوست بسيار موثر هستن.خب من الان چهر تا محصول از كامفورت زون معرفي كردم و ديديد كه اثري از ليراك نبود.....پس خوشحالي كنيد.

جناب سیاوش در ابتدا ممنون از پاسختون. نه من اصلا منظورم این نبود که شما جانب داری می کنین. من شرایط خودم اینطوریه. چون من خارج از کشور زندگی می کنم این برندها تو لوازم آرایشی موجوده و اون دو برندی که گفتم lancaster , Biotherm و تو فروشگاههای معمولی برندهای بازاری و برای برندهایی مثل لیراک باید برم داروخونه که قیمتاشون از ایران بالاتره چون من زبان کشورشون را نمی دونم ارتباط و مشاوره گرفتن سخته. یعنی الان برای من مرطوب کننده و سرم کافیه؟ تا الان هم فقط مرطوب کننده استفاده می کردم. در ضمن خط اخم و پشانی هم دارم. کلا اگر یه برنامه جامع بهم بدین ممنون می شم.

ارسال: #139
1394/10/21 11:55 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/10/21 11:56 ق.ظ، توسط hch1. دلیل ویرایش : )
hch1 آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام .با استفاده از راهنمايي هاي مفيد شما الان برنامه روزانه من اينه
صبح:پاك كردن صورت با سن سي بيو بايودرما ،كرم روز فلوييد كدلي و دور چشم مگني ليراك
شب:سن سي بيو،كرم مگني ليراك و دور چشم مگني ليراك
سوال:آيا وقتي ارايش هم ندارم مثل اول صبح استفاده از پاك كننده لازمه؟
تونر لازمه استفاده كنم؟ چه ماركي؟
گاهي بعد مصرف كرم اگه دستم رو روي صورت يا چشم بكشم كرم ها مثل چرك شده و ميريزند.چرا؟
اين برنامه خوبه يا پيشنهاد بهتري داريد.ضمنا قرص ايمدين رو هم روزي 1 عدد استفاده ميكنم.سنم 36

ارسال: #140
1394/10/23 10:55 ب.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

up.....................
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,399 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (4 کاربر):
Hamid11060، asizebel، maani، ماریام

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.