زمان کنونی: 1395/09/19، 10:50 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #141
1394/10/26 02:12 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

سلام،در مورد سوالات كاربر محترم Reyhoney:عموما محصولاتي كه من بيشتر توصيه ميكنم محصولاتي هستند كه مايل هستند در نسخ پزشكان پوست باشند تا به صورت OTC يا دستي فروخته شوند.محصولات lancaster بيشتر محصولاتش در زمينه افتاب و برنزه كردن و از اين دست هستند اما محصولات biotherm لاين هاي كامل تري داره و خب پرواضح هست قيمت هاي ليراك نسبت به اين دو برند بيشتره ولي كلا بهتون توصيه ميكنم محصولات پوستي را در ايران تهيه كنيد حداقلش ميدونم نسبت به كشورهاي همسايه قيمت هاي بهتري دارند،مثلا قيمت محصولات بيودرم خيلي نسبت به مثلا دبي تو ايران مناسب تره.
در مورد شما خيلي مهمه كه شوينده مناسبي داشته باشين با توجه به اين كه شوينده ها مورد استفاده زياد هستند بهتره از ماركي بگيريد كه هميشه بهش دسترسي داشته باشين.براي ژل شستشو و تونر به شما توصيه ميكنم از لاين هيسه اك برند اورياژ استفاده كنيد.هم قيمت مناسبي دارند هم بسيار باكيفيت.مخصوصا تونر خوبي داره و تاثير بالايي در رفع منافذ باز و جوشهاي ريز زير پوستي داره.مرطوب كنندها هم كه كامفورت زون خيلي خوبه اما نميدونم اونجا موجود هست يا نه.
در مورد خط اخم بوجود امده كنسانتره الواژ اون مناسبه كه فقط ميزنيد روي خط اخم.يا ميتونيداز فلوئيد ضد چروك هيالورون فيلر اوسرين كه مخصوص روز هست استفاده كنيد اين كرم داراي SPF 15 هست و خيلي به عنوان كرم روز خوبه مضاف بر اينكه از همين برند و همين لاين كرم شب و دور چشم هم موجوده.خيلي كرمهاي خوبي هستند و اثر ضد چروكي بالايي دارند.
در هر كجا كه هستيد شاد و تندرست باشيد.

ارسال: #142
1394/10/26 02:37 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

در مورد سوالات كاربر محترم hch1
كلا تميز كردن پوست در يه زمان شوخي بردار نيست و اونم صبح زود هست،مخصوصا كسايي كه پوست نرمال يا مختلط يا با تاكيد بيشتر پوست چربي دارن،چون شبها كه انسان ميخوابه فعاليت غدد ترشح چربي پوست بيشتر ميشه و چون مدت زيادي هم خواب هست اين چربي ها روي هم انباشته ميشن پس حتما توصيه ميكنم كه اگر هم شبي حوصله نداشتيد كرم خاصي بزنيد صبح زود كه بيدار شديد پوستتون را تميز كنيد.
خود سن سي بيو در واقع يه تونر هست،هر پاك كننده ايي كه نياز به اب نداشته باشه يك تونر هست.
اگر كرم مگني را ميزنيد و اين حالت چرك شدن ايجاد ميشه توصيه ميكنم از ژل كرم مگني استفاده كنيد كه راحت تر جذب ميشه.بافت سبك تري داره
روح تون بلند دلتون شاد

ارسال: #143
1394/11/01 01:53 ق.ظ -
طلاخانوم آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

سلام ببخشید شاید سوال من زیاد ربطی به این تاپیک نداشته باشه!
ولی چون میخواستم شما لطف کنین و جواب بدین اینجا مطرحش کردم .
در مورد کرم های ضد آفتاب ... برای پوست چرب چه مارکی رو پیشنهاد میدین که بی رنگ و بی بو هم باشه؟ بایو درما دوکری سان سنس یا .......؟
و اینکه اصلا ضد آفتاب ایرانی بهتره یا خارجی؟؟؟ ممنون.

ارسال: #144
1394/11/01 04:27 ب.ظ -
طلاخانوم آفلاین
عضو انجمن *

**

و ببخشید یه سوال دیگه در مورد اسپات بایودرما...
آیا فاقد چربیه؟ رنگ داره؟ برق میندازه ؟ به خاطر چند تا لک کنار چشمم میخواستم این گزینه رو انتخاب کنم مرسی.....

ارسال: #145
1394/11/03 01:37 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

در مورد ضد افتاب اگر پوستتون صرفا چربه از ضدافتاب امولسيون اون و اگر علاوه بر چرب بودن اكنه هم دارين ضد افتاب كلينانس اون مورد هاي مناسبي هستند در كل قبلا هم گفته ام كه ضدافتاب هاي خارجي از نمونه هاي ايراني كيفيت بهتر و بالاتري دارند ولي اين به معناي رد كردن برند هاي ايراني نيست،بيشتر مردم از برندهاي ايراني استفاده ميكنند و به شما هم توصيه ميكنم ابتدا از برند هاي ايراني استفاده كنيد اگر راضي نبودين اونوقت سراغ محصولات خارجي برويد.در محصولات ايراني ضد افتاب پوست چرب پرودرما خوبه،فتودرم اسپات فاقد چربي نيست و رنگ هم نداره.

ارسال: #146
1394/11/11 05:36 ب.ظ -
مهرسا ش آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام .من تازه عضو شدم ،ی سوال داشتم،من برای پوست خودم که ۲۸ سالمه وپوستم چربه کرم شب لیفت و ضد چروک وین اکسپرت کدلی رو تهیه کردم.ولی متاسفانه خاصیت حجم دهندگی نداره.میشه همراهش کرم گونه گذار مروارید ولنسی رو استفاده کنم؟این کرم تاثیر داره؟اگرنه ی محصول حجم دهنده معرفی کنید که قیمتش مناسب باشه.ممنون میشن.

ارسال: #147
1394/11/12 02:59 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام به همه دوستان
در مورد كرم حجم دهنده بهتر بود وين اكسپرت را نميخريدين البته اين كرم در حيطه ضدچروك ها فوق العاده هست ولي حجم دهنده خوبي نيست،كرم والنسي را من تاييدش نميكنم صد البته نظر بنده به معناي نفي كاركردش نيست و فقط نظر شخصي منه.كرمهاي حجم دهنده اي كه فعلا تو بازار ايران خوب جواب دادن ....ايزوفيل اورياژ،ليپوفيلينگ ليراك و وليوم فيلر اوسرين.همه اين برندها كرم روز و كرم شب دارند.خود من با توجه به قيمت وليوم فيلر اوسرين را بيشتر ميپسندم.كرم روزش دو مدل داره كه يكيش برا پوست خشك هست و يكيش برا پوستهاي مختلط و چرب ،مضاف بر اينكه هر دوشون SPF 15 هم دارن.كرم شب اوسرين هم كه يه ابرسان فوق العاده هست.

ارسال: #148
1394/11/12 03:46 ب.ظ -
Rayhoney آفلاین
کاربر انجمن

**

آقای سیاوش باز هم ممنون از پاسختون،

سوال دیگرم در مورد استفاده از کرم روز و مرطوب کننده است هر کدوم را چه موقع باید استفاده کرد؟

در ضمن من چند تا لک قهوه ای اطراف چشمم دارم؟ چه توصیه ای در مورد رفعشون دارین؟

پیشاپیش ممنون از پاسختون

ارسال: #149
1394/11/13 03:02 ب.ظ -
hch1 آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام و خدا قوت.
من دور چشم مگني ليراك رو ميزدم ولي تقريبا بعد يك ماه و نيم تمام شد چه محصولي از مارك هاي ديگه باهمون كيفيت معرفي ميكنيد كه ارزونتر باشه ؟تو محصولات ليراك چي خوبه؟
راستي ميشه براي روز يه دور چشم ديگه استفاده كنم كه صرفه جويي بشه؟

ارسال: #150
1394/11/14 01:44 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/11/14 01:54 ق.ظ، توسط siasiasia. دلیل ویرایش : )
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام به همه ي همكاران
در مورد تفاوت كرم روز و مرطوب كننده يه نكته خيلي مهم وجود داره و اونم نوع تركيبات اين كرمهاست،كرمهاي روز علاوه بر اينكه مرطوب كننده هاي خوبي هستند داراي خاصيت ضد افتاب هم هستند اما نكته مهم تر نقش محافظتي كرم هاي روز هست.مثلا در شهر هاي الوده يا در شهر هايي كه گرد و خاك زياده يا افرادي كه با كامپيوتر سر و كار زيادي دارند.يا شغلهاي پر استرسي دارند،مهمترين خاصيت كرمهاي روز نقش محافظتي اونهاست،اين كرمها عموما داراي خاصيت هاي خفيفتري از نوع شبشون هستند و تاثير بسيار بالايي در افزايش كارايي كرم شب دارند.اما اين به معني نفي كاركرد مرطوب كنندها نيست،مثلا صبح كه از خواب بيدار ميشيد با يه ژل شستشو صورت را بشوريد و بعد از اون از كرم روز استفاده كنيد بهتر هست طوري كرم روز را بزنيد كه مثلا يكساعت بعد ميخواهيد بريد بيرون واسه خريد،كار....حتما از ضد افتاب هم استفاده كنيد،بين زدن كرم روز و ضد افتاب و بيرون رفتن حتما يه بازه زماني بيست تا سي دقيقه ايي را رعايت كنيد.ظهر كه به خونه مياييد پوست را با يه تونر كاملا تميز كنيد و بعدش از مرطوب كننده استفاده كنيد......و همينجور تا شب ميريد جلو و متناسب با زمان و نياز پوست كرم مورد نظر را مصرف كنيد.اگر برنامه منظمي داشته باشيد و مرتبا از ضد افتاب و كرم روز استفاده كنيد به مرور احساس نياز به كرم مرطوب كننده كم تر خواهد شد ولي از بين نخواهد رفت و اصطلاحا پوست به يه بالانسي از رطوبت خواهد رسيد.
در مورد رفع لك دور چشم ميتونيد از سرم سه كاره دور چشم ساسكين استفاده كنيد هم قيمت مناسبي داره و هم بسيار مناسب واسه رفع تيرگي دور چشمه.

در مورد دور چشم بهتره يه سه ماه از مگني استفاده كنيد بعدش همون مگني را كمتر استفاده كنيد مثلا يك شب در ميان....اينجوري به صرفه تر هست.اما خود ليراك دور چشم هايي داره تحت عنوان دي اپتي،اين دور چشمها در سه نوع هستند،ضد چروك،ضد پف،ضد تيرگي...شما يكي از اين سه مدل را انتخاب و مصرف ميكنيد،دي اپتي ها قيمت بسيار مناسبي دارند حدود هشتاد تا نود تومن اما كيفيت و كارايي مگني را ندارند اما واسه كسايي كه مشكل خاص و حاد در ناحيه دور چشم ندارند بسيار كاربردي هستند.دور چشم افيسه گلنيك هم قيمت مناسبي داره در مورد روز هم ميتونيد مثلا از دور چشم كيووي استفاده كنيد كه فكر كنم حدود 35 تومن قيمتشه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,370 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
javad1215، asizebel، Hamid11060

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.