زمان کنونی: 1395/09/21، 01:33 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #151
1394/11/14 12:04 ب.ظ -
Rayhoney آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

ممنون از پاسخ کاملتون. این لک ها فکر کنم کک مک های بزرگ باشن از حدود گوشه چشمم شروع شده و به صورت افقی تا گونم رفتن. یعنی از ناحیه دور چشم خارج می شن باز هم توصیتون همونه؟

ارسال: #152
1394/11/15 02:51 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

سلام
اگر لك ايجاد شده خارج از ناحيه دور چشم هست لازمه از ضد لك هاي صورت استفاده كنيد،براي همين بهتره شما به صورت يك شب در ميان از كرم ضدلك دپي وايت ACM و وينو پرفكت كدالي استفاده كنيد.كرم دپي وايت را فقط روي لك بزنيد زياد هم ماساژش ندين حتما حتما در طول روز ضدافتاب بزنيد.اين دو ضد لك در رفع لك بسيار مناسب هستند فقط سعه صدر داشته باشين.

ارسال: #153
1394/11/19 01:17 ب.ظ -
hch1 آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام آقاي سيا
ممنون كه با صبر و حوصله سوالهاي ما رو ميخونيد و جواب ميدين
آيا كرم دور چشم رو روي پلك هم ميشه استفاده كرد؟خودم مگني ميزنم و دوستم سبامد و ايسيس(ضد پف و تيرگي)
كدوم رو روي پلك هم ميشه زد؟
راستي كرم مگني باعت شده منافذ پوستم معلوم بشه نظرتون راجع به سرم پلي فنول كدلي چيه؟

ارسال: #154
1394/11/20 02:23 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

در مورد زدن دور چشم به روي پلك نكته خيلي مهم اينه كه روي خود پلك نزنيد،خود پلك جذب بالايي نداره خيلي بهتره كه روي استخوان زير ابرو بزنيد.اگر هم روي پلك خواستيد بزنيد خيلي خيلي كم بزنيد تا احساس سنگيني نكنيد.حتي زير چشم هم كه ميخواهيد مصرف كنيد دقت كنيد لزوما نبايد زير چشم زد بلكه روي پوست استخوان زير چشم بزنيد.در مورد منافذ صورتتون بهتر هست از ژل كرم مگني استفاده كنيد اما اگر كرم مگني را هم استفاده ميكنيد بهتر هست بجاي تونر سن سي بيو از تونر سبيوم استفاده كنيد.ژل شستشوي پوست چرب را هم از ياد نبريد،نبايد توقع داشته باشيد تمام مشكلات پوستي با زدن يك كرم برطرف بشه.سرم پلي فنول كدالي واقعا عاليه اما اثر تغذيه كنندگي مگني بالاتره خود مگني هم يه سرم عالي داره ضمن اينكه در هر موردي كه شما بگيد من ميتونم همزمان بالاي ده تا برند با كارايي مشابه بهتون معرفي كنم كدالي، نوكس، ليراك ،كامفورت زون، پايو، استادرم ،لانژه، فيورگا ،كلينيك، سوئيس كر، اوسرين،دكتر مورد....هم دهها برند ديگه .همه اينها از برند هاي لاكچري و كارامد هستند و خيلي تفاوتي با هم نميكنند.نكته خيلي مهم اطلاعات بسيار مناسب شماست كه برام جالب توجهه.

ارسال: #155
1394/11/27 07:02 ب.ظ -
@saba آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام.واقعا خسته نباشید.سایتتون حرف ندارررررره.من تازه با سایت شما آشنا شدم.محشرید.
اما چندتا سوال داشتم از آقای سیا.من 31سالمه و دور چشام چندتا چروک کوچیک افتاده.بین کرم دورچشم ایلوسنت و لیراک موندم کدوم رو بخرم که بهترین عملکرد رو داشته باشه.واگه مورد بهتری از نظر شما وجود داره بفرماییدو
سوال بعدیم درمورد صورتمه.یخورده گونه هام برجستگی قبلیشون رو ندارن از چی باید استفاده کنم؟یجا خوندم که گفتین از کرم های لیفتینگ باید استفاده کرد.با توجه به سنم چه کرمی رو بهم پیشنهاد میدین؟

ارسال: #156
1394/11/28 03:26 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام به شما،خيلي خوشحالم كه شما به جمع ما پيوستيد در مورد دور چشم هم بهتره از ايلوسنت شروع كنيد،ليراك از ايلوسنت بهتر و كامل تره ولي اصلا به معني نفي كارايي ايلوسنت نيست.بسياري از پزشكان درمان چروك را با ايلوسنت شروع ميكنن ودر بسياري از موارد ايلوسنت جواب ميده.ايلوسنت قيمت بسيار مناسبي داره و كاربردي تر هست.برا فرم صورت هم سعي من كرم نكتاليس گلينيك را توصيه ميكنم.اين كرم در واقع انرژي بخش و احيا كننده فرم صورت هست.ناگفته پيداست تو اين صورت يا به طور كلي پوست بدن شما دچار اكسيداسيون شده يعني توسط عواملي غير از افزايش سن داره چروك ميشه.مثلا رژيم غذايي،نور خورشيد،استرس....خلاصه اين مسائل را كنترل كنيد تا هميشه پوست بهتري داشته باشيد.

ارسال: #157
1394/11/28 03:53 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/11/28 03:58 ب.ظ، توسط @saba. دلیل ویرایش : )
@saba آفلاین
کاربر انجمن

**

(1394/11/27 07:02 ب.ظ)@saba نوشته شده توسط:  سلام.واقعا خسته نباشید.سایتتون حرف ندارررررره.من تازه با سایت شما آشنا شدم.محشرید.
اما چندتا سوال داشتم از آقای سیا.من 31سالمه و دور چشام چندتا چروک کوچیک افتاده.بین کرم دورچشم ایلوسنت و لیراک موندم کدوم رو بخرم که بهترین عملکرد رو داشته باشه.واگه مورد بهتری از نظر شما وجود داره بفرماییدو
سوال بعدیم درمورد صورتمه.یخورده گونه هام برجستگی قبلیشون رو ندارن از چی باید استفاده کنم؟یجا خوندم که گفتین از کرم های لیفتینگ باید استفاده کرد.با توجه به سنم چه کرمی رو بهم پیشنهاد میدین؟

(1394/11/28 03:26 ق.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  سلام به شما،خيلي خوشحالم كه شما به جمع ما پيوستيد در مورد دور چشم هم بهتره از ايلوسنت شروع كنيد،ليراك از ايلوسنت بهتر و كامل تره ولي اصلا به معني نفي كارايي ايلوسنت نيست.بسياري از پزشكان درمان چروك را با ايلوسنت شروع ميكنن ودر بسياري از موارد ايلوسنت جواب ميده.ايلوسنت قيمت بسيار مناسبي داره و كاربردي تر هست.برا فرم صورت هم سعي من كرم نكتاليس گلينيك را توصيه ميكنم.اين كرم در واقع انرژي بخش و احيا كننده فرم صورت هست.ناگفته پيداست تو اين صورت يا به طور كلي پوست بدن شما دچار اكسيداسيون شده يعني توسط عواملي غير از افزايش سن داره چروك ميشه.مثلا رژيم غذايي،نور خورشيد،استرس....خلاصه اين مسائل را كنترل كنيد تا هميشه پوست بهتري داشته باشيد.

سلامی دوباره..
منظورتون از کرم نکتالیس گلنیک. همان افیسه هست؟
گفته های شما را در سایت مطالعه کردم ولی کرم نکتالیس ندیدم.میشه درموردش یه توضیحی بهم بدین؟

ارسال: #158
1394/11/29 01:24 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام به شما
گلنيك محصولات خودشو در چند لاين توليد ميكنه، نكتاليس خاصيت انرژي رساني و شادابي داره و باعث احيا شدن فرم صورت ميشود.نكتاليس بسيار مناسب افراد جوان هست و خودش يه پا انتي اكسيدان هست.اما محصولات افيسه خاصيت ضد چروكي بالايي دارند و از نكتاليس قوي تر هستند.

ارسال: #159
1394/12/03 11:28 ب.ظ -
ma.ghazayi آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام
من 28 سالمه و پوست خوبی ندارم. یعنی حقیقتش تا الان اصلا به فکر مراقبت از پوستم نبودم تا حدی که گاهی با کرم آرایشی می خوابیدم. خوب پوستم همیشه چندتا جوش داره. اکت صورتم خیلی بالاست و خانوادتا خط خنده داریم. منم یهویی متوجه شدم که دوتا خط خنده ی طولانی از بینی تا کمی پایین تر از لبهام دارم که واقعا رفته رو اعصابم. می خوام ببینم آیا با کرم قابله رفعه ؟ یا حتما باید سراغ بوتاکس برم؟ لطفا در صورتی که که کرمی رو می شناسید که می تونه این خط خندرو رفع کنه بگید. لطفا ابتدا از کرمهای ارزونتر شروع کنید. یه سوال دیگه دارم اونم اینه که ه آیا اصلا خط خنده یه مساله ی ژنتیکیه یا چون از پوستم مراقبت نکردم تو این سن ایجاد شده؟

ارسال: #160
1394/12/09 04:02 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

شما برا داشتن پوست سالم توصيه ميكنم حتما از يه تونر و شير پاك كن خوب استفاده كنيد.تونر و شير پاكن سبامد عاليه مرتب در طول روز صورتتون را بشوريد و پاك كنيد البته بدون اب.مرطوب كننده هم بهتر ه از امولسيون هايسك استفاهده كنبد.براي رفع خط خنده بهتره از كرم كنسانتره الواژ اون استفاده كنيد واقعا كرم موثره ي هست.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,400 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (4 کاربر):
maani، ماریام، Hamid11060، asizebel

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.