زمان کنونی: 1395/09/18، 05:27 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #161
1394/12/09 04:42 ب.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 14

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

سلام آقای مشاور اگر مقدور است قیمت این سه محصول را هم بفرمایید چند است؟

ارسال: #162
1394/12/11 02:36 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

سلام.در مورد قيمت ها كنسانتره اون بالاي 90 تومن هست.مرطوب كننده هايسك 35 تومنه و تونر سبامد هم حدود 35 تومنه.البته قيمتها حدود 5 هزار تومني بالا و پايين دارند.

ارسال: #163
1394/12/28 11:39 ق.ظ -
Asal2 آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

با سلام خدمت مدیر محترم
خوشحالم که در گروه شما عضو شدم.
من 35 ساله هستم. صورتم در قسمت چانه جوش های درشت و بدی می زند. و جوش زیر پوستی هم دارم اما در کل احساس کشش و خشکی پوست را در سراسر روز حس می کنم.شاغل هستم و زیاد با کامپیوتر کار می کنم. کمی هم عصبی ام.پس از اتمام دوران شیردهی ام خشکی و چروک پوست ام بیشتر شده. در قسمت گونه هام منافذ پوستم بازه، پوستم هم روشن و حساسه و حتی کنار بینی ام بیشتر وقتا قرمز میشه.
از زل شستشوی اون کلینانس، ضدآفتاب الارو مخصوص پوست چرب 50 ، و آبرسان برند تاپی کرم و اریکه استفاده میکنم. اما باز هم جوش می زنم و صبح ها و شب ها احساس خشکی دارم. البته قبلا از آبرسان الارو ،اریکه و .... استفاده کردم ولی راضی نبودم. جدیدا خط اخمم داره ایجاد می شه. و صورتم هم کمی نازک و شل شده. برای از بین بردن خط اخم و آبرسانی پوستم چه چیزی پیشنهاد می کنید؟

دور چشمم هم به خاطر زدن عینک و کم خوابی کمی گود افتاده. قبلا از دورچشم الارو و گلنیک استفاده می کردم که اثر آنچنانی نداشت. الان از اریکه استفاده می کنم. می خواستم بپرسم شما مدیر محترم با توجه به تجربه های بسیار خوبتون این هایی که من استفاده می کنم را تایید می کنید؟

چه آبرسانی برایم تجویز می کنید؟ آیا پوستم نیاز به ضدچروک و سرم دارد؟لاین استیال پلاس اون برایم خوبه یا قویتر استفاده کنم؟ آیا بهتره کرم روز استفاده کنم یا آبرسان؟استفاده از تونر برای من لازمه؟ تونر در کل برای چی بکار می رود؟آیا اگر کرم شب بزنم جوشام بیشتر نمیشه؟
ضد آفتابم مناسبه؟ پلی فنول کدالی را استفاده کنم؟آیا یک دلیل خشکی پوستم ژل شستشوی اون نیست؟چون وقتی میزنم خیلی پوستمو خشک می کنه.
البته جوشای من فکر کنم بیشتر هورمونیه و کمی عصبی. طبعم خیلی گرمه و زود جوش میزنم و لی احساس می کنم پوستم خشکه.
ببخشید که خیلی سوال کردم.لیفتینگ از الان برام لازمه؟
ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

ارسال: #164
1395/01/04 12:56 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام به همه ي دوستان
عيد نوروز و رسيدن بهار را به همه تبريك ميگم.
اما پاسخ به سوالات كاربر محترم Asal2 , جوش زدن ميتونه عوامل زيادي داشته باشه و در بسياري از موارد كساني كه پوست خشكي هم دارند با پديده جوش زدن مواجهه ميشوند.استرس،رژيم غذايي، الودگي هوا،استفاده از شوينده هاي غير مناسب و استفاده از لوازم ارايش غير استاندارد ازجمله عوامل موثر در ايجاد جوش هست.پوست شما البته با توجه به اطلاعاتي كه داديد خشك و حساس هست در مورد شوينده كلينانس بهتره كه استفاده نشه چون خشكي و قرمزي پوستتون بيشتر ميشه در مورد تونر بايد بگم كه شما كاملا نياز به تونر داريد چون پوست شما تحمل شستشو با اب را نداره و تونر اين كار را انجام ميده در ضمن منافذ هم داريد كه تونر براي اصلاح شكل منافذ خيلي ضروريه. براي شما من فوم شستشوي نوكس را براي مرحله شستشوي با اب پيشنهاد ميدم كه مخصوص پوستهاي خشك و حساسه و همچنين براي تونر هيسه اك اورياژ كه مخصوص پوستهاي چربه را بهتر ميدونم،از اين تونر حتي مواقعي كه جوش زديد برا پاك كردن صورت استفاده كنيد.يه رول اكتيو زنياك هم داشته باشيد يه ضد جوش هست كه سرش عين سر مام رولي هست اما خيلي كوچيكه كه براي از بين بردن و خشكاندن جوش هاي موضعي كاربرد داره.
در مورد ابرساني پوست شما نكته كليدي در مصرف بيشتر مايعات هست،شما پوستي داريد كه به شدت اب از دست داده پس سعي كنيد مايعات خيلي مصرف كنيد حتما از يه سرم ابرسان استفاده كنيد سعي كنيد مرطوب كننده هاي مصرفي تون چرب نباشه من لاين فرش نوكس را توصيه ميكنم كه بسيار عاليه.اين لاين سه نوع كرم داره كه :كرم مخصوص پوستهاي نرمال،كرم ريچ مخصوص پوستهاي خشك تا خيلي خشك و كرم لايت مخصوص پوستهاي مختلط هست شما بهتره از نوع كرم استفاده كنيد،اين لاين يه سرم هم داره كه بهتره ابتدا سرم را بزنيد و اروم ماساژ بديد تا كاملا جذب بشه و بعدش كرم را بزنيد،سرم محدوديت سني نداره و ميتونيد دور چشم هم بزنيد.حتما هر هفته از يه ماسك ابرسان هم استفاده كنيدمن ماسك هيدرا مموري كامفورت زون را خيلي دوست دارم و ميتونيد هفته ايي يكبار يا دوبار از اين ماسك استفاده كنيد.هر چي پوست بهتر مرطوب بشه نياز به كرم هاي ضد چروك و ليفتينگ كمتر احساس ميشه.لاين ايستيال اون بسيار مناسبه مضاف بر اينكه قيمت مناسبي هم داره ،نكته ايي هم كه مهمه اينه كه كل بدن را بايد هميشه مرطوب كنيد تا احساس خشكي در صورت كمتر بشه.لوسيون بدن فراموش نشه.دور چشم گلينيك دو مدل داره كه نوع مناسب شما هر كدوم كه باشه خوبه ولي برا شما افيسه مناسب تره.در طول روز هم از دور چشم SPF دار مارك isis استفاده كنيد.عينك افتابي هم فراموش نشه.ضد افتاب شما مشكل خاصي نداره ولي بهتره از امولسيون اون يا بريسان اورياژ استفاده كنيد.وقتي كه كرم ايستيال را مصرف ميكنيد ديگه نيازي به مصرف ليفتينگ نداريد.البته ايستيال قدرت ليفتينگ خيلي بالايي نداره ولي باز هم برا شما كافيه.فكر ميكنم به سوال هاتون پاسخ كلي و مناسبي داده باشم اگر مطلبي جا مونده يا پاسخ ندادم ياد اوري بفرماييد تا پاسخ بدم.
در ضمن بنده مشاور پوست هستم و مربي نيستم.
مراقب زيبايي هاتون باشيد.
عيدتون مبارك

ارسال: #165
1395/01/07 02:52 ق.ظ -
نادیا خرمگاه آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام .سال نو شما بخیر . امیدوارم تعطیلات خوبی رو سپری کنید.
من تازه عضو شدم. صرفابرای اینکه از شما مشاورهربگیرم
من ساکن اهوازم. 39 سالمه. یه دختر سه ساله دارم و 9 ماه پیش دوقلو زایمان کردم. پوست مختلطی دارم. پیشانی و گونه هام چربه.به شکلی که تو سن ههای پایین کلی جوشهای چرکی میزد. ولی حالا دیگه جوش نداره ولی منافذ پوستم یه خصوص رو گونه ها کاملا باز شده.که برام خیلی عذاب اوره.حاضر به انجام لیرز و ...نیستم.چون جاش میمونه.در حال حاضر یک پوست چرب و کاملا دهیدراته دارم. که احساس کش ااومدن میکنم. خیلی پوستم خشک و چرب شده. زیر چشمم هم داره خط میفته.بعد از زایمان صورتم تکیده و لاغر شد چون بارداری دوقلوها خیلی به بدنم فشار اورد.قبلا از محصولات روک استفاده میکردم.ولی الان گیر نیوردم.میگن دیگه وارد نمیشه.یه ابرسان بنام اورژانس خریدم خیلی فروشنده تبلیغ کرد اما فایده نداشت. ضد افتاب الارو رنگی spf30 میزنم. شوینده صورتم مارک acm sensitelial استفاده میکنم . واقعا نمیدونم چی بخرم. لیراک قبلا استفاده کردم اصلا جذبش رو پوست با روک قابل قیاس نیست. روک عالی بود.یک داروخانه تبلیغ محصولات کدلی میکنه که الیته راحت تر گیر میاد. تا حالا استفاده نکردم. نمایندگی لانجه هم خیلی تعریف میکرد از محصولاتش.یک مغازه دیگه از دور چشم اینگریت میلت تعریف میکرد منو راهنمایی کنید. من به چه مراقبتهای پوستی احتیاج دارم. کدام کرم ضد چروک؟کدام ابرسان یا سرم ابرسان؟کدام دور چشم؟ کزم شی ؟ کرم روز؟ کدام شوینده صورت؟ کدام شوینده ارایش چشم؟ به چه ترتیبی از این محصولات استفاده کنم .ایا کاری برای بستن منافذ پوست میشه انجام داد.؟من منتظر راهنماییتون هستم .متشکر از صفای قلبیتون که بی دریغ به همه جواب میدید. این خیلی قابل ستایشه

ارسال: #166
1395/01/10 02:17 ق.ظ -
Nikee آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام
صبح كه داشتم تو اينترنت دنبال ي ضد چروك مي گشتم البته "بعد از چندوقت كه تو هزارتا داروخانه اين خانماو اقايون عزيزِجان منو مثل چرخ چرخ و فلك مي چرخونن و من سرسام گرفتم اخر ولش كردم "... .يهو سر صبحي اين تاپيك رو ديدم قبلا از بيدار شدن بچه ها يكبار تمام مطالب رو خوندم .تا الان كه شب شده تقريبا دو بار وچند ين بار هم صفحه به صفحه .
متاسفانه من درست متوجه اسم شما نشدم ولي هرانسان نازنيني كه هستي هرجا كه هستي چ بهتر كه تو شهر پدري من ،اما واقعن دستت درد نكنه.نه اينكه دستت درد نكنه كافي باشه ولي ازين بابت ازت ممنونم كه چقدر وقت صرف كردي چقدر خوب نوشتي و چقدر باتجربه اي .
اگر يك نفر تو اين دنيا هركاري رو فرق نميكنه كه چي باشه خوب انجام بده بايد ازش جانانه تشكر كرد.
من ازت متشكرم.

ارسال: #167
1395/01/10 01:49 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام به همه دوستان.
اما پاسخ سوالات كاربر محترم ناديا خرمگاه.
ببينيد دوست عزيز محصولات رك بسيار عالي بودن ولي علت اينكه چرا ديگه نيستن را نميدونم من شنيدم بخاطر اينكه مالكيت برند رك در فرانسه به عهده يه اسرائيلي هست و بخاطر مسائل سياسي اين برند ايران را ترك كرده.البته حرف من در حد شنيده هست.مسئله دوم ترس شما از امتحان محصولات جديد هست كه بي مورده و نكته كليدي اينه كه شما امروز پوست متفاوت تري دارين كه شرايط جديدي را تجربه كرده و نيازهاي متفاوتي را با گزشته داره شايد همون كرم رك الان بكار شما نياد.....و از همه مهمتر در كشاكش اين همه مارك و برند شما بايد همون محصولي را كه نيازتون را پوشش ميده بخريد.مثلا ليراك يه ابرسان داره به نام هيدار كرونو اما اين هيدراكرونو 4 نوع محصول داره كه هر كدوم براي پوست خاصي مناسب هستن پس دقت كنيد صرف خريدن مارك گران قيمت مشكل شما حل نميشه.شما شوينده خوبي داريد اما نكته كليدي اينه كه اين شوينده مخصوص پوست خشك،اتوپيك و بسيار خشكه و شما ظاهرا داراي پوست مختلطي هستيد و من بهتر هست كه شوينده تون را عوض كنيد استفاده از اين شوينده ميتونه مشكل منافذ را حادتر كنه.بهتره از نوعي استفاده كنيد كه مناسب انواع پوست باشه.براي شما هم من فوم شستشوي نوكس را بسيار مناسب ميدونم و چون منافذ باز زيادي داريد حتما از تونر در طول روز استفاده كنيد، فقط يكبار با فوم صورتو بشورييد و در بقيه موارد از تونر استفاده كنيد.حتي بعد از شستشو با فوم هم از تونر استفاده كنيد البته در اين حالت نياز به پاك كردن نيست فقط مقداري از تونر را به كف دست بريزيد و خيلي اروم به پوست صورت با كف دست جوري كه مايع تونر با پوست صورت تماس داشته باشه ضربه بزنيد.تونر كلاريفايينگ مورد خيلي عاليه.همچنين تونر پيور سيستم ايوروشه هم مناسبه مضاف بر اينكه قيمت مناسبي داره.مسئله بعدي براي رفع كلي منافذ باز استفاده از كرمهايي هست كه اختصاصي براي اصلاح منافذ باز عرضه شده ان كه از بهترين هاي بازار كه قيمت هاي مناسبي هم دارند يكي كرم پورريفاينر بيودرما و ديگري هيسه اك مت Mat ميم با فتحه،اورياژه.اين كرمها يه جور مرطوب كننده هستند در طول روز و شب مرتب استفاده كنيد.كار ابرساني پوستتون هم با يه سرم ابرسان وينوسورس كدالي انجام بديد،ولي ابتدا سعي كنيد با همين كرم هاي منافذ كارو جلو ببريد اما اگر ديديد افاقه نكرد در طول روز از سرم هم زير تمام كرمهاتون استفاده كنيد.برا دور چشم به شما كرم ضد چروك دور چشم ايستيال اون را توصيه ميكنم تا شش ماه مصرف كنيد حتما راضيتون ميكنه ولي اگر بهر دليلي از كار اون راضي نبوديد ميتونيد از دور چشم پري مي ير كرو كدالي استفاده كنيد.هر شب هم از كرم ايزوفيل اورياژ مخصوص پوستهاي مختلط استفاده كنيد هم ضد چروك و هم حجم دهنده به صورت هست.اين كرمي كه براي شب بهتون پيشنهاد كردم را با توجه به منافذ باز صورتتون گفتم.دقت كنيد اگر با تونر و كرم هاي منافذ مشكلتون حل شد و منافذ خيلي كمتر شدن بهم اطلاع بديد كه كرم شب قوي تري معرفي كنم هرچند اورياژ خودش عاليه.در مورد منافذ نكته اخر اينه كه منافذ هيچ وقت درمان نميشه ولي با استفاده از شوينده و تونر و كرم مناسب ميشه اصلا باهاشون مواجهه نشد.
اگر پاسخ سوالي را ندادم ياداوري كنيد
نوروزتون مبارك

ارسال: #168
1395/01/10 03:18 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام،
از اظهار لطف كاربر محترم nikee خيلي ممنونم.انشاالله كه اين انجمن براي شما مفيد باشه منم فقط انجام وظيفه ميكنم،
در ضمن اسم كاربري من siasiasia يا سياسياسيا هست اسم اصلي من هم كه سياوش هست.در هر صورت از اشنايي و عضويت شما بسيار خوشحالم.

ارسال: #169
1395/01/10 06:52 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/01/10 06:57 ب.ظ، توسط Nikee. دلیل ویرایش : )
Nikee آفلاین
کاربر انجمن

**

سياوش عزيز بازم ممنونم از لطف خودتون
من ازتون راهنمايي دقيقتري مي خوام .ببينيد پوست من چربه بصورتي كه هنوز جوش هاي ريز و زير پوستي دردناكي ميزنم البته ظاهرش خيلي بدنيست?.روي بينيم هم جوش هاي سرسياه مرتب دارم روي گونه هام هم كمي منافذ باز و همچنان جوش هاي ريز كه نميدونم شايد بخاطرمحل رشد طبيعيه موهاي صورته البته موي زائد نيست ! . البته اطراف بينيم خيلي زود خشك ميشه شايدم پوستم مختلطه ?خط خنده و اخم هم خيلي زود ايجاد شد البته الواژ اون و n-btx soskin رو كه يك دوره مصرف كردم خيلي تغيير كرد.الان ژلAHAركسول و سرم شب ركسول رو استفاده ميكنم و ديگه هيچي ! سنم هم سي ودو سال هست?لدفن براي ضد چروك ،كرم روز وشب ،كرم دور چشم مرطوب كننده،تونر، شير پاك كن وضد افتاب راهنماييم كنيد .ي راهنمايي همسر من دور چشم تيره و كمي هم چروك داره قبلا دور چشم اون ميزد پوست صورتش هم خشكه براي دور چشم و مرطوب كننده لدفن بفرماييد.درضمن از بس امروز ازتون پيش بستگانم كه در شهرتون هستند تعريف كردم خواهش كردن كه ايا مي تونن بيان و در محل كارتون مشاوره بگيرن !

?? من تو اينترنت داشتم سرچ ميكردم داروخانه دامادمون در شهر كرمان !!!!يعني وقتي موتور گوگل ايستاد تازه فهميدم چي نوشتيد------من واقعن شرمندم --اگه ازم جوك نسازن خوبه--

ارسال: #170
1395/01/11 05:26 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/01/11 06:00 ق.ظ، توسط نادیا خرمگاه. دلیل ویرایش : )
نادیا خرمگاه آفلاین
عضو انجمن *

**

(1395/01/10 01:49 ب.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان.
اما پاسخ سوالات كاربر محترم ناديا خرمگاه.
ببينيد دوست عزيز محصولات رك بسيار عالي بودن ولي علت اينكه چرا ديگه نيستن را نميدونم من شنيدم بخاطر اينكه مالكيت برند رك در فرانسه به عهده يه اسرائيلي هست و بخاطر مسائل سياسي اين برند ايران را ترك كرده.البته حرف من در حد شنيده هست.مسئله دوم ترس شما از امتحان محصولات جديد هست كه بي مورده و نكته كليدي اينه كه شما امروز پوست متفاوت تري دارين كه شرايط جديدي را تجربه كرده و نيازهاي متفاوتي را با گزشته داره شايد همون كرم رك الان بكار شما نياد.....و از همه مهمتر در كشاكش اين همه مارك و برند شما بايد همون محصولي را كه نيازتون را پوشش ميده بخريد.مثلا ليراك يه ابرسان داره به نام هيدار كرونو اما اين هيدراكرونو 4 نوع محصول داره كه هر كدوم براي پوست خاصي مناسب هستن پس دقت كنيد صرف خريدن مارك گران قيمت مشكل شما حل نميشه.شما شوينده خوبي داريد اما نكته كليدي اينه كه اين شوينده مخصوص پوست خشك،اتوپيك و بسيار خشكه و شما ظاهرا داراي پوست مختلطي هستيد و من بهتر هست كه شوينده تون را عوض كنيد استفاده از اين شوينده ميتونه مشكل منافذ را حادتر كنه.بهتره از نوعي استفاده كنيد كه مناسب انواع پوست باشه.براي شما هم من فوم شستشوي نوكس را بسيار مناسب ميدونم و چون منافذ باز زيادي داريد حتما از تونر در طول روز استفاده كنيد، فقط يكبار با فوم صورتو بشورييد و در بقيه موارد از تونر استفاده كنيد.حتي بعد از شستشو با فوم هم از تونر استفاده كنيد البته در اين حالت نياز به پاك كردن نيست فقط مقداري از تونر را به كف دست بريزيد و خيلي اروم به پوست صورت با كف دست جوري كه مايع تونر با پوست صورت تماس داشته باشه ضربه بزنيد.تونر كلاريفايينگ مورد خيلي عاليه.همچنين تونر پيور سيستم ايوروشه هم مناسبه مضاف بر اينكه قيمت مناسبي داره.مسئله بعدي براي رفع كلي منافذ باز استفاده از كرمهايي هست كه اختصاصي براي اصلاح منافذ باز عرضه شده ان كه از بهترين هاي بازار كه قيمت هاي مناسبي هم دارند يكي كرم پورريفاينر بيودرما و ديگري هيسه اك مت Mat ميم با فتحه،اورياژه.اين كرمها يه جور مرطوب كننده هستند در طول روز و شب مرتب استفاده كنيد.كار ابرساني پوستتون هم با يه سرم ابرسان وينوسورس كدالي انجام بديد،ولي ابتدا سعي كنيد با همين كرم هاي منافذ كارو جلو ببريد اما اگر ديديد افاقه نكرد در طول روز از سرم هم زير تمام كرمهاتون استفاده كنيد.برا دور چشم به شما كرم ضد چروك دور چشم ايستيال اون را توصيه ميكنم تا شش ماه مصرف كنيد حتما راضيتون ميكنه ولي اگر بهر دليلي از كار اون راضي نبوديد ميتونيد از دور چشم پري مي ير كرو كدالي استفاده كنيد.هر شب هم از كرم ايزوفيل اورياژ مخصوص پوستهاي مختلط استفاده كنيد هم ضد چروك و هم حجم دهنده به صورت هست.اين كرمي كه براي شب بهتون پيشنهاد كردم را با توجه به منافذ باز صورتتون گفتم.دقت كنيد اگر با تونر و كرم هاي منافذ مشكلتون حل شد و منافذ خيلي كمتر شدن بهم اطلاع بديد كه كرم شب قوي تري معرفي كنم هرچند اورياژ خودش عاليه.در مورد منافذ نكته اخر اينه كه منافذ هيچ وقت درمان نميشه ولي با استفاده از شوينده و تونر و كرم مناسب ميشه اصلا باهاشون مواجهه نشد.
اگر پاسخ سوالي را ندادم ياداوري كنيد
نوروزتون مبارك

سلام به شما.خیلی ممنون که وقت گذاشتید و جواب دادبد . اقا سیاوش عزیز من از امتحان کردن محصولات جدید پوستی نمیترسم. بلکه از امتحان کردنشون خسته شدم. مدام خرید کردم. جواب نگرفتم و نا امید شدم . خوشحالم که با شما اشنا شدم. امیدوارم توصیه هاتون کمکم کنه
طبق توصیه شما من باید از
فوم شستشوي نوكس
تونر كلاريفايينگ مورد یا تونر پيور سيستم ايوروشه
كرم پورريفاينر بيودرما و ديگري هيسه اك مت Mat اورياژه. برای منافذ باز پوست
سرم ابرسان وينوسورس كدالي برای ابرساني پوستتون
كرم ضد چروك دور چشم ايستيال اون یا پري مي ير كرو كدالي

کرم شب ايزوفيل اورياژ
استفاده کنم . من قبلا از شوینده هایی استفاده کردم که کاملا چربی صورتم رو کنترل کردن. اما پوستمو هم کاملا خشک کردن و رطوبتشو از بین بردن . مجبور شدم کلی ابرسان استفاده کنم تا خشکی از بین بره.حالا شوینده صورت مارک acm sensitelial ادامه بدم چون مناسب پوستهای خشکه یا فوم شستشوي نوكس که شما فرمودی تهیه کنم؟
ایا كرم پورريفاينر بيودرما و ديگري هيسه اك مت Mat اورياژه. به عنوان کرم روز برای من معرفی کردید یا فقط برای کنترل منافذ باز پوسته ابا خاصیت ابرسانی هم دارن با فقط قابض هستن.در این صورت برای ابرسان و ضد چروک چی اسنفاده کنم. سرم ابرسان وينوسورس كدالي کافیه یا کرم ضد چروک و ابرسان هم نیاز دارم علاوه بر اینها؟
من خط اخم شدید داشتم.بوتاکس کردم ولی خط خنده نمیدونم چکار کنم که عمیق نشه و کنترل شه. کرمی هست که استفاده کنم بصورت موضعی روی خط اخم و خنده یا برم سراغ تزریق ژل و چربی؟
لطفا شیر پا ک کن و شوینده ارایش چشم هم معرفی کنید. ضد افتاب الارو رنگی spf30 که استفاده میکنم از نظر شما چطوره..
راستی در حال حاضر صورتم جوشها و چربیهای سر سیاه ریز در بعضی مناطق داره. ایا باید اول برم به جلسه پاکساری پوست انجام بدم و یعد از این محصولات استفاده کنم یا نیاز نبست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,350 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
javad1215، asizebel

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.