زمان کنونی: 1395/09/12، 11:21 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #171
1395/01/13 07:11 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

سلام به همه دوستان.
در مورد ادامه سوالات ناديا خرمگاه،بهتره كه ژل شستشوي ACM را با فوم نوكس تعويض كنيد،در مورد كرمهاي اورياژ يا بيودرما عرض كنم كه كار مرطوب كردن پوست صورت را هم انجام ميدهند.مضاف بر اين شما يه سرم ابرسان قوي كدالي هم داريد كه ميتونيد زير اين كرمها ازش اسنفاده كنيد.در مورد خط اخم يا خنده تا جايي را ميشه با كرم پوشش داد اگر ٠روك زياد باشه بهتره بوتاكس كنيد،يا حداقلش باهاش مشورت كنيد پاكسازي را حتما بريد خيلي مناسبه ولي حتما قبلش تحقيق كنيد تا پزشك موود نظر كار بلد و حاذق باشه.برا خط خنده من ژل درموفيلر رينايت كامفورت زون را بهتون پيشنهاد ميكنم اين ژل را هر شب فقط روي خطوط خنده يا اخم مصرف كنيد.شبها هم كرم ضد چروك اورياژ خوبه كارتون واقعا راه ميندازه.كرم هاي شب عموما چرب هستند و استفاده از اونها باعث ايجاد منافذ باز ميشه حالا اگر شوينده ها و كرم هاي منافذ بتونن اين اصلاح منافذ را به صورت موثر كنترل كنن اونوقت شما ميتونيد از انواع قوي تر استفاده كنيد.ضدافتالتون هم عوض كنيد از بريسان اورياژ استفاده كنيد.

ارسال: #172
1395/01/13 08:07 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اما بريم سوالات خانوم Nikee شوينده هاي خوبي نداري بهتره كه يه ژل شستشوي خوب داشته باشيد،من به شما لاين پاكسازي و شستشوي كدالي را توصيه ميكنم يه ژل شستشوي خوب داره كه هر صبح ازش استفاده كن،شير پاك كن و تونر هم با هم هر شب قبل از زدن كرمهاي شب استفاده كن تا پوست كاملا تميز بشه،اگر در طول روز هم خواستي عمل تمييز كردن پوست صورت را انجام بدي همون تونر كافيه.براي شما براي روز از كرم ضدچروك افيسه مخصوص پوستهاي مختلط و براي شب هم از كرم شب افيسه گلنيك استفاهده كنيد.اگر افتادگي صورت زياده از كرم ارگان كلنيك هم عصرها استفاده كنيد كه الحق ليفتينگ كاردرستيه.پس براي شما شوينده هاي كدالي شامل شيرپاككن،فوم شستشوي با اب و تونر معرفي شد براي كرمهاي روز و شب هم از ضدچروكهاي روز وشب افيسه استفاده كنيد عصرها هم از كرم ارگان گلينيك.واقعا خوب جواب ميده.
برا شوهر محترمتان دور چشم اپتي ميل شركت پايو خيلي خوبه اين دور چشم اختصاصي اقايان هست و بسيار تركيب كاملي داره حتما در طول روز عينك بزنن و دور چشم هم هرشب بزنن ولي بايد صبور باشند با يكي دوبار استفاده اصلا چيزي مشخص نميشه.برا مرطوب كردن صورت هم كرم مرطوب كننده پردي ژيوس نوكس عاليه مخصوصا كرم شبش بسيار مناسف افرادي هست كه در طول روز كار زيادي ميكنن و اصلا كرم خاصي نميزنن يه جور كرم مغذي و انتي اكسيدان هسن.براي بيرون رفتن هم توصيه ميكنم از يه ضد افتاب مخصوص اقايان مثلا هيدردرم استفاده كنه.
در پايان اگر سوالي بود بپرسيد تا جامع تر پاسخ بدم وقتي سوالهات زياد باشه احتمال داره پاسخشون از زير دستم در بره.و باز هم نهايت تشكر بخاطر لطف و بزرگواري كه به اين بنده حقير داشتين.

ارسال: #173
1395/01/14 12:32 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/01/14 12:50 ب.ظ، توسط Nikee. دلیل ویرایش : )
Nikee آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

دوست عزيز ممنون از پاسختون __پس ب نظرتون ژل شستشوي aha wash ركسول خوب نيست ،چيزي كه بايد اضافه كنم اينه كه من فكر ميكنم كرم روز افيسه كه دارم استفاده ميكنم ب صورتم نساخته دارم جوش ميزنم ودر ضمن فكر ميكنم پوست صورتم بيشتر چرب باشه تا مختلط__به نظرتون در اين صورت بهتر نيست براي ازبين بردن اكنه و جمع شدن منافذ پوست از شوينده ويا تونر قوي تري استفاده كنم مثل سبيوم بايودرما يا تونر كلاريفايينگ مورد ؟
همچنين فكر كنم يجايي تو همين جا خوندم گلنيك در چين پر ميشه نميدونم شايدم اشتباه ديدم!
اگر برند ديگه ايي برام بهتر باشه كه هم براي ليفتينگ و ضد چروك بودن خوب باشه هم براي اين اكنه ها يي كه دارم ترجيح ميدم اونو استفاده كنم.
در ضمن ضد افتاب و مرطوب كننده براي پوست چرب كه الان اكنه هم داره چي پيشنهاد ميكنيد
ممنونم و منتظر پاسختون.

ارسال: #174
1395/01/14 04:34 ب.ظ -
Nikee آفلاین
کاربر انجمن

**

راستي كرم ارگان كلنيك براي پوست هاي نرمال و خشكه اگردرست ديده باشم!

ارسال: #175
1395/01/15 06:17 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

(1395/01/14 04:34 ب.ظ)Nikee نوشته شده توسط:  راستي كرم ارگان كلنيك براي پوست هاي نرمال و خشكه اگردرست ديده باشم!

با سلام اگر پوست مختلطی دارید همون شوینده های کدالی بسیار مناسبه ولی اگر احساس میکنید پوستتون چربه و اکنه هم میزنید بهتره ژل شستشو و تونر خودتون را عوض کنید که من توصیه میکنم از ژل و تونر درمو پییوریفاینگ اوسرین استفاده کنید.این دوتا واقعا چربی را کنترل کرده و مشکل منافذ باز هم تا حد بسیار زیادی حل میکنند.
درمورد کرم روز افیسه دقت کنید که دو مدل داره حتما اونیی که مخصوص پوست مختلط تا چربه را انتخاب کنید.احتمال داره کرم ارگان گلنیک را پیدا نکنید که توصیه میکنم از کرم سل کاپیتال ارگان گلنیک استفاده کنید این کرم هم دو نوع داره حتما نوع پوست چرب و مختلط را انتخاب کنید
در پایان لازم به ذکر هست که محصولات گلنیک را با محصولات کلینیک اشتباه نگیرید محصولات گلنیک عموما قیمت مناسبی دارند و کارایی بسیار بیشتر از قیمتشون اما محصولات کلنیک جز محصولات لاکچری و لوکس محسوب میشوند که جدیدنا با افت کیفیت مواجهه شدند البته شاید خیلی ها راضی باشن بهرحال کلاس و کارایی کلنیک به از این حرفاست.

ارسال: #176
1395/01/16 01:04 ب.ظ -
Aziin آفلاین
کاربر انجمن

**

با سلام خدمت آقای سیاسیاسیا.باتوجه به اطلاعات خوبی که دارید من مشکلم رو مطرح میکنم و لطف کنید راهنماییم کنید.طولانی مینویسم ولی نمیخوام جای سوالی باقی بذارم.
34 سالمه.بندرعباس زندگی میکنم.صورتم کاملآ چرب و جوشی هست با منافذ باز کم روی گونه هام.دور چشمم همیشه کمی تیره هست و چروکهای ریزی بمدت یکساله که زیر چشمم میبینم.و باز هم بمدت یکساله لک باندازه یک سکه روی گونه هام و روی بینیم ایجاد شده.زودتر خواستم درمان کنم ولی دکتر ها مدام میگفتن ابتدا جوشم را درمان کنم بعد لک تااینکه لک ها وسیعتر و مشخصتر شدن بدون اینکه جوشهام بهتر بشن و الان درمان لک رو شروع کردم ولی جوشهام خیلی آزارم میدن.درضمن 5 سال پیش دو دوره راکوتان مصرف کردم جوش ها کاملآ برطرف شدند و یکسال و نیمه که جوشهام برگشتن ولی ریز و پراکنده و همیشه یکی دوتا جوش متوسط اطراف گونه یا دهان.آزمایشاتم هم هیچگونه مشکل هورمونی کبد یا تیرویید نشون ندادن.یادآوری کنم پیشنهاداتون از هر مارک و برند عالی (استادرم.گینو.لانکوم.استی لودر.و.... )باشه من مشکلی در پیدا کردنشون ندارم فقط درمان کننده باشه دیگه واقعآ خسته شدم.در ادامه تجربه من از مواد مختلف:
شوینده:فوم پیور استادرم بخاطر لک هام ولی از پاک کنندگیش راضی نیستم.از فوم ماری کور راضی بودم ولی فقط تا زمانیکه استفاده میکردم جوش نمیزدم و پاک کنندگیش عالی بود.کلاریفاینگ مورد برام خیلی سنگین بود.از ماری کور اسفاده کنم یا نظر دیگه ای دارید؟
مرطوب کننده:پیور کنترل استادرم استفاده میکنم خیلی راضی هستم ولی دوست دارم از کوهرنس لیراک استفاده کنم نظر شما چیه؟میتونم از هردو در زمانهای مختلف استفاده کنم؟با کوهرنس جوش نمیزنم؟
ضد آفتاب:هایسک 50.از فتوریورس استادرم بخاطر لکه هام استفاده میکنم.با هایسک جوش نمیزنم ولی براقیش رو دوست ندارم.فتوریورس خیلی سنگین و چربه برام ولی زیرش از پیور کنترل استفاده میکنم خوبه.اسپری بایودرما استفاده میکردم جوشهای ریز قرمز میزدم .اگر بخوام بعد از فتوریورس از اکنه مت بایودرما استفاده کنم باز جوش ریز میزنم یا شما پیشنهاد دیگه ای دارید؟
جوش:از ضد جوش اکتی پور 3 در 1 استفاده کردم فقط وقتی روی پوستم بود جوشم خوب بود.گفتن از سرم پروپولیس استادرم استفاده کنم.نظر شما؟
تونیک:تقویتی لیراک(نارنجی رنگ) استفاده کردم پوستم قرمز میشه.تونر استادرم استفاده کنم یا پیشنهاد بهتری دارید؟
لک:سرم و کرم ویتامین سی استادرم استفاده میکنم چون دوست داشتم روی تمام صورت استفاده کنم ولی صورتم جوش میزد الان فقط روی لک استفاده میکنم.بعد از اینکه تمام شد چه چیزی چایگزین کنم؟
لایه بردار:های پیل لیراک عالیه ولی مرتب استفاده نکردم.چه پیشنهاد دیگری دارید؟
خط اخم روی پیشانی:فلویید درم ریپیر استادرم.فقط روی خط اخم استفاده میکنم تا الان تآثیری ندیدم.اگر برای تمام صورتم استفاده کنم جوش میزنم آیا؟پیشنهاد بهتری دارید؟
دور چشم:دکلره اسفاده کردم بد نبود.جایگزین میخوام.میخوام چروک ریز و تیرگی رو رفع کنه.و اگر غلطکی باشه بهتره چون استفاده ش راحت تره برام اگرم نباشه مهم نیست.
در ضمن بهتره از یک لاین استفاده کنم یا همینطور پراکنده از برندهای مختلف؟اگر اطلاع دارید برای پاکسازی از کدام برند استادرم یا تالگو یا گینو استفاده کنم؟واقعآ از اینهمه زیاده گویی معذرت میخوام.

ارسال: #177
1395/01/21 01:30 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/01/21 01:32 ب.ظ، توسط armaghana. دلیل ویرایش : )
armaghana آفلاین
کاربر انجمن

**

با سلام
پوست صورت من خیلی حساس هست به طوری که چه در هوای سرد زمستان و چه در تابستون اگه مقداری در زیر آفتاب قرار گیرم قرمزی صورتم زیاد و نامطلوبه.
ضد آفتابی که در هفت هشت سال گذشته استفاده کردم بایودرم بوده. بیشتر به خاطر سبکیش ازش استفاده میکردم اما اونچه که آزارم میداد برای اینکه حالت
سفیدی اون روی صورتم از بین بره بیشتر روی صورتم ماساز میدادمش که با اینکار کرم از روی صورتم جمع میشد.
الان ضد آفتاب sunsense face tint رو گرفتم که کرم پودری هست.
میخواسنم راهنماییم کنید آیا قرمزی صورتم قابل درمان هست یا نه؟ یکی از دوستام پیشنهاد کرد از کرم ضد التهاب و قرمزی رزاکالم plante system استفاده کنم
و الان دو سه روزی هست شبها مقداری استفاده میکنم. چون خیلی آزارم میده و گاهی برای بیرون رفتم مجبور به استفاده از کرم پودر میشم.
ضمنا برای شوینده هم به خاطر حساس بودن پوستم از پولیش لایه بردار کیو وی استفاده میکنم که حدودا 14 ماهی هست و ازش راضیم چون باعث
خشکی صورتم و التهاب بیشترش نمیشه
من 34 سالمه و چروک زیادی زیر چشمم ندارم اما میخواستم بدونم استفاده از ضد چروک باعث افتادگی و مستعد شدن زیر چشم برای چروک بیشتر نمیشه
و آیا محصولات ضد چروک لمینین رو توصیه میکنید. لطفا راهنماییم کنید.

ارسال: #178
1395/01/21 09:12 ب.ظ -
Aziin آفلاین
کاربر انجمن

**

آقای سیا ممنون میشم جواب سوالاتم رو زودتر بدید.کرمهام تمام شدن و به راهنمایی شما واقعآ نیاز دارم

ارسال: #179
1395/02/04 01:47 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

با سلام خدمت همه دوستان
اما سوالات كاربر محترم اذين
شما با توجه به نوع پوستتون حتما تحت نظر پزشك باشين،شايد هنوز نياز باشه درمان راكوتان را ادامه بدين،بعضي از محصولاتي كه استفاده ميكنيد مناسب نيست اما واقعا بايد پذيرفت كه شما درمان جوش را اولويت خودتون قرار بديد،در مورد لك ايجاد شده بايستي كرم ضد لك مصرف كنيد و توجه داشته باشيد كه كرم ضدلك با كرم روشن كننده متفاوته.
شويند ها براي پوست شما بسيار كليدي هستند براي شما من ژل شستشوي اون را ترجيح ميدم ژل هاي شستشو درمان كننده نيستند ولي بسيار كليدي هستند مسئله بعدي در مورد ضد افتاب ها هم دو كاره بودن محصول مهمه.ضد افتاب كلينانس اون يا ،spf 25 اكسفولياك خوبن هايسك هم ذكر نكرديد كدوم spf را مصرف ميكنيد ولي نوع 25 مناسبتره از 50 هست.برق زدن ضد افتاب يكي از راههاي جلوگيري از ان نوع ژل شستشوي مصرفي هست.برا شما تونر كلينانس اون عاليه براقي پوستو خيلي خوب ميگيره،اين تونر به صورت دوفازه بنابراين قبل از مصرف خوب تكونش بديد و بعد با يه پد استفاده كنيد.براي خطوط هم كنسانتره الواژ اون خوبه.ويتامين c نوع بافتش برا پوست جوش زا مناسب نيست اگر خواستين مصرف كنيد بهتره از سرم ويتامين c بجاي كرم استفاده كنيد.سرم مزوليفت ليراك خوبه.دور چشم ايزوفيل اورياژ هم براتون مناسبه.كرم ضد لك دپي وايت ACM هم به صورت يك شب در ميان فقط بزنيد روي لك.در اخر توصيه ميكنم مرتب ضدافتاب رو مصرف كنيد و استفاده از پوششهاي محافظتي مثل كلاه و عينك را جدي بگيريد.

ارسال: #180
1395/02/08 12:48 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/02/08 12:56 ب.ظ، توسط چشمه. دلیل ویرایش : )
چشمه آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام خدمت دوستان عزیز.واستاد ارجمند( siasiasia).یه سوال داشتم از حضورتون.31 سالمه.پوست روشن و مختلط دارم.مستعد آکنه و کومدون هستم.در حال حاضر آکنه ی فعال ندارم ولی 6 ماه پیش بخاطر آکنه های مختصر اما مقاوم گونه هام روآکوتان هم خوردم.تمام محصولاتی که استفاده میکنم باید oil freeواقعی باشن!درحال حاضر ضدآفتابم آکنه مت بیودرما و ضدافتاب الارو بیرنگ با عیار 50 هست.ملاسما دوطرف صورتم دارم و فریکل( کک ومک) پراکنده خفیف روی پل بینی و گونه.دارم از ضد لک عیدروکینون دار 10درصد سیگل استفاده میکنم.هر از گاهی قبلا استفاده کردم( البته طبق اصولی که از متخصصین پوست یاد گرفتم).صورتمو گاهی با پن جامد مخصوص پوست چرب بیودرما و گاهی با پن جامدمخصوص پوست حساس و خشک،میشورم.گاهی احساس خشکی زیاد میکنم رو پوستم بعد از شستشو.الان سه ساله که مرتب پیشونیمو بوتاکس میکنم چون خط اخم دارم.خانوادتا پوست شل و مستعد پیری داریم.البته الان هرکی منو میبینه میگه چه پوستی داری ولی خودم متوجه روند نزولیه پوستم از دوسال پیش تا حالا هستم.
از دوسال پیش تا الان خط خنده ام بارز شده و گونه هام خصوصا در سمت چپ افت بارز پیدا کرده جوریکه در حالت سه رخ ،مشهوده.
1_ لطفا راهنماییم کنید از چه سرمی استفاده کنم که باز دچار آکنه فعال نشم؟
2_ برای ضد لک ایا پیشنهاد دیگه ای دارید؟
خاهش میکنم هر محصولی معرفی میکنید بشدت فاقد چربی باشه و مخصوص پوست چرب باشه.

من فکر میکنم نسبت به محصولات حاوی ویتامین سی جوش بزنم.چون از کرم گیاهی بدون هیدروکینون سیگل که استفاده کردم آکنه زدم.ضمنا زندگیه پر از استرسی دارم و فعلا قادر به تغییر شرایط نیستم.
راستی اینم بگم که از دور چشم بتیس گاهی ( نه همیشه) میزنم.و دور چشم رنگی حاوی ضدافتاب اردن( موقع بیرون رفتن) اما چند تا میلیا دراورده پلکم.
نمیخام خودمو تو انبوه کرم های درمانی غرق کنم،دلم میخاد مرحله به مرحله برم جلو برای رسیدگی به پوستم.
پیشاپیش ممنونم از صبر و حوصله ی شما در پاسخگویی به سوالات وسواسیه ما.

راستی ببخشید،سوال 1 که پرسیدم چه سرمی بزنم،منظورم در جهت لیفتینگ و حفظ جوانی هست.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,241 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
اکرم اکرم، asizebel، javad1215

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.