زمان کنونی: 1395/09/19، 10:46 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #181
1395/02/08 01:30 ب.ظ -
چشمه آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

راستی یه نکته یادم اومد بگم،یه بار که testerمحصولات نوکس. رو باز کردم از بوی اون خیلی بدم اومد و قابل تحمل نبود برام.
تستر لیراک ( یادم نیس کدوم لاین) رو هم که بو کردم ،بوی شدیدی داشت و بینیمو اذیت میکرد( در حد بوی ویکس ازار دهنده وتحریک کننده بود .با اینکه بوی اون مث نوکس،بدبو نبود و بنوعی خوشبو هم بود ولی خیلی شدیدبود)، با بوی محصولات کدلی،مشکلی ندارم.وراجب سایر برندهای خارجی تجربه ندارم.البته نمیدونم ایا تمام محصولات لیراک انقدر بو دارن ایا؟

ارسال: #182
1395/02/08 09:56 ب.ظ -
چشمه آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام مجدد به همه ی دوستان.مخصوصا استاد با حوصله و متین ،جناب آقای siasiasia,من امروز رفتم از یه فروشگاه معتبر از تستر های لیراک بو کردم،مگنی فی سنس رو،بنظرم بوش غلیظ و آزار دهنده نبود.مرطوب کننده ی نوکس رو هم همینطور،خیلی ملایم و خوب بود!! به این نتیجه رسیدم که شاید اون تسترهایی که قبلا بوکردم فاسد شده بودن!!

ارسال: #183
1395/02/09 12:58 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

سلام به همه ي دوستان و همكاران.
پاسخ سوالات كاربر محترم armaghana
پوست شما شرايط ويژ ه ايي داره و بهتره كه مراقبت بيشتري از اون به عمل بيارين.مخصوصا نور خورشيد.جدا از ضد افتاب زدن سعي كنيد از كلاههاي لبه دار و عينكوهاي افتابي به صورت مداوم استفاده كنيد.پوستهاي حساس و مستعد به قرمزي برا شست و شوي اونها بايد دقت فراواني كرد.اين روزها برندهاي زيادي محصولات اختصاصي پوست چرب را توليد ميكنن.شما بايد يه ژل شستشوي خوب داشته باشيد.توصيه من پاك كننده دو فاز اسكين رزونانس كامفورت زون هست.اين محصول به صورت كرمي هست ولي وقتي كه استفاده ميكنيد به صورت روغن در ميادو به اين صورته كه فاز كرمي ان ناخالصي ها و الودگي ها را پاك ميكنه و فاز روغني ان باعث تغذيه شدن پوست عمل ميكند.بسيار محصول مناسب و كارامدي هست.مضاف بر اين يه تونر هم داره كه مكمل اين محصوله ولي شما بهش نيازي نداريد و توصيه ميكنم از تونر سن سي بيو بيودرما استفاده كنيد از تونر بعد از پاك كننده استفاده كنيد.وتا هم بقاياي پاك كننده از بين بره و هم پوست ph ,طبيعي خودشو پيدا كنه.مرتب در طول روز از تونر استفاده كنيد.كرم ضد قرمزي بيودرما AR را هم به عنوان مرطوب كننده در طول روز مصرف كنيد يا اورياژ رزليين،هر دو اينها هم قيمت مناسبي دارن و هم قرمزي را كاملا كنترل ميكنن.ضدافتاب شما بهتره فتودرم AR ,باشه كه بسيار مناسب پوستهاي حساس مستعد به قرمزيه.خود محصولات رزاكالم هم اشكالي نداره و كيفيت خوبي دارن.يه كرم ديگه كامفورت زون داره بنام كرم اسكين رزونانس،اين كرم برا افرادي كه پوستهاي حساسي دارند و نميتونن هيچ كرم شب يا روز مصرف كنند عاليه.سرشار از مواد مغذي شاداب كننده عالي كه هم ميتونين روزه و هم شبها ازش استفاده كنيد.انتي اكسيدان بسيار جالبي هست.در مورد محصولات لمنين من اطلاعي ندارم،اما محصولات لامينين يه شركت ايراني هست كه محصولاتش بعضي هاشون بسيار خوب و بعضي هاشون معمولي و ضعيف.اسپري اب اورياژ را حتما داشته باشيد و مخصوصا تو موارد قرمز شدن پوست بسيار كاربرد داره.زدن دور چشم هيچ ايرادي نداره و از سن 25 سالگي بايد به فكر ناحيه دور چشم بود.ژل كرم سنسي اكسپرت پايو هم براتون مناسبه.
موفق و پيروز باشيد

ارسال: #184
1395/02/10 04:20 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/02/11 02:39 ق.ظ، توسط نادیا خرمگاه. دلیل ویرایش : )
نادیا خرمگاه آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام اقای سیاوش عزیز ممنون از راهنماییتون
در صفحه 17 برای پوست از شنا مشاوره گرفتم و الحق عالی بود.
میخاستم اگه اطلاعاتی در مورد بهداشت مو سر دارید در این مورد هم راهنماییم کنید لطفا.پوست سر من چریه اگه بک روز در میان موهامو نشورم کاملا بهم میچسبن. الام 39 سالمه بعد از زایمان ریزش موهام خیلی شدید شد. کوتاه کردم و قرص تقویت مو اکوفن استفاده کردم که ریزش خیلی کمتر شد. ولی در حال حاضر موهام خیلی کم پشت شده. به دوره هم سرم فیتو استفاده کردم اثری نداشت. یک دکتر نیگفت تنها راه برگشت موها استفاده ار میناوکسیدیل . و دکتر دیگه گفتن استفاده از ماینوکسیدیل موی زائد ایجاد میشه.یک دوره یک ماهه از مارک ایرانی میناوکسیدیل استفاده کردم. . پوست سرم حس سوزش گرفت.دیگه استفاده نکردم. در حال حاضر دنبال یک شامپو مناسب موی چرب هستم. سرم میخاره حتی وقتی شامیو میزنم. یک ماهه وقتی سرم چرب میشه خارش لیجاد شده. پوست سرم نازک و حساسه.
در ضمن یک محصول محرک رشد مو نیاز دارم. توی یک داروخانه از برند شوارتسکوف یک اسپری نعرفی کردن اسمشو فراموش کردم حدود 50 تومن چون شناخت مداشتم نخریدم لطفا راهنمایی کنید.راهی هست که موهای ریخته برگرده؟مایموکسیدیل استفاده کنم؟

ارسال: #185
1395/02/12 12:55 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/02/12 02:17 ب.ظ، توسط maryam_sm. دلیل ویرایش : )
maryam_sm آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام آقای سیاوش
روزتون بخیر
ممنون از راهنمایی های خیلی خوبتون
من 30 ساله هستم و پوسته صورتم سبزه روشن هست
دور چشمم و اطراف دهانم چند تا چروک افتاده که البته چروک ها احساس میکنم برای بد خوابیدن من باشه که چون دستم رو زیر صورتم میزارم این چروک ها ایجاد شده و البته میتونه برای خشکی پوستمم باشه
من از مشاور پوست داروخانه مشاوره خواستم،ایشون کرم دور چشم نوکس پردی ژیوز رو معرفی کرد و برای شادابی و روشن شدن پوستم و ترمیم چروکها کرم شب نوکس پردی ژیوز رو برام تجویز کرد.
میخواستم بدونم این کرم ها خاصیت درمانی داره و اینکه با توجه به سنم این کرم ها مناسب هستند یا نه؟
من احساس میکنم بعد از استفاده از کرم دور چشم یه چروک ریزی به قبلیها اضافه شده و این نگرانم گرده که شاید این کرم مناسب سن من نباشه.
این کرم دور چشم بیشتر برای من مناسبه یا کرم دور چشم نیروانسک نوکس؟؟
و در کل این دو نوع کرم که مشاور پوست برام تجویز کرد ( دور چشم پردی ژیوز و کرم شب پردی زیوز ) خوب هست که من استفاده کنم یا نه؟
در ضمن به من لوسیون پاکننده 3کاره ویشی رو دادن که گفتن برای زیر چشم هم میشه استفاده کرد؟این لوسون مناسبه زیر چشم و صورت هست یا نه؟
ببخشید خیلی سوال کردم
با تشکر

ارسال: #186
1395/02/20 10:59 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام به همه دوستان و همكاران.
در مورد سوالات كاربر محترم چشمه بايد اين نكته را بهشون بگم كه شما هنوز مشكل چرب بودن پوستتون را به صورت كامل درمان نكرديد و بايد حتما در اين زمينه به پزشك مراجعه كنيد و ادامه درمان را از ايشون جويا شويد.شوينده ايي كه استفاده ميكنيد يعني پن سبيوم بايودرما بسيار مناسبه.ولي براي تخليه بهتر چربي ها از روي پوست و ژل شستشوي كلينانس اون را توصيه ميكنم.در مورد كرم هيدرو كينون دار سيگل خب خودتون اشاره كرديد كه به روش صحيح مصرف ميكنيد كه جاي خوشحالي داره اما به نظر من بهتر هست از ضد لك دپي وايت ACM و ضد لم دپيدرم اورياژ توامان استفاده كنيد يك شب دپي وايت و يك شب هم دپيدرم.كرم دپي وايت حاوي هيدركينون هست پس استفاده از ضد افتاب از واجبات هست.اصلا اين نكته را پشت گوش نندازين.سعي كنيد موقع مصرف اتاق را تاريك كنيد.و دپي وايت را فقط روي لك هاي ايجاد شده بزنيد ولي دپيدرم را ميتونيد به كل صورت بزنيد.تو اين سيكل اگر خيلي راضي نبوديد ميتونيد با تعويض كرم دپيدرم اورياژ نتيجه ديگري بگيريد ولي در اكثر موارد اورياژ با توجه به قيمتش عالي جواب داده.وينو پرفكت كدالي هم بسيار عاليه.اما در مورد بوي محصولات مثلا در نوكس هميشه در تبليغاتش روي بوي ملايم و معطر محصولاتش زوم ميكنه و فكر نميكنم نوكس محصولي با بوي بد توليد كرده.همينجور كدالي و ليراك.نكته مهم در محصولات كدالي بدون پارابن بودن اونهاست و اكثر از بو عطر طبيعي استفاده ميكنند.محصولات لوكس و لاكچري عموما به بوي محصولاتشون حساس هستند.حالا شايد يكي كلا حساسيت داشته باشه كه اون مسئله ايي جداگانه هست.شناخت تركيبات بعضي از كرمها حداقل تكليف مصرف كننده را با كرم مورد نظر مشخص ميكنه بعضي از كرمها مثل محصولات كلد كرم اون يا بريدرم يا گزموز اورياژ بو هاي اينچنيني دارند كه طبيعي هست.در مورد سرم ليفتينگ من سرم گلوريوس اسكين كامفورت زون را توصيه ميكنم،سرمها تركيباتشون عموما جوريه كه براي پوستهاي چرب بسيار مناسبند،در مورد دور چشم ميتونيد از كانسيلر رنگي پرايم استفاده كنيد يا از لايت آيز SPF 30 برند isis استفاده كنيد.پاك كننده ارايش دور چشم را هم فراموش نكنيد.در اخر هم توصيه ميكنم براي رفع و دوري استرس حتما فكر اساسي كنيد چون تا پوست اكسيد ميشه واقعا كرمها كار خاصي انجام نميدن.اگر تونستيد قرص ايميدين هم مصرف كنيد.البته اگر اصلش را پيدا كرديد.خيلي براي شما مناسبه.

ارسال: #187
1395/02/20 11:38 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اما در مورد سوالات ناديا خرمگاه
همين اول كار بابت اظهار لطف و محبتتون واقعا ممنونم.
ببينيد من يكم مسئله در مورد ماينو كسيديل ها صحبت كنم اين محلولها در درصد هاي مختلف وجود دارن و عموما ايراني و فرانسوي و امريكايي و در مواردي هم توسط داروخانه ساخته ميشن ماينوكسيدل ها در دو نوع 2 درصد و 5 درصد بيشتر يافت ميشن.ماينوكسيديل هاي ايراني واقعا كيفيت پاييني دارند اما انواع فرانسوي و امريكايي بسيار بهترن حتي در بعضي از برند ها تا 15 درصد هم پيدا ميشه نوع و مصرف ماينوكسيديل حتما بايد زير نظر پزشك باشه دوره مصرفش بسيار طولاني بوده و بسياري علاوه بر ميانوكسيدل از محلول هاي ضد ريزش هم استفاده ميكنند.از مهمترين عوارض ماينوكسيديل ايجات حالت پرمويي هست يعني مثلا در گوش يا بيني جاهايي كه موهاي ريز كركي وجود داره اين احتمال هست كه موها رشد بيشتري كنن و حالت ضخيمتري به خودشون بگيرن كه البته اين حالت موقتي بوده و در همه افراد ديده نميشه.توصيه ميكنم از قرص سيستئين B6 بجاي اكوفن استفاده كنيد.اگر احساس ميكنيد كه موهاتون واقعا چربيشون زياد هست از لاين كوربيشيا مارك رنه فورترر استفاده كنيد كه بسيار خفن و عاليه.دو نوع داره كه يكيش نوع معموليه مخصوص موي ٠رب هست اما يكي ديگه هست كه اصطلاحا شامپو ماسك بهش گفته ميشه و برخلاف همه شامپوهاي رنه فورترر كه تيوپي هستند اين به شكل قوطي هست.بسيار عاليه در هفته دوبار ازش استفاده كنيد و از نوع معمولي ميتونيد در طول هفته استفاده كنيد براي خارش كف سرتون هم كه يه شامپوي كتوكنازول از داروخانه بگيريد و هفته اي دو تا سه بار استفاده كنيد نكته مهم حتما كف كتوكنازول را بزاريد سه تا پنج دقيقه روي سر بمونه كتوكنازول در واقع يه شامپوي ضد شوره و ضد خارش و از همه مهمتر ضد قارچه كه در يك كلام ضد عفوني كننده هست.حتي الان كه هوا گرم شده از اين شامپو مثلا هفته ايي يكبار براي بدن استفاده كنيد.قيمتي هم نداره حدود 5 تا 7 هزار تومنه كه به نظر من براي همه استفاده از اون واجبه روش خاصي هم نداره موقعي كه سرتون را شستيد يك دست هم از كتوكنازول استفاده كنيد.من خودم بيشتر بخاطر ضد خارش بودنش استفاده ميكنم.

ارسال: #188
1395/02/22 03:15 ق.ظ -
سیما فرزاد آفلاین
عضو انجمن *

**

با عرض سلام و خسته نباشید.من تازه عضو این انجمن شدم.من دو هفته ای هست که کرم روز و شب کوهرنس لیراک رو خریداری کردم و استفاده میکنم.39 سالمه و پوست نرمال مایل به خشک دارم ولی گهگاه روی چونم جوش های زیر پوستی میزدم که آزمایش هورمون و غدد هم دادم مشکلی نداشتم الان که از این کرم استفاده میکنم روی گونه هام هم جوش میزنه البته خیلی زیاد نه.می خواستم بدونم آیا راهی هست که این کرم رو استفاده کنم و جوش نزنم یا ممکنه بعد از یه مدت پوستم بهش عادت کنه.صورتمو با شامپو بچه میشورم.و سوال دیگه اینکه ضد چروکا بعد از چه مدت آثار اولیه خودشون رو نشون میدن؟

ارسال: #189
1395/02/23 04:11 ق.ظ -
نادیا خرمگاه آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام اقا سیاووش عزیز ممنون از پاسختون.شنیدم اسپری برای رویش مو در برند شوارتسکوف المان هست ایا میشناسید.
وسئوال دیگری ایا برای لک قهوه ای ناشی از بارداری دارویی هست؟ پرشک نوهان سیم (الیته اگه اسمش درست گفته باشم)تجویز کرده که تاثیری نداشته.
و یرای سیاهی زیاد دور چشم ممکنه محصولی معرفی کنید که یهش اطمینان داشته یاشید
در ضمن شما فوق العاده اید

ارسال: #190
1395/02/24 03:21 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/02/24 03:25 ق.ظ، توسط سیما فرزاد. دلیل ویرایش : )
سیما فرزاد آفلاین
عضو انجمن *

**

مجددا سلام.آیا کرم دور چشم اکسیژن محصول کشور کانادا خوبه و مناسب چه سنی هست؟

عذر میخوام که اینهمه سوال می پرسم.برای سن 39 سال کرم دور چشم کوهرنس لیراک بهتره یا مگنی فیسنس.من الان یه دوره است که دارم از دور چشم کوهرنس استفاده میکنم و داره تموم میشه به نظرتون بعد از این از مگنی فیسنس استفاده کنم چطوره؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,370 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
javad1215، asizebel، Hamid11060

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.