زمان کنونی: 1395/09/20، 06:40 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #191
1395/02/28 09:09 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/02/28 09:11 ب.ظ، توسط maani. دلیل ویرایش : )
maani آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

سلام دوستان

یه ضد چروک عالی میخوام برای چروک پیشانی که پوستش نسبتا چربه و کمی هم احساس میکنم شل شده و بیشتر بخاطر عادت به بالا دادن ابرو دو تا خط ایجاد شده. 35 سالمه هیچ حای دیگه صورتم چروک نیست.
انقدر برندای مختلف زیاده گیج شدم میخوام در عمل عالی باشه . چی پیشنهاد میدین؟ شاید بعدا بوتاکس بزنم اگه کرم جواب نداد

ممنون

ارسال: #192
1395/02/30 02:17 ق.ظ -
سیما فرزاد آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام.اینجا بعد از چه مدت جواب سوالات داده میشه.من چند روز پیش یه سوال پرسیدم و هیچ جوابی به سوالم داده نشده.

ارسال: #193
1395/02/31 01:21 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

با سلام به همكاران.عيدتون هم پيشاپيش مبارك
در مورد سوالات كاربر محترم maryam-sm توصيه ميكنم همين محصولات پردي ژيوز نوكس را استفاده كنيد.پردي ژيوس در واقع يه كرم مرطوب كننده هست كه خاصيت انتي اكسيداني و انرژي بخشي خوبي داره و محدوديت سني نداره.پاك كننده ويشي هم عاليه با خيال راحت مصرف كنيد.خود مصرف دور چشم اصلا چروك نمياره بهتره همزمان با استفاده از دور چشم حتما در طول روز از عينك افتابي و كرم ضدافتاب برا صورتتون استفاده كنيد.الان فصل گرماست و نوشيدن زياد مايعات براي حفظ قوام پوست واجبه.

ارسال: #194
1395/02/31 01:42 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/02/31 01:47 ب.ظ، توسط siasiasia. دلیل ویرایش : )
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام
پاسخ سوالاد كاربر محترم سيما فرزاد.
در مورد شما بهتر بود از كرم كوهرنس لير ليراك استفاده ميكردين كه تركيبات كامل تري نسبت به كرم روز و شب كوهرنس داره در كرم لير كوهرنس از مواد معدني يك سنگ خاص بنام تورمالين استفاده شده و باعث شده اين كرم واقعا غني تر از بقيه كرمها باشه.توصيه ميكنم بقيه مراحل مراقبتي از پوست را هم جدي بگيريد.يعني شوينده هاي مناسب،ضد افتاب و مرطوب كننده.اونوقت اثر همين كرم كوهرنستون بيشتر به چشم مياد.به صورت كلي هم نسبت به رقيباي خودش كرم بسيار خوبيه.شما حتما از يه تونر بايستي استفاده كنيد.توصيه من تونر هيسه اك اورياژ هست.براي شستشو هم از ميتونيد از اتودرم بايودرما استفاده كنيد.دور چشم همين كوهرنس را ادامه بديد بسيار عاليه اما خب دوره زماني اون طولانيه اما كلا تفاوت كوهرنس و مگني في سنس در اينه كه مگني في سنس براي افرادي هست كه پوستشون چروك اوليه داره يا اصلا نداره اما پوست به شدت اكسيده شده و اون حالت سرزندگيش از بين رفته اما وقتي با اين شرايط چروكها عميق تر شده و پوست حالت افتادگي پيدا ميكنه كوهرنس بهتر عمل ميكنه.سن شناسنامه ايي ملاك نيست بلكه سن پوست ملاكه.با اين اوصاف فقط ميتونم بگم بقيه مراحل مراقبتي هم رعايت كنيد.

پاسخ سوالات كاربر محترم maani هم در بخش خصوصي خودشون مفصل گفته خواهد شد.

ارسال: #195
1395/03/02 01:22 ب.ظ -
سیما فرزاد آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام وقتتون بخیر.راستش من به توصیه یه پزشک سرم وینوسورس کدالی رو به عنوان مرطوب کننده گرفتم.و طبق توصیه شما شوینده ای که ذکر کردین رو میخرم.ایا سرمی که خریدم موثره؟

ارسال: #196
1395/03/02 01:39 ب.ظ -
سیما فرزاد آفلاین
عضو انجمن *

**

عذر میخوام گفتین اتودرم بایودرما استفاده کنم ولی ذکر نکردین برای چه پوستی و اینکه آیا فوم بایودرما بگیرم یا پن.

ارسال: #197
1395/03/02 03:10 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام بر شما،عيدتون مبارك.
سرم وينوسورس كدالي يكي از بهترين ابرسانهاي بازار هست.ولي عموما بهتره كه با كرم مكملش استفاده بشه.كدالي در لاين وينوسورس يك سرم ميزنه.و 4 نوع كرم كه عبارتند از: فلوييد مت براي پوستهاي مختلط تا چرب،كرم سربت براي پوستهاي حساس،كرم ريكاوري براي پوستهاي خشك و كرم اينتنس براي پوستهاي خيلي خشك،پس هميشه بايد سرم را با كرم مورد نياز با هم مصرف بشه.اگر تنها بزنيد هم مشكلي نداره ولي اثرات ابرسان خيلي كم ميشه.سرم منع مصرف نداره.ميتونيد دور چشم و در هر سني بزنيد.خود من از سرم وينوسورس و كرم ريكاوري استفاده ميكنم.اگر با قيمت اين برند نشكلي نداريد واقعا برند خوبيه.مخصوصا نوع تركيبات محصولات كدالي كه سرشار از نواوريه.محصولات بايودرما به چند بخش تقسيم ميشن كه به لاين مخصوص پوستهاي خشك اتودرم گفته ميشه.ويژگي بارز محصولات اتودرم بدون عطر و پارابن بودنه.استفاده از پن يا فوم اتودرم تفاوتي نداره اگر با فوم راحت تر هستيد از فوم استفاده كنيد ولي پن اتودرم راحت تر و دردسترس تر هست.
موفق و شاد باشيد.

ارسال: #198
1395/03/06 06:21 ب.ظ -
نادیا خرمگاه آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام اقای سیاوش عزیز
میخواستم اگه اجازه بدید از محبتتون سوء استفاده کنم و سئوالات دو تا از دوستانم رو مطرح کنم.میدونم که جواب میدید و مارو مرهون محبت و دانش تون میکنید.
سئوالات مریم : من 47 ساله هستم پوستم سبزه است بعد از زایمان لک قهوه ای تو پیشونی و گونه هام ایجاد شد . خیلی مداوا کردم ولی دوباره یرگشت . اخرین بار دکتر نوهان سیم تجویز کزد و فایده نداشت. پوستم خشکه و دنیال یه روشن کننده برا زیر چشم هستم. ایای محصولی هست که تیرگی زیر چشم کم کنه و یهش اطمینان داشته باشید.
سئوالات نسرین: من 37 ساله هستم . دنیال یک کرم روز و یک روشن کننده هستم .که تیرگی و کک و مک و از بین ببره .زباد در معرض افتاب نیستم. کرم دور چشم هم معرفی کنید لطفا .پوست من خشکه

ارسال: #199
1395/03/08 11:34 ق.ظ -
mahraveh آفلاین
کاربر انجمن

**

با سلام خدمت آقای سیاوش عزیز، از اینکه وقتتون در اختیار ما قرار میدید خیلی متشکرم، من تمام مطالب تاپیک رو خوندم خیلی مفید و کاربردی بودند، در مورد خودم سئوال داشتم. من خانمی 37 ساله هستم از 3-22 سالگی کرمهای AHA سی گل رو استفاده میکردم، چندین سال هم از ضد چروک صورت و دور چشم ایزولیفت اوریاژ استفاده می کردم الان با توجه به اینکه این لاین دیگه تولید نمیشه ضد چروک کوهرنس لیراک برای من مناسب تره یا مگنی فی سنس؟ پوست من تقریبا خشک و دهیدره است و در اثر شستشو احساس کشیدگی می کنم، پوستم چروک واضحی نداره، گاهی اوقات در اثر اپلاسیون یا ... جوش هم میزنم و جوش ها زیر پوستی و دردناک هم میشن ، چه ژل شستشو و آبرسانی برای من مناسب هست؟ توصیه مشاور شرکت پوبر اینها بوده ((ضدچروک می توانید ازدورچشم و کرم مگنی فی سنس لیراک یا دورچشم و کرم روز و شب کوهرنس لیراک استفاده نمایید.مرطوب کننده پیشنهادم ژل کرم هیدراکرونوپلاس لیراک یا گزموز صورت اوریاژ است.شوینده هم پیشنهادم کرم لاوانت اوریاژ یا جنتل واش کیووی ایگو است.)) به نظر شما برای من مناسب هستند؟ قبلا از توجه و پاسخ شما ممنونم

ارسال: #200
1395/03/09 05:19 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/03/09 05:22 ب.ظ، توسط سیما فرزاد. دلیل ویرایش : )
سیما فرزاد آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام خسته نباشید.من کرم پیور کنترل استادرم گرفتم برای تنظیم چربی صورتم.مشکلی نیست که شب ها که میخوام استفادش کنم بعد از سرم آبرسان وینوسورس کدلی استفاده بشه و بعد از چه مدت اثرشو نشون میده

عذر میخوام یه سوال دیگم داشتم اینکه دور چشم لیفت اند ریپیر استادرم برای سن 39 سال چطوره و اینکه در کنارش از ژل کرم آبرسان دور چشم اوریاژ استفاده کنم که دور چشمم خشک نشه چطوره آیا موثره مخصوصا که پف چشمم زیاده

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,376 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
Hamid11060، asizebel

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.