زمان کنونی: 1395/09/16، 12:10 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #201
1395/03/09 10:04 ب.ظ -
چشمه آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

سلام آقای سیاوش،ضمن عرض خسته نباشیدو احترام ،یه سوال داشتم:
من 31 ساله،پوست مختلط رو به چرب،الان 2_3 روزه که سرم پلی فنول کدلی رو استفاده میکنم ولی پوستم حالت پرتقالی پیدا کرده و منافذ باز زیادی مشهود هست.
البته در کنارش از ترس اینکه مبادا جوش بزنم دارم کرم اکتی پور بی رنگ هم استفاده میکنم.میخاستم بفرمایید که باید چیکار کنم برای مشکل جدید پوستیم.ممنونم از شما.....

ارسال: #202
1395/03/12 12:55 ب.ظ -
Ana ana آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام آقاي siasia. ٢٤ سالمه پوستم چربه. منافذ پوست بيني م و اطرافش بازه . جوش هاي زير پوستي ريز . پوستم شفاف نيست. بدون چروكه. خواب شبانه م هميشه بيش از ٧ ساعته. استرس شغليم زياد نيست . كرم اكتي پور و ژل كليننس اون استفاده ميكنم روزانه . ممنون ميشم كمكم كنيد
١- نميدونم چرا با زدن ضد افتاب جوش زير پوستي ميزنم!! حتي بهترين هاي oil free. بايودرما Akn mat و اورياژ بهم پيشنهاد شد استفاده كردم ولي وحشتناك شد پوستم. خصوصا با بايودرما. راه حل پيشنهادي شما چيه؟!
٢- ميخوام شروع كنم به مراقبت از پوستم. چه محصولاتي توصيه ميكنيد؟ براي دور چشمم، تونر ، آبرسان ، لايه بردار براي جاي جوش هام و ...( لطفا از هركدوم محصولات با قيمت متوسط و بالا رو معرفي كنيد )
٣-پنج ساله لپ هام جوش قرمز دردناك غير چركي ميزنه . تمام لاين هاي درماني رو امتحان كردم ولي حتي به رواكوتان هم جواب نداد .تاجاييكه متوجه شدم خيلي به تغذيه مربوط ميشه. اماچون تعدادشون كمه ، بيخيال شدم . ميخوام بدونم اين جوشا تو روند مراقبت پوستم تاثيري نداره ؟ يعني مانع اثر كرم ها نميشه؟
ممنون از شما

ارسال: #203
1395/03/12 03:42 ب.ظ -
Ana ana آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام آقاي siasia. ٢٤ سالمه پوستم چربه. منافذ پوست بيني م و اطرافش بازه . جوش هاي زير پوستي ريز . پوستم شفاف نيست. بدون چروكه. خواب شبانه م هميشه بيش از ٧ ساعته. استرس شغليم زياد نيست . كرم اكتي پور و ژل كليننس اون استفاده ميكنم روزانه . ممنون ميشم كمكم كنيد
١- نميدونم چرا با زدن ضد افتاب جوش زير پوستي ميزنم!! حتي بهترين هاي oil free. بايودرما Akn mat و اورياژ بهم پيشنهاد شد استفاده كردم ولي وحشتناك شد پوستم. خصوصا با بايودرما. راه حل پيشنهادي شما چيه؟!
٢- ميخوام شروع كنم به مراقبت از پوستم. چه محصولاتي توصيه ميكنيد؟ براي دور چشمم، تونر ، آبرسان ، لايه بردار براي جاي جوش هام و ...( لطفا از هركدوم محصولات با قيمت متوسط و بالا رو معرفي كنيد )
٣-پنج ساله لپ هام جوش قرمز دردناك غير چركي ميزنه . تمام لاين هاي درماني رو امتحان كردم ولي حتي به رواكوتان هم جواب نداد .تاجاييكه متوجه شدم خيلي به تغذيه مربوط ميشه. اماچون تعدادشون كمه ، بيخيال شدم . ميخوام بدونم اين جوشا تو روند مراقبت پوستم تاثيري نداره ؟ يعني مانع اثر كرم ها نميشه؟
ممنون از شما

ارسال: #204
1395/03/17 12:47 ب.ظ -
سیما فرزاد آفلاین
عضو انجمن *

**

چقد دیر به دیر جواب میدین.

ارسال: #205
1395/03/21 01:48 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

سلام به همه ي دوستان و همكاران.عذر خواهي منو بابت تاخير در جواب دادن به سولاتتون بپذيريد.تلاش ميكنم از اين به بعد زودتر و كامل تر در خدمت شما باشم.يه نكته: اگر هر كدوم از كاربرا اطلاعاتي دارن و يا اگر احساس ميكنن كه در اين زمينه تجربه ايي داند و ميتونن به سوالات جواب بدن واقعا دريغ نكنن.تبادل اطلاعات و اشتراك تجربيات ميتونه به هممون كمك كنه.

ارسال: #206
1395/03/21 02:28 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

در مورد سوالات كاربر محترم ناديا خرمگاه
در مورد سوالات خانوم مريم ايشون بايد بي نهايت صبر و پشتكار داشته باشه تا لك بارداري از بين بره.درمان لك پروسه زمان بر و پيچيده ايي داره.حتما به يه پزشك متخصص پوست مراجعه كنيد.اما به عنوان توصيه و مشاوره من محصولات ايكلن نوروا را معرفي ميكنم.يه سرم ضد لك داره كه واقعا عاليه مخصوصا كه منع استفاده برا دور چشم را نداره ميتونيد روزي دوبار صبح و شب بماليد فقط روي لك ها.اين برند يه كرم هم داره كه كرم رو ميتونيد به كل صورت بزنيد.سرم رو ميتونيد زير ارايش هم استفاده كنيد.حداقل دو ماه مرتب بايد استفاده كنيد.بسيار تركيبات مناسبي دارند،بعد از اين دو ماه شما از كرم به صورت يك شب درميان استفاده ميكنيد.و شب ديگر از ضد لكي استفاده ميكنيد كه حاوي هيدركينون باشه.كه من توصيه ميكنم اگر به اون مرحله رسيديد حتما با پزشك مشورت كنيد.ولي تا اون موقع ايكلن نوروا را از دست نديد.همين دو تا محصول يعني سرم و كرم را برا دور چشم هم بكار ببره بسيار عالي جواب ميگيره.چه برا صورت چه برا دور چشم اول سرم را بزنه اروم ماساژ بديد تا جذب بشه بعد به فاصله چند دقيقه كرم رو مصرف كنيد.
در مورد سوالات دوست خوبم نسرين: ايشون ميتونن از كرم روز فلوئيد روشن كننده و مرطوب كننده هيدرا اسپسيفيك وايت ايوورشه استفاده كنند.من به خيلي از دوستام و اطرافيانم به عنوان كرم ضدافتاب معرفيش ميكنم.داراي SPF25 هست و كاملا مرطوب كننده.مرتب كه استفاده بشه واقعا تاثيرش را به عنوان روشن كننده ميبينيد.يه پا اچار فرانسه هست واسه خودش.ميتونيد شبها هم از يه كرم مغذي براي شادابي پوستشون استفاده كنند.مثلا كرم شب پردي ژيوس نوكس عاليه.برا دور چشم هم من دور چشم پلي فنول كدالي را توصيه ميكنم.
در اخر از اظهار لطف و محبت شما بي نهايت ممنون.

ارسال: #207
1395/03/21 05:20 ب.ظ -
سیما فرزاد آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام.من این همه روز منتظر بودم ولی متاسفانه جواب سوالم رو ندادین

ارسال: #208
1395/03/21 11:48 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

با سلام خدمت كاربر محترم سيما فرزاد
كرم پيور را سعي كنيد روزها بكار ببريدو سرم كدالي را شبها.كرم پيور در واقع ضد جوش اما وينو سورس مرطوب كننده.كرم پيور بيس مناسبي برا ارايش داره.توصيه ميكنم لزومي نداره با هم مصرف بشن.يا حداقل يك ساعت بينشون فاصله باشه.اما برا دور چشم اگر تيرگي و پف غالبه من توصيه ميكنم از دور چشم وايت ريپير استادرم استفاده كنيد،الزامي نيست كه دو نوع دور چشم استفاده كنيد.عينك افتابي حتما استفاده كنيد.مايعات زياد بخوريد و حتما از پاك كننده ارايش چشم استفاده كنيد.

ارسال: #209
1395/03/22 10:33 ق.ظ -
elham1383 آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام وقتتون به خیر
ممنون از وقتی که برای پاسخ به سوالهای کاربران میزارید.اینقدر با خوندن پاسخ ها گیج شدم که نتونستم برای خرید خودم به نتیجه ثابتی برسم.نیاز کاربرها متفاوت و محصولات پیشنهادی شما هم متنوع بود

31 سال دارم پوستم قبلا مختلط بود و بعد از چندین سال درمان خوراکی و موضعی برای درمان جوش ظاهر پوستم چرب و براق نیست ولی اگه ممکنه به بعضی کرم ها واکنش بده و جوش بزنم

درحال حاضر فوم شستشوی مای پوست چرب رو استفاده میکنم و روزها هم روی کرم مرطوب کننده یا ضدافتاب، پنکیک ( اتود ) استفاده میکنم.شبها هم به تازگی کرم q10نیوآ،دورچشم هم سینره

اگر ممکنه برای من محصولات مناسب با قیمت ترجیحازیر100هزارتومن(ایرانی یا خارجی)پیشنهاد بدید

1- شوینده صورت (ترجیحا فوم )
2- مرطوب کننده و آبرسان برای شاداب ترشدن پوست
3- ضدافتاب ( بافت سبکی داشته باشه که پنکیک روش میزنم روی پوست حالت ماسیده پیدا نکنه)
4-دور چشم ضدچروک
5-ضدچروک شب ( چرب نباشه که جوش بزنم)
6-ضد لک بدون هیدروکینون (هربار که جوش بزنم جای جوش تا مدتها باقی میمونه.قبلا ضدلک نویدرم استفاده میکردم و خوب بود)

فلوئید سفید کننده هیدرا اسپسیفیک وایت و سرم ضد لک ایکلن برای من مناسب هست؟

ممنون از وقتی که میزارید
با تشکر

ارسال: #210
1395/03/22 12:40 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام و درود بر همه همكاران
پاسخ سوالات كاربر محترم mahraveh
پوست شما هيچ نيازي به مصرف AHA سي گل نداره و بهتره ديگه استفاده نشه.با توجه به سني كه داريد مگني في سنس ليراك عاليه.توصيه ميكنم هم كرم مگني هم سرم و هم دور چشم مگني را با هم استفاده كنيد.براي شستشوي پوستتون من ژل شستشوي نوتريتيو وژتال ايوروشه را توصيه ميكنم.اما برا تونر هيدرا وژتال ايووروشه را پيشنهاد ميدم.اولي مال پوستهاي خشك و دومي مال پوستهاي دهيدراته است.سعي كنيد مصرف تونر را جدي بگيريد و از شستشوي با اب براي بيشتر از يك بار اجتناب كنيد.براي مرطوب نگه داشتن صورتتون هم توي برندهاي ايراني من مرطوب كننده قوي امونيوم لاكتات مديلن را توصيه ميكنم.تو برندهاي خارجي هيدرا مموري كامفورت زون عاليه.
شاد موفق باشيد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,299 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
اکرم اکرم، asizebel، javad1215

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.