زمان کنونی: 1395/09/17، 01:24 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #211
1395/03/22 01:50 ب.ظ -
mahraveh آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

با تشکر از پاسخگویی شما، من الان کرم AHA استفاده نمی کنم، این اواخر یعنی حدود سه چهار سال کرم ایزولیفت اوریاژ صورت و دور چشم استفاده می کردم، به نظر شما با استفاده از این ژل شستشو مشکل جوش زدن من رفع میشه؟ مگنی فی سنس رو روزی دوبار استفاده کنم یا یک بار؟ و همینطور ژل شستشو و تونر رو هم یه توضیحی در مورد استفاده شون بدید ممنون میشم

ارسال: #212
1395/03/22 02:37 ب.ظ -
mahraveh آفلاین
کاربر انجمن

**

با عرض معذرت یه سئوال دیگه اینکه استفاده از این مرطوب کننده که گفتین باعث جوش زدن نمیشه؟

ارسال: #213
1395/03/23 03:50 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

با سلام
كرم مگني رو روزي يكبار استفاده كنيد.اگر پوستتون خشكه با زدن مرطوب كننده و ژل شستشو يا تونر پوستتون جوش نميزنه.مرطوب كننده كامفورت زون اگر خواستيد بگيريد نوع ژل كرم را تهيه كنيد مديلن سه نوع مرطوب كننده داره يكي برا پوستهاي خشك يكي برا پوستهاي چرب و ديگري مرطوب كننده بسيار قوي برا پوستهاي خيلي خشك.اين نوع سومي واقعا عاليه بافت بسيار نرمي هم داره فكر نكنم در پوست شما ايجاد جوش كنه.تونر شما مخصوص پوستهاي نرمالي كه اب خودشونو از دست دادنه و براي استفاده در طول روز بسيار كاربردي و مناسبه.بدون نياز به شستشو با اب فقط با يه پد يا پنبه شما ميتونيد پوستتون را تميز كنيد.ژل شستشويي كه معرفي كردم مخصوص پوست خشك هست و اگر ميبينيد پوستتون چربه استفاده نكنيد،من صرفا بخاطر اينكه گفتين پوستتون خشكه و احساس كشيدگي داريد توصيه كردم.در غير اين صورت بهتره كه ژل را هم از لاين و خانواده تونرتون يعني هيدراوژتال انتخاب كنيد.هيدرا را تهيه كنيد اگر ديديد هنوز هم احساس خشكي ميكنيد اونوقت يه قدم بريد جلوتر و نوتريتيو وژتال را مصرف كنيد.

ارسال: #214
1395/03/27 09:48 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/03/27 09:51 ق.ظ، توسط fereshteh da. دلیل ویرایش : )
fereshteh da آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام
جناب سيا ممنون از پاسخهاي مفيدتون. من 36 سالمه و خطوط خنده دارم كه برام آزار دهندست شايد يك مقدار از اين خطوط به خاطر شلي و افتادگي پوستم هم باشه (و همين طور به خاطر عادت نادرست خوابيدن كه چون اكثرا به سمت راست مي خوابم خط خنده سمت راست صورتم عميق تره) . فكر مي كنم مقداري از افتادگي پوستم به خاطر لاغر شدن و ر‍ژيم هاي هميشگيم هم باشه. پارسال 3 جلسه آر اف سوزني انجام دادم كه خيلي تاثيري تو ليفت پوستم نداشت بيشتر منافذ پوستم رو كوچيك كرده. براي خطوط خنده از كرم اون (اوني كه مخصوص خطوط هست) استفاده كردم كه اصلا تأثيري نداشت. دكتر پوست به من پيشنهاد تزريق ‍ژل و چربي داد كه تمايل ندارم انجام بدم. مشاورداروخانه به من كرم ليپوفيلينگ روز ليراك رو پيشنهاد داد كه با توجه به اينكه قيمت نسبتا بالايي داره مي خواستم اول از جنابعالي مشاوره بگيرم كه هزينه بيخودي صرف نكنم. در حال حاضر به خاطر جوشام از سرم ضد اكنه و ضد چروك ادوانس دكتر مورد (شب و صبح) استفاده مي كنم. پوستم مختلطه و اين سرم تأثير خوبي تو پيشگيري از جوشام داره. حدود 2/5 ماهه كه روزي دو عدد قرص يوث بيلدر دكتر مورد هم مي خورم. ميشه لطف كنيد اگر محصولي وجود داره كه واقعا بتونه روي خطوط خنده تأثير مثبت بزاره و براي سن من هم ضرر نداشته باشه معرفي بفرماييد. خيلي ممنون

ارسال: #215
1395/03/27 09:51 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام به همه ي همكاران
در مورد سوال كاربر محترم چشمه:
سرم پلي فنول را شبها استفاده كنيد.و روزها هم از كرم هيسه اك مت اورياژ استفاده كنيد.حتما از يه ژل شستشوي مناسب استفاده كنيد.مثلا ژل كلينانس اون بسيار مناسبه.باعث جمع شدن منافذ و تنظيم ترشح چربي پوست ميشه.كلا دوستاني كه پوستهاي چرب و داراي منافذ دارند حتما شستشوي پوستشون را جدي بگيرند.نكته بعدي سرم را زياد نزنيد و پس از مصرف اروم و به صورت دوراني ماساژ بديد تا كاملا جذب بشه.
موفق و پيروز باشيد

ارسال: #216
1395/03/27 11:52 ب.ظ -
چشمه آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام.وقت بخیر.
آقای سیاوش سپاسگزارم بابت پاسخگویی.

ارسال: #217
1395/03/28 03:07 ق.ظ -
Ana ana آفلاین
عضو انجمن *

**

كسي نتونست بمن كمك كنه ؟

ارسال: #218
1395/03/28 12:25 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام و درود
در پاسخ سوالات كاربر محترم Ana ana
دوست عزيز شما بايد تحت درمان با راكوتان قرار بگيريد.يعني ازمايش بديد و بعد با تشخيص پزشك دوز مصرفي شما تعيين بشه.و كاملا طول دوره درمان را طي كنيد.راكوتان داروي بسيار مهم و كاربرديه،حتما با پزشك متخصص پوست در اين زمينه مشورت كنيد.اينكه هر ضدافتابي زديد دچار جوش زير پوستي شديد براي من تعجب اوره ولي به شما توصيه ميكنم از محصول جديد بايودرما يعني ضدافتاب اكوا فلوييد استفاده كنيد.كاملا فاقدچربي و خيلي هم سبك در مورد تونر هم من تونر هيسه اك اورياژ را بهتون پيشنهاد ميدم كرم مرطواب كننده اكسفولياك هم بعنوان مرطوب كننده عاليه.براي جاي جوش هم بهتره به پزشك مراجعه كنيد چون درمان پيچيده ايي داره.

ارسال: #219
1395/03/28 09:22 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

با سلام و درود
درمورد سوالات كاربر محترم elham 1383
همين فوم اكنه لاين ماي كه استفاده ميكنيد مناسبه.براي مرطوب كردن هم از مرطوب كننده پوست چرب مديلن استفاده كنيد.ضد افتاب سبك و فاقد چربي ميتونيد از بريسان بدون رنگ اورياژ استفاده كنيد.در مورد دور چشم هم كرم ايستيال اون براي شما مناسبه.در مورد كرم شب هم موردي براتون در ذهنم نيست با (مشخصات شما)براي ضد لك هم دپيدرم اورياژ مناسب شماست.

ارسال: #220
1395/03/30 04:19 ب.ظ -
Ana ana آفلاین
عضو انجمن *

**

ممنون بابت پاسخگويي تون

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,322 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
asizebel، javad1215

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.