زمان کنونی: 1395/09/14، 07:22 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #221
1395/04/01 02:08 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/04/01 02:12 ق.ظ، توسط نادیا خرمگاه. دلیل ویرایش : )
نادیا خرمگاه آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

(1395/03/21 02:28 ق.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  در مورد سوالات كاربر محترم ناديا خرمگاه
در مورد سوالات خانوم مريم ايشون بايد بي نهايت صبر و پشتكار داشته باشه تا لك بارداري از بين بره.درمان لك پروسه زمان بر و پيچيده ايي داره.حتما به يه پزشك متخصص پوست مراجعه كنيد.اما به عنوان توصيه و مشاوره من محصولات ايكلن نوروا را معرفي ميكنم.يه سرم ضد لك داره كه واقعا عاليه مخصوصا كه منع استفاده برا دور چشم را نداره ميتونيد روزي دوبار صبح و شب بماليد فقط روي لك ها.اين برند يه كرم هم داره كه كرم رو ميتونيد به كل صورت بزنيد.سرم رو ميتونيد زير ارايش هم استفاده كنيد.حداقل دو ماه مرتب بايد استفاده كنيد.بسيار تركيبات مناسبي دارند،بعد از اين دو ماه شما از كرم به صورت يك شب درميان استفاده ميكنيد.و شب ديگر از ضد لكي استفاده ميكنيد كه حاوي هيدركينون باشه.كه من توصيه ميكنم اگر به اون مرحله رسيديد حتما با پزشك مشورت كنيد.ولي تا اون موقع ايكلن نوروا را از دست نديد.همين دو تا محصول يعني سرم و كرم را برا دور چشم هم بكار ببره بسيار عالي جواب ميگيره.چه برا صورت چه برا دور چشم اول سرم را بزنه اروم ماساژ بديد تا جذب بشه بعد به فاصله چند دقيقه كرم رو مصرف كنيد.
در مورد سوالات دوست خوبم نسرين: ايشون ميتونن از كرم روز فلوئيد روشن كننده و مرطوب كننده هيدرا اسپسيفيك وايت ايوورشه استفاده كنند.من به خيلي از دوستام و اطرافيانم به عنوان كرم ضدافتاب معرفيش ميكنم.داراي SPF25 هست و كاملا مرطوب كننده.مرتب كه استفاده بشه واقعا تاثيرش را به عنوان روشن كننده ميبينيد.يه پا اچار فرانسه هست واسه خودش.ميتونيد شبها هم از يه كرم مغذي براي شادابي پوستشون استفاده كنند.مثلا كرم شب پردي ژيوس نوكس عاليه.برا دور چشم هم من دور چشم پلي فنول كدالي را توصيه ميكنم.
در اخر از اظهار لطف و محبت شما بي نهايت ممنون.
با تشکر از پاسختون اقای سیاوش عزیز در مورد تجویز کرم برای خانم مریم کرم ايكلن نوروا جهت تهیه مراجعه شد ولی انگار فقط سرم موجوده و کرم مدتهاست تو بازار نیست. ایا کرم به تنهایی میتونه موثر باشه یا محصول دیگه ای که بتونه جایگرین این کار باشه نیاز هست.متشکر میشم راهنمایی کنید.

ارسال: #222
1395/04/03 04:45 ق.ظ -
سیما فرزاد آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام خسته نباشید.من 39 سالمه و به تازگی ضد آفتاب فتوریورس استادرم و شوینده اسنشیال سی دکتر مورد رو گرفتم و اینکه پوستم مختلط هست و کمی جای جوش رو صورتمه و یه سری دونه های زیر پوستی البته از پیور کنترل استادرم و آبرسان وینوسورس کدالی نزدیکه دو ماهه استفاده میکنم.سوالم اینه که آیا ضد آفتاب و شوینده ای که گرفتم در از بین بردن جای جوشام و شفاف کردن پوستم تاثیری دارن و اگه دارن بعد از چه مدت اثر خودشون رو نشون میدن.ممنون از پاسخگوییتون

ارسال: #223
1395/04/03 04:58 ق.ظ -
سیما فرزاد آفلاین
عضو انجمن *

**

یه سوال دیگه اینکه آیا میتونم از شوینده اسنشیال سی دکتر مورد برای شستن دور چشمم استفاده کنم یعنی چروک نمیاره؟از دور چشم لیفت اند ریپیر استادرم استفاده میکنم و شب ها بعد از شستن صورتم از این دور چشم استفاده میکنم

ارسال: #224
1395/04/04 07:15 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

سلام.
اگر كرم ايكلن تو بازار نيست.شما از كرم دپيدرم اورياژ استفاده كنيد.سرم نوروا و كرم دپيدرم.

ارسال: #225
1395/04/04 08:55 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

سلام بر همه ي همكاران
شوينده اسنشيال دكتر مورد تاثيري در ايجاد چروك دور چشم نداره.با خيال راحت مصرفش كنيد.اما اينكه مصرف يك شوينده و ضدافتاب ميتونه جاي جوش را از بين ببره كاملا غلطه اما شادابي و شفافيت را ميتونه .خود ضدافتاب كاملا انتي اكسيداني رفتار ميكنه و شوينده مورد اشاره شما هم براي شادابي و رطوبت پوست موثره.محصولات خوبي مصرف ميكنيد صبور كه باشيد پوست بسيار بهتري خواهيد داشت.

ارسال: #226
1395/04/08 01:29 ب.ظ -
elham1383 آفلاین
کاربر انجمن

**

با سلام
محصولات کودلی که ویتامین سی دارن برای پوستهای چرب ایجاد جوش نمیکنند؟اکثر ضدچروک ها برای پوستهای معمولی یا خشک هستند.

ارسال: #227
1395/04/08 03:52 ب.ظ -
نانی7 آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام آقای سیاوش عزیز.ممنون ازمطالب بسیار مفیدتون. من 39 سالمه.پوست روشن دارم و مختلط.دور چشم مناسب رو به من معرفی کنید.دور چشم قبلی من هیدرا دینامیک مورد بود.
ضد آفتاب ساسکین رنگی رو میشه دور چشم هم زد؟
لطفا یه کرم شب هم به من معرفی کنید.ممنون از توجهتون
ببخشید که این مطلب به موضوع ربطی نداره اما واقعا موندم توش .ماسک بعد از حمام برای موهای مجعد و وز با فر درشت چی خوبه؟

ارسال: #228
1395/04/08 08:16 ب.ظ -
چشمه آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام خدمت دوستان.وکاربر عزیز الهام جان.
من پوستم چرب و مستعد جوش هست.اما در حال حاضر هیچ جوشی ندارم.اما از هر محصولی نمیتونم استفاده کنم.
مثلا سرم پلی فنول کدلی که میزنم بشدت منافذم رو باز میکنه و منو مستعد جوش میکنه.برا همین فقط رو خطوط ریز اخم،و لبخند به مقدار کم میزنم.
بنظرم اگه پوستت مستعد جوش هست باید مراقب باشی

ارسال: #229
1395/04/09 01:58 ب.ظ -
elham1383 آفلاین
کاربر انجمن

**

(1395/04/08 08:16 ب.ظ)چشمه نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان.وکاربر عزیز الهام جان.
من پوستم چرب و مستعد جوش هست.اما در حال حاضر هیچ جوشی ندارم.اما از هر محصولی نمیتونم استفاده کنم.
مثلا سرم پلی فنول کدلی که میزنم بشدت منافذم رو باز میکنه و منو مستعد جوش میکنه.برا همین فقط رو خطوط ریز اخم،و لبخند به مقدار کم میزنم.
بنظرم اگه پوستت مستعد جوش هست باید مراقب باشی

سلام دستت درد نکنه.نمیدونم چرا برای پوستهای چرب و مختلط محصولات ضدچروک زیاد پیدا نمیشه.من حقیقتا اولش نمیخاستم خیلی هزینه کنم ولی االنم که حاضر شدم میترسم یه وقت این هزینه رو کنم و جوش بزنم.بهترین کرمی که من تاحالا استافده کردم و جوش نزدم مرطوب کننده نیوآ سافت هست.به خدا از هر کرم دیگه ای بی خطرتر بوده!

ارسال: #230
1395/04/09 11:08 ب.ظ -
چشمه آفلاین
عضو انجمن *

**

چون اصولا پوست خشک هست که بیشتر در معرض چروک شدن هست.الان همین سرم پلی فنول،قوامش شبیه لوسیون هست.و غیر شفافه.وقتی که مادرم میزنه ازش(پوستش خشکه) خیلی زود و سریع جذب میشه بسیار سبکه براش و اثر مطلوبش کاملا مشخصه.اما رو پوست من اصلا جذب نمیشه،کاملا سنگین و غیر قابل جذب هست.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,273 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
اکرم اکرم، asizebel، javad1215

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.