زمان کنونی: 1395/09/21، 05:18 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #231
1395/04/10 03:34 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/04/10 03:38 ب.ظ، توسط siasiasia. دلیل ویرایش : )
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

سلام.
در مورد سوالات كاربر محترم ناني7 دور چشم مورد كارش خوبه بهتره ادامه بديد اما اشاره نكرديد كه مشكل دور چشمتون چيه؟؟؟ من دور چشم مگني في سنس ليراك را توصيه ميكنم.فاقد عطر و ليفتينگ و شاداب كننده عاليه.تركيبات مگني مناسب سن شماست براي كرم شب هم من حتما ژل كرم مگني في سنس ليراك را مصرف كنيد.تركيبات مغذي مگني واقعا عاليه.برا موهاتون هم بايد بيشتر توضيح بديد تا مفصل توضيح بدم.در اخر حتمااز شوينده مناسبي استفاده كنيد تا پوست بيس مناسبي براي كرمهاي شب داشته باشه.از ژل پاك كننده و تونر اكتيوپيور نس كامفورت زون استفاده كنيد.اون موقع پوستتون عالي ميشه

واقعا خيلي باعث خوشحاليه كه دوستان تو بحث ها شركت ميكنن و نظراتشون را اعلام ميكنن،اميدوارم اين روند ادامه داشته باشه.
موفق و پيروز باشيد.

ارسال: #232
1395/04/10 05:01 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/04/10 05:26 ب.ظ، توسط نانی7. دلیل ویرایش : )
نانی7 آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

(1395/04/10 03:34 ب.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  سلام.
در مورد سوالات كاربر محترم ناني7 دور چشم مورد كارش خوبه بهتره ادامه بديد اما اشاره نكرديد كه مشكل دور چشمتون چيه؟؟؟ من دور چشم مگني في سنس ليراك را توصيه ميكنم.فاقد عطر و ليفتينگ و شاداب كننده عاليه.تركيبات مگني مناسب سن شماست براي كرم شب هم من حتما ژل كرم مگني في سنس ليراك را مصرف كنيد.تركيبات مغذي مگني واقعا عاليه.برا موهاتون هم بايد بيشتر توضيح بديد تا مفصل توضيح بدم.در اخر حتمااز شوينده مناسبي استفاده كنيد تا پوست بيس مناسبي براي كرمهاي شب داشته باشه.از ژل پاك كننده و تونر اكتيوپيور نس كامفورت زون استفاده كنيد.اون موقع پوستتون عالي ميشه

واقعا خيلي باعث خوشحاليه كه دوستان تو بحث ها شركت ميكنن و نظراتشون را اعلام ميكنن،اميدوارم اين روند ادامه داشته باشه.
موفق و پيروز باشيد.
از راهنمایی های مفیدتون بسیار سپاسگزارم.دور چشم من کمی تیره هست که البته به خاطر نازک بودن پوست دور چشم و کمبود آهن هم میتونه باشه.
موهای من نرمال و بلند هست.که ماهی یکبار معمولا ریشه گیری میکنم .خشک و وز هست و فر متوسط داره.دوستدارم بعداز حمام از ماسکی استفاده کنم تا رطوبت موهام حفظ بشه و خشک و وز نباشه.
یه سوال مگنی فیسنس قویتره یا کوهرنس؟در مورد ژل کرم مگنی که پیشنهاد کردید پرسیدم.چون سن پوست من حدود 33 سال هست .

ارسال: #233
1395/04/11 07:07 ب.ظ -
چشمه آفلاین
عضو انجمن *

**

دوست خوبم مطمعنا کوهرنس قوی تر از مگنی فی سنس هست.
کوهرنس برای سن بالای 40 هست و مگنی برای بالای 30.
هرچند طبق چیزی که تا الان ازین سایت خوب و از توصیه های آقای سیاوش عزیز یاد گرفتم،میشه برای یه دوره از یه محصول قوی تر از سنمون استفاده کنیم برحسب نیاز پوست.نه هر محصولی البته.
ولی شما اگه بخاید میتونید یه دوره از کوهرنس استفاده کنید.اگه فکر میکنید پوستتون کمی غیرمتناسب هست با سن.
در غیر این صورت خب مگنی فی سنس مناسبتره برای سن 33 سال.

ارسال: #234
1395/04/12 03:48 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام به همه دوستان
تفاوت كرمها عموما در نوع مصرف كننده ها هست.محصولات كوهرنس خاصيت ضدچروك و ليفتينگ فوق العاده ايي دارند و براي سنين 45 سال به بالا واقعا موثرن مخصوصا كرم كوهرنس لير كه كاملترين نوع كوهرنسه.حاوي عصاره انار كه انتي اكسيدان بسيار قوي هست.براي حفظ حالت بيضي صورت بسيار مناسبه.سفت كننده قوي و مرطوب كننده بسيار موثريه.در ضمن در ساخت كلاژن فوق العاده هست.هم كرم روز هست و هم كرم شب.اما مگني سطح پاييتري را مدنظر داره وبيشتر بر روي افزايش شادابي وشفافيت و سرزندگي پوست موثره.براي چروك هاي سطحي عاليه،سفت كننده خوبيه.مگني بيس مناسبي برا ارايش هست و ميزان رضايت از اين محصوال بسيار بالاست.محصول جديدتر شركت ليراك هست و بالطبع تركيبات منسجم تري داري.حتما از نوع ژل كرمش استفاده كنيد كه مخصوص پوستهاي چرب و مختلطه.اگر از نظر هزينه مشكلي نداريد حتما از سرم مگني هم استفاده كنيد اونموقع كارايي عالي اين لاين ليراك را ميبينيد.كلا مگني برا اون دسته از خانومهايي كه به پوستشون مدتها رسيدگي نداشتن و حالا ميخوان با زدن يكي يا دو تا كرم سروته ماجرا را هم بيارن بسيار عاليه،يه جور اچار فرانسه هست.هر دو اين كرمها چه مگني و چه كوهرنس عالين فقط ميمونه نياز خودتون....

ارسال: #235
1395/04/15 04:18 ب.ظ -
سارااااااا آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام و وقت بخیر، از راهنمایی های آقای سیا واقعا تشکر میکنم،
ببخشید من سوالی داشتم، به دنبال 1 آبرسان خوب واسه پوستم هستم، پوستم چربه، (بخصوص منطقه T) ، مستعد به جوش هم هست، 28 سالمه، در بین برند مورد، نوکس ، پایو یا هر برند خوبی که خودتون صلاح میدونید پیشنهاد بدید، چشمام خیلی حساس هستن و قرمز میشن همیشه، واسه دور چشم هم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید(کار با لپ تاپ زیاد دارم)Dazzled-icon

ارسال: #236
1395/04/22 04:00 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام
ممنون از اظهار لطفتون
ببينيد عموما ابرسان براي پوستهاي چرب مستعد اكنه خيلي مارك موثري تو بازار نيست.ولي مرطوب كننده هايسك ،سبيوم هيدرا بايودرما يا مرطوب كننده اكسفولياك از خوباي بازار هستتد ولي من توصيه ام فلوييد اكتيو پيورنس كامفورت زون هست كه مخصوصا رو منطقه T Zone خيلي خوب عمل ميكنه.اما برا دور چشم مشخصا مشكلش را نگفتين اما اگر پوست ناحيه دور چشم تون حساسه از دور چشم سنسي سيستم استادرم استفاده كنيد.

ارسال: #237
1395/04/24 04:41 ب.ظ -
طلاخانوم آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام و بسیار ممنون از وقتی که میزارین
اگه ممکنه میخواستم که آبرسان 24 ساعته برای پوست جرب معرفی کنین . مارک های مختلف و ترجیحا فاقد عطر و بو....
نظرتون در مورد کرم ژل یا فلویید هیدرامموری کامفورت زون چیه ؟ مرسیییی

ارسال: #238
1395/04/26 03:10 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

لطفا نوع پوست چرب تون را هم ذكر كنيد،مثلا اكنه داريد،يا نه؟ اكنه ها اگر هست در چه حد هستند و ....خلاصه يه كمي بيشتر توضيحات ارائه بديد.

ارسال: #239
1395/04/28 01:18 ق.ظ -
طلاخانوم آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام راستش پوستم مختلط هستش و الان هم بعضی قسمتها خشک و پوسته ریزی داره. مرطوب کننده فایده ای نداره
احساس میکنم باید آبرسانی بشه ضمنا در صورت استفاده از محصولات چرب جوش میزنم . آکنه ندارم....ممنون
راستی تستر کامفورت زون رو هم امتحان کردم ولی عطرش رو نمیتونم تحمل کنم!

ارسال: #240
1395/05/01 12:21 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام
از مرطوب كننده امولسيون هايسك استفاده كنيد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,400 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (4 کاربر):
maani، ماریام، Hamid11060، asizebel

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.