زمان کنونی: 1395/09/21، 11:29 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #241
1395/05/15 01:46 ب.ظ -
@saba آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

سلام و واقعا خسته نباشید
من 32 سالمه و زیر یکی از چشم هام یک خط افتاده و برای رفعش از دور چشم ایلوسنت استفاده کردم ولی تاثیری روی رفع خط نداشته شما برای رفع این خط چه کرمی رو پیشنهاد میکنید؟؟ آیا با کرم رفع میشه یا باید به دکتر مراجعه کنم؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم ...

گونه هام کمی برجستگی قبل رو نداره و پوست صورتم کمی شل شده برای سفت شدن پوست صورتم چه پیشنهادی دارید؟؟

لطفا کرمی رو که معرفی میکنید هم خاصیت سفت کنندگی و هم جوان سازی و... رو داشته باشه که با یک تیر چندین نشانه زده باشم البته اگه همچین کرمی هست..

با سپاس فراوان

ارسال: #242
1395/05/20 01:57 ق.ظ -
سارااااااا آفلاین
کاربر انجمن

**

(1395/04/22 04:00 ب.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  سلام
ممنون از اظهار لطفتون
ببينيد عموما ابرسان براي پوستهاي چرب مستعد اكنه خيلي مارك موثري تو بازار نيست.ولي مرطوب كننده هايسك ،سبيوم هيدرا بايودرما يا مرطوب كننده اكسفولياك از خوباي بازار هستتد ولي من توصيه ام فلوييد اكتيو پيورنس كامفورت زون هست كه مخصوصا رو منطقه T Zone خيلي خوب عمل ميكنه.اما برا دور چشم مشخصا مشكلش را نگفتين اما اگر پوست ناحيه دور چشم تون حساسه از دور چشم سنسي سيستم استادرم استفاده كنيد.

مرسی بابت راهنمایی آبرسان، من از تستر نوکس استفاده کردم،(فرش لایت 24 ساعته) واقعا حس میکردم تاثیرشو،بوی خیلی خوبی هم داشت، ولی خب نمیدونستم که بعدا از نظر جوش مشکل آفرین میشه یا نه؟، واسه همین نخریدم، اگه توصیه شما کامفورت زون باشه خب پس کلا نوکس کنسل میشه، درمورد چشمام ، احساس میکنم که واقعا نیاز به 1 دور چشم دارم، زیر چشمام چند تا خط ایجاد شده، ولی از طرفی چشمای حساسی دارم(کلا به بو، سرما ، گرما،آرایش...)،معمولا قرمز هستند، نمیدونم از چه مارکی باید استفاده کرد، ممنون میشم راهنمایی کنید=)

ارسال: #243
1395/05/24 12:39 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

سلام به همه ي دوستان
در مورد سوالات كاربر محترم صبا
دقيقا مشخص نكرديد كه چند وقته كه دور چشم ايلوسنت را مصرف ميكنيد،تو اين سن قاعدتا نبايد چروكي پيش بياد يا اگر هم بياد نبايستي اينقدر عميق باشه.توصيه ميكنم در وهله اول مايعات زياد بخوريد مخصوصا كه الان فصل گرماست و بدن تبخير اب زيادي داره فراموش نكنيد كه كم ابي بدن خيلي سريع باعث افتادگي و چروك دور چشم ميشه.اگر دور چشم قوي تري ميخواين توصيه ميكنم از دور چشم پلي فنول كدالي استفاده كنيد برا صورتتون هم ذكر نكرديد كه نوع پوستتون چيه؟؟لاين مگني في سنس ليراك بسيار عاليه.اگر پوست چرب و مختلطي دارين از نوع ژل كرم و اگر نوع پوستتون معمولي تا خشكه از نوع كرمش استفاده كنيد.استفاده مداوم از ضدافتاب را هم جدي بگيريد

ارسال: #244
1395/06/12 03:43 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام و درود بر همكاران
در مورد سوالات كاربر محترم سارا
شركت نوكس كلا دو نوع مرطوب كننده توليد ميكنه كه يكيشون فرش و ديگري پردي ژيوس هست،از اين دو نوع نوع فرش ابرسان هست و قدرت بالايي در ابرساني پوست داره ويژگي كلي اين لاين از محصولات نوكس بافت لطيف و نرم و بوي خوشايند و سبك بودن كرم هست.خود كرم الزاما باعث جوش نميشه و اگر ميبينيد پوستتون چربه اما جوش نميزنيد بهتره نوكس استفاده كنيد ولي اگر با مسئله جوش و منافذ باز دست به گريبان هستيد فلوئيد كانفورت زون مناسبتره،همه چيز به خودتون بستگي داره در مورد چشمانتون هم بايد بگم كه سعي كنيد حتما زمان خوابتون رو تغيير نديد و استراحت كافي داشته باشيد حتما از پاك كننده هاي مناسبي براي اطراف چشم استفاده كنيد.اسپري اب اورياژ رو هم داشته باشين و در مواقعي كه حساسيت و قرمزي به سراغتون مياد اسپري كنيد به داخل چشم اين اسپري كاملا ايزوتونيك هست و براي استفاده در داخل چشم هيچ مشكلي نداره.اما دور چشم انتخابي برا شما موارد زيادي هستن مثل دور چشم سنسي بيو بيودرما يا سوتينگ اون .اما من دور چشم التيام بخش سنسي اكسپرت پايو رو پيشنهاد ميدم حدود سه ماهي ازش استفاده كنيد بعدش به صورت يك شب در ميان ازش استفاده كنيد و شب ديگه از دور چشم پيو اكس ديزاين ليفت شركت پايو استفاده كنيد.
موفق و پيروز باشيد

ارسال: #245
1395/06/12 12:36 ب.ظ -
venusi آفلاین
کاربر انجمن

**

با سلام وتشکر
لطفا در مورد قرصهای جوان کننده پوست هم توضیحات خوبتون رو بفرمایید
سپاس

https://telegram.me/zanozibaee

ارسال: #246
1395/06/16 11:29 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/06/16 11:30 ق.ظ، توسط ليلا-ج. دلیل ویرایش : )
ليلا-ج آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام خانم siasiasai

ازتون به خاطر راهنماييهاي خوبتون ممنونم. راستشو بخواين من هم موهاي خيلي خشكي دارم هم پوستم خشكه. 44 سالمه و خط اخم و خط خنده واضح و پوست شلي دارم تازگيها در دو گوشه لبم دو خط رو به پايين هم داره مي افته. هميشه بخاطر محدوديتهاي مالي از رسيدگي به پوستم غافل بودم ولي يك سال پيش يه سري محصولات ضد چروك شي سيدو شامل كرم روز كرم شب دور چشم و سرم از طريق دوستم كه درامريكاست برام ارسال شد. يه جورايي ميشه گفت اصلا موثر نبود. بعد از چندماه يه مرطوب كننده دوفاز ارت دكو خريدم نسبتا براي خط اخمم خوب بود بعد مرطوب كننده موراد گرفتم كه باز احساس مي كنم خط اخمم خيلي بدتر شده. ميخواستم ازتون خواهش كنم براي چنين پوستي موثرترين محصولي رو ميشناسيد بهم معرفي كنيد خودم رو كه با هم سن و سالهام مقايسه مي كنم چروكهاي صورتم نسبت به اونها مشخص تره. البته دور چشمم خدا رو شكر كمه و در ضمن راهنمايي كنيد همه اونهايي كه رو بايد تهيه كنم از كجا بخرم چون فروشگاههايي كه من ميشناسم معمولا همه محصولات يك لاين رو با هم ندارند. براي موهام هم اگه سرم موثري ميشناسيد معرفي كنيد لطفا هر چند مربوط به موضوع تاپيك نميشه ولي با توجه به اطلاعات شما چنين درخواستي رو دارم. نرم كننده هاي موي اورال و كيو وي رو امتحان كردم ولي فايده اي نداشت با اينكه به خاطر اين موضوع نه موهامو سشوار مي كشم و نه دكلره مي كنم. روزي هم 8 ليوان حداقل اب مي خورم. ممنونم دوست عزيز

ارسال: #247
1395/06/22 12:14 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام به همه دوستان عيدتون مبارك
در مورد سوال يكي از كاربران محترم در مورد قرص هاي جوان سازي بهتره توضيحاتي بدم.
ابتدا عرض كنم همه اين قرص ها در واقع مكمل غذايي بوده و كمك ميكنند به روند درمان يا نقش پيش گيري كننده دارند.يعني هيچ وقت به اميد درمان يه چروك عميق قرص ضد چروك مصرف نكنيد چون فايده ايي نداره.امروزه تعداد زيادي مكمل جوانسازي و انتي اكسيداني پوست توي بازار هست كه اكثرا از تركيبات مشابهي سود ميبرند نهايتا روي يك يا دو ماده تشكيل دهنده متفاوت باشند.از خوباي بازار ميتونم به قرص ايمدين اشاره كنم كه انتي اكسيدان هست و بيشتر برا پوست كاربرد داره،اناكپس دوكري هست كه براي پوست مو و ناخن استفاده ميشه.يوث بيلدر دكتر مورد هست كه اين قرص هم ضد چروك بوده و هم انتي اكسيدان،قرص پرفكتيل هم عاليه كه خاصيت انتي اكسيداني و ضد چروكي داره يا مثلا ريجنديت يا هير فود يا چندين برند ديگر، بستگي به نياز خودتون داره كه كدوم قرص براتون مفيدتره ولي نكته مهم نحوه صحيح مصرف اين قرص ها بوده و رعايت كردن شرايطي كه از اكسيداسيون پوست جلو گيري بكنيد مثلا كسي كه خواب منظمي نداره و دائما زير نور خورشيده هر نوع قرصي هم كه مصرف كنه خيلي موثر نيست.اثر اين مكمل ها طولاني مدت بوده و بايد صبر و حوصله داشته باشين در مجموع من پرفكتيل و ايمدين رو بيشتر توصيه ميكنم

ارسال: #248
1395/06/25 09:15 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/06/25 09:20 ب.ظ، توسط Hamid11060. دلیل ویرایش : )
Hamid11060 آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام من ۳۲ سالمه.و آلمان زندگی میکنم.پوست صورتم معمولی و ۱۰ سال بزرگتر از سن ام هستش .پر از لگ های جوش و پوست صورتم شل شده ..در کل پوستم حالت شو از دست داده..خواهش میکنم یه کرم یا هر چیز دیگه ایی که هستش بهم معرفی کنید مشکلاتی پوستی رو که دارم برطرف یا حداقل کمترش کنه.قیمت اش هم زید مهم نیست فقط یه چیزی باشه که واقعا تاثیر داشته باشه..کرم لیراک رو که خود شما تعریفش رو کردین چطور؟

ارسال: #249
1395/06/29 11:14 ب.ظ -
Hamid11060 آفلاین
کاربر انجمن

**

خواهش میکنم جواب بدین..... خیلی ممنون

ارسال: #250
1395/07/06 10:38 ب.ظ -
asizebel آفلاین
کاربر انجمن

**

با سلام و خسته نباشید خدمت مشاور محترم

من 38 ساله هستم و پوست صورتم چربه و جوشای زیرپوستی هم دارم در ضمن منافذ صورتم هم بازه در قسمت پیشانی هم چند خط اخم دارم
من مطالب این تاپیک رو با دقت خوندم و با توجه به توصیه های شما این محصولات رو تهیه کردم می خوام بدونم کارم درسته یا نه
1) لوسیون هیسه اک اوریاژ
2) کرم مت پررفاینر اوریاژ
3) ماسک اکتیوپیورنس کامفورت زون
4) فلویید 24 ساعته هیدرامموری کامفورت زون
5) سرم کوهرنس لیراک
6) کرم ضدآفتاب سان سنس تینت ایگو

فقط موندم واسه دورچشمم و پاک کردن آرایش چشمم از چه محصولی استفاده کنم؟ لازم به توضیحه که پوست دور چشم من حساسه و حتی پلک چشمم بیشتر مواقع خارش داره پوسته پوسته میشه و قرمز کمی هم افتادگی پیدا کرده زیر چشمم هم تیرگی داره لطفا راهنمایی کنید ممنونم از اینکه وقت می ذارید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,399 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (4 کاربر):
maani، ماریام، Hamid11060، asizebel

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.