زمان کنونی: 1395/09/18، 09:33 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #251
1395/07/21 05:03 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

سلام به همه دوستان.عزاداريهاتون قبول حق
كاربر محترم خانوم ليلا
ببينيد شما سنتون در شرايطي هست كه ايجاد چروك براش زوده نتيجه ميگيريم كه رسيدگي به پوستتون كافي نبوده شما از نوع شوينده هاي پوستتون حرفي به ميان نياورديد و از صحبت هاتون معلومه هنوز مرطوب كننده مناسبي هم انتخاب نكرديد.با توجه به خشكي پوستتون من مرطوب كننده امونيوم لاكتات مديلن رو براتون توصيه ميكنم در طول روز مرتب پوستتون رو باهاش مرطوب كنيد.ضدافتاب رو مطلقا فراموش نكنيد.براي شما كرم شب ايلوسنت مناسبه دو ماهي از اين كرم استفاده كنيد ضد چروك بسيار خوبيه بعدش وارد كرمهاي تخصصي تر ميشيم.مرتب هر شب از كرم استفاده كنيد سعي كنيد از يك تونر در طول روز براي تميز كردن پوستتون ازش استفاده كنيد تونر هيدرودرم واقعا خوبه اين سه محصول كارتون را به خوبي راه مياندازن و هم اينكه قيمت مناسبي دارند.اينكه كجا تهيه كنيد بنده اصلا جايي رو معرفي نميكنم چون شائبه تبليغ پيش مياد.در مورد موهاتون من به شما شامپو انبه كلوران و سرم نوتري سرات دوكري رو بهتون پيشنهاد ميدهم تركيب بسيار قوي براي موهايي با مشكل مشابه شما.سرمها موقعي تاثيرشون رونشون ميدن كه بعد از اغشته شدن مو به سرم از سشوار استفاده بشه.
در ضمن بنده اقا هستم نه خانوم.پاينده باشيد.

ارسال: #252
1395/07/25 04:13 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام به همه ي همكاران
در مورد سوال كاربر محترم اقاي حميد
ببينيد دوست عزيز من اطلاع دقيقي ندارم كه در المان چه برندهايي رو ميتونيد تهيه كنيد ولي از باب تجربه خودم در مورد پوست شما به شما توصيه ميكنم ار كرم و سرم اكشن سابلايم برند كامفورت زون استفاده كنيد.كرم اين لاين بافت سبكي داره و داراي SPF12 هست ميتونيد شبها فقط از سرم و روزها هم از سرم و هم از كرمش استفاده كنيد اكشن سابلايم محصول بسيار مفيدي براي شادابي و سفت كنندگي و جوان سازي پوسته اب رسان بسيار مناسبي بوده و جذب سريعي هم داره.حاوي اسيد هيالورونيك بود پروتئين سويا و شير و همچنين داراي رتينول هست سرشار از انتي اكسيدان هست و براي افرادي كه كار زيادي ميكنند و نياز به كرمي دارند كه شادابي پوست رو حفظ كنه اين لاين واقعا عاليه.جدا از اين مسائل سعي كنيد يك شوينده خوب هم براي خودتون انتخاب كنيد.اگر هم به مدت زيادي زير نور خورشيد هستيد حتما از ضدافتاب مخصوص اقايان استفاده كنيد حدس ميزنم مشكلات پوست شما ناشي از نزدن ضدافتاب بوده پس اين مسائله رو جدي بگيريد.

ارسال: #253
1395/08/05 07:57 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/08/05 07:59 ب.ظ، توسط Ana ana. دلیل ویرایش : )
Ana ana آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

.....

ارسال: #254
1395/08/12 10:51 ق.ظ -
golarien آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام وقتتون بخیر
راهنمایی می خواستم من ۳۱سالمه خط اخمم واقعا پررنگ و تا حدی داره عمیق میشه و یه خط افقی ملایم رو پیشونی دارم مشکلم اینه پوست پیشونی ام واقعا شل اه حتی وقتی می خوابم بهم‌میگن با اخم خوابیدی?بهم کرم لیفیت استادرم و. کنسانتره الواژ اون معرفی کردن.راستش یکی می گفت لیفیت استادرم پوست مث سنگ سفت می کنه ولی همین که اثرش رفت دوباره پوستت مث اولش میشه.می خوام نظر شمارو‌بدونم کلا چه محصولی رو مناسب من می دونید
ممنون میشم از راهنماییتون

ارسال: #255
1395/08/22 10:30 ب.ظ -
safiyehashmzehi@gmail.com آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام من تازه عضو انجمنتون شدم...مطلبایی ک برا ضدچروکا میذارید دواینکه برا چه سنی مناسبه خیلی عالیه...واقعا بهمچین سایتی نیاز داشتم..منتها من ی سوال دارم ...نمیدونستم سوالمو کجا باید بپرسم..من 23سالمه و زیر چشمم چروک نداره منتها گود شده زیر چشمم ..پوستمم چرب و جوشزاس..لطفا ی دور چشم خوب معرفی کنین بهم ک این گودی و ببره ..کم کم داره سیاه میشه ..ینی وقتی سرمو پایین میکنم سیاهیش معلومه ولی درحالت عادی ن...لطفا کمکم کنین ی محصول خوب بگیرم تا این گودی بره..من ادم استرسی هستم..این گودی داره بیشترم میشه..ممنونم از مدیر سایت و بقیه دوستان..=)

ارسال: #256
1395/08/28 11:47 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام.برا رفع گودی زیر چشم محصول مناسب و کاربردی وجود نداره.با توجه به سنتون توصیه میکنم به پزشک متخصص مراجعه کنید.

ارسال: #257
1395/08/29 01:34 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام مجدد
در مورد سوال کاربر محترم glaring
شل شدن تو این سن کاملا غیرطبیعیه یعنی شما مراقبت مناسبی از پوستتون نداشتین خب طبیعی هست در چنین شرایطی با قطع مصرف کرم شما دوباره پوست افتاده ایی خواهین داشت،تمامی کرمها فقط 50 درصد از کار رو انجام میدن و 50 درصد مابقی بستگی به سبک زندگیتون داره،شرایطی که شما باید رعایت کنید رو مکررا توضیح دادم،اما در مورد کرمها کرم استادرم اصلا چنین توصیفی که ازش کردین رو نمیتونه انجام بده،برای شما من توصیه میکنم از کنسانتره الواژ اون برای خطوط استفاده کنید و برای لیفت. و سفت شدن پوست از کرم لیفتینگ سینره استفاده کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,344 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
javad1215، asizebel

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.