زمان کنونی: 1396/10/27، 08:38 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #291
1396/05/09 01:34 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 108

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

اون ضد چروک برای سن شما اونم فاقد چربی نداره شما چون از محصولات ضد چربی اون درارین استفاده میکنید میتونید علی الحساب از کرم ضد چروک ایستیال اون به صورت یک شب در میان استفاده کنید.به این شرط که قبل از استفاده پوست رو با یه تونر حتما تمیز کنید و حتما حتما صبح که از خواب بیدار شدین با ژل کلینانس اون پوستو با اب بشورین تا چربی جمع شده در طول شب چه از طرف کرم و چه از طرف غدد چربی پوست کاهش پیدا کنه و پوست ظاهر مناسبی داشته باشه اینجوری اکنه هم نمیزنید.

ارسال: #292
1396/05/09 02:33 ب.ظ -
سمیرااااااا آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

ممنون از راهنماییتون

ارسال: #293
1396/05/10 02:31 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1396/05/10 02:31 ق.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 293

(1396/05/09 02:33 ب.ظ)سمیرااااااا نوشته شده توسط:  ممنون از راهنماییتون

لطفا از کلید سپاس یا ارزش دهی استفاده کنید. این پیام اسپم محسوب میشه و در صورت تکرار مسدود میشین.ممنون از توجهتون
سالن مَهانْ
رشت. مطهری01333345421

https://www.instagram.com/maah.an.salon/

ارسال: #294
1396/05/13 05:08 ب.ظ -
صبا9810 آفلاین
عضو انجمن *

**

جناب آقای sia سلام
اول از همه باید ازتون تشکر کنم بابت اطلاعات ارزشمندی که در اختیار همگان قرار میدین و اینکه به سوالات دوستان هم پاسخ میدین
من 39 سالمه .پوست صورتم مخصوصا لپها و بین ابرو و تا حدودی پیشانی دچار منافذ باز شده و حسابی پرتقالی شده. پوستم چرب نیست و به نظرم نرمال یا مختلطه.جوش صورت هم ندارم .برای این مشکل چکار کنم
ضمنا زیر چشمها هم کمی گود شده و چروکهای ریزی دیده میشه
خط اخم هم فقط یه طرف دارم و بیشتر بعد از بیدار شدن خیلی دیده میشه و کم کم در طول روز بهتر میشه
خط لبخندم چروک خیلی کمی داره ولی کاملا گود شده و کناره لبها هم کمی دچار افتادگی شده که ظاهرا خودم خیلی احساسش میکنم
ممکنه راجع به مشکلات من هم پیشنهاد بدین.ممنون
آیا من نیاز به استفاده از کرمهای لیفتینگ هم دارم؟!

ارسال: #295
1396/05/13 05:35 ب.ظ -
صبا9810 آفلاین
عضو انجمن *

**

جناب sia
نظرتون راجع به کرمهای خاویار declare چی هست و چقدر این کرمها مارایی و بازده دارن!!

ارسال: #296
1396/05/13 11:24 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام و تبریک به همه
در مورد کرمهای ساخت دکلره در کل میتونم بگم که فرمولاسیون بسیار خوبی دارند مخصوصا لاین ترکیبات حاوی عصاره خاویار.فکر میکنم تنها برند درست و حسابی هست که میشه در این زمینه تاییدش کرد،این محصولات ساخت سوئس بوده و در چارچوب استانداردهای بسیار بالایی تولید میشوند.این روزها ماهواره و مجلات پر شده از تبلیغ کرمهای خاویار که من چندتا نکته بگم.
1.مطلقا هیچ کرمی مصرفش تضمین ندارد
2.محصولات دکلره بسیار معتبر بوده و حاوی عصاره خاویار بوده نه خاویار،بدیهی است که مصرف خاویار اصلا نکته خاصی نداره.یه زمانی بود که برگ الوئه ورا رو میفروختن و میگفتن مرطوب کننده طبیعی است و مردم رو ترغیب میکردن که بخرن،هنوز هم ادامه داره ولی صدها مورد رو حداقل به الشخصه دیدم که دچار کهیر و التهابات پوستی شدند و مجبور به مراجعه به پزشک شدند و داستانها...الوئه ورا شاید ده تا نکته مثبت داشته باشه اما شاید یازده تا هم نکته منفی داشته باشه،پس نکته اصلی اینه که محصول فراوری بشه و ترکیبات موثرش رو استخراج کنیم.
3.دکلره به محیط زیست اسیب نمیرسونه و جمعیت ماهیان خاویار رو تهدید نمیکنه.
4.صرفا خرید محصولات گرون تایید عملکرد نیست
5.من خودم تو محصولات شخصی خودم افترشیو دکلره رو دارم سوال شما رو که دیدم رفتم تستش کردم و دیدم عالیه.
در کل در حد محصولات نوکس و کامفورت زون هست هم لاکچری و هم باکیفیت،منتها تبلیغاتش در ایران و عرضه اش محدودتره،در اخر اگر اولین بار هست که قصد استفاده از کرم ضد چروک رو دارین کاملا اکی هست ولی قیمتش بالاست و همین سبب نشه که فکر کنید عملکرد سریع تری داره.
سلامت باشین.

ارسال: #297
1396/05/14 10:18 ق.ظ -
صبا9810 آفلاین
عضو انجمن *

**

جناب sia سلام
خواهش میکنم در مورد مشکلات پوستی من هم نظر و راهکار ارائه بدین

ارسال: #298
1396/05/15 04:58 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام،در مورد سوال شما باید بگم هفتاد درصد درمان حالت پوست پرتقالی استفاده از شوینده و تونر مناسب در طول روز هست که خیلی خوب منافذ پوست رو کنترل میکنه.اما کرمهای زیادی هست که این حالت رو هم درمان میکنه من به شما کرم مت MAT از لاین هیسه اک اوریاژ رو توصیه میکنم.این کرم خاصیت کنترل ترشح چربی،جمع کنندگی منافذ باز پوست و مرطوب کنندگی مناسب رو داره.میتونید روزی دوبار یا زیر ضدافتاب یا به عنوان بیس ارایش زیر کرم پودر یا پنکیک استفاده کنید حتما هر شب روی مناطق داری منافذ باز استفاده اش بکنید.هر صبح تاکید میکنم هر صبح پوست شما بایستی توسط یک ژل شستشوی مناسب شسته بشه که برندهای خیلی زیادی هست من کلینانس اون رو بهتون توصیه میکنم.تونر هم با توجه به شرایطتی که دارین سبو وژتال ایوروشه یا در برندهای ایرانی هیدرودرم خوبن.شما نیاز به کرم لیفتینگ دارین مرتب استفاده کنید،اما شما چروکی ندارین و اینها انقباضات پوستی هستن که رخ میدن که میتونه دلیلهای مختلفی داشته باشه مثل استرس یا بد خوابیدن یا دیر خوابیدن یا ...شدیدا توصیه میکنم به صورت مرتب ضدافتاب رو مصرف بکنید الان میگم اولین و بارزترین مشخصه استفاده نکردن از ضدافتاب لک شدن پوست نیست بلکه شل شدن و از دست رفتن قوام پوسته.پس با توجه سن مناسبی که دارین مصرف مرتب و مداوم ضدافتاب باعث تاخیر در روند پیری پوست میگردد.دور چشم هم من برای شما ایستیال اون رو توصیه میکنم در مورد دور چشم بایستی صبورتر باشین تا جواب بگیرین.ولی فارغ از همه چیز فکر ده یا بیست سال اینده باشین و با مصرف مرتب دور چشم و عینک افتابی معتبر سلامتی و زیبایی پوست اطراف چشم رو فراهم کنید.دقت کنید پنکیک یا کرم پودر مصرفی تون فاقد چربی باشه و به صورت مرتب ورزش کنید.

ارسال: #299
1396/05/17 02:32 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1396/05/18 02:35 ب.ظ، توسط vaghei.s. دلیل ویرایش : )
vaghei.s آفلاین
کاربر انجمن

**

Star RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

سلام اقای sia روزتون بخیر باشه
می خواستم تشکر ویژه کنم بابت مطالبی که می نویسید خیلی کاملن و واقعا این لطف و بزرگواری شمارو می رسونه که توضیحاتی رو ارائه می دیدید که حتی مشاور ی فروشگاه با دریافت هزینه هم نمیده
من همه مطالبتونو خوندم و تازه متوجه شدم که باید با چه دقتی محصولات رو انتخاب کنم و حقیقتا به هرروشی به پوستم می رسم و تاثیرشو دیدم اما تازه مراقبت با کرم رو شروع کردم
می خواستم زحمت بدم و ازتون مشاوره بگیرم

26 سال سنمه، پوستم روشن و نسبتاً خشک (نه خیلی خشک) و خیلی حساس دارم، اما دور چشمام شدید خشک ، اما در مجموع زیر چشمام هم خوبه ، بیشتر هدفم پیشگیری برای مشکلات ایننده س - مترجم هم هستم و درنتیجه ساعتای زیادی پشت سیستم میشینم
استعداد چروک شدید دارم بخاطر خشکی و هچنین اینکه بد میخوابم و کلا صورتم ورم هم میکنه صب ک پامیشم کلی چروک تو صورتم هست همچنین چروکای صورت مادرمو یادم میاد که البته مراقبت خاصی نداشتن و بیماری هم داشتن خیلی تشدید شد، مشاور هم بهم گفت پوست شلی دارم
حالا من میخوام پیشگیری رو شروع کنم

محصولاتم:
شستشو : ژل ایوروشه مخصوص پوست خشک
تونر : اوریاژ مخصوص پوست حساس
دور چشم نوکس پردیژیوس دارم استفاده میکنم ازش راضی بودم نسبتا خودم حس می کنم دور چشمام بهتر شده ، حدود یک یا دوتا خط نازک زیر هر چشمم دارم (الرژی تابستونی هم چشمامو خشک تر میکنه و خیلی میخاره که بازم منجر به چروک می شه)، دور چشم وینوسورس کدلی هم تهیه کردم میخوام شروع کنم
ابرسان ایوروشه ژل کرم هیدراوژتال استفاده می کنم خودم حس می کنم خشکی پوستم کمتر شده و تعدیل شده ، اسپری ابرسان اون هم قبلش می زنم
راستی شرمندتون گفتید ژل الورا می زنن ب پوست و خوب نیس (:D:D:D من ی مدت زدم اونم تو رفع خشکی پوستم تاثیر داشت، کار بدیه؟ دیگه نزنممم؟)
و اخر اینکه یک خط چروک حرکتی روی پیشونیم دارم که دیگه الان غیر از موارد حرکت پیشونی این خط به طور نازک دیده می شه و مشاور برای اون سرم ایج دیفیوزینگ مورد (فک کنم لاین ریسرجنس) به من داده شبا بزنم
قرص های ویتامین یوث بیلدر مورد رو هم یک ماهی هست شروع کردم ....

سوالم:
با توجه به موضوع خشکی ، استعداد چروک و هم اینکه کلا قصد پیشگیری صحیح دارم و می خوام پوست شادابی داشته باشم شما چی محصولاتی به من معرفی می کنید برای پاییز
حقیقتش اینکه فعلا می خوام این دوره رو کاملا فقطط از ((محصولات نوکس)) استفاده کنم (هم کرم شب تغذیه، هم ابرسان و کرم روز و دور چشم) و مطالب شمارو خوندم اما بازم دقیق متوجه نشدم از کدوم لاین چه محصولاتی رو تهیه کنم..(به این دلیل میخام از نوکس استفاده کنم چون محصولاتش روی پوستم سبک بودن و عطر خوبی هم دارن باتوجه به اینکه الرژی دارم راحت میتونم مراقبتم رو ادامه بدم)
و اینکه این سرم لیفتینگ مورد برای من مناسب هست؟ یا چیز دیگه هم پیشنهاد می کنید؟

پیشاپیش از لطفتون خیلی خیلی سپاسگذارم

ارسال: #300
1396/05/18 10:35 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام به شما دوست عزیز و ممنون بابت اظهار لطفتون سوالتون رو کاملا خوندم وخیلی خوشحال شدم که اینقدر با حساسیت مسائل رو دنبال میکنید چند تا اشتباه هم داشتید: مثلا استفاده از برگ الوئه ورا یا مثلا خرید دور چشم وینوسرس که اساسا ابرسان هست و کار دیگه ایی نمیکنه و یا استفاده از ژل کرم هیدرا وژتال که علیرغم اینکه کرم خوبیه ولی شما از ابرسانی استفاده کردید که مناسب پوستهای مختلطه و اگر پوستتون خشکه از نوع کرمش بجای ژل کرم استفاده کنید.در مورد سرم ایج دیفیوزینگ مورد نکته ایی که هست اینه که این محصول خیلی قویه و بیشتر برای اثرات نامطلوب تغییرات هورمونی به ویژه در دوران یائسگی استفاده میشه .مصرفش برای شما منعی نداره اما بیش از حد قویه و من توصیه اش نمیکنم.در مورد یوث بیلدر هم تا شش ماه یک روز در میان مصرف کنید اگر دیدید مشکل گوارشی خاصی یا اضاف وزن نیاوردین به صورت روزانه مصرفش کنید.خشکی پوست رو زیاد به ارث ربطش ندید عموما پوستهای خشک چون نازکترن زودتر چروک میشن و پرواضح هست که ناحیه دور چشم چون نازکتره بیشتر در معرض اسیب هست.خواهشا سعی کنید به موقع بخوابید و از نگاه کردن به صفحات موبایل یا مانیتور به مدت طولانی اجتناب کنید.در غیر این صورت پوست شما شدیدا دچار اکسیداسیون میشه اما چی مصرف کنید ،برای دور چشم من همون پردی ژیوس رو بهتون توصیه میکنم برای کرم روز هم کرم ریچ فرش نوکس رو به عنوان ابرسان معرفی میکنم شبها هم میتونید از کرم نوکسلنس دتوکس استفاده کنید که هم لیفت خوبی داره و هم سم زدایی عالی انجام میده بجای استفاده از محلول اوریاژ هم بهتره از محلول پاک کننده نوکس استفاده کنید که مخصوص پوستهای خشک و حساس هست هم میتونید برای پاک کردن ناحیه دور چشم ازش استفاده کنید اب اون رو با اب اوریاژ تعویض کنید و حتما از ضدافتاب و عینک استفاده کنید،همون نوکسلنس دتوکس کاملا خاصیت لیفتینگ و شادابی رو داره و نیازی به استفاده جدا گانه از لیفتینگ نیست.اگر کرم ریچ فرش احساس کردید نمیتونه ابرسانی مورد نظرتون رو تامین کنه میتونید از سرم فرش هم زیر کرم در طول روز یا زیر ضدافتاب استفاده کنید.سرم رو میتونید دور چشم هم مصرفش کنید.
روزگارتون شاد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 26,863 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (4 کاربر):
siasiasia ، mf98، Makhmal، Liiiliii

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.