زمان کنونی: 1396/10/26، 06:47 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #321
1396/10/04 04:53 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 108

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

سلام و عرض ارادت و همچنین تبریک سال نوی میلادی و تعطیلات کریسمس خدمت هموطنان مسیحی عزیز.
امروز محصولات برند فرانسوی SVR رو در زمینه ضد چروکها بررسی میکنم.SVR تقریبا کارش رو با تولید محصولات تخصصی ضدافتاب شروع کرد و بعد از موفقیت تصمیم گرفت در زمینه مراقبتهای پوستی برای همه انواع پوست محصولات با تکنولوژی بالا تولید کند.امروزه محصولات اس وی ار با فرمولاسیون بدون پارابن و روشهای مراقبتی بالا از جمله بهترینها هستند.مدتها بود که اس وی ار توی ایران به صورت رسمی وارد نمیشد اما الان توسط یکی از معتبر ترین وارد کنندها یعنی ماهتاب کیش وارد میشود و در دسترس هست.SVR دارای دو لاین تخصصی ضد چرو ک هست.
ابتدا لاین لیفتیان.این لاین یک کرم صورت دارد که مناسب پوستهای نرمال تا مختلط هست.اثر لیفتینگ قوی و ضدافتادگی بالایی دارد.خاصیت جوان سازی انتی اکسیدانی عالی.از ویژگی های کرم لیفتیان علاوه بر خاصیت درمانی که دارد و باید پریود زمانی خودش رو بگذرونه مثل بقیه کرمها،تاثیر انی در لیفت صورت دارد.یعنی برای مهمونی خاصی میتونه خیلی خوب افتادگی صورت رو تا حد متعادلی برطرف کنه.همچنین به علت جذب سریع و داشتن پودر جاذب چربی میتونید به عنوان بیس ارایش از این کرم استفاده کنید.مناسب افراد با داشتن پوست حساس بدون ایجاد حساسیت.کرم بعدی این لاین دور چشم و لب لیفتیان هست.که رفع افتادگی پلک،رفع چین و چروک،رفع پف و سیاهی دور چشم رو همزمان انجام میده دور چشم مفید و ارزشمندی هست این لاین محدودیت سنی خاصی نداره اما برای افراد زیر 45 سال مناسبتر هست.برای افرادی که سن بیشتر و چروکهای عمقی بیشتری دارند میرسیم به لاین بعدی SVR
این لاین با نام دنسیتیوم شناخته میشه و کلیت محصولاتش برای رفع چین و چروکهای عمیق و همچنین افزایش حجم صورت کاربرد دارد.
ابتدا کنسانتره دنسیتیوم که سفت کننده و از بین برنده چین و چروکهای صورت همچنین افزایش سفتی و بازگرداندن حجم از دست رفته صورت.مناسب انواع پوست بوده و میتونید در دو نوبت صبح و شب روی کل صورت استفاده کنید.
محصول بعدی کرم دنسیتیوم هست که مناسب پوستهای نرمال تا خشک هست و محصول بعدی کرم ریچ دنسیتیوم هست که از اسمش پیداست مناسب پوستهای خشک و خیلی خشک هست.هر دوی این کرمها بسیار ضد چروکهای عالی هستند و نقش بسیاری در سفتی و شادابی پوستهای چروک و افتاده دارند این کرمها به صورت هر شب استفاده میشوند و برای تاثیر بیشتر بهتر هست بعد از استفاده از کنسانتره استفاده بشوند.
این لاین یک کرم دور چشم هم دارد که در رفع علائم افتادگی پلک.رفعدخطوط پنجه کلاغی و چروکهای عمیق کاربرد داره.دور چشم نسبت به کرم در مدت زمانی دورتری اثر خودش رو نشون میده و بهتر هست صبور تر باشید.لاین دنسیتیوم SVR یه جورایی شبیه لیپوفلینگ لیراک در افزایش حجم صورت هست.منظور از افزایش حجم صورت یعنی بازگرداندن فرم صورت هست عموما سن که بالاتر میره سلولهای پوست حجم خودشون رو از دست میدن و کلاژن هم که تولید نمیشه بنابراین صورت فرم افتاده ایی میگیره و گونه ها از بین میروند و....پس هوای پوست رو در سنین پایین با مصرف جدی ضدافتاب داشته باشین.
شاد و سبز باشید.

ارسال: #322
1396/10/07 02:42 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1396/10/07 02:46 ق.ظ، توسط Makhmal. دلیل ویرایش : )
Makhmal آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

سلام اقا سیا.من خیلی منتظر موندم بیاین تا سوالمو مطرح کنم .خوشحالم که بالاخره پیداتون کردم.اقاسیا من ۲۹سالمه.پوستم مختلطه ومستعد جوش.یعنی به محض اینکه کرم چربی بزنم یاچربی بخورم جوش میزنه ولی درحالت عادی جوش نمیزنه.درحال حاضرفیس واش بیودرما استفاده میکنم.روزی دوبار .دورچشم پایو همونکه التیام بخشه. کرم ویتامین c سی گل.و تونر هیدرودرم برای شبهاقبل خواب.پوستمم لکای قهوه ای داره.کک مکام قبلا پررنگ بوده ودراثر استقاده از ضدلکهای گوناگون و استفاده مرتب از ضدافتاب کم رنگ شدن ولی هنوزم لک دارم.پوستمم نازکه.من الان نمیدونم کرم شب استفاده کنم یاصد لک یا کرم ویتامین c. اصلا گیج شدم.یه کرمی میخوام که هم لکام کمتربشه وهم صدچروک وتقویت کننده پوستم باشه وپوستمو سرحال کنه.لطفا راهنماییم کنید.ضمنا منافذ پوستمم قسمت گونه هام وپیشونیم بازه. دورچشمم هم ازوقتی دماغمو عمل کردم چال وتیره شده یکم.نمیدونم چه کرم دورچشمی بزنم که ردیف بشه.ممنون میشم راهنماییم کنید .مرسی

یه شماره هم ازخودتون گذاشته بودین که هرچی تماس گرفتم بیفایده بود.خاموش .این کرم ویتامین c سی گلو میزنم صبح بیدارمیشم تموم پیشونیم ودماغم روعنیه .ولی باهاش جوش نمیزنم.بد نبود ولی تاثیر خاصی هم ازش ندیدم.

ارسال: #323
1396/10/07 02:58 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1396/10/07 03:00 ق.ظ، توسط Makhmal. دلیل ویرایش : )
Makhmal آفلاین
عضو انجمن *

**

راستی دوستان میخواستم تجربمو راجب ضدافتاب دیترون بگم.من سالهاست انواع واقسام ضدآفتابارو تست میکنم.ماهی یکدونه میخرم.ولی تمام این سالها هیچ صدافتابیو تمدید نکردم چون هرکدوم یه بدی داشت جز دیترون. واقعا عااااااالی .نرم ومخملی با جذب بالا .بدون کوجکترین چربی روی پوست یابراقیت. پوشانندگیه فوق العاده .این تنها کرمیه که روی پوستم به آسونی میخوابه بدون ایتفاده از آبرسان یامرطوب کننده.دیگه هیچ ضدآفتابیو تست نمیکنم چون دیترون کوجکترین ایرادی نداره.هرچندساعتم روی پوستم باشه چرب نمیشه.من به اصرار دوستم توی داروخونه خریدم وبااطمینان بهم داد ووقتی استفاده کردم کلی دعاش کردم.میتونی حتی بجای کرم پودر ازش استفاده کنین .درهرصورت خواستم تجربموبگم چون میدونم انتخاب درست ضدافتاب مشکل خیلیاست وخیلیا مثل من پول زیادی رو کرما میدن و میبینن کیفیت نداره .مثل منکه آیسیس فارماگرفتم قبل دیترون ۸۵تومن فقط یک بار زدم.روی پوست خیلی بده.سفیدگچیه .ضمنا پوستو چرب وبراق میکنه.

اقا سیا این ضد افتابای رنگی محافظتشون دربرابر آفتاب چطوره؟؟ فرقی هم با صدافتابای بیرنگ دارن ؟؟

ارسال: #324
1396/10/07 05:07 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1396/10/07 05:11 ق.ظ، توسط siasiasia. دلیل ویرایش : )
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام.در مورد ضدافتاب ابتدا بایستی نوع اب و هوا رو بررسی کرد مثلا کسی که در یک اب و هوای معتدل زندگی میکند اصلا نیازی نیست که ضدافتاب با حفاظت بسیار بالا مصرف کنه.اصلا و ابدا عددSPF درج شده روی جلد به معنای تعیین مقدار محافظت نیست اون معنا و مفهومی بسیار تخصصی داره که در این مکان مجالش نیست.مثلا الان اکثر برند های اروپایی SPF روی جلد را با عدد +50 نشان میدهند و معنی این یعنی که این عدد فقط از 50 بیشتره اما عدد دقیقش مهم نیست.همین که شما یک ضدافتاب با عیار +50 داشته باشید یعنی یک محصولی دارید که بالای 98 درصد محافظت داره.نوع 100 درصد بحثش فرق میکنه و بیشتر برای پوستهایی که به نور خورشید حساسیت دارن توصیه میشن.یک ضدافتاب 30درصد با نوع 50 درصد شاید تفاوتشان در بهترین حالت فقط یک درصد باشه.در مورد رنگی ها با انواع بیرنگ هیچ تفاوتی ابدا وجود نداره و هرچی شنیدید رو بزارید کنار ضدافتاب های رنگی فقط حاوی رنگ دانه هایی برای کاور صورت هستند و در حفاظت پوست اصلا نقشی ندارند.ضد افتاب ها در دو نوع کلی در بازار هست نوع اول همین ضدافتاب های مرسوم بازار هست که بهشون شیمیایی میگویند و اینها علاوه بر اینکه لایه محافظی روی پوست تشکیل میدهند خاصیت جذب روی پوست هم دارند و با رادیکالهای ازاد وارد شده به پوست مبارزه میکنند.این نوع کاملترین نوع ضدافتاب هست عموما رنگ جلدشون به رنگ نارنجی و زرد هست.اما نوع دوم فقط یک لایه محافظ رو روی پوست ایجاد میکنند و بهشون ضدافتاب های مینرال یا فیزیکی میگویند.این ضدافتاب بدلیل نداشتن جذب مناسب خانومهای باردار یا افرادی که مشکل حساسیت پوستی دارند هست،رنگ جلد این نوع ضدافتاب به رنگ سفید هست.ایراد این نوع ضدافتاب ها ماسیدگی روی صورت هست البته الان برندهای خوبی اومده و با پیشرفت تکنولوژی خیلی بهتر شدن ولی هنوز کار دارند.خرید ضدافتاب خیلی مهم هست و حتما تجربه خودتون رو هم دخیل کنید و به شدت از محلی که قصد تهیه دارید مشاوره بگیرید تا نوعی رو بخرید که مناسب شما باشه هر کدوم این ضدافتابها خودشون شامل چند گروه و مدل میشن و همین امر میطلبه که دقت کنید.نحوه و انواع روشهای محافظت و طریقه مصرف رو قبلا توضیح دادم حتما حتما ضدافتاب رو به شیوه صحیح مصرف کنید چیزی قریب به 95 درصد مصرف کنندگان اصلا ضدافتاب رو صحیح استفاده نمیکنند و این یعنی کلی پول هزینه میکنید ولی کارایی صفر و همین میشه که طرف در سن 35 سالگی پوستش شل شده یا چروک پیدا کرده.پر فروش ترین ضدافتاب های فرانسه و انگلیس جالبه بدونید که انواع رنگی هستند در انگلیس سان سنس و در فرانسه اوریاژ بسیار مورد استقبال هستند و میتونم بگم در ایران هم همینجوره البته برندهای واقعا عالی هم در ایران غیر از این دو تا بسیار هست.نکته اخر در مورد افرادی هست که پوست چرب و اکنه ایی دارند این افراد زیاد توصیه ایی برای زدن ضدافتاب رنگی بهشون نمیشه.کرم پودرهای خوبی هست که میتونن روی ضدافتاب مخصوصشون بزنن و حالشو ببرن ولی ضدافتاب رنگی زیاد به صلاح نیست.
شبتون بخیر شادی.
من که کرمانم همش توهم زلزله دارم ظاهرا امشب هم باید با ترس خوابید.داستانی داریم با این زمین...Dazzled-icon

ارسال: #325
1396/10/07 01:27 ب.ظ -
Makhmal آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام آقاسیا .ممنونم ازبابت توصیحاتتون راجب ضدآفتاب.مثل همیشه عالی بود.ممنون که وقت میزارین دوست عزیز.ولی جواب سوالمو ندادین .راجب ضد لک ودور چشم پرسیدم. بالاتر .بعدم اینکه نحوه زدن صحیح ضدآفتاب چطوریه مگه.ممنون میشم اینم توضیح بدید .تشکر

ارسال: #326
1396/10/07 03:14 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام و وقت بخیر.
اگر امکانش هست سوالاتتون رو مجددا مطرح کنید.اخه من پیداشون نکردم.شاید گوشی من مشکلی داره.اخه مبسوق به سابقه هست.بفرستین تا در اسرع وقت پاسخگو باشم

ارسال: #327
1396/10/07 05:08 ب.ظ -
Makhmal آفلاین
عضو انجمن *

**

معرفی ضد چروکهای مطرح بازار 

سلام اقا سیا.من خیلی منتظر موندم بیاین تا سوالمو مطرح کنم .خوشحالم که بالاخره پیداتون کردم.اقاسیا من ۲۹سالمه.پوستم مختلطه ومستعد جوش.یعنی به محض اینکه کرم چربی بزنم یاچربی بخورم جوش میزنه ولی درحالت عادی جوش نمیزنه.درحال حاضرفیس واش بیودرما استفاده میکنم.روزی دوبار .دورچشم پایو همونکه التیام بخشه. کرم ویتامین c سی گل.و تونر هیدرودرم برای شبهاقبل خواب.پوستمم لکای قهوه ای داره.کک مکام قبلا پررنگ بوده ودراثر استقاده از ضدلکهای گوناگون و استفاده مرتب از ضدافتاب کم رنگ شدن ولی هنوزم لک دارم.پوستمم نازکه.من الان نمیدونم کرم شب استفاده کنم یاصد لک یا کرم ویتامین c. اصلا گیج شدم.یه کرمی میخوام که هم لکام کمتربشه وهم صدچروک وتقویت کننده پوستم باشه وپوستمو سرحال کنه.لطفا راهنماییم کنید.ضمنا منافذ پوستمم قسمت گونه هام وپیشونیم بازه. دورچشمم هم ازوقتی دماغمو عمل کردم چال وتیره شده یکم.نمیدونم چه کرم دورچشمی بزنم که ردیف بشه.ممنون میشم راهنماییم کنید .مرسی
یه شماره هم ازخودتون گذاشته بودین که هرچی تماس گرفتم بیفایده بود.خاموش .این کرم ویتامین c سی گلو میزنم صبح بیدارمیشم تموم پیشونیم ودماغم روعنیه .ولی باهاش جوش نمیزنم.بد نبود ولی تاثیر خاصی هم ازش ندیدم.

(آخرین ویرایش در این ارسال: 1396/10/07 01:46 ق.ظ

ارسال: #328
1396/10/08 03:33 ق.ظ -
Makhmal آفلاین
عضو انجمن *

**

آقا سیا جواب منو نمیدین ؟؟

ارسال: #329
1396/10/08 05:30 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام.سولات شما رو کامل خوندم و چند تا نکته داره.ابتدا سعی کنید تونر خودتون رو قوی تر کنید.مثلا تونر پیور سیستم pure system ایوروشه خیلی خوبه و مقدار خیلی بیشتری نسبت به هیدرودرم در جمع کردن منافذ و مات شدن چهره بهتر هست.علاوه بر این تعداد دفعات استفاده از تونر رو بیشتر کنید هیچ تونری بیشتر از 8 ساعت دوام نمیارد.سعی کنید ظهر و عصر هم ازش استفاده کنید.نکته بعدی شما بدنتون کم اب و احتمالا میزان چربی کبد هم مقداری بالاست.همیشه به افرادی مثل شما توصیه کرده ام که اب و سبزیجات فروان میل کنند و به شدت از غذاهای چرب و فست فود شما رو نهی میکنم.در مورد دور چشم هم نیازی نمیبینم که سنسی اکسپرت رو مصرف کنید بهتر هست از یه دور چشم مخصوص رفع تیرگی و پف و تا حدودی چروک استفاده کنید من توصیه میکنم از هیدروژل لایت آیز برند ایسیس light eyes Isis استفاده کنید.لایت آیز یک کرم داره که مخصوص روز هست و دارایspf 30 هست اما هیدروژل مخصوص شب هست این کرم مشخصا در رفع تیرگی و روشن کردن ناحیه دور چشم بسیار عالی هست خاصیت ضد چروکی مناسب سن شما رو داره و تا 15 روز اول میتونه بخشی از پف رو هم کنترل کنه.در مورد ضد لک ابتدا از خودتون سوال بپرسید که این لکه ها چند وقت هست که ایجاد شدن؟به خودتون پاسخ دهید دو سال سه سال بیشتر یا کمتر همین زمان رو تقسیم به سه کنید میشه زمانی که برای درمان همون لک نیاز هست یعنی اگر لکی 6 سال هست که ایجاد شده برای رفع کاملش به دو سال درمان نیاز هست.پس واقعا بایستی صبور باشید و ناامیدی رو به خودتون راه ندهید روزها حتما حتما ضدافتاب بزنید ببینید نیم ساعت قبل از اینکه برید بیرون از یک ضدافتاب فاقد چربی روی پوست بمالید جوری که به نظر بیاد یک لایه نازکی از ماسک روی صورتتون هست.شما به این لایه نیم ساعت که استراحت بدید خودش کم کم شروع به جذب شدن کامل میکنه و میبینید که کاملا جذب شده اگر در پایان نیم ساعت هنوز رگه هایی از کرم روی صورت نمایان بود با نوک انگشت اروم ماساژ بدین تا کامل جذب بشه تمامی ضدافتاب ها بعد از نیم ساعت فعال شده و اماده جذب اشعه خورشید هستند وگرنه اگر زودتر مصرفش کنید انگار که کرم محافظی ندارید.بهترین ضدافتابهای دنیا 99 درصد بیشتر محافظت نمیکنند پس بهتر هست برای کمک به پوست از کلاه لبه دار و عینک افتابی استفاده کنید ساعت 12 تا 3 نور خورشید بدترین نوع اشعه رو داره حتی الامکان این ساعت خارج نشید اما اگر کار واجب داشتین هر نیم ساعت در محل سایه یه پنج دقیقه ایی استراحت کنید بعد دوباره ادامه مسیر بدین ضدافتاب بعد از دو ساعت کارایی خودش رو از دست میدهد و حتما حتما تجدیدش کنید اکثرا موقع برگشتن از سرکار نمیدونند که ضدافتابی که صبح زدن الان که 2 بعد از ظهر شده دیگه اثری نداره.پس بهتره ضدافتاب رو در کیفتون حمل کنید و در موقع لزوم تجدیدش کنید.لپ مطلب اینکه در مصرف ضدافتاب سخاوت داشته باشین.اما برای لک های شما من سرم ضدلک ایکلن نوروا و همچنین کرم ضدلک ایکلن نوروا رو به شدت توصیه میکنم.حتما سعی کنید هر جفت رو با هم تهیه کنید و صبح و شب روزی دوبار استفاده کنید نکته مثبت ماجرا این هست هر دوی این کرمها برای سیاهی دور چشم هم مناسب هستند.مثلا اگر واقعا مسئله اصلی رفع تیرگی دور چشم هست اون دور چشمی که گفتم رو نخرید و بجای اون شبها دور چشم ابتدا سرم رو بزنید و بعد از پنج دقیقه کرم رو بزنید.اینجوری هم سیاهی دور چشم درمان میشه و هم خرید دور چشم کنسل میشه و این خودش کلی صرفه جویی هست اما اگر احساس میکنید که چروک و پف و لیفت دور چشم هم براتون ضروری هست شبا ابتدا سرم ایکلن رو بزنید و بعد از پنج دقیقه دور چشم آیسیس رو بزنید.ضد لک ها رو هم میتونید صبح با هم بزنید هم میتونید شبها یعنی کرم روز و شب هستند ولی از اونجایی که ادم صبحها کرم ضدافتاب رو میزنه من خیلی اعتقادی ندارم که ضدلک استفاده بشه ولی اگر روز تعطیلی بود و در خونه بودید حتما صبح و شب استفاده کنید.این سرم و کرم برای درمان لک های ناشی از بارداری،افزایش سن و نور خورشید معرکه هستند.الان تا پایان فروردین که افتاب نور ملایمی داره بسیار زمان عالی هست که برای درمان لک اقدام کنید.اینجوری شب عید پوست خوبی خواهید داشت.شک نکنید.
اما سرم پلی فنول کدالی هم رو تهیه کنید.البته خیلی علاقه ایی ندارم که بخریدش چون به نظر من سن شما الان بهترین وقتش هست که بره دنبال درمان لک و موضوع شادابی و چروک ها رو میشه بعدا هم حلشون کرد.سرم پلی فنول کدالی رو تهیه کنید و یک شب از لاین ضد لک یعنی ابتدا سرم ایکلن و بعد کرم ایکلن اما شب دوم فقط از سرم پلی فنول استفاده کنید این سرم ترکیبی از مواد ابرسان ویتامین c قوی و ترکیبات انتی اکسیدان و تا حدودی ضدچروک.محصولی عالی هست هم سبکه وهم کارامد.این کرم در شادابی و جوانسازی پوست بسبار موثر هست در ضمن خوردن شکر چه به صورت مستقیم چه غیر مستقیم رو حذف کنید بارها گفتم الان هم میگم دشمن شماره یک پوست شکر هست و این ماده قندی میتونه براحتی باعث کدر شدن و افتادگی پوست بشه.یک محصول دیگه هم میتونید تهیه کنید و هر هفته ازش استفاده کنید.این محصول اجباری در تهیه اش نیست اما چون شما پوست چربی دارید بهتر هست که مراقبت هفتگی رو هم جدی بگیرید.یک ماسک پاک کننده هفتگی کمک زیادی به پاک کردن عمقی سلول های سطح پوست.جمع کردن موثر منافذ.ضدعفونی کردن سطح پوست و همچنین کمک به لایه برداری فیزیکیست.مثلا ماسک هفتگی پوست چرب کامفورت زون عالی هست یا با قیمت ارزون تر پیور سیستمی که تونرش رو بهتون توصیه کردم یه ماسک پوست چرب هفتگی خیلی خوب هم داره که فکر میکنم بدردتون بخوره کلا ایوروشه محصولات عالی با قیمت مناسب داره و این نکته خوبی هست.شناره موبایلم رو هم براتون ایمیل میکنم تا اگر خواستین سوالی رو تلفنی بپرسید مشکلی نداشته باشید.
اگر باز سوالی بود من در خدمت شما هستم.راضی شدین؟
شاد و سبز باشید

ارسال: #330
1396/10/08 02:47 ب.ظ -
Makhmal آفلاین
عضو انجمن *

**

وای آقا سیا یه دنیا ازتون ممنونم.خیلی ماهین .خیلی استفاده کردم .آخه دکترا همه منفعت طلب شدن.یه برندای خاصی میدن که باهاشون قرارداد دارن.من همینجوری کلی پول دور ریختم بخدا.واسه همین بهشون اعتماد ندارم دیگه. فقط آقا سیا مگه تونر باید روی پوست بمونه؟ من فکرکردم الکل داره وبعدش پویتمو میشورم با آب.وصرفا برای پاک کردن پویتم ازش استفاده میکنم.لطفا شماره تماستونو بزارید ابمیلم. چون میخوام این کرما رو بخرم ؛ اگه سوالی داشتم باهاتون تماس بگیرم .یه دنیا ممنونم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 26,843 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (4 کاربر):
siasiasia ، mf98، Makhmal، Liiiliii

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.