زمان کنونی: 1395/09/15، 09:56 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #31
1393/11/16 09:32 ب.ظ -
mahdis آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

با سلام . میشه در مورد محصولات دو برند نئواستراتا واگزوویانس هم تو ضیح دهید . مشاور داروخانه می گفت باتوجه به پایین بودن قیمتش نسبت به مارک هایی مثل لیراک کارایی خوبی داره وخواص درمانی دارد .

ارسال: #32
1393/11/17 07:26 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

من سعی میکنم به مرور تمامی برند ها را توضیح بدم،اما تنوع برند بسیار زیاد هست،اولویت با برند هایی هست که هم طرفدار بیشتری دارند هم نسخه پزشکان میشوند و هم در دسترس باشند.تا اینجای کار هم فکر میکنم هم برند ارزون و هم برند گرون اموزش داده ام.در مورد اگزوویانس باید بگم لاین پوستی قوی نداره اما بجاش لاین ارایشیش بسیار قوی هست،تو ایران همه اگزوویانس را با کرم پودر هاش میشناسند.در مورد نئوستراتا هم باید بگم این برند امریکایی واقعا محصولات خوبی داره اما به علت تحریمها عرضه این مارک از مجاری رسمی متوقف شده.این برند اصلا شرایط در دسترس بودن را نداره.اگر جایی هم پیدا کردید باید حتما لیبل وزارت بهداشت و طرح شبنم را داشته باشه و اکیدا توصیه میکنم که تاریخ انقضای این برند را کنترل کنید.به زودی ساسکین را اموزش میدم که برند بسیار خوبیه و قیمت محصولاتش هم معقوله.البته به زودی در مورد نئواستراتا هم مطلب میزارم.شاد و موفق باشید.

ارسال: #33
1393/11/18 04:57 ب.ظ -
mahdis آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

من 38 سالمه پوست مختلط وصورت بیروحی دارم خط اخم هم به تازگی اضافه شده است می خواستم ببینم اسفاده ازمحصولات نوکس که صفحه قبل معرفی کردید با توجه به سنم خوبه ؟
پلی فنول کدالی چطور ؟

ارسال: #34
1393/11/19 01:21 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اول سلام.در مورد صورت شما اول باید با عواملی که باعث ایجاد صورت بی روحی در شما شده را شناسایی کنید.راحت بگم الان در پوست شما سرشار از عوامل رادیکال های ازاده که دارند پوست را تخریب میکنن.اون خط چروک خودش یه دنیا حرف داره.سعی کنید عوامل رادیکال های ازاد را از بدن خودتون دور کنید.به اندازه بخوابید،استرس را متوقف کنید مایعات زیاد بخورید و از نور خورشید دوری کنید،مرطوب کننده پردی ژیوس واقعا مناسب شماست.یکی از کارهایی که میکنه مبارزه با رادیکال های ازاده.روزی دوبار از این مرطوب کننده استفاده کن و پلی فنول کدالی از نون شب براتون واجب تره حتما هم کرم و سرم را با هم تهیه کنید.اول سرم را بزنید و بعد چند دقیقه کرم را بزنید.من عاشق برند کدالی هستم خیلی مارک خوبیه.هر شب استفاده کنید تا بعد از 28 روز شما با معجزه کدالی روبرو میشوید.اون خط اخم را هم یه کنستانتره الواژ اون بگیرید هر روز و هر شب فقط بزنید روی خطوط.البته این محصول نوک خروجیش به گونه ایی طراحی شده که مناسبه خطوطه و براحتی میتونید ازش استفاده کنید.اما من مطمئنم با پلی فنول از بین میره.البته لیراک محصول جدیدی زده بنام مگنی فی سنس که این کرم هم مغذی و سفت کننده پوسته میتونید این را هم در نظر بگیرید.در این صورت باید پلی فنول را عصرها بزنید و مگنی فی سنس را شبها.اما اینجوری خرجتون زیاد میشه.پس اول مرطوب کننده پردی ژیوس نوکس دوم هم پلی فنول کدالی،این پلی فنول واقعا خیلی خیلی خوشکل و شیک هستند.حالا برا عکسشون را میزارم تا اعضا حالشو ببرن،در اخر توصیه میکنم روز در میان گوجه فرنگی تازه را ابشو بگیرید و یک لیوان اب. گوجه فرنگی تازه بخورید.با این دستور شما به 28 روز نیاز دارید تا شادابی واقعی را پیدا کنید.

ارسال: #35
1393/11/24 03:43 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

[تصویر:  3qgs00c5th418y26p73n.png]
سلام.این عکس از محصولات پلی فنول کدالی هست،محصولاتی که اثر صد در صد انتی اکسیدانی دارند و برای شادابی و طراوت پوست فوق العاده مفیدند.برای رفع چروکهای سطحی و لیفت پوست هم تاثیر بسیار زیادی دارند،واقعا برند خوبیه.

ارسال: #36
1393/11/24 05:49 ب.ظ -
الی65 آفلاین
پلیس انجمن

اعتبار: 69

سلام ممنون از اطلاعاتی که در اختیار کاربرا می زارید اقا siasiasia
همسر من اصلا از کرم دست وصورت استفاده نمی کنه ودر استانه 40 سالگی پوست صورتش خشک ولی روی بینیش چند تا جوش سرسیاه داره اطراف چشمش دارچروک ریزه می افته ماشالله خط اخمش هم براه شده
الان می خوام واسش کرم بگیرم یه چیزی که حداقل یه طراوتی به پوستش بده چون در هفته 3شب : شب کاره نمی خوام کرمی باشه که فقط شبها استفاده کن چون میحط کارش گرم و تا صبح بیدارن .؟
ایا کرمی هست که واقا چروک اطراف چشم رو بهتر کنه ؟
دوستم هم مشکل همسر مو داشت مشاور پوست گفت باید اول ابرسان استفاده کنی 120000هم داد ابرسان مارک کلینیک ولی هیچ تاثیری نداشت یعنی ما که هیچ تعغییری ندیدیم .
ا
کاش.....

ارسال: #37
1393/11/24 11:22 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/11/24 11:24 ب.ظ، توسط katayo0n. دلیل ویرایش : )
katayo0n آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام ببخشید من یه سوال دارم
تفاوت کرم های لیفتینگ صورت با ضد چروک ها در چیه؟ آیا اصلا تفاوتی دارن؟
من میخوام این کرم رو برای یکی از دوستانم بگیرم:
کرم لیفتینگ دور چشم و ضدافتادگی پلک اوال لیفتینگ ایوروشهYves Rocher Eye
به نظرتون خوبه؟

ارسال: #38
1393/11/25 03:07 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اوال لیفتینگ ایوروشه برا لیفت صورت محصول خیلی خوبیه،اما از 50 سالگی به بعد باید استفاده بشه.بیشتر برا افزایش حجم صورت بکار برده میشوند.دور چشم اپلیکاتوری خیلی خوبی داره بعد از یک ماه اثرش را میبینید.این لاین کلا از گیاهی بنام sandthorn استفاده میکنه هم از پالپ و هم از هسته این گیاه استفاده میکنه،یه کرم روز داره یه کرم شب و یه دور چشم،کلا من ایوروشه را قبول دارم،محصولاتش واقعا عالی هستن،در مورد این دور چشم نکته ایی که باید مدنظر داشت اینه با اینکه خیلی خوب لیفتینگ دور چشم را انجام میده اما جواب میگیرید اما شما براحتی میتوانید در طول سال هم ازش استفاده کنید محدودیت زمانی برا استفاده اصلا نداره.

ارسال: #39
1393/11/25 03:41 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اما در مورد سوال خواهر نازنینم الی65 باید بگم که دلیلی نداره شوهرتون کرم نزنه؟اینکه این برادر عزیزم داره پوست صورتش چروک میشه و خط اخم پیدا کرده دلیلش خیلی ساده است و همش در استفاده نکردن از یه کرم مرطوب کننده است،وقتی پوست خشکه و کلاژن سازی نداره خیلی سریع واکنش نشون میده و چروک میشه،محصولات کلینیک واقعا کارایی ندارن و فقط قیمت بالایی دارند،من شنیدم در چین پر میشوند و فقط تحت لیسانس هستند،در مورد ایشان چون شب کار هستند حتما باید از یه مرطوب کننده خوب و انرژی زا استفاده کنند،برا ایشون دو کرم را توصیه میکنم یا مرطوب کننده پردی ژیوس نوکس و یا کرم مرطوب کننده و انرژی زای ساسکین،توجه کن خواهرم این دو کرم فقط مرطوب کننده هستند و با استفاده از این کرمها پوست یه شادابی خوبی پیدا میکنه،برای شادابی بیشتر اون شبهایی که خونه هستن حتما از کرم و سرم پلی فنول کدالی استفاده کنه،اگر براش گرونه چون هر کدوم حدود 160 تا 170 تومن قیمت دارن همون مرطوب کننده پردی ژیوس نوکس را استفاده کنه،در مورد نوکس یه کرم شب داره و یه کرم روز که من اینجا منظورم استفاده همزمان از دو کرم بود،مرطوب کننده شب را وقتی میزنی صبح که از خواب بیدار میشی یه طراوت خاصی به صورت میده چون کار اصلیش مبارزه با عواملی است که در طول روز باعث خستگی پوست میشوند،حتما هر شب چه شیف شب باشه و چه نباشه بگید بزنه،روزها هم از کرم روز استفاده کنه،اگر مقاومت کرد اشکالی نداره همون شبهایی که در خونه هست بگید استفاده کنه واقعا تاثیرش رو میبینید و این خودش دلیلی میشه که بیشتر تمایل پیدا کنه تا بره سمت استفاده از یه مرطوب کننده.نوکس شادابی از دست رفته را بهش برمیگردونه.برای چروکهای دور چشم توصیه میکنم از دور چشم مخصوص اقایان لیراک استفاده کنه واقعا عالی و قوی هست و حتما جواب میگیره،اما با توجه به اینکه ایشان سه شب نمیتونن بزنن و همون چهار شب هم خدا میدونه بزنه و نزنه شک دارم جواب بگیره،شدیدا توصیه میکنم بهشون گوشزد کنید که مراقبت از پوست را جدی بگیره خیلی زود دیر میشه،ایشون سنی نداره و باید مراقبت از پوست را جدی بگیره،مثلا ماسک مرطوب کننده و طراوت بخش اب انگور ایوروشه را براش بگیرید و هفته ای دوبار بزنه به پوستش،ظرف سه دقیقه به پوست شادابی و درخشندگی خوبی میده و پوست سرشار از رطوبت میشه.به زودی مطلب کامل و جامعی در مورد افرادی با شرایط همسر محترم شما که شب ها کار میکنن و پوست کدر و خسته ایی دارن میزارم.شاد و سبز و موفق باشید.

ارسال: #40
1393/11/25 04:33 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

در مورد تفاوت لیفتینگها و ضدچروکها باید این مطلب را بگم که اول پوست شل میشه و بعد چروک پیدا میکنه یعنی یه وقتی یه ادمی که سن بالایی هم نداره به هر دلیلی پوست صورتش شل میشه یا گونه هاش از بین میرن و فرم صورت از بین رفته اینجا اون شخص باید یه کرم لیفتینگ بخره که تمام این کاستی ها را جبران میکنه،اما یه وقت کسی از این مرحله هم جلوتر رفته و صورتش چروک پیدا کرده،اینجا اون باید یه ضدچروک بگیره،لیفتینگها اول پوستو سفت میکنند و در صورت ادامه به صورت جانبی و فرعی با چروک هم مبارزه میکنند یعنی وقتی کسی از کرم کوهرنس لیر لیراک که بهترین نوع کرم لیفتینگ هست استفاده میکنه در صورت ادامه استفاده واقعا چیزی به معنای چروک در صورت اون فرد پیدا نمیشه.اما ضد چروکها اول با چروک ها مبارزه میکنند و در صورت ادامه مصرف باعث لیفتینگ صورت هم میشه واگر کسی پری می یر کرو کدالی را به عنوان ضدچروک استفاده کنه،بعد مدتی که استفاده کرد واقعا پوست سفت و محکم پیدا میکنه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,293 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
اکرم اکرم، asizebel، javad1215

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.