زمان کنونی: 1395/09/21، 09:38 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #51
1394/01/12 09:32 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/01/12 09:33 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

آقای سیا ممنون از اینکه اطلاعاتتون رو در اختیار ما قرار میدین. من یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید. من به مدت دوماهه به خاطره کبودی دورچشم و بالا رفتن سن از کرم دور چشم فیس داکس استفاده میکنم تا حد متوسطی راضی ام. حالا سوالم اینه که استفاده دایم از یه مارک برای دور چشم مشکل ایجاد نمی کنه؟ و اینکه میتونم از کرم دور چشم قوی تر استفاده کنم؟ در ضمن من سی سالمه
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #52
1394/01/13 02:09 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

سلام،خيلي ممنون بابت لطفي كه نسبت به بنده ي حقير داشتيد،در مورد استفاده طولاني مدت از دور چشمها بايستي بهتون اطمينان بدم كه هيچ مشكلي پيش نمياد و با خيال راحت استفاده كنيد،نكته مهم اينه كه دور چشم بايستي متناسب سن شخص مصرف كننده باشه،در مورد فيس دوكس اشاره نكرديد از كدوم دور چشم استفاده ميكنيد،اين برند دو نوع دور چشم داره يكيش هيدرازوم و ديگري اكتي زوم،اولي همونجور كه از اسمش برمياد خاصيت مرطوب كنندگي و اب رساني داره و بيشتر مناسب سنين 20 به بالاست،دور چشم اكتي زوم هم يه كرم 3 در 1 هست كه اولويتش مبارزه با چروك هست براي سن 30 به بالا مناسبه،اين برند ايراني محصولاتش كيفيت مناسبي دارن و تمامي مواد اوليه خودش را از شركتهاي سوئيسي تهيه ميكند،شما هنوز دو ماه هست كه داريد مصرف ميكنيد و هنوز مقداري زوده كه مورد قضاوت قرار بگيره، بهترين موقع قضاوت حداقل شش ماه هست،فيس دوكس جز برند هاي ايرانيست كه من كارشو قبول دارم.حالا اگر روزي دلتون واسه خودتون تنگ شد و خواستيد براش خرج كنيد و هواشو داشته باشيد من دور چشم نيروانسك نوكس يا فيلر ولوم اوسيرين را توصيه ميكنم.سعي كنيد مايعات زياد بخوريد و خواب كافي داشته باشيد در ضمن استرس هم نبايستي داشت اين عوامل برا پوست بسيار مضر هست و متأسفانه پوست دور چشم خيلي زودتر به اين عوامل واكنش نشون ميده،حتما از پاك كننده دور چشم مناسبي استفاده كن من مارك ساسكين را توصيه ميكنم بسيار عاليه،اگر خواستي حسابي براش سنگ تموم بزاري ميتوني در طول روز هم ميتونيد از انتي اكسيدان پلي فنول كدالي مخصوص دور چشم استفاده كنيد خيلي زود حدودا يك ماه تاثيرش را نشون ميده.در بين برند هاي ايراني هم اگر خواستيد برندتون را عوض كنيد دور چشم لامينين يا دور چشم درماليفت بسيار خوب جواب دادن.

ارسال: #53
1394/01/14 05:40 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

ممنون. من از اکتى زوم استفاده ميکنم. با عرض شرمندگى ىه سوال ديگه دارم. در مورده سرم با پد کلاژن اطلاع داريد ؟
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #54
1394/01/17 12:33 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام،در مورد سرم ها يا پد هاي كلاژن به شخصه اعتقادي بهشون ندارم،از نظر علمي نميشه پوست را در زمان بسيار كوتاهي سفت كرد،اما ميشه در مدت كوتاهي سفتش نگه داشت اما بايستي به اين نكته توجه داشت كه احتمال تخريب بافت پوست وجود داره چون در هر امري افراط و زياده روي توصيه نميشود.بيشتر جنبه تبليغاتي داره قيمت بالايي هم دارند مثلا سرم كلاژن تالگو چيزي حدود 250 هزار تومن قيمت داره.اكثر برندهاي پاكسازي به نظرم برا اينكه وجه خودشون را بالا ببرند برا هر چيزي يه محصول عجيب و غريب من دراوردي توليد ميكنند باور كنيد بعضي هاشون اصلا كاربردي ندارند.در مورد سرم كلاژن در واقع همون سرم هاي ضد چروك هستند،يه مثالي بزنم با وجود گذشت چندين سال هنوز خيلي ها وقتي ميخوان يه سرم مو بخرنند ميگن يه سرم كريستال ميخوايم،در واقع كريستال كه خودش يه مارك هست را جزيي از هويت كالا بحساب ميارند ادم شاخ درمياره طرف مياد با كلي كلاس ميگه سرم كريستال گپ داريد؟؟؟؟؟جذب مقدار زيادي كلاژن نميتونه تاثير زيادي در سفت شدن پوست داشته باشه،سرم كلاژن فقط يه حركت تبليغاتيه.اون پد كلاژن هم كه از اساس چيز بي خوديه.من وقتي سوالتون را ديدم با دو پزشك بسيار خوب پوست مشورت كردم هر دوي اين پزشكان نظرم را تاييد كردند.

ارسال: #55
1394/01/18 09:57 ق.ظ -
maryam bihamta آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 2

(1394/01/17 12:33 ق.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  سلام،در مورد سرم ها يا پد هاي كلاژن به شخصه اعتقادي بهشون ندارم،از نظر علمي نميشه پوست را در زمان بسيار كوتاهي سفت كرد،اما ميشه در مدت كوتاهي سفتش نگه داشت اما بايستي به اين نكته توجه داشت كه احتمال تخريب بافت پوست وجود داره چون در هر امري افراط و زياده روي توصيه نميشود.بيشتر جنبه تبليغاتي داره قيمت بالايي هم دارند مثلا سرم كلاژن تالگو چيزي حدود 250 هزار تومن قيمت داره.اكثر برندهاي پاكسازي به نظرم برا اينكه وجه خودشون را بالا ببرند برا هر چيزي يه محصول عجيب و غريب من دراوردي توليد ميكنند باور كنيد بعضي هاشون اصلا كاربردي ندارند.در مورد سرم كلاژن در واقع همون سرم هاي ضد چروك هستند،يه مثالي بزنم با وجود گذشت چندين سال هنوز خيلي ها وقتي ميخوان يه سرم مو بخرنند ميگن يه سرم كريستال ميخوايم،در واقع كريستال كه خودش يه مارك هست را جزيي از هويت كالا بحساب ميارند ادم شاخ درمياره طرف مياد با كلي كلاس ميگه سرم كريستال گپ داريد؟؟؟؟؟جذب مقدار زيادي كلاژن نميتونه تاثير زيادي در سفت شدن پوست داشته باشه،سرم كلاژن فقط يه حركت تبليغاتيه.اون پد كلاژن هم كه از اساس چيز بي خوديه.من وقتي سوالتون را ديدم با دو پزشك بسيار خوب پوست مشورت كردم هر دوي اين پزشكان نظرم را تاييد كردند.

سلام خسته نباشید میشه لطف کنید در مورد مصرف چه کرمهای برای رفع خط اخم ابرو وخط خنده بگید من حدود سی و هشت سالمه با تشکر

ارسال: #56
1394/01/19 12:30 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام،در مورد شما اول بايستي به يه نكته اشاره كنم و اون در مورد يه واقعيت تلخه،شما با پوستي سر و كار داريد كه مملو از عوامل اكسيداسيونه،ميگن از هر پنج چروك چهار تاي اونها بدليل اكسيداسيونه و فقط يكي از انها به علت افزايش سن هست،با توجه به سن شما قطعا پوست شما دچار اكسيداسيون شديديه كه اول بايستي اونها را رفع كنيد،نداشتن استرس،خواب كافي،رژيم غذايي سالم،مايعات زياد و پرهيز از قرار گرفتن در معرض نور خورشيد از عوامل مهم مبارزه با اكسيداسيون پوست هستند،بعد از حل اين موارد به شما كرم مگني في سنس ليراك را توصيه ميكنم اين كرم را صبح و شب به كل صورت بزنيد و يه كنسانتره الواژ اون هم تهيه كنيد و هر شب بعد از اينكه كرم ليراك را زديد بعد از يك ساعت فقط روي خطوط چروك اخم و خنده بزنيد تركيب اين دوتا خيلي خوب جواب ميده.

ارسال: #57
1394/02/30 02:45 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام به همه اساتيد.در ادامه محصولات استادرم ميخوام يه ضد چروك معرفي كنم كه بسيار مناسب پوستهاي حساسه،لاين E2 استادرم كه اين لاين يه سرم و يه كرم داره كه هر دوي اينها تركيبي از دو نوع ويتامين E بوده و هم زمان اثر ضدالتهابي و ضدچروكي قوي داشته.
اين دو محصول را ميشه روزي 2بار ابتدا سرم و بلافاصله كرم را مصرف كرد.

در اينجا ميخوام يكي از معروفهاي استادرم را معرفي كنم.محصولات ريپير سيستم استادرم كه در دسته ي محصولات سلولار قرارميگيرند.
معروف به اتوي مو بوده،عملكرد بسيار قوي و موثر در در درمان چروك،ترميم جاي زخم و جوش و سوختگي.باقدرت نفوذ بالا در عمق پوست.
محصول اول فلوييد درم ريپير استادرم بوده كه اين محصول را ميشه صبح و شب به تنهايي يا قبل از كرمهاي گروه ريپير استفاده كرد.
محصول بعدي كرم پروتكتينگ هست.اين كرم يه كرم روز فوق العاده بوده و داراي عيار حفاظتي خوبي در مقابل نور خورشيد هست.
محصول بعدي كرم ريپير،كرم مغذي بسيار عالي كه مكمل واقعا عالي براي فلوييد ريپير بوده.
كرم گردن ريپير سيستم.داراي خاصيت عالي براي ليفتينگ ناحيه دكلته و سينه و ضد چروك قوي براي ناحيه گردن.
كرم دور چشم،اين كرم به علت دارا بودن عصاره شاه بلوط هندي و عصاره تمشك از خاصيت ضد تيرگي بسيار مناسبي بهره مي برد،ترميم كننده و ضدچروك عالي بوده.مناسب براي رفع علائم خستگي دور چشم.
از ديگر فوائد اين لاين محصولات استادرم ميتوان به افزايش ساخت كلاژن،ترميم كننده عميق،سفت كننده پوست،انتي اكسيدان قوي(امگا 3 و امگا6)،حاوي تركيب انحصاري علف ببر،ويتامين c و لوميكان اشاره كرد.
شاد و موفق باشيد
استادرم ادامه دارد.......

ارسال: #58
1394/03/15 01:50 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/03/15 01:59 ق.ظ، توسط mary_tani. دلیل ویرایش : )
mary_tani آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام آقای سیا من 36 ساله هستم به طور ارثی دور چشمم تیره و گود هست خیلی وقته فقط از دور چشم کیو وی استفاده کردم (چند سال)تا حالا هم ازش راضی بودم اما الان احساس میکنم انگار اثری نداره.نوع پوست صورتم مختلطه و چروک خاصی توی صورتم نیست یه مدت افسرده بودم و اصلا به خودم اهمیت ندادم و الان دارم میبینم یه مقدار چروک تو پیشونیم دیده میشه مخصوصا موقع فکر کردن یا وقتی ابرومو بالا میندازم، خیلی عمیق نیست اما دیده میشه. شما چه کرم ها و ضد آفتابی رو برای من پیشنهاد میکنید؟ درباره منافذ باز صورت و جوشهای سر سیاه چطور؟ اگه ممکنه طرز استفاده دقیقشون هم بگید. من یه مقدار گیجم..! Dazzled-iconممنون از همه مطالب آموزنده تون

ارسال: #59
1394/03/15 01:25 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام دوستان.در مورد دور چشمتون بايستي كم كم عوضش كنيد.من توصيه ميكنم دور چشم پالپ ويتامينه كدالي را مصرف كنيد،بسيار محصول عجيبيه.البته قرار هست از سبد محصولات كدالي حذف بشه و جاي اون محصول جديدي به بازار عرضه بشه،البته يه دور چشم بسيار كامل هم داره بنام دور چشم پري مي ير كرو كه البته بينهايت عاليه اما قيمتش نسبت به پالپ بيشتره.يا مثلا دور چشم ابسولوت پيور وايت برند پايو كه اختصاصا كارش رفع تيرگي دور چشمه،حتما در زمان مصرف اين دور چشم روزها از دور چشم لايت ايز isis استفاده كنيد.به طور خلاصه شما بايستي دو تا دور چشم داشته باشيد.يكي را شبها بزنيد و يكي را روزها بزنيد.اوني را كه روزها ميزنيد خودش داراي خاصيت ضدافتاب هم هست.البته يه كم هزينه تون زياد ميشه اما ارزشش را داره.البته اولويت با دور چشم هاي شبه و اگر خواستيد كمتر هزينه كنيد ميتونيد روزها از كانسيلر دور چشم پرايم به قيمت 23000 تومان استفاده كنيد.حتما پاك كننده دور چشم مناسبي خريداري كنيد.و استفاده از عينك را هم جدي بگيريد.در مورد كل صورت هم توصيه ميكنم با يك ژل شستشوي مناسب پوستتون را شستشو دهيد.ژل شستشو و تونر گياهي نوكس را من خيلي قبول دارم هر دوي اينها برا شما واجبه.ولي ميتونيد فعلا از ژل شروع كنيد.توجه كنيد اگر احساس ميكنيد منافذ باز زيادي داريد و پوستتون هم درصد چربي بيشتري نسبت به خشكي داره از ژل شستشوي اروما پرفكشن نوكس استفاده كنيد.اين برند كلا 3 نوع ژل شستشو داره كه اولي براي پوست هاي نرمال تا مختلط و دومي برا پوستهاي چرب و يكي ديگه هم داره كه فعلا بحثش اينجا نيست.طرز استفاده از ژل هم كه اسونه.سعي كن در روز يكبار از ژل و يكبار هم از يه تونر خوب برا تميز كردن صورتت استفاده كني.برا كم شدن هزينه هات من تونر هيدرودرم را توصيه ميكنم خيلي هم عاليه.سعي كن مايعات زياد بخوري تا اون خط اخم پيشونيت از بين بره و ولي براي صورتت يه كرم از مارك ليراك هست بنام كوهرنس لير را بهت توصيه ميكنم.قيمت بسيار بالايي داره در حدود 300 هزار تومنه ولي واقعا عاليه اصلا و ابدا نميشه ازش ايرادي گرفت.به پوستت شادابي و سفتي خاصي ميده.تو اين كارا هيچ كرمي به پاش نميرسه.اين كرمو به عنوان كرم شب ميتوني استفاده كني قبلش صورتو با تونر تميز كن كرمو بزن اروم ماساژ بده تا جذب بشه صبح روز بعد هم با ژل شستشويي كه داري صورتو يه صفايي بده.در مورد ضد افتاب هم اگر ايراني ميخواي توصيه ميكنم از پرايم استفاده كنيد كه هم رنگي داره هم ساده.اما اگر خارجي مدنظرتون هست ضد افتاب 50 ساسكين رنگ 01 يا الارو spf 30 يا بري سان اورياژ عالي هستند.
دلتون سبز

ارسال: #60
1394/03/15 05:21 ب.ظ -
FVDDesigner آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

سلام
دقت کردین بعضیا وقتی کرم پودر میزنن پوستشون مثل پوست پرتقال میشه و منافذ پوستشون بازه.
آیا میشه این حالت پرتقالی رو از پوست حذف کرد و بعدش آرایش یکدست داشت؟

من شنیدم یه کرمی هست بیس آرایشه بعد از زدن اون روی پوست باید کرم پودر بزنی یا برای بیشتر مات شدن پوست پنکک استفاده کنی.

من از کرم پودر استی لودر استفاده میکنم.
خوبه منتها پوستمو صاف و یکدست میکنه.
جوش و لک روی پوستم ندارم. منتها پوستم با زدن کرم پودر و پنکک صاف صاف نیست و منافذ پوستم کاملا مشخصه. البته از نزدیک. ولی زیاد نیست.
چه چیزی پیشنهاد میدید برای رفع پرتقالی بودن پوستم؟

یکی از دوستان روش طبیعی بهم گفتن. استفاده از گلاب و نارنج و ...

===//// سوال بعدی

راجع به تیره بودن دور چشم همسرم هست.با توجه به اینکه آقا هستن چه کرمی براشون پیشنهاد می کنید. همسرم 29 سالشونه.متشکرم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,399 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (4 کاربر):
maani، ماریام، Hamid11060، asizebel

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.