زمان کنونی: 1395/09/13، 11:07 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #61
1394/03/16 12:23 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

سلام.در مورد مشكل پوست پرتقالي بايستي نكاتي را ياداوري كنم،پوست شما داراي منافذ باز زيادي هست.سعي كنيد از شوينده مناسبي استفاده كنيد.ميتونيد از كلينانس اون يا هيسه اك اورياژ استفاده كنيد،حتما يه كرم جمع كننده منافذ هم تهيه كنيد سبيوم پورريفاينر بيودرما يا هيسه اك مت اورياژ از خوباي بازار هستند.اين كرمها را سعي كنيد به صورت يك شب در ميان به روي منافذ بزنيد.كرم پودر خودتون را عوض كنيد و حتما از نوع فاقد چربي استفاده كنيد مثلا كورانس اون يا اگزوويانس خيلي خوب هستند.توصيه ميكنم به متخصص پوست مراجعه كنيد احتمالا بايستي دو سه جلسه ايي ميكرودرمي را انجام بديد.مضاف بر اينكه مرتب بايستي از لايه بردارهاي ملايم هم استفاده كنيد تا سطح پوستتون هميشه صاف و سرزنده باشه.كليه اقلام ارايشي و بهداشتي شما بايستي فاقد چربي باشند تا منافذ پوستتون بسته بمونن.
در مورد كرم دور چشم براي همسر محترمتون ببينيد امروزه مارك هاي معتبر پوستي مثل ليراك،پايو،كامفورت زون محصولات اختصاصي ويژه اقايان را به بازار عرضه كرده اند كه بسيار كيفيت عالي و تركيبات كارامدي دارند من دور چشم مخصوص اقايان ليراك و پايو را توصيه ميكنم واقعا بسيار عالي هستند البته خودتون هم ميتونيد ازشون استفاده كنيد به عبارتي به نام شوهرتون به كام شما.
موفق باشيد

ارسال: #62
1394/03/16 11:06 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/03/16 11:14 ق.ظ، توسط FVDDesigner. دلیل ویرایش : )
FVDDesigner آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

سلام.خیلی ممنونم.

شستشو دهنده ها :

ژل شستشو دهنده کلینانس اَوِن

ژل هیسه اک اوریاژ

دقیقا همینا منظورتونه دیگه درسته ؟ و هرشب باید پوستم را باهاش شستشو بدم ؟

در مورد جمع کننده منافذ پوست :

اوریاژ هیسه اک مت پرریفاینر 40 میل
فرمودین یک شب در میان.

توی توضیحات این محصول نوشته :
مناسب برای زیر آرایش ، مرطوب کننده برای پوست های چرب و کم آب ، ضدبراقی با اثر 12ساعته ، جمع کننده منافذ باز پوست. یعنی حتی قبل آرایش هم میشه برای بسته شدن منافذ پوست استفاده کرد و تا 12 ساعت از برق زدن پوست جلوگیری میکنه ؟

واقعیت میگن کرم پودر اگزوویانس تقلبیش زیاد شده.
در مورد کورانس هیچ اطلاعاتی ندارم.

یه نکته : من معمولا روزانه از کرم پودر اورآل استفاده میکنم ولی برای میهمانی و ... از استی لودر.
استی لودر در واقع گریم محسوب میشه ولی خیلی خیلی ازش کم استفاده می کنم.
و این نکته رو بگم منافذ پوستم خیلی زیاد باز نیست.
خیلی کمه ولی نمی خوام این مقدار کم هم وجود داشته باشه.

در مورد پزشک که حتما میرم.

در مورد لایه برداری ( واقعیت من از اسکراب های موجود توی فروشگاه ها و حتی (سفیدآب) که قدیم ها استفاده میشده ، استفاده می کنم.به همراه ژل شستشوی هیدرودرام.
اینم تصویر( ژل شستشوی هیدرودرام)

و در مورد کرم های زیرچشم منظورتون ایناس ؟

کرم دور چشم پریمیوم لیراک Lierac Premium Yeux

و این یکی که محصول فرانسوی.

پایو

==// یه سوال دیگه :

در مورد تیرگی در ناحیه آرنج چه محصولی پیشنهاد می کنید ؟

==// سوال بعدی:

برای دست های حساس ( بازو ها ) ( بعد از اپیلاسیون ) که فوق العاده حساس هستن و سریع ملتهب میشن و جوش ها ی زیر پوستی و ... میزنن چی ؟ پیشنهادی دارید ؟

خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتین.

ارسال: #63
1394/03/20 12:45 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام،در پاسخ به سوالات همكار نازنينم خانم پونه اول به ايشون توصيه ميكنم حتما از دور چشم و كرم صورت پري مي ير كرو كدالي استفاده كنيد.دور چشمش هم ضد پف هست هم ضدچروك.سعي كنيد برا پاك كردن ارايش چشم از پاك كننده ليراك استفاده كنيد.اگر خريد اين دو محصول براتون امكان پذير نيست.از دور چشم افيسه گلينيك و كرم شب مرويانس نوكس استفاده كنيد.تونر ركسول هم برا پاك كردن صورت به صورت روزانه عاليه.در مورد محصولاتي كه به صورت اني عمل ميكنند به شخصه بهشون اعتقادي ندارم.اينكه يه كرم يا سرمي بعد چند ساعت اثرشو از دست بده خيلي منطقي نيست.

ارسال: #64
1394/03/21 12:44 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام،ژل شستشوها را كاملا توجيه شديد ولي بهتره كه هر صبح ازشون استفاده كنيد.هر شب و همچنين در طول روز بايستي از تونر استفاده كنيد.دور چشمها را هم فهميدي.كرم هاي جمع كننده در واقع كرمهاي چند كاره هستند و بودنشون تو هر خونه ايي غنيمته.اگزوويانس را از جاهاي معتبر ميتونيد خريداري كنيد.برا ارنج و زانو هم از دو محصول استفاده كنيد در طول روز از كرم هيل بالم Qv و شبها از روشن كننده بدن سروينا استفاده كنيد.اگر با سروينا جواب نگرفتيد از روشن كننده بدن ساسكين در كنار كرم هيل بالم استفاده كنيد.برا جلوگيري از زدن جوش حتما از وكس هاي مخصوص پوست حساس استفاده كنيد و بهتر بعد از اتمام كار از اسپري اب اورياژ براي التيام بخشي استفاده كنيد.ميتونيد بعد از اسپري از كرم بعد از اصلاح سي گل يا بتيس استفاده كنيد اگر جواب نداد از محلول پست پيل post peel ركسول استفاده كنيد.

ارسال: #65
1394/04/04 05:18 ب.ظ -
mary_tani آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام sia sia عزیز در باره مارک arnaud نظرتون چیه؟ تو داروخانه خانمی بود که خیلی ازش تعریف میکرد و میگفت از همه بهتره...خواستم نظرتونو بدونم ممنونم

ارسال: #66
1394/04/05 03:51 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام،محصولات arnaud در كل محصولات بسيار خوبي هستند اما تو ايران زياد طرفدار نداره،يا بهتر بگم زياد جا نيوفتاده.اما اينكه از همه بهتره كاملا غلطه،اصولا از نظر من هيچ ماركي نسبت به ديگري برتري نداره برند هاي معتبر همگي از فرمولاسيون مشابهي استفاده ميكنند و تفاوت ها بسيار اندكه.اينكه مثلا من بگم كامفورت زون بهتر از مثلا سنت ژروه است بايستي به دو نكته اشاره كنم اينكه اساسا كامفورت در سطح بالاتري محصولاتش را توليد ميكند و سنت ژروه در سطح پايين تري اما اين دليل نميشه كه مثلا سنت ژروه بد باشه.اتفاقا بسيار محصول عاليه.مطلب دوم اكثر فروشنده ها بر اساس فيد بك مشتريان نسبت به كيفيت يك كالا نظر ميدهند نظر مشتريان خيلي مهمه اما نميشه فقط نظر مشتريان را اثر داد.در بسياري از داروخونه ها شركت هاي عرضه كننده يك روز را با هماهنگي داروخونه به عنوان روز مشاوره ميگيرند و اون روز نيروي اون شركت مياد و فقط فقط از محصول خودشون تعريف ميكنند تا بتونند اون روز بفروشنند.شما اين صحبت ها را زياد جدي نگيريد.براي خريد يه محصول خوب سعي كنيد به داروخونه هاي مختلفي سر بزنيد بعدش برندهاي معرفي شده را با هم مقايسه كنيد در اخر يكي را بخريد زياد هم وسواس نديد،اكثر اين برندها كيفيت خوبي دارند.در مجموع من اين برند را تاييد ميكنم اما شما ميتونيد از محصولات بهتري هم سود ببريد،لطفا سن و نوع پوستتون را به من بگيد تا بگم چه برندهاي ديگه اي هم ميتونيد تهيه كنيد.

ارسال: #67
1394/04/06 05:13 ب.ظ -
mary_tani آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

(1394/04/05 03:51 ب.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  سلام،محصولات arnaud در كل محصولات بسيار خوبي هستند اما تو ايران زياد طرفدار نداره،يا بهتر بگم زياد جا نيوفتاده.اما اينكه از همه بهتره كاملا غلطه،اصولا از نظر من هيچ ماركي نسبت به ديگري برتري نداره برند هاي معتبر همگي از فرمولاسيون مشابهي استفاده ميكنند و تفاوت ها بسيار اندكه.اينكه مثلا من بگم كامفورت زون بهتر از مثلا سنت ژروه است بايستي به دو نكته اشاره كنم اينكه اساسا كامفورت در سطح بالاتري محصولاتش را توليد ميكند و سنت ژروه در سطح پايين تري اما اين دليل نميشه كه مثلا سنت ژروه بد باشه.اتفاقا بسيار محصول عاليه.مطلب دوم اكثر فروشنده ها بر اساس فيد بك مشتريان نسبت به كيفيت يك كالا نظر ميدهند نظر مشتريان خيلي مهمه اما نميشه فقط نظر مشتريان را اثر داد.در بسياري از داروخونه ها شركت هاي عرضه كننده يك روز را با هماهنگي داروخونه به عنوان روز مشاوره ميگيرند و اون روز نيروي اون شركت مياد و فقط فقط از محصول خودشون تعريف ميكنند تا بتونند اون روز بفروشنند.شما اين صحبت ها را زياد جدي نگيريد.براي خريد يه محصول خوب سعي كنيد به داروخونه هاي مختلفي سر بزنيد بعدش برندهاي معرفي شده را با هم مقايسه كنيد در اخر يكي را بخريد زياد هم وسواس نديد،اكثر اين برندها كيفيت خوبي دارند.در مجموع من اين برند را تاييد ميكنم اما شما ميتونيد از محصولات بهتري هم سود ببريد،لطفا سن و نوع پوستتون را به من بگيد تا بگم چه برندهاي ديگه اي هم ميتونيد تهيه كنيد.

من 36 ساله هستم پوستم قبلا خیلی چرب بود ولی الان کمتر شده و قسمتهای چربش محدود شده به پیشانی بینی و اطراف بینی و چانه.موهام هنوز هم خیلی چربه کافیه فقط یه روز حموم نرم. قبلا زیاد جوش میزدم و اسکار جوش رو صورتم مونده و الان احساس میکنم لک هم رو صورتم بخاطر افزایش سن ظاهر شده.اما افتادگی پوست خیلی ناراحتم کرده بود خصوصا زیر چشم رفته بودم طبق توصیه شما پری میوم کرو از کدلی رو بخرم اونجا به من گفتن باید بالای 40 باشی و arnaud رو توصیه کردن که تونری و جوانسازی میکنه تو عکس تیوپش طلایی بود. و خوب من کمی شک به دلم افتاد خواستم درباره اش از شما بپرسم. راستش قبلا یه سری توصیه کردین بهم و خیلی تعجب کردم انگار صورتمو دیدین. در مورد کوهرنس لیر لیراک هم همینو گفتن خلاصه دیوونه ام کردنDont-know-icon منم تااطلاع ثانوی فکر کردم چیزی نخرم.فقط یه سوال واقعا کانسلر دور چشم نباید طولانی مدت مصرف بشه؟ ممنون از وقتی که میزارین siasia عزیز
خوش باشید و سلامت

ارسال: #68
1394/04/08 03:04 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام.اول در مورد پوست شما بايستي بگم كه شما ميبايست زير نظر پزشك حتما دوره درمان راكوتان را انجام ميداديد اما بهرحال الان پوست شما داراي اشكالاتي هست،چند تا توصيه ميكنم اول اينكه حتما ضدافتاب را بزن ،دوم قرص ايميدين را هم شروع كن به مصرف اگر هزينه اين قرص برات زياده توصيه ميكنم از كپسول هاي ويتامين E 400 استفاده كنيد اين كپسول ها را به صورت يك روز در ميان مصرف كنيد تا دوماه.سوم حتما موقع خواب پوست تميز باشه اما قبل خواب يه مرطوب كننده سبك مصرف كنيد.چهارم تا ميتونيد اب زياد بنوشيد.در مورد دور چشم كدالي اصلا و ابدا براي شما محدوديتي نداره با خيال راحت مصرفش كنيد.كيفيت بسيار بالايي داره،در مورد كانسيلر بايستي بگم اين كانسيلر ها در بازار به دو نوع هستند بعضي هاشون صرفا جنبه ارايشي دارند و يه خورده هم بافت سنگيني دارند اين نوع را اصلا براي استفاده طولاني مدت من توصيه نميكنم اما بعضي ها اصطلاحا دور چشم هاي رنگي هستند مثلا در ايراني ها پرايم خيلي خوبه و در خارجي ها مورد و دي اپتي سرن رنگي ليراك عالي هستند.استفاده مكرر از اين نوع كانسيلر ها هيچ تاثيري روي پوست ناحيه دور چشم نداره.اما شديدا توصيه ميكنم همون طوري كه براي صورت شوينده استفاده ميكنيم يك شوينده تخصصي هم برا دور چشم استفاده كنيم براي شما پاك كننده دور چشم ليراك عاليه،در مورد صورت شما هم شوينده هاي زيادي بهتون توصيه شده اما اگر از اونها رضايت نداشتيد فوم شستشوي ويتاليك مورد را كه حاوي عصاره انار هستش را امتحان كن خيلي خوب جواب ميده مخصوصا برا نواحي T- zone،يه مرطوب كننده هم داره كه spf 15 داره و براي روز عاليه.هم فاقد چربي،هم سبك،هم اصلاح كننده منافذ صورت،كه فكر ميكنم در طول روز محافظ خوبي براي پوست شماست البته اگر در خونه يا محل كار باشيد.در اخر براي موهاتون هم توصيه ميكنم از شامپوي سبوفن استفاده كنيد.دلتون شاد.

ارسال: #69
1394/04/08 04:41 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/04/09 04:16 ق.ظ، توسط FVDDesigner. دلیل ویرایش : )
FVDDesigner آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام وقت بخیر.
آقای siasiasia من قبلا در مورد پوست پرتقالی ( منافذ باز پوست از شما سوال پرسیدم و شما هم جواب منو دادین. خیلی متشکرم.)
حالا سوال دارم:

برای داشتن پوستی صاف و شفاف و جوان چه باید کرد ؟
توی آرایشگا ه ها برای پاکسازی چنین مراحلی رو انجام میدن. که توی منزل هم میشه استفاده کرد.

---:::...مراحل پاکسازی در منزل به ترتیب زیر هست---:::...

1 شستشوی صورت با یک شوینده مناسب نوع پوست ( همون دو موردی که شما بهم پسشنهاد دادین 1- ژل شستشو دهنده کلینانس اَوِن 2- ژل هیسه اک اوریاژ)
2 استفاده از تونر ( چی بهم پیشنهاد میدین؟)
3 کرم پاک کننده پوست (چی بهم پیشنهاد میدین؟) ( نمیدونم منظورش اسکراب و ... هست چیه.)
4 ماسک لایتنینگ(چی بهم پیشنهاد میدین؟)
5 انتخاب یک ماسک با سلیقه خودت (ضد لک,ضد چروک ,,لیفتینگ , اب رسان ...) (چی بهم پیشنهاد میدین؟)
6کرم مناسب نوع پوست ( منضور از کرم مناسب یه کرم موثر هست میتونی مرطوب کننده مناسب بزنی یا اگه لک داری کرم ضد لک اگه خطوط داری کرم ضد چروک یا جوش داری کرم ضد جون پوستت شل شده کرم لیفتینگ )
7ضد آفتاب (چی بهم پیشنهاد میدین؟من از سینره استفاده میکنم.)

من تو خونه صورتمو بخور میدم و آبلیمو میزنم.
بیشترین جوش های من تو قسمت چونه هست. بقیه قسمتهای صورتم بسیار کم. به ندرت جوش میزنه. روی بینیم به هیچ عنوان جوش نمیزنه. و قبلا هم گفتم روی گونه ها ( اطراف بینی ) یه مقدار منافذ پوستم بازه. فکر کنم پوست من مختلطه... درسته ؟

ارسال: #70
1394/04/09 04:12 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/04/09 04:14 ق.ظ، توسط FVDDesigner. دلیل ویرایش : )
FVDDesigner آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

آقای siasiasia واقعا ممنونم از این همه اطلاعاتی که تو سایت قرار دادین.
مطالب خوبی که گفته بودینو همشو یادداشت کردم.
از پوشیدن دستکش گرفته موقع ظرف شستن تا خریدن بهترین ضد آفتاب چه ایرانی چه خارجی مهم خودمون که چه ضد آفتابی با پوستمون سازگاره و فعالیت ضدآفتاب ها نیم ساعت بعد از مصرف تازه شروع میشن بعضیاشون 2 ساعت دوام دارن و بعضیاشون تا 4 ساعت...
البته اشاره هم کرده بودین نشستن بیش از اندازه جلوی کامپیوتر باعث تیره شدن پوست میشه و شادابی پوست از دست میره. الآن یه مقدار دیر وقته من تا الآن داشتم مطالبتونو می خوندم.

--> یه پیشنهاد

به نظرم تمام مطالب مفیدوتونو به صورت کتابچه یا نرم افزار اندروئدی و ... ارایه بدین این طوری همه از اطلاعات سودمند شما بهره میبرن. در کل بسیار مطالبتون آموزنده و عالی بود.

چند وقت پیش من داشتم ظرف میشستم یه لیوان تو سینک بود اومدم با مایع ظرفشوئی بشورمش ... یه دفعه یاد نوشته ی شما افتادم که هیچوت بدون دستکش ظرف نشوریدو ... منم سریع از دستکش استفاده کردم.

فوق العادست مطالبتون. واقعا ازتون ممنونیم.
موفق و پیروز باشید.S (63)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,263 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
اکرم اکرم، asizebel، javad1215

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.