زمان کنونی: 1395/09/19، 05:30 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #71
1394/04/10 12:21 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/04/10 05:49 ب.ظ، توسط FVDDesigner. دلیل ویرایش : )
FVDDesigner آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

آقای siasiasia من همچنان منتظر پاسخ هستم.

در مورد موارد زیر سوال دارم:

1- شوینده شوینده اسنشیال C دکتر مُورد : برای شستن صورت از آلودگی هاست و رفع جوش و کک و ... ؟!
شوینده

2- اسپری کدلی : برای بستن منافذ پوست من خوبه ؟ من چند جا مطلب خوندم که میگن این اسپری فوق العادست و دو هفته ای منافذ پوستو میبنده!
http://www.rojashop.ir/pd68-28~%D8%A7%D8...B%8C%D8%B1

3- مرطوب کننده آون خوبه ؟ یا یه چیز معمولیه ؟
مرطوب کننده آون

فقط یه سوال : وقتی مشکلات پوستی مرتفع شد بعد از اون فقط استفاده از شوینده و مرطوب کننده کفایت میکنه ؟

ارسال: #72
1394/04/11 05:58 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

سلام،اسپري اب كدلي را من خودم الان دارم و ازش استفاده ميكنم،فكر كنم جز محصولاتي هست كه ديگه توليد نشه البته خيلي مطمئن نيستم،اسپري اب كدالي برا محافظت و شادابي پوست عاليه اما در مورد بستن منافذ پوست موثر هست اما نه خيلي زياد در واقع اگر شما تمام مراحل مراقبتي را كامل انجام بديد اونوقت اسپري اب به عنوان مكمل جواب ميده وگرنه به تنهايي نه،ولي من هم اورياژ را داشتم هم اون هم كدالي اورياژ از همه بهتر بود.ولي كدالي يه كلاس ديگه اييه،در مورد شوينده مورد اين محصول واقعا عاليه هم در جمع كردن منافذ و اصلاح عيوب صورت هم در مورد پاك كنندگي عالي.من كارشو خيلي قبول دارم،فقط بايستي متذكر شد اين محصول فقط يه شوينده است و نميتونه به تنهايي كاري انجام بده اما يك شوينده فوق العاده است.كلا لاين انار مورد خيلي خوبن.مرطوب كننده اون هم چندين نوع هستند در مجموع براي شما مرطوب كننده clean AC اون خيلي مناسبه ودر مجموع جنسش عاليه اما نسبت به مرطوب كننده فرش نوكس فاصله زيادي داره.كلا اون جز محصولات فرانسوي هست كه قيمت مناسب و كارايي خوبي دارند.
محصولاتي كه به شما توصيه ميكنم در دو رنج قيمتي متوسط و گران هستند.
براي تونر ميتونيد از هيسه اك اورياژ يا تونر پايو استفاده كنيد.
كرم براي جواني پوست فقط توصيه ميكنم يا از كوهرنس لير يا ژل كرم مگني في سنس ليراك استفاده كنيد.بيشتر نظرم روي مگني هست
شما ميتونيد براي شادابي و طراوت پوست از ماسكهاي مختلفي به صورت هفته ايي دوبار استفاده كنيد.ماسك انار مورد براي شما خيلي عاليه.البته توصيه ميكنم ماسك را خودتون توي خونه درست كنيد.البته ميتونيد ماسك ابسولوت وايت پايو را هم استفاده كنيد خيلي عالي جواب ميده.ماسكهاي قيمت مناسب هم ايوروشه،ماريلو بايو و آون و فري من كارشون عاليه.
در مورد ضد افتاب اگر از سينره راضي هستيد همونو ادامه بديد اگر جنس خارجي مدنظرتون هست ضدافتاب هاي مورديا الارو خيلي خوب هستند البته مورد را اگر خواستيد بخريد نوع فاقد چربي اون را خريداري كنيد.

ارسال: #73
1394/07/08 12:41 ق.ظ -
هنرجو آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

با سلام خدمت شما. من از مطالب مفیدتون نهایت استفاده را بردم و بابتش خیلی خیلی ممنون هستم. در مورد پوستم مشکلاتی دارم و امیدوارم من رو راهنمایی کنید. من 33 سالمه و پوستی خشک و دقیقتر خیلی خشک دارم. حدود 10 ساله که از محصولات شرکت بایودرم از ضد آفتاب گرفته تا کرم دور چشم و پن و حتی سن سی بیو ای آر استفاده می کنم. چون پوست سفید و متمایل به سرخی دارم. زمستان سال گذشته یه دوره یک ماهه از محصول وایت آبجکتیوش هم استفاده کردم. در کل به نظر دیگران پوست خوبی دارم ولی به نظر خودم چند وقتیه که پوستم خشک تر شده و با اینکه با پن اتودرمش هر شب صورتم رو می شویم واز مرطوب کننده بالم استفاده می کنم ولی پوستم رطوبت سابق را نداره البته وقتی از کرم نوتری تیوش استفاده می کنم مشکلم کمتر می شه. از ضد آفتاب مکس 100 تینت بژ روشن استفاده می کنم که البته راضی هستم چون پوستم رو یکدست می کنه ولی نمی دونم علت تغییرات جدید به خاطر آونه یا بالا رفتن سنم. چروک واضحی روی پوستم ندارم ولی به تازگی خطی روی پیشونیم در حال شکل گرفتنه که نمی دونم چطوری باید جلوش رو بگیرم. دنبال مارک ها و برند های دیگه بودم که مطالبتون رو دیدم و فهمیدم چقدر دقیق مشاوره می دید و خواستم من رو هم راهنمایی کنید که باید محصولات مورد استفادم رو تغییر بدم؟ از چه محصولات دیگه ای استفاده کنم؟ و اگه یه ترکیب کامل از محصولاتی که باید استفاده کنم رو بهم پیشنهاد بدید خیلی ممنون می شم.

ارسال: #74
1394/07/11 04:48 ب.ظ -
maanaa آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام آقای سیا
قبل از هر چیز از اطلاعات خوبتون تشکر می کنم. من 32 سال دارم و پوستم خیلی خشک و حساس هست و اگه کمی بی توجهی کنم اگزما هم می زنم. من قبلاً از کردم بایودرما اتودرم پ پ استفاده می کردم و دور چشم اوسرین هیالورین فیلر و به ندرت هم از کرم شب اوسرین هیالورین فیلر هم استفاده می کردم. و بعد از اون تویه شش ماهه اخیر از کرم آروما ویانس انریچ نوکس برای صورتم و دور چشم استادرم استفاده کردم (بدون نسخه پزشک از طریق مشاور زیبایی). الان متوجه شدم که این کرم واسه سن پنجاه سال هست. البته پوست منو خیلی روشن و شفاف کرد و قرمزی و اگزمای پوستم کاملاً برطرف شد اما یک کم منافذ پوستم باز شده و تا زمانی استفاده می کردم خوب بود و الان 5 روز هست که استفاده نمی کنم پوستم یک کم خشک و کدر شده. در ضمن ضد آفتاب هم هیچ وقت استفاده نکردم، و بعد از استفاده از دور چشم استادرم تغییر خاصی را احساس نکردم و چشمم هم پف داره و هم کبودی. اگه راهنماییم کنید ممنون می شم.

ارسال: #75
1394/07/12 02:55 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام بر شما،همين ابتداي مطلبم بابت تاخير در پاسخ سوالات شما عذر خواهي ميكنم.اما در مورد پوست شما بايد بگم كه شما مستعد اتوپي هستيد.بنابراين بايد براي مراقبت از پوستتون برنامه ويژه ايي داشته باشيد.سعي كنيد مصرف مايعات را خيلي زياد كنيد.از فعاليت هاي شديد بدني پرهيز كنيد.با اب داغ حمام نكنيد و از حمام كردن هاي طولاني مدت پرهيز كنيد.حتما از يه لوسيون بدن مناسب استفاده كنيد.مثل كيو وي،رژيم غذايي مناسبي را براي خودتونن در نظر بگيريد و از همه مهمتر سعي كنيد در معرض تنشهاي عصبي و استرس زا قرار نگيريد.محصولات بيودرما به نظر من هيچ مشكلي براي ادامه استفاده ندارن.خشكي پوست شما چون يه نوع اتوپي مقدماتي هست احتمالا بعد از مدتي پوست به حال قبل برميگرده و بعد از يه مدت ديگه دوباره خشك ميشه.اصطلاحا فاز حمله و فاز استراحت تكرار ميشوند.زياد نگران نباشيدو اين اصلا بيماري محسوب نميشه و فقط يك نوع از انواع پوست هست كه خيلي ها با اون سر و كله ميزنن.از جمله خود من.من توصيه ميكنم براي شستشوي صورت از كيو وي جنتل واش استفاده كنيد.نسبت به پن اتودرم تركيب ملايم تري داره.در مورد سن سي بيو اي ار هم حتما اونو ادامه بديد ولي مثلا هفته ايي دوبار كافيه.شايد هم كمتر در مورد مرطوب كننده ايي كه بايد استفاده كنيد من توصيه ميكنم از اموليانت اكستريم اورياژ استفاده كنيد مزيت اين كرم توانايي بالا در حفظ رطوبت پوست و همچنين ترميم لايه هاي دفاعي پوست هست.خيلي هم قوي بوده و براي پوست حساس نوزادن هم قابل استفاده هست.براي پاك كردن پوست هم ميتونيد از محلول پاك كننده سن سي بيو بايودرما يا سرن اكتيو نوويدرم استفاده كنيد.برا اون خط چروك هم توصيه ميكنم از كرم كنسانتره الواژ اون استفاده كنيد اين محصول را فقط بايستي روي خط ايجاد شده يا ناحيه پنجه كلاغي گوشه چشم يا مثلا خط اخم و خنده بكار ببريد.حالا اگر خواستيد محصول بهتري تهيه كنيد ميتونيد از كرم درموفيلر رينايت شركت كامفورت زون استفاده كنيد.هر دوي اين محصولان را بهتره دو هفته اول يك شب درميان سپس هر شب استفاده كنيد.در مورد معرفي يك پك كامل فكر كنم براي شما توضيح دادم كه چي استفاده كنيد اما از براي محكم كاري توصيه ميكنم براي دور چشم از ژل دور چشم سنسي اكسپرت پايو استفاده كنيد مثل تمامي مشاوره هايم از شما هم ميخواهم اسپري اب اورياژ را هم در طول روز به دفعات استفاده كنيد.از اون كرم اموليانت اكستريم اورياژ هم حتما در طول روز به خصوص شبها قبل از خواب استفاده كنيد.موفق و سربلند باشيد.

ارسال: #76
1394/07/12 03:37 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

در مورد سوالات كاربر محترم maanaa, شما هم دوست عزيز بايستي از تمامي موارد مراقبتي را كه در مطلب قبليم به اونها اشاره كردم را رعايت كنيد.براي شما توصيه ميكنم براي شسشتشوي صورت از محلول كيو وي جنتل واش استفاده كنيد براي پاك كردن صورت هم حتما از محلول سن سي بيو بايودرما استفاده كنيد مضاف بر اين اون كرم اتودرم PP بيودرما را در طول روز به عنوان يه مرطوب كننده استفاده كنيد ،اما در مورد اروماويانس نوكس هم حق با شماست اين كرم براي چروكهاي عميق استفاده ميشود و ناگفته پيداست كه مناسب شما نيست.شما ميتونيد از همين شركت نوكس از كرم مرويانس ريچ استفاده كنيد كه مناسب شماست.يه سرم هم داره كه توصيه ميكنم ابتدا سرم را به كل صورت حتي دور چشم بزنيد و بعد از چند دقيقه كرم مرويانس ريچ را استفاده كنيد.برا دور چشم هم توصيه ميكنم بعد از اين سرم از كرم دور چشم نيروانسك استفاده كنيد كه خيلي عالي جواب ميده.حتما برا خودتون ضد افتاب مناسب را تهيه كنيد.من ضدافتاب كدالي را خيلي قبول دارم.فوق العاده است.در مورد استادرم هم اشاره ايي نكرديد كه چه نوعي از اين محصولات شركت را امتحان كرديد.اما به صورت كلي بايست صبر و حوصله بيشتري داشته باشيد.انشااللله در مطالب بعدي به صورت كلي در مورد استادرم صحبت خواهد شد.سعي كنيد تا اون موقع مدل دور چشمتون را پيداش كنيدفعلا شب بر همگي بخير

انجان بشه.

ارسال: #77
1394/07/12 12:53 ب.ظ -
اعظم آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

سلام دوستان شما از محصولات کامفورت زون اطلاعاتس دارین؟
خدایا کمکم کن موفقترین باشم:shy:

ارسال: #78
1394/07/12 01:56 ب.ظ -
هنرجو آفلاین
عضو انجمن *

**

خیلی ممنون بابت راهنمایی دقیقتون. یه سوال دیگه هم داشتم که قبلا فراموش کردم مطرح کنم. مدتی هست که احساس می کنم پوست صورتم بخصوص در نواحی گونه کمی شل شده و نمی دونم الان باید ضد چروک استفاده کنم یا کرم لیفتینگ؟ شما با توجه به پوست من چه کرم لیفتینگ یا ضدچروکی رو توصیه می کنید؟ البته می خوام در عین حال پوستم کمی شفافتر و روشنتر هم بشه. دوستام توصیه کردنند از روشن کننده های لانژه استفاده کنم ولی من نمی دونم مناسب پوستم هست یا نه ؟ شاید برندهای درمانی دیگه مثل لیراک مناسب من باشه؟ لطفا اگه کرم خاصی که بتونه هم پوستم رو سفت کنه و هم شفافتر و آبرسان خوبی هم باشه رو می شناسید بهم معرفی کنید .ممنونم.

ارسال: #79
1394/07/14 02:16 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

در مورد شما استفاده از يه كرم ليفتينگ مناسبتره.اگر خواستيد از محصولات لانژه استفاده كنيد توصيه ميكنم از كرم الگواكتيو استفاده كنيد،اما اگر خواستيد از محصول بهتري استفاده كنيد توصيه ميكنم از كرم ادونس اكتيو راديانس شركت دكتر مورد استفاده كنيد.اين كرم تاثير بسيار زيادي در شفافيت و شادابي پوست داره و خطوط ريز و چروك هاي سطحي را بسيار خوب مهار ميكنه.اين كرم يا حتي اون كرم لانژه را دو هفته اول يك شب در ميان و سپس هر شب به پوست تميز صورت و گردن بزنيد.

ارسال: #80
1394/07/14 02:33 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

محصولات كامفورت زون ساخت كشور ايتاليا بوده كه كيفيت بسيار بالايي داشته اما قيمت بسيار بالايي دارند و ميتونم بگم كه تقريبا در سطح محصولات استادرم هستند.بالاي 60 قلم كالاي توليدي داره و در تمام زمينه هاي پوستي محصولات بسيار تاپي داره.محصولات اين شركت در 13 لاين مراقبتي صورت،4 لاين مراقبتي بدن،يك لاين ويژه اقايان و يك لاين مراقبتي ضدافتاب دسته بندي ميشن.اگر سوال خاصي از محصولات كامفورت زون داشتيد بفرماييد تا انجام وظيفه كنم در غير اين صورت به زودي محصولات كامفورت زون را به صورت مختصر و مفيد معرفي ميكنم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,356 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
javad1215، asizebel، Hamid11060

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.