زمان کنونی: 1395/09/17، 09:56 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #81
1394/07/27 12:07 ق.ظ -
هنرجو آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

با سلام و عرض وقت بخیر. بابت راهنمایی دقیقتون کمال تشکر رو دارم. من اطلاعاتی در مورد مارک دکتر مورد نداشتم ولی به لطف راهنمایی شما با محصولات این شرکت و چگونگی اثرگذاریشون آشنا شدم. به چند نکته برخوردم که نیازمند راهنمایی مجدد شما هستم البته قبلا بابت وسواس و حساسیتم عذرخواهی می کنم. به نظر شما کرم ادنس اکتیو ادیانس شرکت دکتر مورد که جهت سفتی، شفافیت و از بین برنده چروک سطحی پوستم بهم معرفی کردید برای خط روی پیشانیم هم کافیه یا باید علاوه براون از کرم درموفیلد رینایت شرکت کامفورت زون هم استفاده کنم؟ و همچنین همونطور که گفتم من به علت استفاده از کل محصولات شرکت بایودرما، از کرم دور چشمش هم استفاده می کنم ولی فقط روزی یکبار اون هم شبها ازش استفاده می کنم .این کرم سنسی اکسپرت پایو که برای دور چشمم بهم معرفی کردید نتیجه بهتری بهم ارایه می ده ؟و چطوری باید ازش استفاده کنم؟ و از اینکه کلا از یک سری محصولات متفاوت با هم استفاده کنم مشکلی برای پوستم پیش نمی یاد؟ آیا پوستم نیاز به اسکراب هم داره یا فقط همون جنتل واش شرکت کی یو وی برام کافیه؟ ممنون بابت راهنمایی های مفیدتون.

ارسال: #82
1394/07/29 01:21 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

سلام به همه،اما پاسخ سوالات كاربر محترم هنرجو،ببينيد كرم ادونس اكتيوراديانس شركت مورد در واقع يه كرم مرطوب كننده و شاداب كننده هست اين دسته از كرمها تاثير خوبي در شادابي،شفافيت و رفع چروكهاي سطحي دارند به طوريكه افرادي كه از اين دست كرم ها را به صورت مرتب استفاده ميكنند در طولاني مدت صاحب يه پوست سالم و سرزنده هستند.اما در پاره اي از اوقات در صورت خط چروك عميقي ايجاد ميشه كه رفع اون نياز به يه ضد چروك عميق هست.كرم درموفيلد رينايت كامفورت در اين دسته جاي ميگره در واقع يه ضد چروك موضعي هست،اين خطوط چروك عموما در پيشاني،گوشه خارجي دور چشم،اطراف دهان هستند،بسيار افرادي هستند كه پوست صافي دارند اما ناگهان يه خط چروك رو صورتشون ايجاد ميشه كه اين افراد بايد از اين كرم استفاده كنند،به اين كرمها اصطلاحا كرم پركننده خطوط گفته ميشود.كرم دور چشم پايو نسبت به بايودرما عملكرد بهتري داره اگر احساس ميكنيد بايودرما نميتونه انتظارات شما را براورده كنه از كرم پايو استفاده كنيد.در مورد متفاوت بودن برندهاي مورد استفاده در برنامه مراقبت پوستي بايد بگم اصلا مهم نيست و شما هر كدام كه بهتر بود را استفاده كنيد به شخصه اعتقادي به استفاده كردن از يه برند ندارم.در مورد اسكراب توصيه ميكنم هفته اي يك در ميان از اسكراب استفاده كنيد.اسكراب گماژ انتگرال اورياژ براي شما مناسبه.اسكراب را موقع حمام استفاده كنيد.اخرين مرحله از حمام كردن را به زدن اسكراب اختصاص بديد كه پوست حسابي نرم شده باشه.حتما اب مورد استفاده سرد باشه.جنتل كيو وي فقط يه شوينده ملايمه و كار پاكسازي را انجام نميده.شاد و موفق باشيد.

ارسال: #83
1394/08/03 05:52 ب.ظ -
طلا خانوم آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام آقای سیا من تازه عضو انجمن شدم و سوالی از خدمت تون داشتم

ارسال: #84
1394/08/03 06:04 ب.ظ -
طلا خانوم آفلاین
کاربر انجمن

**

اگر لطف کنید و سوالم رو جواب بدین بسیار ازتون ممنون میشم
من تاپیک مربوط به ضد چروک ها رو مطالعه کردم بسیار عالی بود. حالا اگه ممکنه منو هم در این زمینه راهنمایی بفرمایید. یک کرم روز که فاقد چربی باشه و اثر مرطوب کنندگی و ضد چروک داشته باشه برای سن بالای 30 معرفی کنید که حتما حتما حتما بدون عطر و بو باشه.
چون با تعریفی که شما از برند لیراک کردین من فلویید اینیشیاتیک رو امتحان کردم ولی حتی یک ربع هم نتونستم بوی اون رو تحمل کنم!!!
حالا خواهش میکنم در این مورد راهنمایی کنین به نظرتون کرم لایت نیروانسک خوبه یا امولسیون ایستیال پلاس اون ویا........ ممنون

ارسال: #85
1394/08/04 05:28 ب.ظ -
طلا خانوم آفلاین
کاربر انجمن

**

ضمنا کرم وینوسورس سربت کدلی رو هم امتحان کردم ولی صورتم جوشهای ریز زیر پوستی زد
سرم دور چشم وین اکسپرت کدلی هم باعث شد زیر چشمم دونه های سفید میلیا دربیاد....
فکر کنم پوست من کلا با عصاره ی انگور مشکل داره!!!
کرم دور چشمی که ضد چروک و پف و تیرگی باشه و حساسیت نده میشناسین؟
ببخشید زیاد سوال کردم......

ارسال: #86
1394/08/05 01:43 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام بر شما،در مورد پوست شما بهتره كه اطلاعات دقيق تري از نوع پوست و وضعيت ظاهريش ارائه بديد.اينكه دنبال كرم فاقد چربي هستيد ايا پوست چربي دارين يا صرفا ميخواين از نوع فاقد چربي استفاده كنيد؟ به بو و عطر كرمها حساسيت دارين؟ميزان حساسيت چقدره؟ تا حالا چه نوع كرمهايي را زديد،از كدوم راضي بودين و از كدوم ناراضي؟شوينده مورد استفادتون چيه؟
اما در مورد كرمهايي كه نام برديد بايد بگم كه كرم ايستيال برا پوستهاي چرب مناسب نيست.در ضمن بيشتر مناسب استفاده در شب هست و براي كرم روز خيلي مناسب نيست.
در لاين محصولات نيروانسك نوكس كرم لايت نداريم.اين لاين شامل يه كرم "كرم"،كرم "ريچ" و يك كرم دور چشم هست،محصولات نوكس داراي يه عطر ملايم و بسيار عالي هستند با اين حال نميدونم اين بو برا شما قابل تحمل هست يا خير،توصيه ميكنم قبل از خريد بوي محصولات اين شركت را يه تست بزنيد.قابل ذكر هست كه اين عطر كاملا ضدحساسيت بوده.
در مورد كرم وينوسرس كدالي بهتر بود از كرم فلوئيد مت استفاده ميكرديد.
براي شما من كلا لاين اكتيو سنستيو ايوروشه را پيشنهاد ميكنم در مورد پوست شما نكته كليدي استفاده از يه شوينده و پاك كننده مناسب هست.اين لاين داراي يه شيرپاك كن،تونر،پاك كننده دور چشم،كرم مرطوب كننده و كرم دور چشم هست.
در پايان حتما شرح كاملي از نوع پوستتون را بفرماييد تا كامل تر و بهتر بتونم راهنماييتون كنم.

ارسال: #87
1394/08/06 01:48 ق.ظ -
طلاخانوم آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام آقای siasiasia
بسیار ممنون از اینکه به سوالات جواب میدین.
راستش در مورد سوال تون باید بگم پوست من از نوع مختلط رو به چرب هستش. رنگ پوستم روشن و کمی حساس . از محلول سن سی بیو بایودرما به عنوان پاک کننده استفاده میکنم.
قبلا ضد آفتاب ایرانی میزدم ولی الان به علت ایجاد لکه هایی روی گونه ها و اطراف چشمم ... اولترا فلویید بایودرما میزنم. نمیدونم این لک ها بخاطر نور خورشید ایجاد شده یا حاملگی؟
آلرژی آنچنانی به عطر و بوی کرم ها ندارم. فقط در طی حاملگی حس بویاییم چندین برابر قوی شد و به همین دلیل تحمل هر بویی رو ندارم و برام خوشایند نیست. که فلویید اینیشیاتیک لیراک
هم جزء این دسته بود. خیییییییلی دلم میخواست کرم دری دیوم لیراک رو مصرف کنم ولی موندم که آیا اون هم اسانس داره یا نه؟
کلا احساس میکنم محصولات ایرانی با پوست من سازگاری بیشتری دارند مثلا مرطوب کننده فاقد لانولین سی گل خوب بود ویا کرم ویتامین سی....!!!!!!
ولی الان دلم میخواد یه کرم روز تخصصی تر از یه برند خوب که خاصیت ضد چروک هم داشته باشه با توجه به سنم ( 34 سال ) استفاده کنم. چون چند تا خط اخم رو پیشانی و دور چشم و
دهان دارم که میخوام لا اقل روند افزایش اونها رو به تاخیر بندازم....
راستی زیر چشمم پف و تیرگی داره ولی به همون علتی که گفتم دیگه میترسم دور چشم بزنم!
باید ببخشید که خیلی طولانی شد ممنووووووووون.

ارسال: #88
1394/08/06 02:30 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/08/06 02:34 ق.ظ، توسط Marmarak. دلیل ویرایش : )
Marmarak آفلاین
کاربر انجمن

**

با سلام و تشکر از راهنمایی های شما و اطلاعات خوبی که به اشتراک گذاشتید.
راستش در حین سرچ درمورد کرم های ضد چروک به این سایت رسیدم و عضوش شدم تا از راهنمایی های شما استفاده کنم :) و خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید.
دختری 30 ساله هستم و پوست نسبتا روشن و خشکی دارم که به همین خاطر مجبورم مرتب آن را مرطوب نگه دارم. از اون طرف روی پیشانی ام اغلب جوش های قرمز و مقداری هم زیرپوستی میزنه که به این نتیجه رسیدم که به این ناحیه فقط کرم ضد آفتاب بزنم و اصلا نذارم چرب بشه. تیرگی زیر چشم هم دارم.
از کرم ضد آفتاب بایودرما رنگی استفاده میکنم. کرم مرطوب کننده و آبرسان ویشی که برای پوست خشک من خیلی ضعیف به نظر میاد و خیلی وقتا لوسیون بدن نیوآ که کره کاکائو داره و خیلی نرم میکنه به پوست صورتم میزنم تا خشک نشه و پوسته نشه.
پارسال چند ماهی کرم روز و شب و دور چشم لانکوم نوع youth activation استفاده میکردم که تموم شد و بعد از اون دیگه کرم ضد چروکی استفاده نکردم. اوکی بودن اما حالا تغییر خاصی هم مشهود نبود.
شبا از سر کار که میام خونه صورتمو با کرم کلینزر لانکوم که از گیفت های خودشون بود میشورم بعد یه سری هم با شیرپاکن تمیز میکنم که منافذشم تمیز بشه و بعد مرطوب کننده میزنم. لانکوم یه کلینزر کرمی دیگه هم داره که وقتی میمالیم به صورت تبدیل به روغن میشه و هرازگاهی اونم استفاده میکنم. چند ماهی هم هست که قرص ایمدین رو روزی یکی میخورم. خط خنده نه چندان عمیقی دارم خط اخم هم یکم داشتم که با بوتاکس فعلا برطرف شده. یکی دو تا خط خیلی ریزی هم زیر چشمم دو روزه دیدم که خیلی ناراحت شدم TT-TT
حالا با این توضیحات خیلی ممنون میشم اگه یه برنامه مراقبت از پوستم به من بدید با معرفی کرم های ضد چروک و دور چشم و اگه لازمه لیفتینگ و خلاصه هرچی فکر میکنید لازمه که همیشه از سنم جوونتر به نظر بیام و پوستم شاداب و درخشان مثل قبل بشه Dazzled-icon اگه لطف کنید اسامی کرم ها رو به لاتین بنویسید راحتر میشه خوندشون. (خودم اینطور که متوجه شدم بیشتر طرفدار لیراک هستید، درسته؟)
در ضمن خیلی وقته میخوام یه پاک سازی یا میکرودرم روی پوستم انجام بدم تا پوستم یکم حالت شادابی گذشته رو پیدا کنه اما دکتر خوب نمیشناسم که اگه لطف کنید معرفی کنید خیلی ممنون میشم. برای بوتاکس هم اگه دکتر خوب میشناسید بهم بگید.
خیلی خیلی ممنونم از وقتی که میذارید =)

ارسال: #89
1394/08/15 04:22 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام ،در مورد سوالات طلا خانوم بايستي بگم اگر هنوز دوران بارداري را سپري ميكنيد بهتر هست كه با نظر پزشك مصرف كرم را شروع كنيد،اما در مورد ضدافتابها بايستي بگم كه ضد افتابها كلا باعث ايجاد لك نميشن احتمالا همونجور كه خودتون گفتيد يا نور خورشيد يا تغييرات دوران بارداري باعث ايجاد لكها بوده اند.در مورد كرمها هونجور كه قبلا گفته بودم بهتر هست كه از محصولات اكتيو سنستيو ايوروشه استفاده كنيد در مورد محصولات ليراك هم اگر خواستين مصرف كنيد بهتر هست اول از تستر محصولات استفاده كنيد.

ارسال: #90
1394/08/16 09:52 ب.ظ -
طلاخانوم آفلاین
عضو انجمن *

**

بسیار ممنون از راهنمایی تون
به نظر شما بین مارک های ایرانی بهترین کرم دور چشم چیه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 17,334 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
javad1215، asizebel

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.