زمان کنونی: 1396/05/30، 04:28 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #261
1395/10/14 04:19 ب.ظ -
maani آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

سلام
پیش از همه از مدیر محترم بینهایت سپاسگزارم بخاطر اطلاعات مفیدی که در اختیار همه قرار میدن و زحمات بی دریغشون و آرزوی موفقیت و سلامتی براشون دارم

اگه میشه یه رنگ مو برای آقایی که موهاش نرمه و نمیخواد نرمتر بشه معرفی کنید که ضرر نداشته باشه و به مو آسیب نزنه. قبلا از رنگ موی بیگن استفاده میکرده که موهاش رو به شدت نرم میکرده
و اگر میشه یه شامپو حجم دهنده که بازم موها رو نرم نکنه معرفی کنید که باعث آسیب و یا ریزش مو نشه معرفی کنید. پوست سر معمولی تا نیمه چربه

ممنون از لطفتون

ارسال: #262
1395/11/06 02:29 ق.ظ -
fama آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام.
من تازه عضو انجمن شدم و همه ی مطالب این تاپیک رو خوندم.واقعا از راهنمایی هاتون و وقتی که میزارید ممنونم.چند تا سوال از خدمتتون دارم ممنون میشم با همین دقتی که در پست های قبل ازتون دیدم پاسخ بدین.
وارد 30 سالگی شدم و پوستم فکر میکنم با توجه به نظر مشاوره زیبایی مختلط باشه،چون رو بینی منافد باز سرسیاه دارم و روی گونه هام هم در نزدیک بینی کمی منافذ باز دارم و بقیه مناطق پوستم نسبتا خشکه اما قابل ذکره جوش های زیر پوستی دارم و گاهی هم جوشهای ملتهب تو صورتم درمیاد.زیر چشمم یه چروک ریز و یه مقدار خیلی کم تیرگی داره و پیشونیم و بین ابروم سمت راست هم در حالت اخم انگار یه چروک سطحی دیده میشه ،در حال حاظر از محصولات نوکس استفاده میکنم.دور چشم نیروانسک/فرش لایت 24 ساعته/نوکسلنس شب /bb کرم نوکس وایت/یه دوره هم از فوم نوکس وایت استفاده کردم برای شستشوی صورتم
حالا میخوام بدونم به نظر شما لاین و محصولات انتخابی درسته یا نه و اینکه خودتون لطفا با توجه به نوع پوستم محصولات پیشنهادیتون رو بفرمائید.البته ناگفته نماند به دلیل تعریق زیاد صورتم حین ورزش احساس میکنم صورتم حجم و حالت اولیش از دست داده.ببخشید طولانی شد.برای شستشوی صورتم چی پیشنهاد میکنید؟ممنونم از وقتی که میزارید.

ارسال: #263
1395/11/07 12:16 ق.ظ -
safiyehashmzehi@gmail.com آفلاین
safi

**

سلام من 23سالمه و پوست صورتم دچار افتادگی شده و بخاطر خوردن رواکوتان چروک شده ..بنظرتون اگ از سرم لیفتینگ کودلی استفاوه کنم مشکلی پیش میاد..البته صورتم مستعد جوشه ..ایا این سرم موحب جوش زدن میشه؟؟اخه پوستم خیلی حس کشیدگی داره وقتی میخندم قشنگ معلومه صورتم نازکه و چروک حرکتی دارم راهنمایی کنین لطفا ادمین ..ب ایمیلم اگ میشه جوابو بفرستین safiyehashmzehi@gmail.comTT-TT

ارسال: #264
1395/11/07 12:40 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 108

سلام به همه ی همکاران
در پاسخ به سوالات کاربر محترم Fama
ببینید خیلی مهمه که پوست شما دیگه جوش نزنه،مادامی که شما با اکنه سر و کار دارید من توصیه نمیکنم از کرم خاصی استفاده کنید،درمان جوش و اکنه هم مکررا گفتم در حیطه اختیارات پزشک متخصص پوست هست.نکته بعدی هیچ الزامی نیست که شما فقط از یک برند استفاده کنید نوکس برند بسیار خوبیه اما مثل تمامی برند ها الزاما تمامی محصولاتش اکی نیستن.سعی کنید هیچ وقت به توصیه پروموشن های موجود در داروخانه ها یا فروشگاهها خرید نکنید اینها سر سوزنی اطلاعاتی نسبت به بقیه برندها ندارند.شما با توجه به سنتون باید مراقبت های اولیه رو شروع کنید.برای شستشو صورت من ژل انار مورد را توصیه میکنم بسیار عالیه.برای دور چشم من کرم دور چشم سنت ژروه را توصیه میکنم.برای کل صورت من c10 ساسکین رو بهتون توصیه میکنم.
در پایان اگر دوباره سوالی داشتین من درخدمتم
موفق و شاد باشین

ارسال: #265
1395/11/10 03:20 ق.ظ -
marzie.a آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام وقت بخیر
بنده 35 سال دارم.لطفا یک کرم لیفتینگ وضدچروک خوب مناسب با سنم معرفی بفرمایید.پوستم چرب هست.
متاسفانه باوجود پوست چرب،دور لبم چروک شده،ایا کرمی وجود دارد که چروک را رفع واز ایجاد چروک جلوگیری کند.
درحال حاضر از دورچشم3d نوروا وروغن زیتون استفاده میکنم.لطفا یک دور چشم مناسب وابرسان خوب معرفی بفرمایید.

ارسال: #266
1395/11/10 02:47 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام به همه ی همکاران
خیلی برام جای تعجبه شما با سن 35 سال و پوست چرب چگونه مشکل لیفت پوست چهره رو دارید؟؟؟ایا پوستتون جوش هم میزنه؟ از چه پاک کننده یا صابونی استفاده میکنید؟ضدافتابتون رو دقیقا مدلش رو ذکر کنید،اگر کار میکنید ساعات کاریتون از چه ساعتی هست و تا چه ساعتی.ممنون میشم این سوالات رو پاسخ بدین.

ارسال: #267
1395/11/11 04:00 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/11/11 04:04 ق.ظ، توسط marzie.a. دلیل ویرایش : )
marzie.a آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام وقت بخیر
کرم لیفت رو برای پیشگیری عرض کردم.چون 1 دوره از کوهرنس لیراک البته به توصیه پزشک استفاده کردم خوب بود فقط تناسبش با سنم رو مطمئن نبودم.
جوش روی صورت بندرت به صورت دونه ای دارم.
از ژل شستشوی سینره،ضدافتاب مدیلن،ابرسان بایودرم،ودور چشم نوروا.
البته گاهی هم از روغن زیتون اصل بر روی کل صورتم استفاده میکنم.
1 دانه چروک دور لبم جدیدا ب وجود امده که فکر میکنم ب دلیل فیزیک چهره ام باشه.میخاستم از افزایش چروک پیشگیری کنم.از راهنمایی شما پیشاپیش سپاسگزارم.
ضمنا از پرسنل درمانی هستم.معمولا 7 صبح الی14 مشغول کار پر استرسم هستم.

ارسال: #268
1395/11/11 04:48 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام.بابت توضیحاتتون تشکر
کوهرنس مناسب سن شما نیست الان حدود سه سالی میشه که لیراک از لاین مگنی فی سنس رو توی بازار لانچ کرده بسیار محصول ایده ال و پربازده ایی هست توصیه میکنم از ژل کرم مگنی فی سنس لیراک به صورت ماه اول یک شب در میان و سپس هر شب استفاده کنید بعد از اینکه حدودا سه ماه هرشب استفاده کردید میتونید یک شب در میان یا حتی دوشب در میان استفاده کنید اینجوری خیلی از نظر صرفه اقتصادی به نفع تون میشه.اون ابرسان بایودرما اگر با نام اتودرم شروع میشه مطلقا استفاده ازش نکنید.شما دور چشم خوب و موثری رو در حال حاظر مصرف میکنید ولی اگر احساس میکنید مفید نبوده میتونید از دور چشم قوی تر مثلا کوهرنس لیراک استفاده کنید دقت کنید تمامی کرمهای دور چشم هم برای ناحیه ی دور چشم و هم برای ناحیه دور لب استفاده میشن شما میتونید از همین نوروا برای دور لب استفاده کنید ولی چون چروک ایجاد شده و احساس میکنید امکان بیشتر شدن چروک ها هم وجود داره من کوهرنس رو بیشتر ترجیح میدم.هر شب موقع خواب به ناحیه دور لب بزنید و صبح موقع بیدار شدن کاملا صورت رو تمیز کنید.
موفق و سبز باشید.

ارسال: #269
1395/11/12 11:01 ب.ظ -
hanyeh1059 آفلاین
کاربر انجمن

**

با عرض سلام

من عضو جدید سایت هستم 2 سوال دارم یکی برای مادرم و دیگری خودم:

1- مادرم 67 سالشونه خانه دار هستند و پوستشون چروک شده . خیلی اهل بیرون رفتن و زیر آفتاب رفتن نیستن (شاید هفته ای یکی دوبار )و در نتیجه آرایش زیادی روی پوستشون نیست.کرم ضد چروک هم تابحال یک دوره ضد چروک دور چشم اورآل استفاده کردن.
الان دنبال یه محصول ضد چروک قوی و خوب هستم براشون . دنبال محصول خارجی بودم که Clarins Super Restorative و گینو Ginot رو معرفی کردن ولی قیمت هاش بالای 600 هزار تومن بود. به همین خاطر دنبال محصول ارزونتر هستم. در محصولات ایرانی هم سرم های سینره و Expert Age آردن و همچنین نئودرم رو بهم معرفی کردن.
خواهش میکنم راهنمائی بفرمائید از چه محصولی برای مادرم استفاده کنم؟
ممنون

ارسال: #270
1395/11/12 11:40 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام،در مورد مادر عزیزتون میتونید کرمهای زیادی مصرف کنید،صدالبته قیمت خیلی مهمه،ببینید میتونید از لاین ایلوسنت اگو استفاده کنید نکته مهم اینه که سرم ضدچروک و کرم ضدچروک این لاین رو با هم تهیه کنید و مصرف کنید،ابتدا سرم رو مصرف میکنید سرمها محدودیتی در استفاده ندارند بنابراین مادر میتونن دور چشم هم استفاده کنند.وقتی سرم رو زدن بعد از 5 دقیقه کرم ضدچروک رو روی سرم مصرف کنید یه دور چشم هم داره این لاین که میتونن از اون هم برای دور چشم استفاده کنید.منتها باید شدیدا سبک زندگی سالمی داشته باشن.کل این 3 محصول حدودا سیصد و خورده ایی میشه که خیلی به صرفه هست.همون هفته ایی یک بار هم که بیرون میرن حتما ضدافتاب بزنن.سعی کنن برای یه مدت طولانی مثلا یک سال از این محصولات استفاده کنند اینجوری پوست بسیار شاداب و سفت و صاف میشه و بعدش با قطع مصرف تا چندین سال بدون کرم مصرفی میتونن راحت زندگی کنند،بعد از این مدت هم میتونید مثلا هفته ای یک یا دو باراستفاده کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 23,427 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (4 کاربر):
siasiasia ، sanaz.anh، dia2000، صبا9810

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.