زمان کنونی: 1396/01/07، 10:13 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #271
1395/11/13 11:57 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/11/14 12:12 ق.ظ، توسط hanyeh1059. دلیل ویرایش : )
hanyeh1059 آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

با سلام مجدد
بسیار سپاسگذارم از پاسخ خوب و کاملتون.
با مراجعه امروز برای خرید محصول پیشنهادی شما از داروخانهٰ گفتند که این لاین و این برند سرم ضد چروک نداره و فقط کرم ضد چروک و کرم دور چشم داره با اصرار من کاتالوگ Ego رو هم آوردند و آنجا هم نبود.

با توجه به تاکید استفاده از سرم برای اثربخشی خیلی بهتر ضد چروکٰ پیشنهاد برند نوكس Nuxe رو دادند. میخواستم نظر شما رو بدونم که برای خرید چه تصمیم نهائی رو بگیرم؟

ممنون

ارسال: #272
1395/11/14 12:59 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

سلام
در مورد ایلوسنت اگو این برند سه محصول داره که من خدمتتون معرفی کردم،سرم ایلوسنت از قدیم توی بازار بوده احتمالا حذفش کردن و به زودی با ترکیبات جدید تر وارد بازار میشه،چون سرم ایلوسنت هم کارایی بالایی داره و هم قیمت مناسبی داشت خیلی پیش پزشکان محبوب بوده و هست.من خودم در کرمان سرم رو دو هفته پیش در داروخانه یکی از پزشکان محترم دیدم.یه خورده باید دنبالش بگردین حتما اگر جایی به چشمتون خورد تاریخشو کنترل کنید،در مورد محصول جایگزین من سرم سرناژ( حرف سین و ر با کسره تلفظ میشن) از برند اون رو بهتون پیشنهاد میدم،در مورد نوکس من سرمهای لیفتینگ و ضد چروکش رو به طور کلی رد میکنم.کیفیت جالبی ندارن البته با توجه به قیمتشون.
شاد و موفق باشید

ارسال: #273
1395/11/14 09:50 ب.ظ -
safiyehashmzehi@gmail.com آفلاین
safi

**

اعتبار: 0

Question RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

(1395/04/08 08:16 ب.ظ)چشمه نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان.وکاربر عزیز الهام جان.
من پوستم چرب و مستعد جوش هست.اما در حال حاضر هیچ جوشی ندارم.اما از هر محصولی نمیتونم استفاده کنم.
مثلا سرم پلی فنول کدلی که میزنم بشدت منافذم رو باز میکنه و منو مستعد جوش میکنه.برا همین فقط رو خطوط ریز اخم،و لبخند به مقدار کم میزنم.
بنظرم اگه پوستت مستعد جوش هست باید مراقب باشی

سلام ب همه عزیزان
دوست عزیز من 23سالمه و پوست چربی دارم و جوشامم بزرگ و چرکیه..اما درناحیه گونه دچار افتادگی شدم..از خونه بیردن نمیرم ک ضدافتاب بزنم..چون پوستم نازکه و چربه با هر ضدافتابی جوش میزنم...چروک سطحی و ب شکل کشیدگی در ناحیه پیشانی دارم واقعا نمیدونم چیکار کنم لطفا یکی راهماییم کنه .من صورتمو با صابون گلیسرینه فیروز میشوزم چون بقیه محصولان پوستم رو حساس و قرمز میکنه و گرونترین شوینده هام نتوستن کاری کنن ولی با صابون فیروز دیگ مشکل قرمزی ندارم ولی مرطوب کننده مدیلن میزنم برا پوست چرب منافذم بازمیشه..چیکا کنم..لطفا راهنماییم کنیدEh-iconDont-know-icon

ارسال: #274
1395/11/15 12:51 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

سلام به همه ی همکاران
دوست عزیز شما خودتون پوستتون رو دارید نابود میکنید خیلی واضح به شما عرض کنم که شما تنها یک راه دارید و اون هم مراجعه به پزشک متخصص پوست و مو هست تا با مصرف داروهای مختلف این چشمه جوشان چربی و اکنه رو خشک کنید،مادامی که پوست شما تولید اکنه میکنه اصلا به صلاح نیست که کرم دیگه ایی استفاده کنید،شما به شدت مستعد مصرف راکوتان هستید اصلا هم نگران نباشید بدتر از شما که چه عرض کنم خیلی خیلی بدتر از شما مشکل چربی و اکنه رو از بین بردن،فقط باید صبر داشته باشین به پزشک اعتماد کنید و همراهی کنید،کی گفته برا پوست شما ضدافتاب وجود نداره؟اکسفولیاک 25 ،فتودرم اکنه مت،کلینانس اون همه ضدافتاب هایی هستند که دقیقا برای پوستهایی با این ویژگیهای که شما فرمودید مناسبن،شوینده شما مشکل داره ولی اگر احساس میکنید خوبه ادامه اش بدین ،عموم افراد فکر میکنن مشکلات پوستی عین یه سرماخوردگیست و توقع دارن با یک بار ویزیت شدن و خرید دارو که عموما گرون هم میشن مشکلشون رفع بشه،اما واقعا اینطوری نیست رایج هست که نسخه اصلی و درمانگر پزشک پوست نسخه سومی هست یعنی شما باید سه بار به پزشک مراجعه کنید تا در نسخه سوم علائم بهبودی رو مشاهده کنید.اصلا نگران چیزی نباشید هر چیزی راه حل خاص خودشو داره،در اولین فرصت به پزشک زبردست مراجعه کنید و مسیر درمان را تا اخر طی کنید.
موفق و سلامت باشید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 19,831 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.