زمان کنونی: 1396/05/02، 12:23 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #281
1396/02/14 02:22 ب.ظ -
fereshteh da آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

سلام آقا سيا، من 37 سالمه و پوستم مختلطه. دچار خط خنده نسبتا عميقي شدم كه يك طرف صورتم عميقتر از طرف ديگه هستش (سمتي كه معمولا روي بالش قرار مي گيره عميق تره) و دليل عميق شدن خط خنده فكر مي كنم اين باشه كه نسبت به سال هاي گذشته (5-6 سال پيش) گونه هام لاغر تر شدند و اين خودش باعث افتادگي صورت و خط خنده عميق تر شده. مي خواستم خواهش كنم راهنماييم كنين آيا محصولي وجود داره كه بتونه خط خنده رو كم كن؟ يا دنبال كرم و سرم رفتن بي فايدست و تنها راهش تزريقه؟ اگه ممكنه لطفا بهم جواب بدين. خيلي ممنون

ارسال: #282
1396/02/15 09:56 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

سلام درود به همه دوستان
در مورد سوال اخیر سن شما نکته اصلی ماجراست یعنی سنی که خط اخم و خنده بیشترین نمود رو پیدا میکنه مخصوصا افرادی که پوست خشک یا نرمالی دارن.اما اینکه پوست به کدوم حالت جواب بده به خودتون بستگی داره،مسئله اصلی مالی هست بالاخره تصمیم اخر رو شما میگیرین تزریق باید حتما توسط پزشک متخصص انجام بشه و از نوع مرغوب باشه مصرف سرم به پوست شادابی بیشتری میده و روند پیری پوست رو به تعویق میاندازه اما صبر و حوصله بیشتری میطلبه.من توصیه میکنم پزشک میتونه کمکتون کنه که کدوم راه برای شما مناسبتره من چون نوع پوست شما رو ندیدم بالطبع نمیتونم قضاوتی داشته باشم،وقتی با خوابیدن به یک طرف خط اخم یا خنده عمیق تر میشه نشون میده پوست دچار اکسیداسیون شده.من به شما توصیه میکنم حتما مصرف کافی اب رو جدی بگیرید حتما ضدافتاب بزنید و هر شب از قرص ایمیدین استفاده کنید برای رفع خط بعتره بجای کرم از سرم استفاده کنید که من مکررا دلایلش رو گفتم ولی شما با سرمهای بسیار زیادی در بازار مواجه هستید با قیمتهای متفاوت،من سرم گلوریس اسکین کامفورت زون رو واقعا میپسندم خاصیت اصطلاحا شبه بوتاکس داره و ترکیباتش برای افرادی که دچار تحریکهای اینچنینی هستند کاملا مناسبه.سعی کنید کاملا استرس رو از خودتون دور کنید و هر صبح زمانی رو به ورزش اختصاص بدید.مصرف سرم بین دو تا چهار ماه بعد کاملا جواب میده که بعدش باید سرم رو به کرم های مغذی تغییر داد.فکر میکنم الان زیر 350 تومن قیمت داشته باشه اما با توجه به مقدار مصرف کم به نظرم به صرفه است با قیمت مناسبتر من سرم ضد چروک سروناژ اون رو پیشنهاد میدم.
شاد و موفق باشید

ارسال: #283
1396/02/16 12:35 ق.ظ -
fereshteh da آفلاین
کاربر انجمن

**

از راهنماییتون بی نهایت ممنونم.

ارسال: #284
1396/04/22 03:24 ب.ظ -
t_shr آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام، من 42سالمه و خط اخم و خنده دارم و خطوطی ار اطراف چشم، الان دو ساله از محصولات کدلی استفاده میکردم، پوستم نرماله رو به خشک هست، لطفا منو راهنمایی کنید چه کرم ضد چروکی برام مناسبتره، به نظرتون محصولات گلنیک چطوره!؟ قیمت هم نهایتا تا 250000برام مناسبه، ممنون

ارسال: #285
1396/04/23 09:36 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

سلام دوست عزیز،پاسخ شما به صورت اختصاصی براتون فرستادم اگر نکته مبهمی بود بفرمایی در همین جا پاسخ بدم.ممنون از همه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 22,578 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.