زمان کنونی: 1396/05/27، 09:48 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #301
1396/05/19 01:27 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1396/05/19 04:04 ب.ظ، توسط vaghei.s. دلیل ویرایش : )
vaghei.s آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

Exclamation RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

(1396/05/18 10:35 ب.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  سلام به شما دوست عزیز و ممنون بابت اظهار لطفتون سوالتون رو کاملا خوندم وخیلی خوشحال شدم که اینقدر با حساسیت مسائل رو دنبال میکنید چند تا اشتباه هم داشتید: مثلا استفاده از برگ الوئه ورا یا مثلا خرید دور چشم وینوسرس که اساسا ابرسان هست و کار دیگه ایی نمیکنه و یا استفاده از ژل کرم هیدرا وژتال که علیرغم اینکه کرم خوبیه ولی شما از ابرسانی استفاده کردید که مناسب پوستهای مختلطه و اگر پوستتون خشکه از نوع کرمش بجای ژل کرم استفاده کنید.در مورد سرم ایج دیفیوزینگ مورد نکته ایی که هست اینه که این محصول خیلی قویه و بیشتر برای اثرات نامطلوب تغییرات هورمونی به ویژه در دوران یائسگی استفاده میشه .مصرفش برای شما منعی نداره اما بیش از حد قویه و من توصیه اش نمیکنم.در مورد یوث بیلدر هم تا شش ماه یک روز در میان مصرف کنید اگر دیدید مشکل گوارشی خاصی یا اضاف وزن نیاوردین به صورت روزانه مصرفش کنید.خشکی پوست رو زیاد به ارث ربطش ندید عموما پوستهای خشک چون نازکترن زودتر چروک میشن و پرواضح هست که ناحیه دور چشم چون نازکتره بیشتر در معرض اسیب هست.خواهشا سعی کنید به موقع بخوابید و از نگاه کردن به صفحات موبایل یا مانیتور به مدت طولانی اجتناب کنید.در غیر این صورت پوست شما شدیدا دچار اکسیداسیون میشه اما چی مصرف کنید ،برای دور چشم من همون پردی ژیوس رو بهتون توصیه میکنم برای کرم روز هم کرم ریچ فرش نوکس رو به عنوان ابرسان معرفی میکنم شبها هم میتونید از کرم نوکسلنس دتوکس استفاده کنید که هم لیفت خوبی داره و هم سم زدایی عالی انجام میده بجای استفاده از محلول اوریاژ هم بهتره از محلول پاک کننده نوکس استفاده کنید که مخصوص پوستهای خشک و حساس هست هم میتونید برای پاک کردن ناحیه دور چشم ازش استفاده کنید اب اون رو با اب اوریاژ تعویض کنید و حتما از ضدافتاب و عینک استفاده کنید،همون نوکسلنس دتوکس کاملا خاصیت لیفتینگ و شادابی رو داره و نیازی به استفاده جدا گانه از لیفتینگ نیست.اگر کرم ریچ فرش احساس کردید نمیتونه ابرسانی مورد نظرتون رو تامین کنه میتونید از سرم فرش هم زیر کرم در طول روز یا زیر ضدافتاب استفاده کنید.سرم رو میتونید دور چشم هم مصرفش کنید.
روزگارتون شاد

وای واقعا خیلیییی ممنونم از توضیحات عالیتون

استفاده از برگ الوورا رو دیگه خیلی وقته تمدید نکردم شماهم به بزرگواریتون ببخشید :D درعوض آبرسان الوورای ژاندارسل رو تهیه کردم که بعد از ماسک زدن استفاده کنم (نظرتون رو خوشحال میشم دربارش بدونم)
کرم دور چشم کدلی رو واقعا نمی دونم رو چه حساب خریدم :| سعی میکنم برای رطوبت رسانی روز استفاده ش کنم و شب همون نوکس
ژل کرم ایوروشه برام سبک بود برای همین دوستش داشتم اما خب به زودی با نوکس عوضش میکنم
درباره سرم ایج دیفیوزینگ هم .. نمیدونم ربط داره یا نه اما مشکل هورمونی زیاد دارم :D مثلا PCO و نامنظمی قاعدگی، اما خب چون توصیه شما اینه پس از تموم شدنش مصرفشو قطع می کنم و جایگزین می کنم چون طبق صحبتای شما نگران قوی بودنش هم بودم

راستی ..... جدیدا از همین لاین ریسرجنس مورد یک کرم شوینده مسافرتی رو هدیه گرفتم استفاده کردم واقعاااا روی پوست من عالی بود هم باعث خشکی نشد و هم تمیزوروشن کرد ، نظر شما درباره اش چیه اگر خواستم شوینده رو بعد از تموم شدن عوض کنم ریسرجنس تهیه کنم یا نه همون ایوروشه خوبه؟

ضدافتاب:
ضدافتاب هم ضدافتاب های مناسبی ندارم (سی گل و یک اوسرین که مشاور مناسب با پوستم بهم معرفی نکرده بود) میخوام کدلی (چون رنگیه و مایل به استفاده جدا از کرمپودر برای سرکار نیستم) و نوکس تهیه کنم، و از هرچیزی سنگین روی پوستم بدم میاد به نظر شما برای من خوب هستن؟ و کلا اینکه بخاطر سفیدی پوستم اگر مراقبت نکنم خیلی راحت خال و کک و مک به صورتم میاد،
ماسک:
ماسک قیمت مناسب برای من چه چیزی معرفی می کنید (هم لایه بردار و هم تغذیه کننده مثلا ابرسان)، اینو رینج قیمت مناسب می خوام مثل ایوروشه یا مثلا محصولات اوتی خوب هستن؟

از بقیه پیشنهاداتونم خیلیییی ممنون واقعا استفاده کردم

ارسال: #302
1396/05/19 10:57 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 108

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

سلام
در مورد ابرسان ژاندراسل محصول بسیار باکیفیتی هست ولی محصول فرش نوکس رو من بیشتر میپسندم من همایش ژاندراسل رو هنوز نرفتم و نمیدونم کیفیتش در چه حده اما از نزدیک که دیدمش هم بافت خوبی داشت و هم بوی مناسبی.اینکه پارابن داره یا نه را راستش نمیدونم باید بیشتر تحقیق کنم،سرم ایج دیفیوزینگ مورد رو مصرف نکنید اما در مورد شوینده اش من نظرم کاملا مثبته کلا این لاین بر مبنای بازگرداندن جوانی و درخشش پوست کارش رو انجام میده با کم ابی پوست مبارزه میکنه و حاوی ترکیبات لایه بردار هست ولی خب قیمت بالاتری نسبت به ایوروشه داره در کل محصولات ایوروشه عمومی هستند و خیلی دارای فرمولاسیون تخصصی نیستند مثل نیوا یا کلیون اما محصولی مثل مورد کاملا سطح بالاتری داره.در مورد ضدافتاب من بری سان اوریاژ رو توصیه میکنم واقعا کارش درسته هم بدون رنگ داره و هم رنگی که رنگاش واقعا خوبن سبک ترین ضدافتاب در بازار متعلق به اریکه هست اونم واقعا کارش عالیه.اما اوریاژ بهتره.با توجه به اینکه میگین رنگ پوستتون روشنه حتما ضدافتاب رو جدی بگیرید.در مورد ماسک هم من نوتری وژتال ایوروشه رو بهتون توصیه میکنم تغذیه کنندگی عالی،رفع احساس یا حالت کشیدگی پوست از مزایای اونه فقط بعد از استفاده دو پاف اسپری ابرسان و بعدش کرم فرش نوکس.

ارسال: #303
1396/05/20 12:12 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1396/05/21 03:54 ب.ظ، توسط vaghei.s. دلیل ویرایش : )
vaghei.s آفلاین
کاربر انجمن

**

(1396/05/19 10:57 ب.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  سلام
در مورد ابرسان ژاندراسل محصول بسیار باکیفیتی هست ولی محصول فرش نوکس رو من بیشتر میپسندم من همایش ژاندراسل رو هنوز نرفتم و نمیدونم کیفیتش در چه حده اما از نزدیک که دیدمش هم بافت خوبی داشت و هم بوی مناسبی.اینکه پارابن داره یا نه را راستش نمیدونم باید بیشتر تحقیق کنم،سرم ایج دیفیوزینگ مورد رو مصرف نکنید اما در مورد شوینده اش من نظرم کاملا مثبته کلا این لاین بر مبنای بازگرداندن جوانی و درخشش پوست کارش رو انجام میده با کم ابی پوست مبارزه میکنه و حاوی ترکیبات لایه بردار هست ولی خب قیمت بالاتری نسبت به ایوروشه داره در کل محصولات ایوروشه عمومی هستند و خیلی دارای فرمولاسیون تخصصی نیستند مثل نیوا یا کلیون اما محصولی مثل مورد کاملا سطح بالاتری داره.در مورد ضدافتاب من بری سان اوریاژ رو توصیه میکنم واقعا کارش درسته هم بدون رنگ داره و هم رنگی که رنگاش واقعا خوبن سبک ترین ضدافتاب در بازار متعلق به اریکه هست اونم واقعا کارش عالیه.اما اوریاژ بهتره.با توجه به اینکه میگین رنگ پوستتون روشنه حتما ضدافتاب رو جدی بگیرید.در مورد ماسک هم من نوتری وژتال ایوروشه رو بهتون توصیه میکنم تغذیه کنندگی عالی،رفع احساس یا حالت کشیدگی پوست از مزایای اونه فقط بعد از استفاده دو پاف اسپری ابرسان و بعدش کرم فرش نوکس.

یــــک دنیــــــــــــــــــــــا ممنون از لطف و حوصله ای که به خرج دادید متشـــــکرم=)

ارسال: #304
1396/05/20 04:42 ب.ظ -
صبا9810 آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام آقای سیاوش
وقتتون بخیر. من چند روز پیش ازتون راجع به پوستم سوالاتی پرسیدم و شما هم لطف کردین پاسخ دادین.
مختصر میگم. 39 سالمه . پوست پرتقالی دارم و کمی هم خط اخم دارم و خط لبخند هم گود شده و زیر چشمها کمی چروک و اطراف لبها هم کمی افتادگی.پوستم نرمال یا مختطه و جوش ندارم
شما به من کلینانس اون و تونر ویژتبل ایوروشه یا محصولات هیدرودرم و هیسه اک مت اوریاژ رو پیشنهاد کردین
1- ژل پوست چرب هیدرودرم و هیسه اک مت اوریاژ رو خریداری کردم و مصرف میکنم.ولی متاسفانه ژل به شدت پوست منو خشک میکنه.از تونر سینره هم استفاده میکنم.ایا نیاز به ابرسان دارم و ایا باید ژل رو عوض کنم!؟ (با اینکه کرم های ساسکین که در مطالب زیر گفتم رو میزنم بازم احساس میکنم درون پوستم خشک و و به شدت بی آبه. )
2-در حاضر ازسرم سه کار دور چشم ساسکین و کرم کلاژن ساسکین در شب و کرم لیفتینگ و ضد چروک مارک floslek در روز و همچنین کرم سی سی ساسکین هم به عنوان ضد آفتاب و کرم پودر استفاده میکنم . ایا اینها رو. با توجه به سن من تایید میکنید؟!
3- دو لک کمرنگ هم روی گونه ها دارم که از دو سال پیش به عنوان لک حاملگی مونده . یک کرم فاقد هیدروکینون رو اگه امکان داره معرفی بفرمایین و روش مصرفش رو هم لطفا بگین. نظرتون راجع به کرم ضد لک ژیورل و ماسک اکسیژن کالی بل که دائم در یک سایت تبلیغ میشه چیه آیا فایده ای دارن؟!
ضمنا در طول روز هم از ماسکهای طبیعی ابلیمو و اب ، اب سیب زمینی ، گوجه فرنگی و خیار استفاده میکنم که احساس میکنم کمی لکهام پررنگ تر شدن . ایا ممکنه به دلیل این ماسکها باشه یا کرمهایی که استفاده میکنم؟
ببخشید اینقدر طولانی نوشتم. ممنون میشم پاسخم رو بدین

ارسال: #305
1396/05/20 06:25 ب.ظ -
صبا9810 آفلاین
عضو انجمن *

**

جناب آقای سیاوش
سلام مجدد. همسرم 41ساله هست و تا به حال از هیچ ضد افتاب و ضد چروکی استفاده نکرده. با این حال چشمها و خط لبخند، چندان چروک و گودی ندارند. فقط پیشانی چند خط نسبتا عمیق که اونم بیشتر مربوط به حالت صورت هست یعنی وقتی صحبت میکنه ناخداگاه پیشانی رو چروک میندازه. ایا ضد چروکی قوی هست برای بهتر شدن این وضعیت؟ کرم رو شاید مصرف کنه ولی بوتاکس رو فکر نمیکنم
خیلی سپاسگزار میشم اگه پاسخ سوالات من رو راجع به خودم و همسرم بدین

ارسال: #306
1396/05/21 12:57 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام.
در مورد همسرم محترمتون باید مجبورشون کنید ضدافتاب بزنند چون نزدن ضدافتاب باعث شلی پوست میشه و این تو سن ایشون خودشو نشون نمیده ولی ایشون 50 سال رو که رد کنن خیلی شکسته تر نشون میدن.عین تغذیه هست وقتی نامناسب باشه تو سنین پایین معلوم نمیشه اما با بالا رفتن سن انواع بیماریها مثل فشار خون،اضافه وزن،قند خون...میاد سراغ ادم.من تو برندهای ایرانی ضدافتاب مخصوص اقایان هیدرودرم رو بیشتر از همه توصیه میکنم.تو برندهای خارجی هم سان سنس اسپورت میلک عالیه مخصوصا اگر تعرق زیادی دارند نکته سان سنس دوام 4 ساعته اونه که نسبت به بقیه برندها که دو ساعته هستن مزیت بزرگیه.اگر سان سنس اسپورت میلک پیدا نکردین نوع اسپورت کرمش هم خوبه فقط تفاوتشه که اسپورت میلک به صورت رولی هست و همین باعث راحتی استفاده میشه.ولی در کل من ایرانی رو بیشتر توصیه میکنم اخه اینجور به صرفه تره.در مورد خط پیشونی بهتره که بوتاکس کنند در این موارد چون واقعا بعضی چروکها باید با کمک بوتاکس 50 درصد کارو انجام داد بقیه اش با کرم یا سرم.چون پوست اقایان هم کلفت تر و ساختار متفاوت تری هست مدت زمان پاسخ گیری توسط کرم طولانی هست سرم اکشن سابلایم کامفورت زون سرم بسیار قوی و سرشار از اسید هیالورونیک و پروتئین شیر و سویا هست هر شب به کل منطقه پیشانی بزنن و اروم ماساژ بدن تا جذب بشه.
ارزوی شادی.

ارسال: #307
1396/05/21 01:24 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

در مورد پوست خودتون
ژل پوست هیدرودرم رو عوض کنید.و فقط از تونر هیدرودرم استفاده کنید و ژل هم که اون.ولی نکته اصلی اینه که شما پوست دهیتراته و کم ابی دارین.باید مصرف اب رو خیلی بیشتر کنید.شکر مطلقا مصرف نکنید یعنی به بهانه خوردن مایعات نرید از فروشگاه ابمیوه تهیه کنید چون این محصولات سرشار از شکر هستند فقط اب بخورید.کرم cc ساسکین خیلی خوبه کرم شب رو رو فعلا مصرفش کنید تموم شد از یه ابرسان مخصوص پوست مختلط مثل ژل کرم هیدرو وژتال ایوروشه استفاده کنید.باید پوست رو ابرسانیش کنید کلیه ضد چروکها و ضدلک هایی که معرفی کردین رو قطع کنید اینا اصلا معتبر نیستند.در مورد درمان لک حاملگی حتما بایستی از دو نوع ضد لک استفاده کرد هم هیدروکینون دار و غیر هیدروکینون دار.وگرنه اینجوری درمان خیلی سخت جواب میده.دلیل سیاه تر شدن پوستتون هم اینه که درست ضدافتاب نزدید.عمومما درمان لک در تابستان توصیه نمیشه.چون پوست واقعا خیلی حساس میشه و به افتاب واکنش نشون میده.میتونید از لاین تریو وایت نوروا استفاده کنید واقعا عالی هستن هم سرم داره و هم کرم شب که به صورت هر شب بزنید به روی لک نه کل صورت.ولی من توصیه میکنم به صورت یک شب درمیان مصرفش کنید و شب دیگه از کرم ضد لک الدوکین که هیدروکینون داره استفاده کنید الدکین هم لایه بردار خوبیه هم ضدلک مکمل مناسبیه در واقع کرم اصلی برای درمان لک حاملگی الدوکین هست.فقط باید اصل باشه از داروخانه معتبر خریداری کنید و حتما بخواهید که پزشک داروساز تاییدش کنه چون مشابه و تقلبیش واقعا فراوانه این کرم ممنوعه و لی تمامی پزشکان بخاطر ترکیباتش به عنوان کرم اصلی نسخه اش میکنن اگر داروخانه ایی بهتون نداد مطلقا نوع دیگری نخرید و منو در جریان بگذارید.ولی اگر مایل به استفاده نیستید از همون سرم و کرم نوروا استفاده کنید تقریبا بهترین ترکیبات ممکن رو دارن.

ارسال: #308
1396/05/21 03:06 ب.ظ -
vaghei.s آفلاین
کاربر انجمن

**

خیلی عذر میخوام که اینقدر سوال می پرسم
دیگه توضیح درباره برندها رو ادامه نمی دید؟
و اینکه دو تا لاین پردی ژیوس و فرش نوکس رو هم توضیح ندادید که چه تفاوتی دارند؟
ممنون

ارسال: #309
1396/05/21 03:28 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام.بررسی برندها رو ادامه میدم اما هنوز محصولی رو تست نکردم صرفا شناخت برای من کافی نیست باید لاین های مختلف رو تست کنم و برایندی از محصول دستم بیاد اما بدلیل مشغله کاری یه خورده کم کاری کردم.
لاین پردی ژیوس اصولا برای کسانی طراحی شده که پوست دچار خستگی و ضعف شده.مثلا افرادی که شب کارند یا دوست ندارند چند کرم رو بزنن یا استرس زیادی دارن یه جورایی ترکیب مرطوب کننده و شاداب کننده است به پوست شفافیت و شادابی خاصی میده من خودم در حال حاظر از کرم روز ریچ که مخصوص پوستهای خشک هست استفاده میکنم.حالا کرم شب داره ،دور چشم داره و کرم روز مخصوص پوستهای نرمال و مختلط.اما در فرش قضیه فرق میکنه چون پردی ژیوس مرطوب کننده است اما فرش ابرسان هست سرم داره و سه نوع کرم ،کرم مخصوص پوستهای نرمال و حساس،کرم ریچ مخصوص پوستهای خیلی خشک و حساس.کرم لایت که مخصوص پوستهای مختلط هست.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 23,344 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (5 کاربر):
vaghei.s، صبا9810، siasiasia ، sanaz.anh، dia2000

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.