زمان کنونی: 1396/09/04، 11:25 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #311
1396/06/03 09:22 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 108

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

با سلام.شما هنوز هم تحت درمان راکوتان هستید یا خیر؟توی دوران مصرف رواکوتان کرم خاصی هم مصرف میکردید؟

ارسال: #312
1396/06/03 10:26 ب.ظ -
مینا96 آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام شب بخیر ، نه ، دوهفته است که راکوتان به گفته دکتر قطع شده، در دوره راکوتان دکترم گفت بجز ضدافتاب هیچ کرمی استفاده نکنم ،منم کرمی استفاده نکردم

ارسال: #313
1396/06/05 12:06 ق.ظ -
مینا96 آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام لطفا من را راهنمایی کنید خواهش ميکنم

ارسال: #314
1396/06/05 02:07 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام.در مورد شما نکته اصلی عارضه راکوتان هست.یک جمله مشهوره و اون اینه که هر کسی که از درمان های ضدجوش خسته و عاجز شده در مرحله اخر میره سمت راکوتان،راکوتان قوی ترین انتی بیوتیک هست باید هر شش ماه ازمایش های کبد و گوارش رو انجام بدید راکوتان پوست رو نازک میکنه و حساس.راکوتان یه دوره درمان داره و یه دوران پس از درمان ،قرار نیست بعد یک از یک دوره درمان مشکل شما حل بشه.دلیل جوش میتونه خیلی متنوع باشه و راکوتان تنها جوش های میکروبی رو درمان میکنه و انواع بقیه جوش مراحل خاص خودشو داره.شما پوستتون بشدت کم ابه و مصرف انتی بیوتیک قوی هم باعث شده قوامش کم بشه.باید رژیم غذایی تون رو کنترل کنید.اب خیلی مصرف کنید.حتما ژل شستشوی مناسبی مثل صابون TCC استفاده کنید.برای لیفت صورت و گردن سرم گلوریس اسکین کامفورت زون خوبه دور چشم هم ژل کرم ای سوپریم کامفورت مناسبه.ضدافتاب کلینانس اون مناسبه.نکته اصلی در مورد شما پاک کردن سبوم چربی در طول روز از روی پوست هست.چروک های صورت و گردن با توجه به سنتون خیلی زود برطرف میشن.حتما ورزش کنید و از افتاب دیدن پوست جلوگیری کنید.قرص های کلاژن ساز برای شما فعلا مناسب نیست چون این قرص ها مقداری چرب هستند ولی اگر مشکل اکنه حل شد ایمدین بسیار مناسبه.فعلا روی درمان اکنه تمرکز بیشتری داشته باشید.

ارسال: #315
1396/07/01 08:39 ب.ظ -
MVR آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام خسته نباشید.

میخواستم توصیه ها و محصولات پیشنهادی تون رو برای آقایان زیر 30 سال (28 سال) بدونم.همسر من پوستش نسبت به بقیه آقایون نازکتر هست نوع پوستش هم نرمال به سمت چرب هست و گاهی هم در ناحیه پیشانی یکی دو تا جوش میزنه.غیر از خط خنده هم چین و چروک نداره و فقط موقع خنده زیر چشاش کمی چروک میشه.منتها خودش اصلا اهمیت نمیده ولی میبینم که پوستش شادابی 2 سال پیش رو نداره.اگر میشه یه ست کامل مراقبتی با قیمت مناسب پیشنهاد بدید.

خودم هم منافذ پوستم خیلی بزرگه و موقع آرایش کردن حتی از زیر آرایش هم منافذ معلومه و مثل پوست پرتغال میمونه.برای کوچک کردن منافذ راهی هست؟(27 سالمه)

ممنون.

ارسال: #316
1396/07/04 02:47 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام.در مورد پوست همسرتون با توجه سنشون مشکل خاصی نداره.ایشون حتما باید از ضدافتاب استفاده کنن من ضدافتاب اقایان هیدرودرم رو توصیه میکنم و در مورد شادابی من خیلی تاکید میکنم که حتما از ویتامین c سیگل استفاده کنن.اینکه پوستشون نازکه اینجور چروکها طبیعی هست و بهتر هست ساعت خواب بهتری داشته باشه و اب بیشتری بنوشه تا پوست قوام بهتری داشته باشه.یه تونر پوست چرب و مختلط هیدرودرم هم براش تهیه کنید تا در طول روز باهاش پوستشو تمیز کنه اینجوری پوست مطلقا جوشی نمیزنه.در مورد خودتون هم حتما تمام اقلام ارایشیتون رو چک کنید اگر موردی هست که مناسب پوست چرب نیست حتما حذفش کنید مثلا مرطوب کننده یا کرم پودر ،پنکیک.اینجور محصولات خیلی میتونه باعث تشدید منافذ باز پوست بشن.به شما هم توصیه میکنم از همون تونر همسرتون استفاده کنید واقعا موثره.محصول چهار در یک سبووژتال ایوروشه بسیار مناسب شما هست و تاثیر زیادی در رفع براقی و جمع شدن منافذ پوست داره.این کرم به مانند بقیه کرمهای جمع کننده منافذ پوست هست ساعت ماندگاری بیشتر نداره و بعدش دوباره استفاده کنید.چهار در یک سبووژتال ایوروشه،پورریفاینر سبیوم بیودرما و هیسه اک مت اوریاژ سه تا از بهترین کرمهای جمع کننده منافذ هستن.من ایوروشه رو بیشتر دوست دارم.
شاد موفق باشید.

ارسال: #317
1396/07/05 01:01 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1396/07/05 05:24 ب.ظ، توسط Fateme89. دلیل ویرایش : )
Fateme89 آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام ممنون از مطالبتون
27 سالمه پوست نسبتا چربی دارم چندتا خط توی پیشونیم در حال عمیق شدنه جدیدا یه خط خنده هم روی صورتم میبینم و موقع خنده چروکهای زیادی زیر چشمم ایجاد میشه
پوستم در حال شل شدنه با خوابیدن به هر سمتی پوست صورتم کلا به اون سمت متمایل میشه
از پوستم مراقبت نسبتا بدی نداشتم ولی به خاطر درسهای سنگین و استرس و بی خوابی های زیاد و رژیم غذایی و وزن کم کردن و زیادکردن مداوم که خداروشکر در حال کم شدنه نگران پوستم در آینده هستم
از شوینده هیسه اک اوریاژ و مرطوب کننده و اسپری آب اوریاژ هم استفاده میکنم و ضد آفتاب سان سنس دیلی فیس و بعضی اوقات هم اوریاژ و سان سنس tinted.
میخواستم ی کرم لیفتینگ مناسب سنم و ی کرم دور چشم بهم معرفی کنیدو ی کرم برای بستن منافذ پوستم چون با وجود استفاده از کرم پودرهای oil free بازهم بعد از مدتی پوستم براق میشه
و ی مرطوب کننده صورت خوب.
کلا به نظرشما به چه محصولاتی نیاز دارم و میزان و ترتیب استفاده شون چه طور باشه
و ممنون میشم در مورد برند اوریاژ و ضد چروکهای اوریاژ هم مثل بقیه برند ها توضیحاتی بدید.

ارسال: #318
1396/07/07 01:56 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام و وقت بخیر.
در مورد شما دوست گرامی نکته عجیب سن پایین تون هست،27 ساله و چروک؟تو این سن پوست اصلا نباید چروک داشته باشه.اگر هست پس دلیلش از پوست نیست.خودتون اشاره کردین به استرس و رژیم غذایی و کم کردن وزن.خب اینها از افزایش سن هم تاثیر بیشتری در ایجاد چروک دارن.مخصوصا کاهش وزن.سعی کنید ورزش کنید و مایعات زیادی بنوشید تا پوست قوام خودشو پیدا کنه.بهش فرصت بدین تا با شرایط جدید خودشو وفق بده.شوینده و ضدافتاب تون بسیار عالی هستن و حتما ادامه شون بدین.مخصوصا ضدافتاب.بارها گفتم اولین نشانه نزدن ضدافتاب شل شدن پوسته بعدش ایجاد لک هست.مرطوب کننده های خوب تو بازار زیاد هستند بسته به قیمت مثلا اکوا پورین اوسرین یا مثلا هیدرا وژتال ایوروشه یا ...من با توجه به پوست نسبتا چربی که و دارای منافذ باز هم هستین کلا کرم 4 در 1 سبووژتال ایوروشه رو بهتون توصیه میکنم اینجوری تعدد کرمهای مصرفیتون کم تر میشه.برای لیفتینگ صورت برای شما کرم ضد چروک ایستیال اون مناسبه.در مورد ضد چروکهای اوریاژ البته اگر تغییری در عرضه به بازار نشده باشه چون مدام شرکت وارد کننده برای فروش یه لاین یه لاین دیگه رو کلا دیس کانکت میکنه اما فعلا اوریاژ سه نوع ضد چروک داره ایزولیس برای چروکهای اولیه مثل سنین شما،که شامل یه کرم برای پوستهای خشک یه فلویید برای پوستهای مختلط تا چرب و یه دور چشم هست.سری دوم ایزوفیل هست که شامل کرم برای پوستهای نرمل تا مختلط،ریچ کرم برای پوستهای حساس و خشک ،یه سرم برای انواع پوست،و یه دور چشم ،این لاین برای 35 تا 50 سال مناسبه.لتین اخر ضدچروکهای اوریاژ ایزودنس هست که ضدچروک و ضد. افتادگی پوست هستند.شامل سرم برای انواع پوست کرم برای پوستهای خشک و نرمال و همچنین دور چشم.
موفق و پیروز باشید.

ارسال: #319
1396/08/30 06:47 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1396/08/30 06:50 ب.ظ، توسط aslanzade. دلیل ویرایش : )
aslanzade آفلاین
کاربر انجمن

**

من متخصص زیبایی هستم دکتر هدی عین اللهی
حقیقت این است که همه ما قرار است پیر شویم وهیچ کاری در این مورد نمی توانیم بکنیم اما با تمهیداتی می توانیم روند پیر شدن را کندتر کنیم.

معمولا دو نوع چروک قابل تشخیص در پوست وجود دارد :

۱- چروکهای دائمی : این چروکها مربوط به صورت وحالتهای آن است که تحت تاثیر نیروی جاذبه و انقباضات مکرر عضلات صورت ایجاد می شود، پوست بتدیج کشش طبیعی خود را از دست داده و شل می شودکه با بالا رفتن سن شکل می گیرد ومخازن سلو لهای چربی زیر پوستی کاهش می یابند وتحت تاثیر نیروی جاذبه، افتادگی پوست در نواحی دور چشم ، بین دهان و بخصوص در نواحی گونه ها وگردن اتفاق می افتد که به راحتی قابل تشخیص است.

۲-چروک های موقت : خفیف وکم عمق هستند وبا کشیده شدن از بین می روند وابسته به پیری پوست است ممکن است با سرعت کمتر ویا بیشتر به صورت چروکهای دائمی در آیند.

عوامل موثر در ایجاد چروک وپیری پوست:

اشعه خورشید : دشمن اصلی پوست می باشد وباعث از بین رفتن فیبرهای الاستین وکلاژن می شوند که به دلیل حمله الکترون های آزاد شده (uv) به عناصر ساختاری پوست اتفاق می افتد، تحلیل رفتن فیبرهای کلاژن و الاستین موجب ظهور علائم پیری به صورت چروک وخطوط خفیف وخشکی پوست می شود. همچنین آلاینده های هوا ، گردو خاک و تهویه نامناسب هوا از عوامل خارجی مضر برای پیری پوست به شمار می روند. کمبود

خواب : پوست صورت بخصوص در نواحی زیر چشم تیره وپف آلود می شود وبزودی منجر به از دست دادن شفافیت پوست و ظهورخطوط وچروک های اولیه می شود

استرس : احساسات می تواند تاثیر جدی روی حالت پوست بگذارد .

الکل: الکل زیاد آب بدن را مختل می کند و باعث از بین رفتن‌رطوبت ضروری پوست می شود وبدن را از مواد مغذی حیاتی بخصوص ویتامین های A,B,C منیزیوم وزینگ محروم می کند .

دخانیات: سیگار کشیدن جریان خون به سطح پوست را کاهش می دهد لذا با محدود شدن جریان خون و مواد مغذی به پوست ، چهره رنگ پریده ، پیر وشکسته به نظر میر سد. افراد سیگاری معمولا پوست نازکتری نسبت به غیر سیگاری ها دارند و پوست آنهامستعدتر برای بروز علائم پیری زودرس می باشد در این سنین، تولید چربی زیر پوست وعملکرد سلولهای فیبروبلاست کاهش می یابد لذا این سلولها دیگر جوان وفعال نیستند وبه همین دلیل کیفیت ومقدار تولید کلاژن الاستین در پوست کاهش می یابد

در نتیجه باعث ظهور علائم پیری ، از بین رفتن قوام پوست وبروز چین وچروک، شلی وافتادگی در پوست میشود تاثیر محصولات هورمون رسانی ضد چروک تالگو بر پوست محصولات اکسپشنال با عملکرد بسیار بالا یک راه حل دائمی برای مراقبت پوستی است .
این کمپلکس ضد پیری، ترکیبی از هورمونهای طبیعی جلبک دریایی ، عصاره انجیر مصری، روغن بادام شیرین ، ویتامین c , عصاره روغن زیتون و روغن ماکادمیا است که باعث تغذیه پوست می شود ونیروی انقباضی فیبروبلاست هاوخاصیت جوانی آنها را برای داشتن پوستی صاف تر وسفت تر با ظاهری جوانتر رابه پوست هدیه می کند همچنین حجم چروکها را کم می کندو لکه های تیره مربوط به پیری را از بین می برد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 25,347 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (4 کاربر):
سمیه 11519، aslanzade، siasiasia ، Makhmal

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.