زمان کنونی: 1396/10/27، 06:40 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #331
1396/10/08 03:34 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 108

RE: معرفی ضد چروکهای مطرح بازار

سلان دوباره.خیلی ممنونم بابت اظهار لطفتون.در مور تونر اشکالی بیش نمباد و ازش استفاده کنبد.برندهای لاکچرتیپانواعیپهستن که پارابن ندارن ولب با زهم توی بازاردشخسخت خوردن.یک پنبه داشته باشید و توتر درپبک زمان کوتاو چند دقیقه ای کاخوذتون رو رابنداذید تونر خوبی هست افراد خیلی زیادی ازاین محصول استفاده میکنند.

ارسال: #332
1396/10/08 07:57 ب.ظ -
Makhmal آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

چشم .سپاسگذارم .یه سوال دیگه .من قرص سیستین b6 رو الان یک ماهه بصورت روزانه یک عدد میخورم.بنظرتون تاثیری روی پرپشت ترشدن موهام داره؟

ارسال: #333
1396/10/09 01:44 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام دم شما گرم خوب هوای بدن رو دارید.سیستئین b6 شاهکاری ایست برای مو.هر ان چه که مو میخواد رو داره تا شش ماه مصرف کن خود این شرکت اعتقاد داره روزی 4 عدد مصرف بشه ولی مطمئنم 4 عدد در روز باعث بهم خوردن معده مبشه و افراد رو اذیت میکنه ولی روزی دوبار رو حتما بررسی کنید یه هفته روزی دوبار مصرف کنی اگر مشکلی پیش نیامد بعد از سه ماع مصرف رو به روزی یک عدد برسونید تا ششماه و یا بیشتر مثلا یک سال.خیلی خوبه.معدود دفعاتی هست که میشنوم کسی اینچنین و در این سطح مراقبت داره توصیه دیگرم واقعا رعایت کردن دستورات غذایی بذای داشتن یک رژیم غذایی سالم هست.میوه و سبزیجات رو خیلی بخورید مخصوص میوه های رنگی الان فصل مرکبات هست فراموش نکنید کلی میتونید به بدن کمک کنید،تاکید میکنم اب زیاد بخورید اب ریاد پیری رو تا 70 درصد به عقب میاندازه و باعث میشه پوست شاداب و بشاش باشه معجزه خداوند عزیزه بدون هیچ افزودنی و قیمتی بهترین غذایی پوست رو تعیین کرده.حتما ورزش کنید ورزش کردن رو جدی بگیرید در حدی که موقع ورزش مقداری عرق کنید این عالیه و نشون میده پوست سالمه سعی کنید خواب کافی داشته باشید.و استرس رو از زندگی خود دور کنید این استرس که همه ی ما گرفتارش هستیم چیزی جز نابودی ما نیست.ذره دره جوانی پوست رو ازتون میگیره شما رو تبدیل میکنه به ادمی که حتی از سن واقعیش پیرتر هست.از شامپوهای مغذی و انتی اکسیدان استفاده کنید هوای مو رو داشته باشید اونها هم به وقتش هوای شما را خواهند داشت.
شبتون بخیر

ارسال: #334
1396/10/09 02:24 ق.ظ -
Makhmal آفلاین
عضو انجمن *

**

سلام اقاسیا .ممنونم ازشما دوست عزیز .والله من هرچی پول دارم میدم رو همین چیزا خخخخخ .برخلاف بقیه خانوما که پول میدن رو لوازم آرایشی و آرایشگاه های آنچنانی ؛ من فقط خرج مراقبت از پوستم وموهام میکنم .آخه پوست حساسی دارم.ممنونم از لطفتون که جواب سوالاتمو دادین.فقط لطفا شماره تماستونو بفرستید ایمیلم حتما .که اگه خواستم هر وقت چیزی برای پوستم بخرم باهاتون یه مشورتی بکنم چون شما برندا روخیلی خوب میشناسید واطلاعاتتون کامله. ممنونم خیلی آقایی.شب بخیر

ارسال: #335
1396/10/16 01:29 ق.ظ -
ساينا آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام
من خانمي ٤٣ ساله هستم كه متاسفانه هيچ اقدامي براي مراقبت از پوستم جز ضد آفتاب نكرده ام،نتيجه چروكهاي زيادي دور وبر چشمها و خط خنده ام بوجو آمده
خواهش ميكنم هر كاري براي مراقبت از پوست لازمه بگيد
پوستم نرماله فقط بينيم كمي چربه

ارسال: #336
1396/10/17 01:57 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام.دور چشم و همچنین کرم ضد چروک ایلوسنت اگو رو پیشنهاد میدم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی لایه بردار مناسب برای پوست چرب رانیا 14 26,863 1394/11/08 07:33 ب.ظ
آخرین ارسال: جواد آقابابایی

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (4 کاربر):
siasiasia ، mf98، Makhmal، Liiiliii

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.