زمان کنونی: 1395/09/20، 12:19 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1391/11/14 07:46 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/11/14 07:48 ب.ظ، توسط MNSJ. دلیل ویرایش : )
MNSJ آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

مواد الوده آرایشگاه و جوش زدن صورت ! همه مراقب باشید

با عرض سلام !
خوب شد که با سرچ کردن انجمن شما رو پیدا کردم!
این اولین پست من هست . سر کار خانم های محترم لطفا راهنمایی بفرماید !

چند روز پیش برای اصلاح صورت به آرایشگاه مراجعه نمودم ! بعد از استفاده از شمع برای اصلاح صورت و برگشت به خانه » جوش های ریزی در صورتم پیدا شد که همگی فکر میکردیم باید به خاطر حساسیت باشه !
تا با وجود طولانی شدن جوش های صورت : برای شکایت به آرایشگاه تماس گرفتیم که با پستی تمام گفتن :( آرایشگر ) شمع های استفاده شده آلوده بوده ! و ما چون پول داده بودیم مجبور شدیم استفاده کنیم !
اعضای محترم سایت که تجربه شما بیشتره و حس انسانیت شما سالم هست لطفا کمک بفرمایید !
اولا چه طوری بتونیم بهبودی صورتم رو بر گردونیم ؟ شما تجربه خاصی در خصوص شمع های آلوده ویا مواد بهداشتی آلوده داشته اید ؟ خدای ناکرده صدمه غیر قابل جبران که نیست ؟!
دوما : از این آرایشگر بی شرم چه طوری شکایت کنیم : که بتونیم آرایشگاهش رو تعطیل کنیم ! ( بازهم با زبان خودشون با بی شرمی تمام گفته بود : مورد های دیگه ای هم داشتن !!!)

اعضای محترم توجه کنند این آرایشگر : می گفت شمع ها رو از یک پخش کننده مواد آرایشی گرفته : و....... این اتفاق در شهر شیراز رخ داده !!!! دوستان توجه کنید . !!!!!

لطفا راهنمایی بفرماید .

با تشکر .

ارسال: #2
1391/11/14 07:58 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

RE: مواد الوده آرایشگاه و جوش زدن صورت ! همه مراقب باشید

دوست عزیز من واقعا متاسفم و شرمنده از حرکت زشت اون خانم آرایشگر و واقعا نمیدونم که اون خانم با چه ذهنیتی اون محصول آلوده رو که میدونستن مشکل سازه استفاده کردن، ولی میدونم که بدست آوردن روزی حلال مهمترین قانون کاره، و به شما توصیه میکنم که حتما به پزشک مراجعه کنید که انشالا مشکل حادی براتون پیش نیاد، در مورد شکایت هم میتونید به اتحادیه آرایشگران شهرتون مراجعه کنید، ای کاش همه آرایشگران کمی بیشتر به سلامتی مشتریان خودشون توجه کنند .
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #3
1391/11/14 08:33 ب.ظ -
MNSJ آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام
بسیار بسیار تشکر !
والا چی بگم ! این ها فکر میکنن باید هر کاری بکنن چون پول دادن ! این ها به خاطر پول هر کاری میکنن !!!
من تازه ازدواج کرده بودم : و اصلا هم شمع نمی کردم : این دومین بار بود که این طوری شد و گرفتار این ادم های خبیث شدیم . من در طول زندگی اصلا جوش نداشتم و همیشه مورد حسادت همه بودم !

3 4 روز دیگه کنکور ارشد دارم : و خیلی روی روحیه ام تاثیر گذاشته برای دکتر خوب وقت گرفته ام نمی دونم زود برسم یا نه : شاید لازم باشه برای نمونه برداری و ازمایش بخواد وقت ببره : که گفتم شاید کسی یه مرحم فعلی برای همچین مورد های داشته باشه !

خانم شریفی وقتی برای شکایت برم : نمی گن مدرک بیار و..... ! ای کاش صداش رو رکورد میکردم : ولی اس ام اس هاش رو دارم!
می ترسم وقتی برم برای شکایت این شیاد بیاد بگه نه این خانم دروغ میگه ! و ادعای ابرو ..... کنه !.

باز هم از شما و توجه شما و سایت بسیار خوبتون تشکر میکنم .

ارسال: #4
1391/11/14 11:53 ب.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

واقعا ناراحت کننده است این موضوع البته طبق گفته خودتون آرایشگر به اشتباه خودش اعتراف کرده . به احتمال زیاد اگه شکایت هم بکنید اون آرایشگر تقصیرو بندازه گردن فروشنده وکس و بگه ما خبر نداشتیم و بی تقصیریم . یک احتمال هم هست و اینکه اپیلاسیون کار اون سالن از اول هم با مصرف اون نوع وکس مخالف بوده و به اصرار سرپرست یا مسئول خرید اون سالن استفاده کرده باشه .

شما قبل از شکایت یک بار دیگه تماس بگیرید و بگید که قصد شکایت دارید و توضیح بدید بهشون اگه قبول کردن که هزینه درمان شما رو بدن و مواد آلوده رو دور بریزن و برخورد درستی داشتن بهشون این فرصت رو بدین که به کارشون ادامه بدن . ( این توصیه رو از این جهت گفتم که ممکنه تو اون سالن افراد دیگه ای هم در حال کار باشن که با این کار شما دچار مشکل بشن ) در غیر این صورت این مورد رو به مراجع مربوطه اطلاع بدین . مطمئن باشید رسیدگی میشه .

البته در حالت عادی هم امکان ایجاد جوش بعد از اپیلاسیون هست و من امیدوارم مشکل شما حاد نباشه . استفاده از مواد مورد تایید وزارت بهداشت اینجاست که اهمیت خودشو نشون میده .

ممنونم که این موضوع مهم رو مطرح کردین .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #5
1391/11/15 01:21 ق.ظ -
MNSJ آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام
از لطف و هم دلی شما دسوتان بسیار سپاس گزارم ! !
سعی می کنم یه طوری جبران مکافت عمل رو بگیرم : در سایت های متخصص هم سوال پرسیدم که به شما نتیجه رو اعلام کینم : دکتر هم رفتیم نتیجه و دارو و .... میگم تا به درد بندگان خدا بخوره ! در قیامت صورت زیبا داشتن شرطه ! نه در دنیا ! خدا مارو رو سیاه نکنه !

ارسال: #6
1391/11/15 01:28 ق.ظ -
مدیر سایت آفلاین
مدیر کل

اعتبار: 307

برای شما آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم در امتحانات خودتون موفق باشید .
[تصویر:  t5.gif]

ارسال: #7
1391/11/15 01:43 ق.ظ -
MNSJ آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام دوستان :

خیلی ممنون ادمین خانم ! ان شاالله شما در کار حرفه ای صادقانتون موفق باشید .
همین الان خانم دکتر مریم ملکی : در پاسخ به سوالم این جواب رو دادن :
باید مراجعه کنیدو فعلا لوسیون بتامتارون 2 -3 روز برنید.
[ 1391-11-14 ]

خوب دوستان اگه شما به این موضوع مبتلا شدید از این دو موردی که قید شده استفاده کنید تا سالم تر بمونید و تا حد ممکن خطر های بدی رو کاهش بدید !

: سوال از دوستانم : چه لوسیونی خوبه ؟ من سرچ کردم از بین لوسیون های صورت به

لوسیون پاک کننده صورت سینره رسیدم : به نظر شما با تجربه تر ها و حرفه ای ترهای آرایشگری این خوبه ؟ یا بهتر از این هم هست !
منظور از بتامتارون همون بتامتازون هست ! دوستان کسی در این خصوص چیزی میدونه که چه نوع بتامتازونی برای صورت باید استاده کرد ؟!

باز هم تشکر .

ارسال: #8
1391/11/15 01:51 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

بله عزیزم منظور همون بتامتازونه .
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #9
1392/02/16 07:32 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/02/17 03:03 ق.ظ، توسط زرافشان. دلیل ویرایش : )
زرافشان آفلاین
مربی میکاپ و گریم بازنشسته

**

اعتبار: 14

ضمن عرض سلام خدمت تمامي دوستان عزيز و همچنين شما دوست خوبم:
عزيزم من با توجه به تخصص پزشكي خودم به شما جواب ميدم، من ميكروبيولوژيست هستم ، درمورد التهابات پوستي بايد بگم كه اگر رعايت بهداشت كامل در سالن هاي آرايشي صورت بگيره ، باز هم امكان آلوده شدن پوست وجود داره و ممكنه اين آلودگي از خود پوست منتشر بشه. شايد بپرسيد مگه چنين چيزي امكان پذير هست؟؟
بايد بگم بله ، زماني كه شما به سالن مراجعه ميكنيد پوست شما در معرض جريان هواي محيط بيرون قرار دارد و انواع ميكروارگانيسم هاي موجود در هوا روي سطح پوست شما مي نشيند ، وقتي صورت رو با هر روش اصلاح ميكنيد در واقع اين ميكروبها رو راهنمايي ميكنيد كه از روزنه هاي پوستتان وارد بشن و ايجاد عفونت يا جوش روي سطح پوست كنند، راه ديگه جابه جا شدن باكتري هاي فلور نرمال پوست در سطح آن در اثر عمل اصلاح و در نتيجه ايجاد عفونت و جوش چركي هست، و از همه مهمتر ورود مواد آلرژن از طريق منافذ موزدايي شده پوست و ايجاد التهاب در پوست هست، استفاده از مواد آلوده و يا كاردك عمومي سبب اين گونه عفونت هاي پوستي ميشه كه در خوش بينانه ترين حالت با درمان دارويي مرتفع ميشه ، اما اگر عامل عفونت ، قارچ پوستي باشه متاسفانه به ساگي مرتفع نميشه و با آزمايشات تخصصي پاتوبيولوژي قابل تشخيص است، درمان باكتريايي براي باكتريهايي مثل استافيلووكوكوس اورئوس درمان آنتي بيوتيكي هست ،
اما به تشخيص آزمايشگاه ، اين دوست عزيزمون خوش شانس بودن كه دچار عفونت نشدن ، بتامتازون از گروه كورتون هاست و ضد آلرژي هست ، پس ميشه خوش بين بود كه اين جوش ها صرفا واكنش پوست به كششي بوده كه در سطح پوست ايجاد شده، و اون آلودگي كه ايجاد خطر جدي كنه دركار نبوده،

دوستان عزيزم سلامتي گوهري ست كه خداوند به همه ما هديه داده راضي نباشيد كه به سادگي از دستش بديد،

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink ازبين بردن گودي ناشي ازجوش صورت Sara71 9 6,822 1394/06/15 03:27 ق.ظ
آخرین ارسال: siasiasia
  10 نکته در مورد اصلاح صورت آقایان خانومی 3 719 1393/12/24 04:52 ب.ظ
آخرین ارسال: adriiina
  لک های پس ازجوش صورت valen222 11 1,990 1393/08/06 02:57 ق.ظ
آخرین ارسال: siasiasia
  چند ماسک میوه ای برای جوان ماندن صورت هانیه خوش نژاد 1 572 1392/09/22 06:29 ب.ظ
آخرین ارسال: بهتاب
  ماسک صورت vaniya beauty salon 4 1,059 1392/08/18 06:13 ب.ظ
آخرین ارسال: Irsa
  آموزش ماساژ حرفه ای پوست صورت ( توسط آقای بابک خطیبی ) مدیر سایت 4 3,634 1392/06/21 10:48 ق.ظ
آخرین ارسال: خانومی
Thumbs Up چند نوع ماسك صورت هانیه خوش نژاد 3 771 1392/06/03 01:15 ب.ظ
آخرین ارسال: مریم بانو
Heart خواص مهم عسل برای از بین بردن خال های صورت shokooh_32 0 568 1392/05/24 11:51 ب.ظ
آخرین ارسال: shokooh_32
  6 سوال رایج درباره ماسک‌ صورت zibaeipoost 0 330 1392/02/22 09:49 ب.ظ
آخرین ارسال: zibaeipoost
  ماساژ صورت برای سلامتی و زیبایی چهره مدیر سایت 0 783 1391/11/13 04:41 ب.ظ
آخرین ارسال: مدیر سایت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.