زمان کنونی: 1395/09/20، 12:50 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #91
1392/07/18 02:58 ق.ظ -
شکلات تلخ آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

RE: میخوام خودم موهامو رنگ کنم... با کمک شما

راستش من تمام مشکلم همین دکلره ست سایه جون.ممکنه بتونم انجامش بدم اما موهام وزتر میشه.از بس سوال پرسیدم دیگه از خجالت یه. هفته ای روم نشد بیام انجمن اخه شما همتون ماشالله حرفه ای هستین،من یه شماره ررنگم نمیتونم حفظ کنم.میشه شما که اینقدر اذیت شدین با این سوالای من،لطف کنین. و ترکیب رنگ قهوه ای دودی بدون دکلره رو بهم بگین؟؟یه قهو ای که به سمت عسلی و نارنجی نزه.ا ن خانمه که واسم بدون دکلره قهوه ای دودی کرد فقط دوتا رنگو ترکیب کرد ولی نفهمیدم چی بودن.خیلی شرمنده م سایه جون

ارسال: #92
1392/07/18 04:18 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/07/18 04:25 ق.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

(1392/07/18 02:45 ق.ظ)شکلات تلخ نوشته شده توسط:  سایه روشن عزیز. من به توصیه فروشنده لوازم ارایشی رنگ ماکسیما شماره 1:1،5. رو گرفتم بهم گفت این رنگ یخیه و چون موهای من تیره ست رو موهای من رنگ دودی میشه.نظر شما چیه گلم. اکسیدان ه%

سایه روشن عزیز. من به توصیه فروشنده لوازم ارایشی رنگ ماکسیما شماره 1:1،5. رو گرفتم بهم گفت این رنگ یخیه و چون موهای من تیره ست رو موهای من رنگ دودی میشه.نظر شما چیه گلم. اکسیدان هم بهم شش درصد داده
سلام عزیزم.
رنگی که روی موهای شما ایجاد میکنه.قهوه ای دودی هست.نه دودی
گلم یه قهوه ای که قرمزی آن به نسبت استفاده از سری رنگ های دیگر کمتره.
اگر نمیخوای دکلره کنی اول موهاتون را با اکسیدان 12%و همین رنگ روشن کنید.
موهاتون امکان داره قهوه ای نارنجی بشه اما اشکال نداره.
بعد از رنگ بلوند زیتونی متوسط+
یک انگشت واریاسیون آبی
و اکسیدان 6% موهاتون را رنگ کنید.
همون رنگی میشه که دوست داری.
امیدوارم موفق باشی و به رنگ دلخواهت برسی

(1392/07/18 02:58 ق.ظ)شکلات تلخ نوشته شده توسط:  راستش من تمام مشکلم همین دکلره ست سایه جون.ممکنه بتونم انجامش بدم اما موهام وزتر میشه.از بس سوال پرسیدم دیگه از خجالت یه. هفته ای روم نشد بیام انجمن اخه شما همتون ماشالله حرفه ای هستین،من یه شماره ررنگم نمیتونم حفظ کنم.میشه شما که اینقدر اذیت شدین با این سوالای من،لطف کنین. و ترکیب رنگ قهوه ای دودی بدون دکلره رو بهم بگین؟؟یه قهو ای که به سمت عسلی و نارنجی نزه.ا ن خانمه که واسم بدون دکلره قهوه ای دودی کرد فقط دوتا رنگو ترکیب کرد ولی نفهمیدم چی بودن.خیلی شرمنده م سایه جون
شکلات جونم این چه حرفیه.
شما از دوستان خوب ما هستید.
این سایت به داشتن کاربران خوبی مثل شما افتخار میکنه چون پیگیر هستید و همیشه سوالات مفید و به جایی می پرسید.
به احتمال زیاد بلوند دودی متوسط و بلوند زیتونی تیره بوده به همراه واریاسیون سبز یا آبی.
راستی اگر از اکسیدان های آبی یا گیاهی هم استفاده کنی از قرمز رنگ کم میکنه.
اگر موی معمولی یا نازک داری 35دقیقه کافیه.
اگر موهای ضخیم و مشکی داری 45دقیقه زمان بهتره.
شاد باشی گلم.

ارسال: #93
1392/07/19 03:16 ق.ظ -
شکلات تلخ آفلاین
کاربر انجمن

**

سایه روشن عزیزم مثله همیشه به من لطف دارین گلم.من امشب همون رنگ ماکسیمارو که گفتم با اکسیدان شش درصد میکس کردم راستش اکسیدانش مارک خوب بود و اگه میخواستم دوازده درصد بزنم باید از مارکای ضعیفی که همینجاست میخریدم.همونطورکه فرمودین الان موهای من عسلی شده.البته جلوی موهام روشنتره.من یک ساعت گداشتم اخه با نیم ساعت تغییری نکرد .راستی از این امپولهای ماکسیما هم باهاش میکس کردم.حالا شما میفرمایید چقدر تا نوبت رنگ بعدیبه موهام استراحت بدم.اگه باز همین شماره 1:1،5 رو تکرار کنم فکر میکنین چه رنگی شه ؟بینهااااااایت سپاسگزارم

ارسال: #94
1392/07/22 09:04 ب.ظ -
vaaresh آفلاین
کاربر انجمن

**

من میخوام فردا برای اولین بار خودم موهامو رنگ کنم میشه دوستان راهنماییم کنید ممنون :)

ارسال: #95
1392/07/23 01:39 ق.ظ -
نگارخاتون آفلاین
پاسخگو و راهنما

اعتبار: 39

[تصویر:  h.png] پاسخگو :
عزیزم خوب یکم مشخصات بده،
مثلا اینکه موهات الان چه رنگی ؟ چه رنگی دوست داری ؟
رنگ پوستت چه رنگیه ؟
تا حالا از رنگ مشکی و یا حنا استفاده کردی یا نه ؟؟؟؟
عااااشق اینجام
خدایا شکرت Drunk
[تصویر:  138212268230.gif]

ارسال: #96
1392/08/08 05:40 ب.ظ -
talia آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

سایه روشن عزیز من موهامو دکلره کردم سه ماه پیش ولی چون موهام نازک و ضعیفه و مقاومتش کمه موادرو روی موهام زیادنگه نداشتم بنابراین موهام به پایه زردروشن رسید روشو هم رنگ بژ روشن مارک بس گذاشتم خوشرنگ شد الان چون دیگه نمیخوام سه سانت رشد ریشه هامو دکلره کنم ازهمون بژ روشن استفاده میکنم ریشه هام تقریبا طلایی میشن وساقه ها حتی روشنترهم شده اند.حالا میخوام موهامو تو همون مایه های روشن دربیارم ولی ساقه وریشه یکدست بخوام بشه باید ازچه فرمول رنگی استفاده کنم؟پوستم سفید وچشمام هم روشن هست.مرسی عزیزم که به سوالات همه مون وقت میذاری و جواب میدی

ارسال: #97
1392/08/08 06:51 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

taliعزیزم سلام.
گلم با رنگ نمیتونی به آن روشنی دکلره بدست بیاری .
اما اگر ساقه را چند درجه تیره کنی میتونی تقریبا یکدست کنید.
در غیر اینصورت حتما حتما ریشه هم بهتره دکلره بشه تا پیگمنت ها خارج بشه و بتونید رنگ یکدستی انتخاب کنید.
امیدوارم موفق باشی گلم

ارسال: #98
1392/08/10 04:18 ب.ظ -
talia آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

ممنون سایه روشن عزیز.حالا اگه بخوام چنددرجه تیره ترکنم ساقه هارو ولی تیره نشه موهام چه رنگی کنم؟توزمینه متوسط روشن باشه که پدرموهامو دراوردم دکلره کردم لااقل زودی ازبین نره روشنی موهام.الان یه رنگ 9/23 دارم بلوند ماسه ای روشن ویلا یه رنگ کاراملی روشن 9/82 ویلا دارم ایا اینا بدردم میخوره بخوام بایه رنگ دیگه مثلا قاطی کنم ؟یا کلا باید رنگهای دیگه بگیرم شما چه فرمولیو پیشنهاد میدین؟

ارسال: #99
1392/08/11 10:34 ب.ظ -
talia آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سایه روشن عزیز منتظرجوابم هستم خانومی .ممنون

ارسال: #100
1392/08/15 06:56 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/08/15 06:58 ب.ظ، توسط طنازجون. دلیل ویرایش : )
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

سایه جون موهای مامانم 25درصد سفیدی داره میخوام یه رنگ بذارم قهوه ای روشن خوشگل وشیک باشه.صورتش گندمی روشن موهای جلوشم بیشترسفیده.ترکیب وشماره ومقدارش وروش و...همش رولطفاتوضیح بده !درضمن میخوام خودم واسش بذارم چون هزینه آرایشگاه خیلی بالاست وهیچوقتم راضی نبوده!مارک رنگ روهم بگوخانمی!مثلارنگ ویلا ان 5 وان 2.ممنون بوس فدات!

حتمابدون دکلره باشه
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
z.roozbeh، siasiasia ، اعظم خسرو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.