زمان کنونی: 1395/09/16، 09:26 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #151
1392/11/03 05:32 ب.ظ -
mobincam آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

RE: میخوام خودم موهامو رنگ کنم... با کمک شما

ممنون از جوابتون.
من قبلا اینکارو کردم تکه ای از مو رو قیچی کردم تا امتحان کنم ولی متاسفانه بدون دکلره ،فقط تا رنگ قهوه ایه متوسط روشن میشه که نسکافه ای روش هیچ تاثیری نداشت.
ومشکلی که هست اینه که من با دکلره مو رو به زرد رسوندم ولی بازم نسکافه ای روش در نیومد چکار باید کنم

ارسال: #152
1392/11/03 09:42 ب.ظ -
سمن آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 13

دوست عزیز دقیقا از رنگی که میخواهید دربیارید برای ما عکس بگذارید تا بهتر متوجه باشیم که چی مد نظر شماست تا بهتر بشه یاری داد. زمان هایی هست که شما رنگی و مد نظر دارید که فکر میکنید یک رنگ خاص هست در حالی که ترکیب چند رنگ هست . "این رو باید بدونید : زمانی که مو دکلره میشه حتما باید رنگ طبیعی هم در رنگ شما باشه در کنار رنگی که میخواهید دربیارید ".به این معنی که شما رنگ طبیعی و به عنوان پایه قرار میدید و هم پایه با رنگ طبیعی که استفاده میکنید از رنگ دیگری که مایلید سایه ها یی به آن رنگ در موی خودتون داشته باشید استفاده میکنید .. کار رنگ بازی با سایه هاست.

ارسال: #153
1392/11/04 01:14 ق.ظ -
mobincam آفلاین
عضو انجمن *

**

شماره 8

ارسال: #154
1392/11/04 04:58 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/05 06:17 ب.ظ، توسط سمن. دلیل ویرایش : )
سمن آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

خب دوست عزیز .. همان طوری که توضیح دادم شما برای به دست آوردن یک تنباکویی تیره به این نیاز دارید که از رنگ طبیعی هم بهره ببرید .. الان شما موها رو به پایه زرد دکلره رسوندید و تنباکویی تنها رو روش گذاشتید و رنگ شما عسلی شده .. الان تنباکویی مورد نظر خودتون و با رنگ طبیعی یک پایه کمتر از تنباکویی به میزان 2 به 1 مخلوط کنید با یک سانت واریاسیون نقره ای و به مو بزنید .
موفق باشید.

ارسال: #155
1392/11/04 08:50 ب.ظ -
mobincam آفلاین
عضو انجمن *

**

ممنونم ازت خانومی از راهنماییت ولی آیا اینطوری رنگ تنباکوییمون به قرمزی خیلی نمیزنه؟

ارسال: #156
1392/11/04 10:54 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/05 06:18 ب.ظ، توسط سمن. دلیل ویرایش : )
سمن آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

خواهش میکنم دوست من ..خیر قرمزی در کار نیست چون شما رنگ تیره از تنباکویی و میخواهید در بیارید ولی اگر مشتری شما علاقه داره که هاله های طلایی داخل مو داشته باشه میتونید یک سانت هم واریاسیون طلایی اضافه کنید.
موفق باشید.

ارسال: #157
1392/11/05 04:39 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

سمن جان ممنونم عزیزم از پاسخگویی شما اما اگر لطف کنید و علمی تر توضیح بدید ممنونتون میشم.گلم شما به دوستمون که رنگ نسکافه ای روشن میخوان فرمودید از رنگ طبیعی به همراه نسکافه ای استفاده کنن.اما عزیزم بنده پست هایی که دوستمون خانم مبینا پرسیده بودن و پاسخ های شما را خوندم.ایشان فرمودند رنگ شماره 8که تنباکویی تیره است اما شما فرمول تنباکویی تیره را فرمودید.
عزیزم اشکال کار این دوستمون اینجاست که نسکافه ای روشن میخوان و همون طور که فرمودن تکه موهای قچچی شده را به پایه 7رسوندن اما باز هم نسکافه ای بدست نیومده چون باید مو را به پایه 9 میرسوندن و زردی را میگرفتن.
ممنون که پاسخگو هستید اما خواهش دارم کمی بادقت تر سوالات را بخوانید و علمی پاسخ بدید چون سایت تخصصی هست و دوستان انتظار پاسخ صحیح از ما دارند.
شاد و سلامت باشید

ارسال: #158
1392/11/05 02:15 ب.ظ -
سمن آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

سایه روشن عزیز من از ایشون پرسیدم که رنگ تنباکویی روشن میخوان یا تیره و فرمودند تیره .. و من فرمول و بر حسب رنگ تیره گفتم .. بسیار خب دوست عزیز تا زمانی که شما خودتون پاسخ گو هستید من چرا باید نظری بدم . من سکوت میکنم .
موفق باشید.

ارسال: #159
1392/11/06 06:43 ب.ظ -
silence آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 8

سلام من رنگ موی خودم زیتونی تیره هست میخوام رنگشون کنم و زیتونی روشن بشه چیکار کنم بدون دکلره

ارسال: #160
1392/11/18 05:12 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/18 10:03 ب.ظ، توسط sUni. دلیل ویرایش : تصویر آخر ویرایش شد . لطفا دقت کنید ! )
sUni آفلاین
کاربر انجمن

**

Exclamation ســــــــــوال

سلام دوستان

من موهام مشکی بود و دونه درشت. یکسال پیش برای اولین بار رنگ کردم. از ریموور استفاده کردم ( رنگ 000 + اکسیدان 3 ) و بعد هم از رنگ ماهاگونی ( BES 5.56 ) استفاده کردم و موهام این رنگی شد :

بعد از چندماه که ریشه‌ی موهام دراومد، دوباره رنگ کردم، این بار رنگ موی ماهاگونی (6.6 GAP ) استفاده کردم و موهام شد این :

بعد از چندماه، مهر امسال، موهام رو رنگ کردم. این بار قهوه‌ای ( 7.03 ریتون ) و شد این :

البته بعد از یه مدت یه کم قرمزیش برگشت و یه تن خیلی کم مسی داره.

حالا می‌خوام موهام این رنگی بشه و ترجیحا بدون دکلره، چون نمی‌خوام آسیبی برسه به موهام؛ چون همینطوریش وقتی می‌رم حموم روی موهام وز می‌شه. شنیدم اگه دکلره کنم بدتر می‌شه.

[تصویر:  1391775086931.jpg]

ممنون می‌شم راهنمایی کنین :)

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
bahar6906، z.roozbeh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.