زمان کنونی: 1395/09/14، 09:21 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #191
1392/12/21 04:46 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

RE: میخوام خودم موهامو رنگ کنم... با کمک شما

الی بانو عزیز از ترکیب خاکستری و طبیعی در پایه 6استفاده کن.
اگر سفیدی داره از رنگ طبیعیت بیشتر استفاده کن یعنی اگر 25%سفیدی داره نصف از طبیعی بکار ببر.شاد باشی گلم

ارسال: #192
1392/12/29 02:44 ق.ظ -
monaa آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

salam age momkene rahnamai konid,mohaye man taghriban ghahveiye motovaset ro b tire bood va risheha 4 cm meshki omade bood aval moohamo decolore kardam vali risheha kheyli sari ro b zarde roshan raft va baghiyash narangi porrang moond mikhastam c7 beshe ama ba tarkibe varyasion noghrei+variyasiyon sabz+variyasiyon doodi+va nesfe tube range c7 mooham ajib bad rang shode va kheyli roshan ham daromade bazija hash naranji dare 1 dast nist che tarkibi bezaram ta mooham 1 dast 1 ghahvei taghriban tire beshe?

ارسال: #193
1393/01/13 10:10 ق.ظ -
maria آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 12

لطفا راهنمایی کنین اگه مویی که قبلا رنگ روشن رنگ شده مثلا زردرابخواهیم رنگ تیره مثل قهوه ای روش بذاریم چکار باید کرد؟

ارسال: #194
1393/01/23 02:41 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/23 03:58 ق.ظ، توسط nargesi. دلیل ویرایش : )
nargesi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 6

با درود و شاد باش خدمت دوستان عزیزم
سه روز پیش من به اصرار یکی ز دوستان تصمیم گرفتم موهامو رنگ کنم 5 سانت ریشه موهای خودم بود که مشکی طبیعی هست و بقیه رو قبلا شماره 3 رنگ گپ که کاملا شبیه موهای اصلی خودم یعنی مشکی بود رنگ کرده بودم.خواستم از رنگ 000 استفاده کنم واسه پایه که گیرم نیومد از سوپربلوند دودی خیلی روشن طبیعی مارک BIO' استفاده کردم با واریاسون نقره ای!!!!موهام شد یه رنگ نارنجی زرد روشن براق که البته قسمت ریشه موهام خیلی براقتر و روشنته خلاصه سرتون رو درد نیارم یه چیز افتضاح از آب در اومده.بعدشم به توصیه همون دوست گرامی از ترکیب رنگ شماره 9/35 کاپوجینو خیلی روشن Bio +زیتونی تیره آلبورا 6+یکم از رنگ پایه (سوپربلوند دودی)+واریاسیون نقره ای+واریاسیون سبز + واریاسیون دودی!!!!!!یعنی آش شله قلمکاررررررررر استفاده کردم که هیچ تغییری نکرد و یه دو ساعتی رو سرم موند مجموعا 5 ساعت طول کشید که دیگه سرم میسوختتتتتتتتتتت.همچنان نارنجی زرده!فعلا دچار افسردگی شدم و با روغن زیتون و تخم مرغ و... ماساژ میدم و از محلول آب نمک استفاده میکنم تا یکم جون بگیره.بنا به دلایلی آرایشگاه نمیتونم برم خودم نا آشنا نیستم نسبت به مقوله رنگ.ممنون میشم کمکم کنید یه رنگ شیک بزنم
موهام تا نیمه های کمرم هست ضمنا خیلی خشک شده
همسرمم خیلی ناراحته چون کلا ناراضی بود من موهامو رنگ کنم واسه همین دلم میخواد رنگ موهام خیلی خاص بشه.از تن مایه های قرمز و نارنجی هم بیزاره.قبلا همش تن مایه های قهوه ای مثل تنباکویی یا شکلاتی متوسط رنگیدم الان دلم رنگ روشن میخواد.پوستم گندمگون مایل به سبزه هست رنگ چشمامم قهوه ای تیره.ضمنا در دوران شیردهی هم هستم
میتونم از رنگ 000 استفاده کنم تا یکدست بشه؟یا دکلره کنم بعد رنگ اصلی رو بزنم؟تا چه پایه ای؟مقاومت موهام خوبه جنس موهامم خوبه.رنگ معمولی که میذارم نیم ساعته رنگ میگیره.از رنگ گپ استفاده میکنم ممنون میشم شماره های رنگ پیشنهادیتون گپ باشه.
ببخشید خیلی حرفیدم
[img][تصویر:  48190287807911916752_thumb.jpg][/img]
تورو خدا به دادم برسید

ارسال: #195
1393/01/24 06:50 ب.ظ -
nargesi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

یعنی هیچکی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شاید سوالمو اشتباهی اینجا نوشتم؟!!!
اینهمه کارشناس اینجاست آخه!!!!!!!!!!
هی......روزگار......

ارسال: #196
1393/01/24 07:21 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

سلام عزیزم با این شرایط که شما فرمودید و تازه هم رنگ کردید،صلاح نیست حداقل تا 20 روز موتونو رنگ کنید.،بعد از اون مدت با دکلره روشن کن،چه رنگی دوست داری و تا چه حد روشن میخوای؟
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #197
1393/01/24 11:46 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/24 11:47 ب.ظ، توسط nargesi. دلیل ویرایش : )
nargesi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

وای ممنونم خانوم رضوی عزیز دیگه کم کم داشت ناامید میشدم .
والا تا حالا موهامو روشن نکردم میخوام یکم پوستم باز بشه ولی بیحال نشه صورتم.از تم رنگهای دودی زیتونی ملایم با یه هایلایت هماهنگ خوشم میادفکر کنم رنگی که توش زرد داشته باشه به من نمیاد .
تا چه درجه ای باید دکلره روی موهام بمونه؟بنظر شما با چی تقویتش کنم چون خیلی خشک شده ولی تارهای موهام سالمن؟
ببخشید تورو خدا انقدر خرده عریضه دارم
Pleasant-icon

ارسال: #198
1393/01/25 01:05 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/01/25 01:06 ق.ظ، توسط ماریا رضوی. دلیل ویرایش : )
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

خواهش میکنم خانوم گل،شما توی این مدت موهاتو با زرده تخم مرغ،روغن زیتون،روغن بادام و یا ویتامینه مخصوص موهای رنگ شده تقویت کن بعد با دکلره یا دکو کرم به پایه 8 برسون تا زرد روشن بشه،اگه نیاز بود موادو پاک کن و شارژ مجدد انجام بده تا به پایه برسه و از m7و c8بطور مساوی با اکسیدان 6 درصد استفاده کن زیتونی دودی میشه .
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #199
1393/01/25 01:09 ب.ظ -
nargesi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

خیلی لطف کردین ماریا جون فقط دو تا سوال دیگه
منظورتون از پاک کردن مواد اینه که موهامو بشورم و دوباره از اول بذارم؟
لازم نیست از واریاسیون استفاده کنم؟
واقعا ممنونم ازینکه وقت میذارین و انقدر خالصانه جواب میدین.براتون از خداوند متعال بهترینهارو آرزو میکنم
شاد باشید
S (7)arrow2

ارسال: #200
1393/02/21 04:44 ب.ظ -
nargesi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام ماریا جون.همونطور که گفتی موهامو بعد از سه هفته با دکو کرم به پایه 8 رسوندم از اون دوتا رنگی هم که گفتی استفاده کردم ولی تقریبا هیچ رنگی به موهام نداد الان تقریبا همون رنگ دکلره هست شاید یه پرده خیلی کمرنگ زیتونی دودی باشه.دوسش ندارم کاشکی یه ترکیب دیگه بهم پیشنهاد میدادین.یا اینکه یکم تیره تر بشه لا اقل بچم بیاد
یک دنیا سپاسسسسسسسسسسسسسسسسس

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
bahar6906

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.