زمان کنونی: 1395/09/19، 11:19 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #231
1393/04/09 11:56 ب.ظ -
بهتاب آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 131

RE: میخوام خودم موهامو رنگ کنم... با کمک شما

(1393/04/09 02:02 ب.ظ)sh.maryam نوشته شده توسط:  سلام عزیزم خوبی ؟من یه رنگ ماهاگونی شرابی شماره5گرفتم ولی ظاهراخیلی تیره میشه موهی خومم شکلاتی تیره هستش به نظرتون چه رنگ وشماره ای بگیرم باهاش مخلوط کنم که رنگ خوش رنگ متوسط دربیادرنگ پوستمم سبزه است مد نظرمم تنباکویی -مسی -شکلاتی بیشترهستش لطفا سریع ترراهنماییم کنید کدوم بهتره درصدترکیب هم حتما بهم بگید باتشکر

رنگ ماهاگونی یا شرابی اونم شماره 5 تیره است
اگر شما نظرتان تنبا کویی هست که اصلا از شرابی استفاده نکنید
رنگهای که تون قرمزی دارند در ترکیبات با رنگهای دیگر غالب هستن وپوشش اصلی رنگ با انهاست
شما برای تنبا کویی پایه مو با دکلره 7 باشد
رنگ تنباکویی کارک ولنسی شماره 6 +بژ7 +اکسیدان 6 درصد رنگ زیبایی میشه

ارسال: #232
1393/04/10 11:29 ق.ظ -
sh.maryam آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

سلام بهتاب جان میخوام تم قرمزی داشته باشه ولی رنگ متوسط بشه نه تیره یه رنگی بهم معرفی کنیدباماهگونی شماره 5مخلوطکنم که رنگ متوسط خوبی بهم بده !ترکیبش بابلوطی 6یاانگوری 6یاشکلاتی 7خوشرنگ میشه ؟یه چیزی مثل زرشکی متوسط میخام چون نمیخوام تاچندماه دیگه موها م رورنگ کنم دوست ندارم بلوند کنم

ارسال: #233
1393/04/29 07:46 ب.ظ -
sahar55 آفلاین
عضو انجمن *

**

سلاممم
بهتاب جان یه عکس که در حدود ترکیب رنگ 2/3 از رنگ زیتونی 5 و1/3 از رنگ شکلاتی 7 با اکسیدان 6 درصد که گفتی داری تقریبی ببینم ممنون میشم

ارسال: #234
1393/05/03 01:22 ب.ظ -
mahdieh63 آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام خانوما خسته نباشید
من میخوام موهام یک دست بشه
سال گذشته مش تکه ای زدم
الان اون قسمت ها اومده مثلا تا نزدیک گوشم
بعد روشون رو رنگ شکلاتی زدم البته میخواستم بلوطی بشه کمی هم با رنگ قرمز ترکیب کردم
ولی مشکل اینجاست که اون قسمت پایین موهام بعد از دو بار شسته شدن روشن تر از بقیه موهام میشه
ریشه موهام هم که در میاد مشکی هستش و تارهای سفید هم دارم
میخوام موهام رنگش یک دست بشه و وقتی که ریشه موهام در میاد فقط به ریشه مو رنگ بزنم یکدست بشه
ولی الان هر بار اون پایین رنگش روشن تر میشه و هی باید تمام موهامو رنگ کنم
موهام خیلی آسیب دیده
خیلی هم با روغن زیتون تقویتش میکنم
ولی برای یک دست شدنش راهنماییم کنید هر رنگی با تون قهوه ای بگید قبول دارم ، مارک هم بهم بگید من مارکهای مختلفی تاحالا گرفتم فکر میکردم شاید به خاطر خوب نبودن کیفیتشونه که با شسته شدن رنگها از بین میرن
اگرم باید قسمتهای مختلفش رنگهای مختلف بخوره بهم بگید میتونم بدم کسی برام بزنه فقط میخوام شماره رنگ و مارکش رو خودم تهیه کنم که از کیفیت و نتیجه ش مطمئن باشم
ببخشید سرتونو درد آوردم و تشکرS (52)

ارسال: #235
1393/05/04 12:58 ق.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1393/05/03 01:22 ب.ظ)mahdieh63 نوشته شده توسط:  سلام خانوما خسته نباشید
من میخوام موهام یک دست بشه
سال گذشته مش تکه ای زدم
الان اون قسمت ها اومده مثلا تا نزدیک گوشم
بعد روشون رو رنگ شکلاتی زدم البته میخواستم بلوطی بشه کمی هم با رنگ قرمز ترکیب کردم
ولی مشکل اینجاست که اون قسمت پایین موهام بعد از دو بار شسته شدن روشن تر از بقیه موهام میشه
ریشه موهام هم که در میاد مشکی هستش و تارهای سفید هم دارم
میخوام موهام رنگش یک دست بشه و وقتی که ریشه موهام در میاد فقط به ریشه مو رنگ بزنم یکدست بشه
ولی الان هر بار اون پایین رنگش روشن تر میشه و هی باید تمام موهامو رنگ کنم
موهام خیلی آسیب دیده
خیلی هم با روغن زیتون تقویتش میکنم
ولی برای یک دست شدنش راهنماییم کنید هر رنگی با تون قهوه ای بگید قبول دارم ، مارک هم بهم بگید من مارکهای مختلفی تاحالا گرفتم فکر میکردم شاید به خاطر خوب نبودن کیفیتشونه که با شسته شدن رنگها از بین میرن
اگرم باید قسمتهای مختلفش رنگهای مختلف بخوره بهم بگید میتونم بدم کسی برام بزنه فقط میخوام شماره رنگ و مارکش رو خودم تهیه کنم که از کیفیت و نتیجه ش مطمئن باشم
ببخشید سرتونو درد آوردم و تشکرS (52)
سلام عزیزم
چون قسمتهای که مش درآوردید دکلره شده برای همین شما هر رنگی روی موهاتون بزارید باز هم اون قسمتها از زیر رنگ بیرون میزنه بنابراین شما دوراه دارید
تحمل کنید تا قسمتهای مش پائین بیان و ذره ذره کاتش کنید و یا اینکه از رنگ N3استفاده کنید تا دکلره هاتون رو بپوشونه البته شاید مجبور باشید این رنگ رو هم 2 بار تکرار کنید تا کاملا مشهاتون پوشیده بشن(البته ممکن روی این رنگ موهاتون دیگه خوب رنگ باز نکنه)به این ترتیب من بهتون توصیه می کنم برای اینکه مجبور نباشید هر دفعه تمامی موهاتون رو رنگ کنید رنگ دلخواه را یکبار روی کل موهاتون بزارید و بعد از اون حداقل برای یک فاصله زمانی 3و4 ماه رنگ رو تغییر ندید و فقط ریشه گیری کنید منظورم اینه که مشهاتون رو نادیده بگیرید تا به مرور موهاتون بلند بشه و بتونید مشهاتون رو از پائین کوتاه کنید تا کلا از موهاتون خارج بشه .

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #236
1393/06/08 09:56 ب.ظ -
samane74 آفلاین
هنرجوی کوچک

اعتبار: 29

سلام خانمای متخصص
موهای مامانمو حدود 4ماه پیش بادمجونی گذاشتم رو موهاش حدودا 2ماه پیش c9 گذاشتم
الان میخوام واسه مدا ببرمش رنگ و مش فویل انجام بدم
مش هم مدنظرش کاهیه
الان ریشه موهاش درومده سفیدی هم داره و بیشتر شقیقه هاش سفیده

حالا میخوام ببینم قبلش باید شامپو شیمیایی کنم؟؟ اگر آرره که مربیمونم گفت اره بی زحمت بگید اول ریشه رو بزنم یا ساقه و مدت زمانشو بهم بگید
بی زحمت هم اگر مدلی دارید برای رنگ و مش که برای مامانم که 50 سالشه مناسب باشه برام بزارید
مــــمـنون
باور نمی کنم که هیچگاه خدا به ما بگوید :نه!Heart
خدا سه گزینه داردHeart
آری،
باشه ولی الان نه،
و من پیشنهاد بهتری برایت دارم، فقط صبور باش.

ارسال: #237
1393/06/13 02:40 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/06/13 02:50 ق.ظ، توسط nargesi. دلیل ویرایش : )
nargesi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 6

سلام مهربونا
من موهامو با دکو کرم به پایه 8-9 رسوندم و بعد با راهنمایی های خانوم رضوی عزیزبلونددودی زیتونی،دوبارم شارژ کردم ولی الآن خسته شدم و میخوام موهامو تیره کنم و ببرم رو پایه بادمجونی تیره و یا فندقی،از چه ترکیب رنگی استفاده کنم که پایدار باشه و اینکه الان 1/5 سانت از موهام رشد کرده و مشکیه،ضمنا لابلای موهام تیره روشنی زیاد شده که به علت بی دقتی تو شارژ دکوکرم موهام هستش.چون خیلی خشک شده علی رغم استفاده از آب نمک و ماسک و سرم مو میخوام از سری رنگهای اورءآل استفاده کنم یا گارنیر
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که از چه شماره رنگ و اکسیدانیاستفاده کنم؟میتونم از روش رنگدانه مصنوعی به مو استفاده کنم با توجه به اینکه میخوام رنگ مویی با درصدپایین آمونیاک تهیه کنم،چندروزه دیگه مهمونی تولد دخترمه ممنون میشم سریعتر پاسخ بدین،
با سپاس از لطف شما

ارسال: #238
1393/06/13 01:06 ب.ظ -
fateme-m آفلاین
کاربر انجمن

**

من 3ماه پیش موهامو بادمجونی تیره کردم v4مارک لایف بود الان نصف اون رنگ و دارم نمیدونم چیکار کنم که کمی روشن تر بشه و یه دست بشه وموندگاری خوبی داشته باشه

ارسال: #239
1393/06/13 02:30 ب.ظ -
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1393/06/13 01:06 ب.ظ)fateme-m نوشته شده توسط:  من 3ماه پیش موهامو بادمجونی تیره کردم v4مارک لایف بود الان نصف اون رنگ و دارم نمیدونم چیکار کنم که کمی روشن تر بشه و یه دست بشه وموندگاری خوبی داشته باشه

عزیزم می تونی همون رنگ رو با شکلاتی 5 ترکیب کنی + اکسیدان 9 درصد تکرار کنید تقریبا 2 درجه روشن تر از قبل میشه.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #240
1393/06/16 10:34 ب.ظ -
nargesi آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 6

هیچکی دوسم نداره عایا؟؟؟؟!!!

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
z.roozbeh، siasiasia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.