زمان کنونی: 1395/09/18، 05:40 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #291
1394/07/26 11:50 ق.ظ -
golsa2 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

RE: میخوام خودم موهامو رنگ کنم... با کمک شما

سلام برای رنگ و مش کرم قهوه ایی
و همچنین زیتونی رو پایه طبیعی از چه رنگ و رنگسازی باید استفاده کنم راهنمایی کنید

ارسال: #292
1394/10/05 02:25 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/10/05 02:32 ق.ظ، توسط مرجان خاتون. دلیل ویرایش : )
مرجان خاتون آفلاین
عضو انجمن *

**

[تصویر:  Dgov1_t.png]

سلام دوستان

ازتون راهنمایی میخوام

اول تابستون موهامو کوتاه و دکلره و رنگ کردم
میخواستم به پایه 10 برسه که موهامو استخوانی کنم که آرایشگر با دو مرحله دکلره و زحمت زیاد موهام رو به این مرحله رسوند ( ساقه موها که درعکس میبینید ...)

سه ماه بعد یعنی اول مهر به ی آرایشگاه دیگه رفتم که ازش خواستم ریشه گیری کنه و یکدست باشن موهام
اما موهامو به این مرحله رسوند ( موهای رنگ شده دوم که زرد رنگه ...)

الان موهامو خودم میخوام دکلره کنم
اما ترکیب دکلره و اکسیدان و رنگ رو نمیدونم

قبلا برای خواهرم دکلره زدم اما خودش ترکیب دکلره رو انجام داده بود

خواهش میکنم کمکم کنید ...موهام سفید زیاد دارن اینجور زشتن

ارسال: #293
1394/10/05 02:50 ق.ظ -
شیلان آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

سلام بر همه دوستان عزیزم...منم دقیقا همین مشکل مرجان خاتون و دارم..یعنی ترکیب دکلره و اکسیدان ..ممن‌نون میشم تو این زمینه راهنمایی بفرمایین

ارسال: #294
1394/10/07 01:16 ق.ظ -
مرجان خاتون آفلاین
عضو انجمن *

**

کسی نیست جوابمو بده ؟؟؟؟

ارسال: #295
1394/10/12 06:57 ب.ظ -
queen-1 آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام
من تا حالا موهامو رنگ نکردم.برای اولین بار تست کردم.(رنگ مو گارنیر)وقتی رنگو به به پشت گوشم میمالم همون موقع جاش قرمز میشه و احساس سوزش دارم.اما بعد از حداکثر نیم ساعت هم سوزش و هم قرمزی برطرف میشه.این یعنی من به این رنگ مو آلرژی دارم؟اگه قبل از رنگ کردن آنتی هیستامین بخورم کمک میکنه.؟لطفا راهنماییم کنید

ارسال: #296
1394/10/25 11:32 ق.ظ -
شیلان آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام دوستان عزیزم..لطفا منو راهنمایی کنید..چن وقت پیش رفتم اریشگاه موهام های لایت کردم مثلا..چشمتون روز بد نبینه ...بسسسیار بد رنگ شدند...ب خانم اریشگر گفتم من اصلا همچین چیزی و نخاستم..خلاصع روز بعد رفتم یه رنگ دیگ گذاشت..موهام بدتر شد..الان پایه موهام یه قهوهای ک قرمز میزنه و لایتش هم یه زرد ر‌وشن بد رنگ...خاااااهش میکنم یه رنگ خوب و بهم معرفی کنین موهام از این وضعیت دراد....میزان رنگ و اکسیدانش هم بگین لطفا...بسسسسیار ممنون

ارسال: #297
1394/10/25 06:43 ب.ظ -
suchasmoon آفلاین
کاربر انجمن

**

(1394/10/05 02:25 ق.ظ)مرجان خاتون نوشته شده توسط:  [تصویر:  Dgov1_t.png]

سلام دوستان

ازتون راهنمایی میخوام

اول تابستون موهامو کوتاه و دکلره و رنگ کردم
میخواستم به پایه 10 برسه که موهامو استخوانی کنم که آرایشگر با دو مرحله دکلره و زحمت زیاد موهام رو به این مرحله رسوند ( ساقه موها که درعکس میبینید ...)

سه ماه بعد یعنی اول مهر به ی آرایشگاه دیگه رفتم که ازش خواستم ریشه گیری کنه و یکدست باشن موهام
اما موهامو به این مرحله رسوند ( موهای رنگ شده دوم که زرد رنگه ...)

الان موهامو خودم میخوام دکلره کنم
اما ترکیب دکلره و اکسیدان و رنگ رو نمیدونم

قبلا برای خواهرم دکلره زدم اما خودش ترکیب دکلره رو انجام داده بود

خواهش میکنم کمکم کنید ...موهام سفید زیاد دارن اینجور زشتن

ُسلام من مبتدی هستم اما فکر می کنم برای ریشه گیری موهاتون 2 پیمانه دکلره + اکسیدان 12% مقدار اکسیدان باید اینقدری باشه که یه مایع نسبتا رقیق بدست بیاریدد.

ارسال: #298
1394/10/27 12:45 ق.ظ -
شیلان آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

#آشنایی_با_رنگها

⭕️1.سری رنگهای Nیانچرال که اسم کاملش هست:
Natural shades
سری Nرنگهای طبیعی هستن که دارای قدرت زیاددرپوشش دهی تارهای سفیدموهستن.این سری رنگهادارای تن قرمزی هستن و با واریاسیونهای قرمز، آبی، سبزو ...قابل ترکیبند.این سری رنگها برای پوستهای گندمی وسبزه جزء بهترین انتخابهامیباشند.

⭕️ دوستان اگرنام لاتین رنگهاروحفظ کنید بهترین کارروانجام دادید چون بعددرانتخاب اونها دچارمشکل نخواهیدشد.واسه همین سعی میکنم مطالبی که به ذهنم میرسه روبه مختصرترین شکل اماجامع خدمتتون عرض کنم.

⭕️رنگهایAیاخاکستری که اسم کاملش هست:
Ash shades
این سری رنگهاهم مثل سریM جزء سری سردومات هستن وبهتره برای پوستهای سفیدبکار بروند.دراین سری رنگهامقدارسبز کمتره وجای اون مقداری آبی اضافه شده.اختلاف این رنگهابا سریMاینه که چون سبزی سری Mبیشتره پس سریMتیره تراز سریAهستند.مصرف سریA بهترین کاربردبرای ازبین بردن رفله نارنجی مو ومصرف سری Mبهترین کاربردبرای ازبین بردن تن قرمزی موهاست.

⭕️سریMیامات که اسم کاملش هست:
Matt shades
این سری رنگهابدون دکلره تیره تر ازرنگهای نچرال هستن ودر آنهاعلاوه بررنگهای قرمزوزردو آبی که درتمام رنگهاوجود داره مقداری سبزهم اضافه شده.این رنگهادرمقابل افتاب وشامپوبسیار مقاوم هستن.اگراین سری رنگها روبرای موهاییکه دارای50% یا بیشترسفیدی دارندبکارمیبرید بهتره بدونیدکه هرچی ولوم اکسیدان پایینترباشه بهترمیتونه موهای سفیدروپوشش بده.این رنگهاباسریAوCوNقابل ترکیب هستند.

⭕️سریRیاقرمزیا:
Red shades:
خب ازاسمش مشخصه که مقدار قرمزی دراین سری بیشتره.این سری جزء گرمترین رنگهاست. برای پوستهای سبزه وگندمی و تیره بهترین انتخاب هست برای بدست آوردن رنگ خرمایی میتونید ازرنگ 4این سری باکمی واریاسیون قرمزاستفاده کنید.

⭕️سری دودی یا
Smoky shades
که دربعضی رنگ موها بهش سری Cهم گفته میشه.این سری رنگهاهم تن سردومات دارندوبرای پوستهای سفیدمناسبن.دراین سری رنگهامقداری رنگ بنفش هست.برای بدست آوردن رنگ دودی حتماموهابایددکلره بشه و ازپایه ی 7به بالاباید برسه پایه ی مو.

⭕️رنگهای Gیاطلایی که اسم کاملش هست:
Golden shades
دراین رنگهارنگ زردوجودداره و جزء سری گرم وازانتخابهای مناسب برای پوستهای سبزه و تیره هست.سری G5به بالا رو بایدحتماروی موی دکلره شده استفاده کردتازیباتربشه.ازمصرف سریGباواریاسیون قرمز روی موی دکلره شده رنگ شاه بلوطی زیبایی بدست میاد.

⭕️رنگها Winey یاشرابی:
این رنگهاهم مثل رنگ قرمزهستن وقوانین رنگهای قرمزرودارند.

⭕️سریWیاسری موکایابرزیلی که نام لاتینش هست:
Mocha shades
این سری هم دارای قرمزیست اما کمترازسری R. درواقع این سری قهوه ای سوخته متمایل به قرمزیست.یکی اززیباترین انتخابها برای هرنوع پوستی است.این سری رنگهارومیشه باتمام رنگهای گرم مخلوط کردورنگهای بسیار زیباوطبیعی بدست آورد.قدرت پوشش برای موهای سفیدهم عالیه.

⭕️ رنگهای مسی یا
Copper shades
دارای قرمزی ومقداری نارنجی هستندوحزء سری گرم محسوب میشن.ازبهترین انتخابهابرای هرنوع پوستی هستند.شماره های 4و5این رنگ بسیارطبیعی وزیبا هستند.قوانین رنگهای قرمزبرای این رنگهاهم بکارمیره

⭕️رنگهایVioletیابنفش:
این رنگهادارای رنگ آبی وقرمز هستند.بهتره برای پوستهای سبزه وتیره بکارنبریمشون.چون پوست رو تیره ترنشون میده.برای بدست آوردن گرمی بیشتراگربرای پوستهای تیره میخاهیم بکارببریم بهتره باواریاسیون قرمز بکار برده بشن.

⭕️ امروزدرموردرنگهای فانتزی کمی صحبت میکنیم.رنگهای فانتزی به رنگهای زیرگفته میشه:
بنفش یا violet
صورتی یا pink
زرد یا yellow
نارنجی یا orenge
آبی یا Blue
سبز یا Green
قرمز یاRed
این رنگهاهمونطورکه میدونیدباید حتماروی موی دکلره شده استفاده بشن.رنگهای فانتزی هر2هفته یکبارنیازبه شارژمجدد دارندواین رنگهاروی موهای سفید رونمیپوشانند.این رنگهااگربعنوان مش روی پایه ی موی طبیعی یا موهای رنگ شده بازمینه ی رنگ های شرابی، مسی، شاه بلوطی، عنابی استفاده بشن جالبترخواهند بود.

⭕️واریاسیونها:

واریاسیونهارنگهای فوق العاده غلیظی هستندکه برای ترکیب با رنگ موجهت ازبین بردن توناژ قبلی ویاجهت بیشترنشان دادن رنگ انتخابی بکارمیروند.

ارسال: #299
1394/10/27 01:36 ق.ظ -
شیلان آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

با سلام..دوستانی ک مانند من در زمینه رنگ و مو مبتدی هستن ؛این مطلب ب عنوان یه مقدمه برا اموزش اص‌ولی رنگ مو و چگونگی ترکیب رنگها مفید خواهد بود.

ترکیب رنگها:

سفید=تمام رنگها

مشکی=قرمز+زرد+آبی

یاسی=قرمز+بنفش

گلبهی=قرمز+زرد+کمی قهوه ای

قهوه ای=قرمز+سیاه

قهوه ای روشن=قرمز روشن+آبی روشن

قهوه ای=قرمز+سبز

قهوه ای=آبی+نارنجی

قهوه ای=زرد+بنفش

کرمی=قهوه ای+سفید

خردلی=قهوه ای+زرد

سبز حنایی=زرد+سیاه

فیروزه ای=سبز+آبی

یشمی=سبزسیر+آبی روشن

سبز=آبی+زرد

صورتی=سفید + قرمز

نارنجی=زرد + قرمز

صورتی چرک=کرم + قرمز

بادمجانی روشن یا کبود=سفید + سبز + قرمز

بادمجانی=سبز + قرمز

بنفش روشن=سفید + آبی + قرمز

بنفش=قرمز + آبی

جگری=شکلاتی + قرمز

زرشکی=قرمز + کمی مشکی

گلبهی پررنگ=نارنجی + زرد + قرمز

گلبهی متوسط=سفید + نارنجی + قرمز

گلبهی روشن=سفید + زرد + قرمز

سرمه ای=کمی مشکی + آبی

زرد فسفری=کمی سبز + زرد

آبی آسمانی=سفید + آبی

نوک مدادی=سفید + آبی + مشکی

فسفری=زرد + سبز

سبز لجنی=مشکی + سبز

سبز فیروزه ای=سفید + سبز

نیلی=آبی+بنفش

خاکستری=سفد+سیاه

ارسال: #300
1394/10/27 03:19 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1394/10/25 11:32 ق.ظ)شیلان نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیزم..لطفا منو راهنمایی کنید..چن وقت پیش رفتم اریشگاه موهام های لایت کردم مثلا..چشمتون روز بد نبینه ...بسسسیار بد رنگ شدند...ب خانم اریشگر گفتم من اصلا همچین چیزی و نخاستم..خلاصع روز بعد رفتم یه رنگ دیگ گذاشت..موهام بدتر شد..الان پایه موهام یه قهوهای ک قرمز میزنه و لایتش هم یه زرد ر‌وشن بد رنگ...خاااااهش میکنم یه رنگ خوب و بهم معرفی کنین موهام از این وضعیت دراد....میزان رنگ و اکسیدانش هم بگین لطفا...بسسسسیار ممنون

موهاتونو بايد يه ارايشگر ماهر ببينه. راهنمايى بدون ديدن مو ممکنه کارو بدتر کنه
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
bahar6906، z.roozbeh، siasiasia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.