زمان کنونی: 1395/09/20، 10:02 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #301
1394/10/27 08:44 ب.ظ -
شیلان آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

RE: میخوام خودم موهامو رنگ کنم... با کمک شما

ممنون مرجان خانم ک جواب دادین..راستش تصمیم دارم خودم اینبار رنگ کنم..نمیخام دوباره برم ارایشگاه و هزینه کنم..میترسم باز نتیجه نگیرم..یه رنگ تو مایه های قهوه ای خوشرنگ میخام...اگ لطف کنین شماره هاشونو و بگین ممنون میشم

ارسال: #302
1394/10/28 12:09 ب.ظ -
شیلان آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

آخرین روشهای رنگ مو:
آمبره، سامبره، بالیاژ، فویل، کالر ملتینگ
یکی از رایج ترین سوالات خانم ها درباره ی آخرین متدهای رنگ مو است. فرق آمبره، سامبره، بالیاژ، فویل و کالر ملتینگ چیست؟ کدام برای شما مناسب است؟

آمبره، سامبره، بالیاژ، فویل، کالر ملتینگ
بالیاژ

بالیاژ لغتی فرانسوی است و به تکنیکی گفته می شود که در آن آرایشگر آزادانه رنگ را بر موهای شما می گذارد.در این روش نسبت به روش سنتی فویل نتیجه ی ملایم تر و طبیعی تری خواهیم داشت. این تکنیک بسیار پیشرفته است و بین ستارگان هالیوودی بسیار محبوب است. رشد ریشه باعث تغییر شدید در ظاهر نمی شود و نیاز به ترمیم رنگ ریشه کمتر از حالت های دیگر است.

آمبره

آمبره یکی از محبوب ترین تکنیک های رنگ در سالهای اخیر است و به نظر می رسد که محبوبیت آن همچنان ادامه داشته باشد.در رنگ به روش آمبره رنگ تیره از ریشه شروع می شود و هر چه به ساقه می رسیم رنگ روشن تر است.

سامبره

سامبره روش جدیدتری نسبت به آمبره است. سامبره ترکیبی از آمبره و بالیاژ است. تغییر رنگ از تیره به روشن ملایم تر از روش آمبره است.

کالر ملتینگ

این روش مشابه آمبره و سامبره است با این تفاوت که از سه رنگ یا بیشتر استفاده می شود. لزوماٌ از رنگ تیره به روشن نمی ریم. می توان از هر رنگی در ریشه شروع کرد و به هر رنگی در ساقه رسید.

فویل

فویل هم چنان محبوب ترین روش برای تغییر دادن رنگ موست. با فویل می توان موها را هایلایت یا لولایت کرد.می توان به یک تغییر ساده بسنده کرد یا هایلایت و لولایت فراوانی داشت و تغییر واضح تری ایجاد کرد.

ارسال: #303
1394/10/28 10:54 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1394/10/27 08:44 ب.ظ)شیلان نوشته شده توسط:  ممنون مرجان خانم ک جواب دادین..راستش تصمیم دارم خودم اینبار رنگ کنم..نمیخام دوباره برم ارایشگاه و هزینه کنم..میترسم باز نتیجه نگیرم..یه رنگ تو مایه های قهوه ای خوشرنگ میخام...اگ لطف کنین شماره هاشونو و بگین ممنون میشم

عزيزم قهوه اى با چه تناژى باشه. الان موهات چه رنگيه و رو چه پايه اى. رنگ قبلى چى بود. رنگ پذيرى موهات چطوره.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #304
1394/10/29 12:01 ق.ظ -
شیلان آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

موهام نازک..زود رنگ میگیره..۵ماه پیش رنگ البالوی گذاشتم..الان زمینه موهام یه قهوه ای متوسط و هایلاتش زرد بد رنگ..ممنون از لطفتون

ارسال: #305
1394/10/29 12:18 ق.ظ -
شیلان آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

یه قهوای ک خوشرنگ باشه ...همینش برام مهمه..ک از شر این رنگ الانش خلاص شم

ارسال: #306
1394/11/22 09:16 ب.ظ -
elinew آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

سلام من موهام الان تيره هست قبلا ٦ طبيعى زدم الان ميخوام رنگ قهوه اى تيره بشه كه قرمزيم نداشته باشه ممنون ميشم يه تركيب قشنگ بهم بگين در ضمن دكلره هم نميتونم بكنم چون موهام ضعيفه و ريزش شديد داره

ارسال: #307
1394/11/23 03:26 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/11/23 03:28 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

(1394/10/29 12:18 ق.ظ)شیلان نوشته شده توسط:  یه قهوای ک خوشرنگ باشه ...همینش برام مهمه..ک از شر این رنگ الانش خلاص شم
شکلاتى متوسط+ فندقى ترکيب خوبيه.

(1394/11/22 09:16 ب.ظ)elinew نوشته شده توسط:  سلام من موهام الان تيره هست قبلا ٦ طبيعى زدم الان ميخوام رنگ قهوه اى تيره بشه كه قرمزيم نداشته باشه ممنون ميشم يه تركيب قشنگ بهم بگين در ضمن دكلره هم نميتونم بكنم چون موهام ضعيفه و ريزش شديد داره

ترکيب دودى 5+ زيتونى4 با اکسيدان يک. رنگ تيره دکلره نمى خواد
سالن مه رو

ارسال: #308
1394/11/23 05:44 ب.ظ -
elinew آفلاین
عضو انجمن *

**

مرسى مرجان خانوم كه جواب دادين اين تركيب قهوه اى ميشه ؟ اخه شما گفتيد زيتونى و در تركيب اصلا رنگ قهوه اى نيست ممنون عزيزم لطفا پاسخ بدين چون تازه عروس هستم نميخوام موهام زشت بشه

ارسال: #309
1394/11/23 08:50 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

ايشالا سالهاى سال در کنار همسرت شاد و موفق باشى. عزيزم اين ترکيب به شما يه قهوه اى بدونه قرمزى ميده و تيره ام هست.
سالن مه رو

ارسال: #310
1394/11/23 09:40 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/11/23 09:44 ب.ظ، توسط elinew. دلیل ویرایش : )
elinew آفلاین
عضو انجمن *

**

مرسى عزيزم ممنون :-*

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
z.roozbeh، siasiasia ، اعظم خسرو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.