زمان کنونی: 1395/09/20، 08:31 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #41
1392/05/19 02:22 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

RE: میخوام خودم موهامو رنگ کنم... با کمک شما

(1392/05/19 06:56 ق.ظ)nafas_1990 نوشته شده توسط:  سلام دوستان...

من موهام تقریبا بلنده ..1 سال پیش موهامو دکلره کردم الانم رشذ کرده تقریبا نصف پایین موهام دکلره هستش واز ریشه تا وسط موهامم قهوه ای روشن ...

میخوام موهامو تیره کنم ..ترجیحا مشکی....نمیخوام بعد چند بار شستن دکلره ها بزنه بیرون و قهوه ای بشه...به نظرتون روش دانه مصنوعی خوبه برا قسمت دکلره شده ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و اینکه کل موهامو دانه مصنوعی بدم یا فقط قسمت دکلره ها رو...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید اخر هفته قرار آتلیه دارم برا عکس....Kiss
سلام عزیزم.
البته روش دانه مصنوعی مبحث بسیار تخصصی هست .
شما اگر از روش های و تکنیک های آن اطلاعات کافی دارید میتونید استفاده کنید.
این هم روشی هست اما چون موهاتون را دکلره کردید و در واقع به کوتیکول های مو آسیب وارد کردید بعد از یه مدتی قسمت های دکلره شده درمیاد.
اما شما میتونید با به کارگیری شامپو و ماسک موی مناسب این زمان را طولانی تر کنید.
ماسک موی شکلاتی مارک پرسونال را پیشنهاد میکنم.
شاد و سلامت باشید لبخند یادتون نره!

ارسال: #42
1392/05/22 07:16 ب.ظ -
شیرین جون آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام خسته نباشید دوست جونا من تازه عضو شدم اگه میشه کمکم کنید
من میخوام موهامو این رنگی کنم پایه موهامم کلا مشکیه تا حالا هم رنگ نکردم
اگه میشه کامل توضیح بدین اخه من زیاد سر در نمیارم درباره رنگ

[تصویر:  1376403494941.jpg]
ممنونتونم In-loveDazzled-icon

ارسال: #43
1392/05/23 07:17 ب.ظ -
sepid64 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 4

(سلام دوستان عزیز موهای من قهوای هستش که انگار یه جورایی به قرمز میزنه حدود 2 سانت رشد ریشه مشکی داره.رنگ پوستم هم روشنه.میخوام بدون دکلره یه رنگ روشن و شیک بزنم که موهام یه دست هم بشه میشه راهنماییم کنید.بسیییییییییییییییییار سپاسگذارم. سلام سپیده 64عزیزم.امیدوارم موهای دوستتون همونی بشه که دوست داره.
اما در مورد موهای خودتون از بلوند دودی متوسط 1/2تیوپ رنگ +بلوند طلایی روشن 1/6تیوپ رنگ اکسیدان آبی شماره دو
مدت مکث به جنس موهاتون بستگی داره )
با سلام.من ترکیب بالا رو روی موهای مامانم استفاده کردم .موهاش رنگ موهای من بود فقط ریشه موهاش سفیدی داشت.اما زیاد رنگ جالبی نشد .تقریبا همون قهوه ای با کمممی تفاوت.زیاد هم روشن نشد.به نظرتون اشتباهی کردم؟در ضمن مارکی که استفاده کردم آلبورا بود با اکسیدان ضد قرمزی شماره 2

ارسال: #44
1392/05/23 09:00 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

(سلام دوستان عزیز موهای من قهوای هستش که انگار یه جورایی به قرمز میزنه حدود 2 سانت رشد ریشه مشکی داره.رنگ پوستم هم روشنه.میخوام بدون دکلره یه رنگ روشن و شیک بزنم که موهام یه دست هم بشه میشه راهنماییم کنید.بسیییییییییییییییییار سپاسگذارم. سلام سپیده 64عزیزم.امیدوارم موهای دوستتون همونی بشه که دوست داره.
اما در مورد موهای خودتون از بلوند دودی متوسط 1/2تیوپ رنگ +بلوند طلایی روشن 1/6تیوپ رنگ اکسیدان آبی شماره دو
مدت مکث به جنس موهاتون بستگی داره )
با سلام.من ترکیب بالا رو روی موهای مامانم استفاده کردم .موهاش رنگ موهای من بود فقط ریشه موهاش سفیدی داشت.اما زیاد رنگ جالبی نشد .تقریبا همون قهوه ای با کمممی تفاوت.زیاد هم روشن نشد.به نظرتون اشتباهی کردم؟در ضمن مارکی که استفاده کردم آلبورا بود با اکسیدان ضد قرمزی شماره 2
[/quote]
سلام عزیزم.اشتباه اول شما این بود که تکنیک رنگ کرد موهای دارای سفیدی خیلی با موهای رنگدانه دار تفاوت داره.
رنگدانه های مو برای هر شخص مثل اثر انگشت میمونه و هر رنگی روی موهای شما قرار میگیره با رنگی که روی موهای دیگری قرار میگیره یه رنگ در نمیاد و طیف رنگ متفاوت دارند.
خانومی رنگ آلبورا رنگ با کیفیتی نیست و بنده اغلب توصیه میکنم از مارک بس پرسونال یا ویلا استفاده کنید.
آخرین نکته اینکه رنگ بدون دکلره هر رنگی که استفاده کنید بیشتر از سه درجه مو روشن نمیشه.
شب و روز زیبایی داشته باشید

ارسال: #45
1392/05/24 11:10 ب.ظ -
sepid64 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 4

با سلام مجدد من همون رنگو روی موهای خودم زدم و خیلی کم واریاسیون نقره ای اضافه کردم خییییییلی شیک و ناز شد.فکر کنم اشکال همونطور که فرمودید سفیدی موی مامانم بوده.از شما بینهایت ممنون=)

ارسال: #46
1392/05/25 01:17 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

(1392/05/24 11:10 ب.ظ)sepid64 نوشته شده توسط:  با سلام مجدد من همون رنگو روی موهای خودم زدم و خیلی کم واریاسیون نقره ای اضافه کردم خییییییلی شیک و ناز شد.فکر کنم اشکال همونطور که فرمودید سفیدی موی مامانم بوده.از شما بینهایت ممنون=)
سلام عزیزم.خوشحالم که به نتیجه دلخواهت رسیدی شاد و سلامت باشی.

ارسال: #47
1392/05/25 05:50 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

Wink RE: میخوام خودم موهامو رنگ کنم... با کمک شما

(1392/05/22 07:16 ب.ظ)شیرین جون نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید دوست جونا من تازه عضو شدم اگه میشه کمکم کنید
من میخوام موهامو این رنگی کنم پایه موهامم کلا مشکیه تا حالا هم رنگ نکردم
اگه میشه کامل توضیح بدین اخه من زیاد سر در نمیارم درباره رنگ

[تصویر:  1376403494941.jpg]
ممنونتونم In-loveDazzled-icon
سلام شیرین جون خوش آمدی.
عزیزم جنس موهاتون چیه؟؟
ترکیب را با دکلره میخوای یا بدون دکلره؟؟
موهاتون مشکی مشکیه یا قهوه ای تیره یا خرمایی رنگ؟؟
منظورم اینه که وقتی در مقابل آفتاب می ایستی موهات به چه رنگی نزدیک تره قرمز آبی یا طلایی؟؟؟

ارسال: #48
1392/05/27 12:01 ب.ظ -
primula آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام سايه روشن عزيز.من از راهنماييتون استفاده و موهامو رنگ کردم خيلي خيلي ممنونم.

ارسال: #49
1392/05/27 02:28 ب.ظ -
الهام جوادی آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 6

سلام سایه روشن عزیز من موهام 3 رنگ شده.ریشه موهام 2 سانت رشد کرده وسطش قهوه ای تیره و 10 سانت انتهایی موهام دکلره به رنگ زیتونی دودیه........پوستم گندمیه لطفآ کمکم کنید یه رنگ موی شیک و زیبا بدون دکلره روی موهام در بیارم ..........چه کار کنم که همش یک دست بشه؟مرسییییییییییییی

ارسال: #50
1392/05/27 03:21 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

(1392/05/27 02:28 ب.ظ)الهام جوادی نوشته شده توسط:  سلام سایه روشن عزیز من موهام 3 رنگ شده.ریشه موهام 2 سانت رشد کرده وسطش قهوه ای تیره و 10 سانت انتهایی موهام دکلره به رنگ زیتونی دودیه........پوستم گندمیه لطفآ کمکم کنید یه رنگ موی شیک و زیبا بدون دکلره روی موهام در بیارم ..........چه کار کنم که همش یک دست بشه؟مرسییییییییییییی
سلام الهام جونم.
خوب عزیزم چه رنگی مد نظر خودتونه؟؟و جنس موهاتون را بفرما تا بتونم بهتر راهنمایی کنم.

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
z.roozbeh، siasiasia ، اعظم خسرو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.