زمان کنونی: 1395/09/20، 08:35 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #61
1392/05/29 03:41 ق.ظ -
رهاااا آفلاین
سالن زیبایی تینا

اعتبار: 14

RE: میخوام خودم موهامو رنگ کنم... با کمک شما

سلام یکی مشکی رو موهاش گذاشته باریمور پاک کردم البته خیلی خوب پاک نشد حالت قرمزی داره
میخواد دودی زیتونی روشن کنه
بعد این ریمور میتونم از دکو کرم استفاده کنم
اگر پایش زیاد بالا نرفت با دکو چه رنگی ترکیب کنم که تقریبا همونی که میخواد بشه مرسی

ارسال: #62
1392/05/29 04:42 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

سلام رهااا جون شما قبلا هم این سوال را در بخش رنگ بدون دکلره مطرح فرموده بودی که بنده همان روز پاسخ شما را دادم.
لطفا به ارسال های خودتون مراجعه کنید.
لبخند یادت نره!

ارسال: #63
1392/05/29 01:06 ب.ظ -
hadis.7072 آفلاین
asalak

**

اعتبار: 1

وای سایه جون ببخشید واقعا یعنی بدون دکلره دقیقا همین رنگ میشه؟باید روی موی مشکی باشه یا اگ مو رنگ شده هم باشه مثلا عسلی باشه و این ترکیب بزنم باز این رنگ میشه؟و واریا ابی چقدبریزم؟خیلی خیلی ممنون میشم اگ ج سوالامو بدین سایه ی گل من

ارسال: #64
1392/05/30 01:24 ق.ظ -
sisigirl آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 7

سلام خسته نباشید عزیزانم.من تازه عضو شدم اگه میشه کمکم کنید
من میخوام موهامو این رنگی کنم پایه موهامم مشکیه ولی الان روش رنگ 6cl زدم و الان موهام رنگش شکلاتی تیرست.موهام کوتاهه تا گردنمه.
اگه میشه کامل برام توضیح بدین که چیکار کنم و چه مقدار رنگ بزنم.اخه من زیاد سر در نمیارم درباره رنگ Arr
ممنون Drunk =)

[تصویر:  1377028647361.jpg]
البته رنگ شماره 3 تصویرو می خوام.قهوه ایه.

ارسال: #65
1392/05/30 01:31 ق.ظ -
رهاااا آفلاین
سالن زیبایی تینا

اعتبار: 14

(1392/05/29 04:42 ق.ظ)سایه روشن نوشته شده توسط:  سلام رهااا جون شما قبلا هم این سوال را در بخش رنگ بدون دکلره مطرح فرموده بودی که بنده همان روز پاسخ شما را دادم.
لطفا به ارسال های خودتون مراجعه کنید.
لبخند یادت نره!
عزیزم اخه کامل نگفتید اما انجام دادم اما حالت دودست هستش هنوز ریشه ها کمی روشن تر هست واون قسمتهایی که مشکی کرده بودو باریمور ودکو کرم زیاد باز نشده بود تیره تره
من نظرم اینه اگه شماره 4 رو استفاده کنم بهتره الان همونی که گفتید بلوند دودی متوسط شماره 6با واریا ابی با اکسیدان ضد قرمزی استفاده کردم الان شماره 4 همونو بزنم یکم تیره تراز 6 باشه خوب میشه چکارکنم ممنون =)

ارسال: #66
1392/05/30 01:43 ق.ظ -
سحر جونی آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام دوست جونای هنرمند. من موهام مشکی بود با یک سوم دودی و یک سوم زیتونی و یک سوم بلوند موهامو رنگ کردم. اولش خوب بود عسلی شده بود نه زردی داشت نه قرمزی. الان تو نور ریشه موهام نارنجی میشه. چه رنگی بذارم که خوب بشه؟؟

ارسال: #67
1392/05/30 03:03 ق.ظ -
شکلات تلخ آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام دوستای خوبم.من موهام عسلی بود که سه ماه پیش قهوه ای دودیش کردم البته خودم نه،رفتم سالن.اما متاسفانه دو هفته ی بعد رنگ موهام شروع کرد به پاک شدن.اون خانم گفته بود بهترین رنگ مو هستش مثلا.الان بازم موهام چند رنگه.یعنی وسط فرق موهام چندتا تار سفید دارم(من تازه بیست و چهار سالمه ها فکر بد نکنینDrunkDrunkDrunk)و باز یه مقدار عسلی و همون قهوه ای دودی.از اون رنگ خیلی خوشم اومده بود ولی خب میخوام خودم تو خونه اینکارو بکنم.میشه راهنماییم کنین یه رنگی تو مایه های قهوه ای دودی در بیارم.جنس موهامم نازک و فر و خشک هستش.راستی بعد از سه ماه رنگ کردن مجدد میتونه به موهام آسیب بزنه؟آخه این رنگی که زدم موهامو به طور معجزه آسایی صاف و نرم کرده.بازم ممنون=)=)

ارسال: #68
1392/05/31 08:15 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/05/31 08:21 ق.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

سلام شکلات تلخ عزیز.
لطفا بفرما چند سانت از موهاتون طبیعی چند سانت قهو ه ها دودی بدون دکلره(اگر اشتباه نکرده باشم و چند سانت عسلی است؟؟

عسلی با دکلره است یا بدون دکلره؟؟؟

(1392/05/30 01:43 ق.ظ)سحر جونی نوشته شده توسط:  سلام دوست جونای هنرمند. من موهام مشکی بود با یک سوم دودی و یک سوم زیتونی و یک سوم بلوند موهامو رنگ کردم. اولش خوب بود عسلی شده بود نه زردی داشت نه قرمزی. الان تو نور ریشه موهام نارنجی میشه. چه رنگی بذارم که خوب بشه؟؟
سلام عزیزم شما از چه شماره هایی استفاده کرده بودید؟؟؟
بدون دکلره یا با دکلره؟؟؟

(1392/05/30 01:24 ق.ظ)sisigirl نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید عزیزانم.من تازه عضو شدم اگه میشه کمکم کنید
من میخوام موهامو این رنگی کنم پایه موهامم مشکیه ولی الان روش رنگ 6cl زدم و الان موهام رنگش شکلاتی تیرست.موهام کوتاهه تا گردنمه.
اگه میشه کامل برام توضیح بدین که چیکار کنم و چه مقدار رنگ بزنم.اخه من زیاد سر در نمیارم درباره رنگ Arr
ممنون Drunk =)

[تصویر:  1377028647361.jpg]
البته رنگ شماره 3 تصویرو می خوام.قهوه ایه.

عزیزم رنگ موهاتون باید دکاپاژ بشه.چون هر رنگی روی موهاتون قرار بدید یک درجه بیشتر موهاتون را روشن نمیکنه.
بنابراین توصیه دارم به یه متخصص موهاتون را نشون بدید.
شاد و سلامت باشی گلم

ارسال: #69
1392/05/31 04:15 ب.ظ -
sisigirl آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 7

ممنون عزیزم ولی من نمی خوام موهامو دکلره یا دکوپاژ کنم.با راه دیگه ای نمیشه این رنگ رو بدست آورد؟ اگه کمی هم تیره تر بشه اشکال نداره ولی نمی خوام به قرمزی یا نارنجی بزنه.=)

ارسال: #70
1392/05/31 04:37 ب.ظ -
parsina آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 1

با سلام . من میخواستم بدونم که رنگی که sisigirl انتخاب کرده روی موهای من پیاده میشه یا نه. لطفا راهنمایی کنید که آیا من میتونم در منزل این رنگ رو بزنم . با تشکر
پایه اصلی موهای من قهوه ای تیره است
این عکس رنگ الان موهای منه

[تصویر:  1377169739871.jpg]

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
z.roozbeh، siasiasia ، اعظم خسرو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.