زمان کنونی: 1395/09/21، 03:25 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #81
1392/06/02 09:13 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

RE: میخوام خودم موهامو رنگ کنم... با کمک شما

رنگ پوستش و جنس موهاشو بگو لطفا

ارسال: #82
1392/06/13 08:13 ب.ظ -
Mah_E آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 6

میخواستم بپرسم میشه خودم تو خونه از پودر دکلره استفاده کنم
مثله شامپو بزنم وزود بشورم یا خطرناکه
آخه موهام همیشه یه رنگ میشه
تار موهامم نازک و حساسه و خیلیم ضعیف شده
لطفا کمک
چه رنگی کنم
نه تیره دوست دارم نه خیلی روشن

ارسال: #83
1392/06/14 03:43 ق.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

سلام عزیزم.
توصیه دارم که اصلا این کار رو انجام ندی!!!
علاوه بر اینکه به پوست سرتون آسیب میزنی موهاتون هم چند رنگ میشه.
گلم اگر استفاده از دکلره به این راحتی بود که با شامپو قاطی بشه خوب آرایشگران همین روش را برای راحتی کار روی مشتری انجام میدادن.
خانومی در استفاده از دکلره باید احتیاط کنید و از پودر و اکسیدان مناسب استفاده بشه.
امیدوارم موفق باشی لبخند یادتون نره!

ارسال: #84
1392/06/31 07:04 ب.ظ -
شکلات تلخ آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

نقل قول:
سلام دوستای خوبم.من موهام عسلی بود که سه ماه پیش قهوه ای دودیش کردم البته خودم نه،رفتم سالن.اما متاسفانه دو هفته ی بعد رنگ موهام شروع کرد به پاک شدن.اون خانم گفته بود بهترین رنگ مو هستش مثلا.الان بازم موهام چند رنگه.یعنی وسط فرق موهام چندتا تار سفید دارم(من تازه بیست و چهار سالمه ها فکر بد نکنین[تصویر:  drunk.png][تصویر:  drunk.png][تصویر:  drunk.png])و باز یه مقدار عسلی و همون قهوه ای دودی.از اون رنگ خیلی خوشم اومده بود ولی خب میخوام خودم تو خونه اینکارو بکنم.میشه راهنماییم کنین یه رنگی تو مایه های قهوه ای دودی در بیارم.جنس موهامم نازک و فر و خشک هستش.راستی بعد از سه ماه رنگ کردن مجدد میتونه به موهام آسیب بزنه؟آخه این رنگی که زدم موهامو به طور معجزه آسایی صاف و نرم کرده.بازم ممنون[تصویر:  =%29.png][تصویر:  =%29.png]
نقل قول:
نقل قول:

سلام شکلات تلخ عزیز.
لطفا بفرما چند سانت از موهاتون طبیعی چند سانت قهو ه ها دودی بدون دکلره(اگر اشتباه نکرده باشم و چند سانت عسلی است؟؟

عسلی با دکلره است یا بدون دکلره؟؟؟
سایه روشن عزیز بله قهوه ای دودی بدون دکلره بوده.عسلی هم بدون دکلره بود.الان چهارسانتی موهای خودم در اومده.راستی من سالهاس که میخوام موهامو این رنگی کنم اما حتی عکس هم که با خودم میبرم سالن باز این رنگی در نمیارن.میشه بگین این چه رنگیه و چجوری خودم میتونم رو موهام درش بیارم.فقط مهم واسم اینه که مثه این به خاکستری بخوره نه نارنجی و قرمز
[تصویر:  download.php?file=89421158569411432849.jpg]

ارسال: #85
1392/06/31 07:34 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

شکلات تلخ عزیزم.
ببین گلم در تارهای موی شما رنگدانه ها یا همون پیگمنت ها هستند که رنگ مو را ایجاد میکنند.
واز سه رنگ اصلی قرمز ،زرد،آبی تشکیل شده.
شما فرض کن تار موی شما یک برگه کاغذ است زمانی که این سه رنگ به مقدار مساوی روی آن وجود داشته باشه موی شما مشکی است.
اگر مقدار قرمزی آن بیشتر باشد رنگ موی شما خرمایی .
و در صورتی که رنگ زرد نسبت به دو رنگ دیگر یعنی قرمز و آبی بیشتر باشد مو به اصطلاح بور و اروپایی است.
حالا عزیزم شما باید به وسیله یک پاکن این رنگ قرمز و زرد یا نارنجی که از ترکیب این دو بدست میآید را از روی کاغذ پاک کنید تا بتونید رنگ مثلا خاکستری یا دودی خالصی روی آن بکشید.
وظیفه این پاکن بر روی مو را دکلره انجام میدهد.
اگر از پاکن خوب استفاده کنید برگه شما تمیز میشود ولی پاکن نا مرغوب باعث کثیفی و یا پاره شدن برگه شما میشود.
پس با پودر دکلره خوب پیگمنت ها را خارج و موهاتون را روشن روشن کنید و بعد از سری خاکستری شماره 6،7 با اکسیدان 3%استفاده کنید رنگ دودی که مد نظرتون هست بدست میاد.
در غیر این صورت شما به هیچ نحوی به این رنگ روی موهاتون نمیتونید دسترسی پیدا کنید.
شاد باشی گلم

ارسال: #86
1392/07/01 04:16 ق.ظ -
شکلات تلخ آفلاین
کاربر انجمن

**

سایه روشن جونم اصلا فکرشو نمیکردم که اینقد خوب و باحوصله واسم توضیحش بدی.خدا خیرت بده گلم.اما آخه میدونی من ساکن جزیره قشمم گلم.اینجا تقریبا کار هیچ ارایشگری رو قبول ندارم.چون واقعا بلاهای زیادی به اسم دکلره کردن سرم آوردن.چند ساله که این واسم شده یه معضل.واسه همین به این فکر افتادم که خودم از پسش بر بیام.حالا به نظر شما من میتونم خودم دکلره کنم تو خونه؟خودم که فکر میکنم بتونم میخواستم نظر شما رو هم بدونم.اگه نظرتون منفیه میتونین رنگی رو بهم معرفی کنین که تو همین مایه ها باشه و دکلره نخواد مثله همون قهوه ای دودی. که به عسلی نخوره.بی نهایت ممنونم

ارسال: #87
1392/07/01 04:32 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/07/01 04:35 ق.ظ، توسط سایه روشن. دلیل ویرایش : )
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

خواهش میکنم عزیزم.
خوب اگر میگی میونی از پس دکلره کردن بربیای حتما یه چیزی در خودت دیدی که اینو میگی.
ولی برای رسیدن به آن پایه گمان نکنم خودت به تنهایی نمیتونی چون نیاز به چک کردن مدام داره و ممکنه موهات بسوزه.
خوب یه کار دیگه میکنیم تو بگو از رنگ موهای زیر خوشت میاد یا نه!
اگر خوشت آمد بهت میگم که چطوری موهای خودت را این رنگی دربیاری

یا این

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

ارسال: #88
1392/07/05 05:29 ب.ظ -
شکلات تلخ آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام دوست خوبم.ممنون از جوابت.فکر میکنم رنگ عکس سمت چپی(همون عکسی که لبخند داره)نسبت به اون یکی قشنگتره.در کل خیلی دوست دارم به عکسی که فرستادم نزدیک باشه.اون رنگی که خودم دوست دارم رو هیچ ارایشگاهی نتونست واسم در بیاره.اصلا نمیدونن چه رنگی هست دیگه چه برسه به ..............TT-TTسایه جون خیلی مهمه واسم که موهام به عسلی یا نارنجی نخوره.راستی اینا چه رنگین؟عکسی که گفتم به نارنجی نمیخوره؟دوست دارم بیشتر به دودی و خاکستری بخوره.یه قهوه ای که زیاد تیره نباشه.دیگه بقیه ش با خودت استاد عزیزم.(موهای طبیعیه خودم قهوه ای تیره با تارهای نازک و خشک هستش که الان چهار سانت موی خودم در اومده که سفیدی هم داره.بقیه تقریبا عسلی و قهوه ای رنگ شده از قبله.)راستی سالنی که دفعه قبل موهامو رنگ کرد گفت واست قهوه ای دودی کردم بدون دکلره درش اورد..نسبت به بقیه قهوه ایا بد نبود.اما خیلی زود پاک شد و بدرنگ شد.

ارسال: #89
1392/07/05 07:20 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

شکلات جونم شما اول موهاتون را مواد دکلره قرار بده.
یعنی به مقدار لازم از پودر ضعیف و اکسیدان ترکیب و اول ساقه موهاتون و بعد ساقه نزدیک به پوست سر که اصطلاح ریشه گفته میشه را مواد قرار بده و زمانی که موهات به رنگ زرد درآمد ترکیب زیر را استفاده کن
عزیزم باید دقت کنی زمان مناسب برای قرار دادن مواد روی ریشه دقت کنی چون ریشه زودتر رنگ باز میکنه.
m7+c5+n7
مقدار رنگ ها به مقدار مساوی و با اکسیدان 6%
نیاز به واریاسیون نیست.چون اثر زود گذره
امیدوارم موفق باشی

ارسال: #90
1392/07/18 02:45 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/07/18 02:46 ق.ظ، توسط شکلات تلخ. دلیل ویرایش : )
شکلات تلخ آفلاین
کاربر انجمن

**

سایه روشن عزیز. من به توصیه فروشنده لوازم ارایشی رنگ ماکسیما شماره 1:1،5. رو گرفتم بهم گفت این رنگ یخیه و چون موهای من تیره ست رو موهای من رنگ دودی میشه.نظر شما چیه گلم. اکسیدان ه%

سایه روشن عزیز. من به توصیه فروشنده لوازم ارایشی رنگ ماکسیما شماره 1:1،5. رو گرفتم بهم گفت این رنگ یخیه و چون موهای من تیره ست رو موهای من رنگ دودی میشه.نظر شما چیه گلم. اکسیدان هم بهم شش درصد داده

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (3 کاربر):
z.roozbeh، siasiasia ، اعظم خسرو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.