زمان کنونی: 1395/09/14، 01:39 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/12/06 11:06 ق.ظ -
mali1jon آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

Exclamation میخوام سالن بزنم کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان من نزدیک دوساله مدرکای تخصصیمو گرفتم اما از لحاظ تجربه زیر صفرم تا تابستون هم میخوام سالن تخصصی بزنم چیکار کنم تو این مدت تجربم زیاد شه میشه راهنماییم کنین؟

ارسال: #2
1392/12/06 12:07 ب.ظ -
sara raha آفلاین
عضو انجمن *

**

RE: میخوام سالن بزنم کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزیزم به نظر من تا اون موقع برو ارایشگاه جایی شاگردی کن بد نیست امایه جایی که میشناسی برو که اذیت نشی .....من یه مدت میرفتم شاگردی یه خورده باهام مثل نوکر رفتار میکردن دیگه نرفتم و میگفت که موقعی که عروس دارم نمیخواد بیای یعنی اینکه نمیخواست من یاد بگیرم ....
در ضمن سی دی های آموزشی بگیری و تو سایت چیزایی که میخوای بگیری و کتاب ارایشگری مطالعه کنی خیلی خوبه
عزیزم موفق باشی

ارسال: #3
1392/12/06 01:48 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

سلام دوست خوبم منم با نظر دوستمون سارا رها عزیز موافقم.گلم میتونی برای شروع کار از بین دوست و آشنا فقط هزینه مواد را دریافت کنی و پول زحمتت را نگیری در واقع کسب تجربه کنی..
البته اول توکلت به خدا باشه و بعد تلاش کن و حتی کوچکترین نکات را هم رعایت کن تا انشاالله روز به روز موفق تر بشی.
برات بهترین ها را آرزو دارم گلم

ارسال: #4
1392/12/06 04:10 ب.ظ -
mali1jon آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

مرسی دوستان از راهنماییتون قبلا یه ماهی کار کردم تو یه ارایشگاه معروف شهرمون ولی برخورد درستی نداشت عروساشو که داخل یه اتاقه دیگه درست میکرد کلا فقط مو میداد اتو بکشم یا سشوار کنم بعدشم حامله شدم نرفتم واسه بعد عید هم میخوام برم ارایشگاه سر کوچمون اگه قبول کنه تازه باز شده و کوچیکه اما بیشتر میخوام تو خونه باشه ،
راستی کلاس اموزشی مشهد سراغ دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ که عالی یاد بده اخه من اصلا از رنگ و ترکیب رنگ سردرنمیارم

ارسال: #5
1392/12/07 01:05 ق.ظ -
punk آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 22

من که واسه عید قراره برای 7 نفر ار فامیلا تو خونه خودمون رنگ بذارم. فقط هم هزینه مواد رو ازشون می گیرم. به نظرم با توجه به اینکه تازه دو ماهه میرم اموزشگاه و قبل از اون هیچ سررشته ای از رنگ نداشتم می تونه شروع خوبی باشه. کلا مهربون و صبورترین کسی که می تونه خیلی برای کسب تجربه رنگ ومش مفید باشه مامان آدمه. Drunk ... روی فامیلها هم برای کسب تجربه خیلی میشه حساب کرد...
در مورد شاگردی هم من خودم شخصا حاضرم برای ارایشگری که مطمئنم می تونم یه چیزایی ازش یاد بگیرم تا جون دارم بشورم و بسابم. Omg- .... وگرنه ارایشگری که فقط بند دستت میده یا یه سشوار ساده و اتو + تی کشیدن و جارو کردن.... به قول دوستمون انگار آدمو با نوکر اشتباه گرفته.
خود من به همین خاطر تا چند وقت دیگه میخوام از ارایشگاهی که الان شاگردشم برم. نمیدونم جایی که میرم دقیقا چه فاکتورهایی رو در نظر بگیرم اما دیگه کاریش نمیشه کرد منم مثل شما دنبال تجربه ام و فکر کنم راههایی که سارا جون و سایه جون پیشنهاد دادن بهتر از شاگردی برای هر ارایشگریه. مگر اینکه بدونیم در قبال کارهایی که قراره برای طرف انجام بدیم یه چیزایی هم یاد می گیریم. . .Serious-business
انشالله سالنت رو بعد از کسب تجربه بزنی و موفق باشی. Drunk
(ای خدا یعنی میشه منم یه روز سالن بزنم و کار تحویل مشتری بدم در حد بــــــنــــــــــز؟!!!) DrunkDrunk

ارسال: #6
1392/12/07 01:49 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/07 01:54 ب.ظ، توسط سعیده بانو. دلیل ویرایش : )
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

سلام دوست عزیزم به نظر من خودت هرچه زودتر کارت رو شروع کنی بهتره بیشتر تجربه کسب میکنی تا جایی برای شاگردی بری وقتی میری جایی برای شاگردی فقط مجبور هستی کار مضاعف انجام بدی برای اوستا کار و باز هم فن کوزه گری رو بهت نمیگن گلم .من تجربه شخصی دارم ده سال پیش این اتفاق برای من هم افتاد وقتی مدرکهام رو گرفتم به خوده مربیم گفتم اجازه بدید من اینجا بمونم کار یاد بگیرم کنارش کارهای سالن رو هم انجام میدم .قبول کرد بدون دادن دستمزد من بمونم اما من شده بودم نوکر بی مواجب کار انجام میدادم وقت ترکیب رنگ که میشد خانم تشریف مبردن داخل اتاق در بسته رنگها رو ترکیب میکردن و برای عروس هم که کلا میگفت نیا .یه روز اومد سالن یه دفعه سرم داد زد که چرا توی کلمن آب نریختی فقط بهش نگاه کردم بدون حرفی لباسهام رو پوشیدم واومدم بیرون از اون به بعد هم دیگه جایی برای شاگردی نرفتم ولی حالا که سالن دارم احساس می کنم که خودم موفق تر بودم چون تونستم تجربه های زیادی رو کسب کنم به شما توصیه می کنم اگر خودت تو خونه کار کنی وتجربه کسب کنی بهتر تا وقتت رو از دست بدی فقط در هنگام تحویل خدمات به مشتری خیلی محتاط باش و از انجام کارهای های ریسک اجتناب کن گلم مطمن باش با تجاربی که خودت در طول زمان بدست میاری بی شک موفق میشی عزیزم.

(1392/12/07 01:05 ق.ظ)punk نوشته شده توسط:  من که واسه عید قراره برای 7 نفر ار فامیلا تو خونه خودمون رنگ بذارم. فقط هم هزینه مواد رو ازشون می گیرم. به نظرم با توجه به اینکه تازه دو ماهه میرم اموزشگاه و قبل از اون هیچ سررشته ای از رنگ نداشتم می تونه شروع خوبی باشه. کلا مهربون و صبورترین کسی که می تونه خیلی برای کسب تجربه رنگ ومش مفید باشه مامان آدمه. Drunk ... روی فامیلها هم برای کسب تجربه خیلی میشه حساب کرد...
در مورد شاگردی هم من خودم شخصا حاضرم برای ارایشگری که مطمئنم می تونم یه چیزایی ازش یاد بگیرم تا جون دارم بشورم و بسابم. Omg- .... وگرنه ارایشگری که فقط بند دستت میده یا یه سشوار ساده و اتو + تی کشیدن و جارو کردن.... به قول دوستمون انگار آدمو با نوکر اشتباه گرفته.
خود من به همین خاطر تا چند وقت دیگه میخوام از ارایشگاهی که الان شاگردشم برم. نمیدونم جایی که میرم دقیقا چه فاکتورهایی رو در نظر بگیرم اما دیگه کاریش نمیشه کرد منم مثل شما دنبال تجربه ام و فکر کنم راههایی که سارا جون و سایه جون پیشنهاد دادن بهتر از شاگردی برای هر ارایشگریه. مگر اینکه بدونیم در قبال کارهایی که قراره برای طرف انجام بدیم یه چیزایی هم یاد می گیریم. . .Serious-business
(ای خدا یعنی میشه منم یه روز سالن بزنم و کار تحویل مشتری بدم در حد بــــــنــــــــــز؟!!!) DrunkDrunk
سلام PUNKعزیز میدونم ویقین دارم که شما هم روزی سالنت رو میزنی عزیزم و موفق میشی البته همینطور برای افراد فامیل کار کن ودستمزد نگیر و به مامان هم بگو پیش دوست آشنا تبلیغات کنه اینطوری تجربه ات بیشتره عزیزم تا جایی بری شاگردی.

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #7
1392/12/07 02:56 ب.ظ -
F E R E S H T E H آفلاین
کاربر محروم شده

(1392/12/06 11:06 ق.ظ)mali1jon نوشته شده توسط:  سلام دوستان من نزدیک دوساله مدرکای تخصصیمو گرفتم اما از لحاظ تجربه زیر صفرم تا تابستون هم میخوام سالن تخصصی بزنم چیکار کنم تو این مدت تجربم زیاد شه میشه راهنماییم کنین؟

سلام عزیزم هر سوالی در مورد هرچی که تو زمینه آرایشگری داری میتونی ازم بپرسی من از 6 ماهگی توو محیط آرایشگاه بزرگ شدم و هم خودم هم مامانم هم خواهرم سالن داریم جدا و الان 10 سالی هست که حرفه ای کار میکنم توو هر زمینه ای سوال داشتی خصوصی بپرس با کمال میل جواب میدم اصلا نگران نباش و از هیچی هم نترس اول کارایی که بلدی رو روو اقوام به صورت رایگان انجام بده تا دستت راه بیوفته پول نگیر تا اگه خرابکاری هم کردی به چششون نیاد سوالم داشتی در خدمتم

ارسال: #8
1392/12/07 06:43 ب.ظ -
mali1jon آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

(1392/12/07 01:05 ق.ظ)punk نوشته شده توسط:  من که واسه عید قراره برای 7 نفر ار فامیلا تو خونه خودمون رنگ بذارم. فقط هم هزینه مواد رو ازشون می گیرم. به نظرم با توجه به اینکه تازه دو ماهه میرم اموزشگاه و قبل از اون هیچ سررشته ای از رنگ نداشتم می تونه شروع خوبی باشه. کلا مهربون و صبورترین کسی که می تونه خیلی برای کسب تجربه رنگ ومش مفید باشه مامان آدمه. Drunk ... روی فامیلها هم برای کسب تجربه خیلی میشه حساب کرد...

من اعتماد به نفسم خیلی پایینه استرس میگیرم وقتی کاری انجام میدم مرسی دوستم ایشاالهه شما هم بزودی یه سالن پررونق بزنی

ارسال: #9
1392/12/07 07:00 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/07 07:01 ب.ظ، توسط mali1jon. دلیل ویرایش : )
mali1jon آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

(سلام دوست عزیزم به نظر من خودت هرچه زودتر کارت رو شروع کنی بهتره بیشتر تجربه کسب میکنی تا جایی برای شاگردی بری وقتی میری جایی برای شاگردی فقط مجبور هستی کار مضاعف انجام بدی برای اوستا کار و باز هم فن کوزه گری رو بهت نمیگن گلم .من تجربه شخصی دارم ده سال پیش این اتفاق برای من هم افتاد وقتی مدرکهام رو گرفتم به خوده مربیم گفتم اجازه بدید من اینجا بمونم کار یاد بگیرم کنارش کارهای سالن رو هم انجام میدم .قبول کرد بدون دادن دستمزد من بمونم اما من شده بودم نوکر بی مواجب کار انجام میدادم وقت ترکیب رنگ که میشد خانم تشریف مبردن داخل اتاق در بسته رنگها رو ترکیب میکردن و برای عروس هم که کلا میگفت نیا .یه روز اومد سالن یه دفعه سرم داد زد که چرا توی کلمن آب نریختی فقط بهش نگاه کردم بدون حرفی لباسهام رو پوشیدم واومدم بیرون از اون به بعد هم دیگه جایی برای شاگردی نرفتم ولی حالا که سالن دارم احساس می کنم که خودم موفق تر بودم چون تونستم تجربه های زیادی رو کسب کنم به شما توصیه می کنم اگر خودت تو خونه کار کنی وتجربه کسب کنی بهتر تا وقتت رو از دست بدی فقط در هنگام تحویل خدمات به مشتری خیلی محتاط باش و از انجام کارهای های ریسک اجتناب کن گلم مطمن باش با تجاربی که خودت در طول زمان بدست میاری بی شک موفق میشی عزیزم.)

اخه میخوام یه سالن شیک بزنم وقتی کارم خوب نباشه اینقد خرج بخوام بکنم بی فایده میشه کلاس میخوام مشهد برم کار میکاپم خوبه چون تمرین بیشتر داشتم کوتاهی و رنگ که هیچی وارد نیستم

(1392/12/07 02:56 ب.ظ)F E R E S H T E H نوشته شده توسط:  
(1392/12/06 11:06 ق.ظ)mali1jon نوشته شده توسط:  سلام دوستان من نزدیک دوساله مدرکای تخصصیمو گرفتم اما از لحاظ تجربه زیر صفرم تا تابستون هم میخوام سالن تخصصی بزنم چیکار کنم تو این مدت تجربم زیاد شه میشه راهنماییم کنین؟

سلام عزیزم هر سوالی در مورد هرچی که تو زمینه آرایشگری داری میتونی ازم بپرسی من از 6 ماهگی توو محیط آرایشگاه بزرگ شدم و هم خودم هم مامانم هم خواهرم سالن داریم جدا و الان 10 سالی هست که حرفه ای کار میکنم توو هر زمینه ای سوال داشتی خصوصی بپرس با کمال میل جواب میدم اصلا نگران نباش و از هیچی هم نترس اول کارایی که بلدی رو روو اقوام به صورت رایگان انجام بده تا دستت راه بیوفته پول نگیر تا اگه خرابکاری هم کردی به چششون نیاد سوالم داشتی در خدمتم

واییییییییییییییییییییییی مرسی دوستم TT-TTبخدا خیلی خوشحالم کردی چقد مهربونیHeart حتما میپرسم

ارسال: #10
1393/03/07 11:55 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

سلام معصومه جونم.اصلا اصلا نگران نباش.
اگر برای عقد هست ی مدل جمع و باز ک ساده هم باشه انجام بده یا اینکه کل موهاشو فر کن و یک طرف بیار .اصلا نیاز نیست شلوغ کار کنی .
کار با تور هم خیلی ساده است .فقط اول برای شروع کار شنیون یه پایه در تاج سر بزن بعد پوش بده و یه ابزار زیر کارت قرار بده و بعد موهای باقی مونده را با کش ببند د پوش بده و بعد داخل تور بذار و با دست بهش حالت بده.
مطمءنم از پسش بر میای.موفق باشی گلم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.