زمان کنونی: 1395/09/16، 08:26 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1393/03/08 02:00 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/03/08 03:09 ق.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

RE: میخوام سالن بزنم کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با عرض معذرت من تو کاره پیشکسوتها دخالت میکنم
معصومه جان اصلا اصلا دست و پاتو گم نکن ارایشگری یعنی علم+خلاقیت و هنر+اعتماد به نفس
هانیه جان مربی شناخته شده ای هستند (البته مربیهای خوب زیاد داریم) بهتاب جان و .....ویدیو هاشون رو نگاه کن فقط برای انگیزه قبلش هم حتما بگو مدلت بیاد با اندازه موهاش نوع چهره اش و جنس موهاش و رنگش اشنا بشی همون کاری که خیلی از ارایشگاههای حرفه ای میکنند به اسم جلسه مشاره حداقل یک هفته قبلش بگو بیاد
نهایت چند تا موی اماده که تو بازار به شگل گل هست بزن اگر حس کردی راضی نیستیو شلوغ تر میخوای باشه چند تیکه اکستنشن حتی رو تور و تاجش هم میتونی مانور بدی
اعتماد به نفس داشته باش خانومی
سوالی هم داشتی یا ایده خواستی این تاپیکهارو نگاه کن مربیهای دلسوز کمکت میکنند:
http://www.arayeshgaran.com/Thread-%D8%B...9%88%D9%86
http://www.arayeshgaran.com/Thread-%D9%8...9%85%D9%86
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

ارسال: #12
1393/03/08 09:00 ب.ظ -
معصومه قربانی آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 19

سایه روشن وسما عزیز متشکرم از راهنماییهایتون همیشه خوش باشید

ارسال: #13
1393/03/10 10:30 ب.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

معصومه جان این پست شمااسپم محسوب میشه.برای تشکردکمه سپاس کافیه عزیزم!
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #14
1393/10/11 09:31 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/10/11 09:39 ق.ظ، توسط سپینود1. دلیل ویرایش : )
سپینود1 آفلاین
ارایشگر

**

اعتبار: 2

سلام دوستان من یه دوستی دارم که میخواد سالن بزنه و برای مواد نمیدونه مه چه مقدار باید تهیه کنه خودمم نتونستم راهنمایی خاصی بهش بکنم اینجا شهرستانه و مسلما کسی که سالنش رو تازه افتتاح میکنه تا مدتی باید منتظر مشتری بشینه تا کم کم مشتری براش جمع شه که این پروسه زمانبره سالن نسبتا خوبی هم افتتاح داره میکنه به نظ شما چقد رنگ باید تهیه کنه من خودم گفتم لازم نیست یه ست کامل بگیره یه ست طبیعی و دودی و زیتونی وشرابی و یه سری واریاسیون و پودر دکلره سفید و اکسیدان 1-2-3 برای شروع بسیار کافیه اخه منم نزدیک یه ساله باز کردم و تجربه ای ندارم تا بخوام خوب راهنماییش کنم نظرتون رو لطفا بفرمایید و بنظرم یه البوم رنگ هم احتیاج داره
DrunkDrunk[font=Verdana]خدایا کمکم کن کارم به دل مشتریام بشینه و زیاد بشن[/fon

ارسال: #15
1393/10/12 06:43 ب.ظ -
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

سلام دوست خوبم،بله تمام رنگها لازم نیست،اولا ایشون بهتره برای خدماتی که نیاز به مواد دارن وقت قبلی بدن به مشتریها تا هم فرصت تهیه مواد داشته باشن هم هزینشون بالا نره که منجر به فساد مواد بشه،رنگهای پرکاربرد،سری طبیعیو داشته باشه با 2تا از اینا که میگم،یکی متوسطشو یکی روشن،شکلاتی،دودی،شرابی،طلایی،زیتونی،پرکلاغی،بژ،و واریا ها که بهتره رنگ جایگزینشون بشه،از یه برند ارزونتر که البته امتحانشو خوب پس داده باشه تهیه کنه بهتره اول کاری
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #16
1393/10/13 02:36 ق.ظ -
sharare آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 10

سلام عزیزم شما میتونی به یه مغازه لوازم ارایشی نزدیک محل کارتون سر بزنی صحبت کنی تا هر وقت چیزی کم داشتی زنگ بزنی برات بفرستن ..............وکار مشتری راه بیفتهArr چون تازه کار شروع میکنی کسی رو رد نکن تا از پس خرج ومخارج بر بیای دو ماه دوام بیاری کار خوب میشه موفق باشی :dazzled-icon

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.