زمان کنونی: 1395/09/12، 11:27 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/01/06 11:59 ق.ظ -
رقیه ماه2 آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

می خوام از شما بپرسم

سلاممن ممنون می شم این سوالمو پاسخ بدید شاید ابتدایی باشد ولی ممنونن می شم پاسخ بدید
رنگ موی N7 8-0 بلوند روشن گرفتم. می خوام موهامو رنگ کنم.کمک کنید که چیکار کنم؟؟؟
چقدر از رنگ و چه قدر از اکسیدان تو ظرف بریزم؟؟؟؟
آیا از واریاسون می تونم توی این مخلوط مان بریزم چه قدر؟؟؟؟
از چه واریاسونی چه اسمی استفاده کنم؟؟؟
اگه این سوال هارا جواب بدید کلی ماهر می شم مرسی

ارسال: #2
1392/01/06 12:51 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

RE: می خوام از شما بپرسم

عزیزم من هیچ پیشینه ای از موهای شما نمیدونم، من باید بدونم الان رنگ موهای شما چیه (ساقه و ریشه) و اینکه دورنگ هست یا نه، دکلره داره یا نه، قد و حجم موهات چقدره،یا حتی رنگهایی مثل شرابی و مشکی وگیاهی،رنگ دلخواهت تو چه پایه ایه و میخوای چه تنی داشته باشه.
من فکر میکنم این کار رو به کسی که مهارت کافی رو داشته باشه بسپارید بهتره .
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #3
1392/01/07 11:19 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/01/07 11:21 ق.ظ، توسط مهسا1368. دلیل ویرایش : )
مهسا1368 آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

(1392/01/06 12:51 ب.ظ)زهره شریفی نوشته شده توسط:  عزیزم من هیچ پیشینه ای از موهای شما نمیدونم، من باید بدونم الان رنگ موهای شما چیه (ساقه و ریشه) و اینکه دورنگ هست یا نه، دکلره داره یا نه، قد و حجم موهات چقدره،یا حتی رنگهایی مثل شرابی و مشکی وگیاهی،رنگ دلخواهت تو چه پایه ایه و میخوای چه تنی داشته باشه.
من فکر میکنم این کار رو به کسی که مهارت کافی رو داشته باشه بسپارید بهتره .
ممنون از پاسخ
من می خوام شما نحوی کار رو بگید مو مشکیه وبرای اولین بار می خواد رنگ بزاره حجم مو کوتاه کمی بلند و می خواهیم که روشن و براق باشه
بعد ترکیب 2 رنگ باهم درسته من شنیدم ولی موندم

ارسال: #4
1392/01/07 05:34 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

عزیزم اگر فرض کنیم مو طبیعیه و قبلا رنگ نشده سری طیبعی برای رنگ کردن مناسب نیست چون پیگمنتهای قرمز مو دوبرابر شده و یه رنگ نامناسب زنگ زده ایجاد میکنه که ظاهر جالبی نداره و توصیه نمیشه، اما برای رنگ کردن موی طبیعی و بدست آوردن یه نتیجه خوب بهتره از ترکیب سری دودی و زیتونی استفاده بشه که قرمزی مو تا جایی که امکان داره گرفته بشه و نتیجه یه قهوه ای بدون قرمزی خواهد بود، که نسبت به پایه دلخواه از اکسیدان یک یا دو استفاده میکنیم، نسبت اکسیدان به رنگ مو معمولا در بیشتر رنگها یک به یکه که البته باز هم بستگی داره به رنگ مورد نظر، و نتیجه دلخواه. عزیزان مبحث رنگ واقعا مبحث پیچیده و مهمیه و نیاز به تجربه داره و رنگ پذیری مو به فاکتورهای مختلفی بستگی داره مثل جنس و ضخامت مو ، رنگ قبلی و ....، و معمولا خیلی نمیشه نتیجه رو پیش بینی کرد. مطالعه در مورد رنگهای گرم و سرد و ترکیب رنگها و همچنین PHمو و مواد مصرفی و عمق و پایه و تن رنگها میتونه کمک زیادی .موفق باشید.=)
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #5
1392/02/13 04:32 ق.ظ -
mahsa_shz آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 1

در ادامه مطالبی که خانم شریفی گفتن باید بگم اگه قصد دارید که به همون پایه 8 که در کاتالوگ دیدید برسید باید این کار رو روی موی دکلره شده با پایه مناسب انجام بدید ولی اگر میخواید فقط 2-3 درجه روشن بشه و یه قهوه ای روشن داشته باشید بهتره که از همون سری دودی یا زیتونی که خانم شریفی گفتن استفاده کنید. در ضمن فراموش نشه که در رنگهای روشن ابتدا 1سانت مانده به ریشه رنگ رو بزارید و 10 دقیقه آخر رنگ رو به ریشه ها بزنید. ولی باز هم بهتون توصیه میکنم که به یک آرایشگر ماهر مراجعه کنید چون جدا مبحث رنگ خیلی پیچیده است.

ارسال: #6
1392/10/27 08:54 ب.ظ -
جویل آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 7

سلام چراکسی سوال منو ج نمیده من موهای دوستمو تا پایه هفت دکلره کردم البته بعضی تکه هاش کمتر از هفت یعنی نارنحی زرد بودن برا رنگساژش زیتونی و چای عسلی و واریاسون سبز زدم رنک جالبی نشد االان ریشه ش مشکی شده ساقه چند رنگ زرد نارنجی ب کل موهاش چی بزنم یکدست شه عسلی شکلاتی روشن دوست داره

ارسال: #7
1393/08/25 12:14 ق.ظ -
جویل آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 7

انگار کسی دیگه نمیات تو سایت سربزنه

ارسال: #8
1393/08/25 01:34 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/08/25 01:35 ق.ظ، توسط سعیده بانو. دلیل ویرایش : )
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1393/08/25 12:14 ق.ظ)جویل نوشته شده توسط:  انگار کسی دیگه نمیات تو سایت سربزنه
عزیزم ما که مدام اینجاییم باید یکی بزور بیرونمون کنه Dazzled-icon
خانمی پایه انتخابی برای رنگتون مناسب نبوده و ترکیب هم درست نبوده حالا شما باید رو پابه 5 یا نهایت 6 برای ایشون رنگ کنید به نظرمنن شکلاتی5 بدون ترکیب با رنگ دیگری برای ایشون مناسب هست لطفا با اکسیدان نمره 1
مووفق باشین=)

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.