زمان کنونی: 1395/09/15، 01:55 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #11
1393/04/01 06:50 ب.ظ -
leyli65 آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

RE: نحوه گذاشتن لنز در چشم

ممنون خیلی عالی بود

ارسال: #12
1393/10/21 06:07 ب.ظ -
nazanin48 آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام لطفا یه مارک خوب لنز معرفی کنید.من چند وقت پیش یه لنز خریدم که فروشنده خیلی تعریف میکرد و ازش مطمن بودم چون همیشه لوازم آرایسی خودم رو از اون فروشگاه خریداری میکنم، اما برای عروسی که ازش استفاده کردم چشمم داشت کور میشود از درد تا دو سع رپز همه چی رو تار میدیدم، قبلا به لنز حساسیت نداشتم، نمیدونم واقعا چرا اینطوری دو بار استفاده کردم هر دو بار چشم همینطوری شد، لنز و دوست دارم میشه یه مارک خیلی خوب به من معرفی کنید؟ و بگید چطور میتونم از سالم بودن لنز اطمینان پیدا کنم؟!!!!!!

ارسال: #13
1393/10/22 06:57 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/10/22 07:06 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

نازنین جان مارک. Desioدسیو ایتالیا روی چشم طبیعیه. وخیلی نرم و سبکه. یه نمونه برات میذارم ببین

[تصویر:  142106968668081.jpg]
[تصویر:  142106968670982.jpg]
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #14
1393/10/23 02:03 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

چندتا نکته میگم تا استفاده از لنز براتون راحتر باشه.حتما قبل از استفاده از لنز،لنز مورد نظر را با محلول لنز مناسب شستشو دهید زیرا مایع وکیوم هایی که لنز داخلشون نگهداری میشه(هنگام خرید) دارای درصد الکل بیشتری هست که این باعث سوزش و اسیب به چشم میشه.قبل از استفاده از لنز ارایش چشم خودتون را پاک کنید،همیشه اول لنز را بزارید بعد ارایش چشمتون را انجام بدید،سعی کنید برا ارایش چشم از مواد ضد حساسیت استفاده کنید،مضاف بر اینکه برا پایین چشم و داخل چشم نباید از خط چشم یا مداد چشم استفاده کرد،دست و صورت خودتون را با صابون غیر معطر شسته و در مجاورت هوا یا با حوله بدون پرز خشک کنید وجود پرز باعث چسبیدن لنز به دست میشه،لنز را روی انگشت میانی قرار داده به نحوی که برا چشم راست از دست چپ و برا چشم چپ ار دست راست استفاده کنید دقت کنید دور تا دور لبه های لنز باید کاملا به سمت بالا باشند،برا باز نگه داشتن پلک بهتره پلک را از ناحیه اتصال مژه به پلک نگه دارید تا هنگام قرار دادن لنز چشم مرتب پلک نزند،سپس لنز را با انگشت اشاره یا میانی داخل چشم قراردهید،توجه کنید نباید لبه های لنز با مژه تماس داشته باشد.در هنگاهم استفاده از تافت بهتره لنز در چشم نباشد اگر بود حتما چشمتون را ببندید تا ذرات معلق اسپری به لنز نچسبند،هنگام استفاده از سشوار حتما حتما باید لنز را از چشم خارج کنید چون حرارت سشوار باعث تبخیر رطوبت لنز میشه و باعث ایجاد یه لایه پلاستیک مانند روی چشم میشه که برا در اوردنش بایستی حتما جراحی بشید،پس از هر بار استفاده از لنز مایع داخل جا لنزی را هم عوض کنید و لنز را قبل از گذاشتن به درون جالنزی حتما با مایع لنز مناسب شستشو دهید،هر سه ماه یک بار هم جا لنزیتون را عوض کنید،هر لنز پس از خارج شدن از وکیوم تاریخ مصرف مشخصی داره که برا لنزهای شیشه ای یک سال و برا لنزهای پاکتی نهایتا 6 ماه،البته بهتره لنز را زودتر از تاریخ های فوق تعویض کرد.
من به شخصه لنز بیوتی کره را توصیه میکنم و برا مایع لنز هم رنیو را،مراقب زیباییتون باشید.

ارسال: #15
1393/10/23 03:47 ق.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اگه لنز با قیمت پایین مد نظر باشه بیوتی خوبه. ولی اگه یه لنز درجه یک بخواین و قیمتش هم مهم نباشه فکر کنم دسیو بهتره.
سالن مه رو

ارسال: #16
1393/10/23 04:03 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

اره دسیو مارک بسیار خوبیه البته من در مارکهای گرون اپتی فری امریکا را خیلی قبول دارم،لنزش در اروپا بسیار طرفدار داره و مایع لنزش به طرز عجیبی عالیه اصلا لنز را خشک نمیکنه و بهش یه چربی کاملا استانداردی میده،تمامی لنزهای این شرکت دارای خاصیت ضد uv هستن،و کاملا با قرنیه هم اندازه هستن.الان مدتی هست که تو ایران نمایندگی نداره و قابل دسترس نیست به همین خاطر من معرفیش نکردم،فقط میموند دسیو که شما زحمت معرفیشو کشیدید،من اپتی فری را برا بعضی از پزشکان ساختمان پزشکان خودمون به صورت خصوصی و شخصی از سوئد یا المان میارم.البته برام میفرستن وگرنه من چم به سوئد و المان.

ارسال: #17
1393/10/23 08:48 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/10/23 08:49 ب.ظ، توسط _مرجان_. دلیل ویرایش : )
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

به نکات خوبی اشاره کردید. به دوستان توصیه میکنم لنز رو از مراکز معتبر تهیه کنن و از هر مارکی استفاده نکنن. چشم حساسه و باید مواظبش باشید. متاسفانه در بعضی از سالنها از لنز ارزون و بی کیفیت استفاده میکنن ولی دوستای گلم ارزش نداره برای یه شب سلامتی خودتون رو به خطر بندازین. از لنز استفاده کنید ولی قبلش از کیفیت و مارک لنز اطمینان حاصل کنید. مارک بیوتی که اقای سیا معرفی کردن خوبه.
سالن مه رو

ارسال: #18
1394/04/02 02:19 ق.ظ -
armanemami آفلاین
کاربر انجمن

**

با سلام و احترام
چنانچه به محلول لنز اپتی فری نیاز داشتید ، با شماره تلفن های زیر در تماس باشید
پخش مهرگان، نمایندگی انحصاری پخش محلول اپتی فری
فروش عمده و خرده
۰۹۳۵۲۱۶۹۷۱۶
۰۲۱۴۴۱۰۴۱۵۲
۰۴۱۳۴۷۷۳۶۷۱
۰۴۱۳۴۷۶۴۱۰۳
با تشکر دکتر امامی

ارسال: #19
1394/05/12 02:07 ق.ظ -
zeytun آفلاین
عضو انجمن *

**

(1393/03/30 11:52 ب.ظ)بهتاب نوشته شده توسط:  در مورد معجزه لنز بله درسته لنز وقتی بزرگ باشد در درشت شدن چشم نقش دارد
اما نوع مژه مصنوعی وکشیدن خط چشم هم خیلی مهمه
که در اینجا با کمک این ابزار چشم درشت تر شده

ببخشید چه مارک لنزی استفاده کنیم که توش خط نداشته باشه و چشم کاملا طبیعی به نظر بیاد

ارسال: #20
1394/05/12 02:26 ب.ظ -
ترنم بهار آفلاین
مشتاق يادگيري

**

اعتبار: 17

سلام دوستان ،برای گذاشتن لنز برای مشتری مخصوصا عروس ،توی سالن ممکنه شخص چشمش حساسیت نشون بده وناراحتی ویا عفونت پیدا کنه ،حالا چند تا سوال دارم
۱_ ایا تهیه لنز رو بگذاریم به عهده خوده مشتری؟
۲_ ایا قبل گذاشتن لنز میتونیم قطره ضدعفونی داخل چشم بریزیم؟
۳_ برای گذاشتن لنز داخل چشم ،بگیم خودش لنز رو بذاره تا با دست خودش باشه؟

راستش من به خاطر حساس بودن چشم که ممکنه باعث کوریArr: ویا ناراحتی مختلف چشم بشه که درنهایت ممکنه مشتری کارش به شکایت ازآرایشگاه برسه ،بالنز چشم مشکل دارم ولی دوستدارم برای عروس حتما استفاده کنم حالا به نظرتون چه کارکنم ؟تا دچارعواقب بعدش نشم .
[تصویر:  150259_57469_401.jpg]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information نحوه کشیدن خط چشم با مداد چشم sisigirl 5 1,414 1392/07/26 12:27 ق.ظ
آخرین ارسال: sisigirl
  طریقه ی گذاشتن مژه مصنوعی خانومی 0 2,097 1392/03/29 05:21 ب.ظ
آخرین ارسال: خانومی
  نحوه استفاده از سایه در فرم های مختلف چشم پریا 2 3,084 1392/03/25 05:36 ب.ظ
آخرین ارسال: زهره شریفی
Rainbow نحوه لایه برداری لب سایه روشن 0 1,357 1391/11/02 10:51 ب.ظ
آخرین ارسال: سایه روشن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.