زمان کنونی: 1395/09/14، 03:21 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #21
1392/11/07 07:49 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/07 07:49 ب.ظ، توسط ماریا رضوی. دلیل ویرایش : )
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

RE: هاشور ابرو

Sahba جونیییییی!حالا که بلدی یه توضیح خوشگلم از طرز کار از اول اولش میدی بهمون؟
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #22
1394/03/06 05:53 ب.ظ -
سپینود1 آفلاین
ارایشگر

**

اعتبار: 2

میتونم بپرسم چجوری مدل رو برای انجام تتو یا هاشور بیحس میکنین ؟ و ایا واقها ترمیم هاشور هر ماهی یکبار هستش؟ و اگه اموزش ببینیم ولی مدرک نداشته باشیم به مشکل بر میخوریم؟
DrunkDrunk[font=Verdana]خدایا کمکم کن کارم به دل مشتریام بشینه و زیاد بشن[/fon

ارسال: #23
1394/03/09 03:32 ب.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 5

سلام عزیزم. برای بی حسی ابتدا باید 20 دقیقه پماد یا ژل یا کرم بی حسی روی محل گذاشن و رویش رو پلاستیک گذاشت . بعد شروع به کار کرد. قطره های بی حسی حین کار هم در بازار وجود داره مثل یخ یاجیلانگ، سان شاین و لتکس (آمیا) که حین کار روی پوست باز می شه استفاده کرد. اگر موقع کار مشتری درد داشت از اونا استفاده می شه
برای کار کردن هم اگه بخوای یواشکی و زیرزمینی کار تاتو رو انجام بدی نیاز به مدرک و دستگاه مجوز بهداشت دار نداری. اما اگه بهداشت بفمه یا شکایت بشه ازت بد بختی
برای اینکه مجوز کار تاتوی ایمن بگیری باید حتما مدرک گواهینامه آرایش دایم از فنی و حرفه ای داشته باشی و دستگاه و رنگهات مجوز بهداشت داشته باشه. که تنها دستگاه،کارتریج و رنگ مارک آمیا این مجوز رو داره. بعدش دیگه تنت نمی لزره از مامورین بهداشت.
موفق باشی
انجام تاتوی ایمن از جمله انواع هاشور (خطی، کرکی، مویی و سه بعدی)،سایه ابرو و تاتوی کادری، رژلب و خط لب، هاشور و بن مژه و خط چشم، رژگونه و اسکلاپ کف سر (پوشش پوست کف سر به حالت مو) برای پنهان کردن کم پشتی و کچلی سر با دستگاه میکروپیگمنتیشن آمیا با مجوز بهداشت در سالن آرایش سارا
همچنین تدریس و اعطای مدرک بین المللی فنی و حرفه ای آرایش دائم به متقاضیان عزیز در آموزشگاه آزاد مراقبت و زیبایی ساریناز (استان اصفهان)
زیر نظر سارا وطن دوست

ارسال: #24
1394/03/10 12:31 ق.ظ -
سمیه امیدی آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

ببخشید یه سوال
من یه هفته پیش هاشور زدم ابروهامو, بعد از دوروز قشنگ کمرنگ شد
آیا در مرحله ی ترمیم میشه بگم خیلی پررنگش کنن؟؟ آیا شدنیه؟؟

ارسال: #25
1394/03/10 12:16 ب.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

عزیزم ذات هاشور همین طوره که بار اول ممکنه کم رنگ بشه. نترس. در مرحله ی ترمیم درست می شه. می تونی هم بگی تیره تر کنه کنه برات. چون دووم رنگهای تیره بهتره ولی خوب تیره به نظر من قشنگ نیست و خیلی معلومه و طبیعی نیست.باز هم به سلیقه ی خودت بستگی داره.
د ضمن یادت نره که بعضی پوستها نیاز به دوبار ترمیم داره به خاطر کمبود مواد معدنی مثل آهن، روی، کلسیم و غیره. ان شاالله که شما یه بار نیاز داشته باشی ولی باز هم نترش توی ترمیم اوکی می شه
انجام تاتوی ایمن از جمله انواع هاشور (خطی، کرکی، مویی و سه بعدی)،سایه ابرو و تاتوی کادری، رژلب و خط لب، هاشور و بن مژه و خط چشم، رژگونه و اسکلاپ کف سر (پوشش پوست کف سر به حالت مو) برای پنهان کردن کم پشتی و کچلی سر با دستگاه میکروپیگمنتیشن آمیا با مجوز بهداشت در سالن آرایش سارا
همچنین تدریس و اعطای مدرک بین المللی فنی و حرفه ای آرایش دائم به متقاضیان عزیز در آموزشگاه آزاد مراقبت و زیبایی ساریناز (استان اصفهان)
زیر نظر سارا وطن دوست

ارسال: #26
1394/03/19 01:15 ب.ظ -
aghaghi آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 18

sarinaz_sara عزیز میشه منم راهنمای کنی.
من تازه میخوام دوره تاتو وهاشور برم.
اما دستگاهی که بهم معرفی کردن حدود 600-500 هست.شهریم هم با کلاس بهداشت و پیرایش ابرو حدود 800-700 میفته.حالا به نظر شما این دوره به درد بخور هست یا بزارم دوره اصلی هاشور رو برم.و ایا این دستگاه به درد کار هاشور میخوره؟چون میگین دستگاه هاشور حدود 3 تومنه.راهنماییم کنید لطفا
خدایا از تو معجزه می خواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی ، معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند
نا امید نیستم فقط دلتنگــــــــــــم!!!

ارسال: #27
1394/03/19 06:01 ب.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

سلام. عزیزم برای دوره ی اصلی که مدرک آرایشگر دائم هست و تاییدیه فنی و حرفه ای اول باید دو دوره پیرایشگر ابرو و متعادل ساز یا گریم رو بگذرونی و مدارک فنی و حرفه ای این دو حرفه رو داشته باشی.
شهریه ی این دو دوره در تهران رو نمی دونم. اما شهریه آرایش دائم در فنی و حرفه ای 850 هست. قطعا که اگه مدرک این کار رو داشته باشی دیگه مشکلی برات پیش نمی یاد از لحاظ مجوز بهداشت.

برای دستگاه هم به جیبت نگاه کن. قطعا هر چقدر پول می دی آش می خوری عزیزم . مثل رانندگی با ماشین می مونه. تو با یه ماشین پیکان می تونی به مقصد برسی با یه پراید می تونی و با یه بنز هم می تونی به مقصد برسی. اما کدوما رو توش راحت تری؟
اما با همون دستگاه 300-400 یا 500-600 هم می تونی کار کنی.البته بهتره دستگاه کارتریج خر باشه. به هنر تو بستگی داره .اما خوب کیفیت دستگاه هم شرطه. دستگاه آمیا لینل تو قیمتش 3و800 هست. و یه مدلش هم 12 میلیون که کار مزوتراپ
ی پوست رو هم باهاش می شه انجام داد و در مطب ها ازش استفاده می شه. دستگاه های چینی 300-700 مثل پیکانه. دستگاه لینل تو آمیا مثل پراید و دستگاه مدریوایو آمیا مثل بنز.
دستگاه من همون پرایده هست چون فقط مصرف سالنی و آرایشگاهی دارم. امیدوارم راهنماییت کرده باشم. در ضمن یه نکته ی خیلی مهم که اگه می خوای مجوز بهداشت رو بگیری برای کار در سالنو تنت از مامورین بهداشت نلرزه باید دستگاهت هم مجوز بهداشت داشته باشه علاوه بر این که مدرک فنی و حرفه ای لازمه. دستگاه ها هم تا امروز فقط یه نوع دستگاه از مارک سان شاین مجوز گرفته (قیمت 300-600) و مارک آمیا که تنها مارک آمیا تونسته کاتریج هاش مجوز بهداشت بگیره. پس باز فقط می شه با آمیا برای زیر نظر بهداشت بودن کار کرد.
راستی اگه کار تاتو انجام بدی و این مجوز های بهداشت رو نداشته باشی علاوه بر جریمه نقدی ممکنه 6 ماه حبس هم داشته باشه و اگه خدایی نکرده شکایت ازت بشه که واویلا. پس اگه می خوای اصولی کار کنی حتما دنبال مجوز باش
زیر نظر سارا وطن دوست

ارسال: #28
1394/09/16 12:59 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/09/16 01:01 ق.ظ، توسط مهناز ۶۱. دلیل ویرایش : )
مهناز ۶۱ آفلاین
کاربر انجمن

**

سلام . دوستان برای اماده کردن پوست جهت انجام تاتو بدن کسی اطلاعاتی داره به من بده . این که چطور و از چه نوع بی حسی استفاده کنیم .ممنون میشم

دوستان عزیز برای اماده سازی پوست و نحوه بی حس کردن جهت انجام تاتو بدن کسی اطلاعاتی داره به من بده .؟ ممنون میشم

ارسال: #29
1395/02/02 11:22 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1395/02/02 11:27 ب.ظ، توسط سارااای. دلیل ویرایش : )
سارااای آفلاین
کاربر انجمن

**

@sarinaz-sara میشه لطف کنی راهنماییم کنی من اگه بخوام دوره میکروپیگمنتشن روبرم ومدرک فنی وحرفه ای هم بگیرم و دستگاه امیا هم بخرم چطور میتونم با یه سالن زیبایی همکاری کنم میتونی برام توضیح بدی عزیزم شراطش و چطور درخواست بدم ؟ ویا مجوز سالن چطور هس میشه این دو موضوع رو برام باز کنی

(1392/08/26 05:26 ب.ظ)sarinaz_sara نوشته شده توسط:  سلام مه یاس عزیز.برای هاشور عروس باید از لاک ابرو در رنگهای متفاوت استفاده کنی.

@sarinaz-sara میشه لطف کنی راهنماییم کنی من اگه بخوام دوره میکروپیگمنتشن روبرم ومدرک فنی وحرفه ای هم بگیرم و دستگاه امیا هم بخرم چطور میتونم با یه سالن زیبایی همکاری کنم میتونی برام توضیح بدی عزیزم شراطش و چطور درخواست بدم ؟ ویا مجوز سالن چطور هس میشه این دو موضوع رو برام باز کنی

ارسال: #30
1395/02/05 02:07 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

RE: هاشور ابرو ( پرسش و پاسخ )

سارا جان اگه دستگاه از خودت باشه معمولا70 برای شماو30 برای سالندار محاسبه میشه. البته بعضیام 40-60 کار میکنن . معمولا سالنها در خواست همکاری میدن یا اینکه خودتون میتونید با نمونه کار به سالنها مراجعه کنی. برای جواز سالن تخصصی فکر کنم باید مدرک ارایش و پیرایشم در کنار مدرک میکرو پیگمنتیشن داشته باشید.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاتو ابرو جانان68 88 42,548 1395/05/12 04:04 ب.ظ
آخرین ارسال: tehrantattoo1
Thumbs Up پرسش و پاسخهای مربوط به تاتو لب melody tatto 2 780 1394/10/14 08:05 ب.ظ
آخرین ارسال: مهناز ۶۱
  یه سوال فوری ( در مورد ابرو ) مهیاد جلیلی 0 255 1394/07/28 05:14 ب.ظ
آخرین ارسال: مهیاد جلیلی
  ابرو برداشتن با چاقو aramesh jan 40 3,606 1393/07/08 12:42 ب.ظ
آخرین ارسال: سعیده بانو
  دوستان میکاپ کار راهنمایی کنند؟؟(درمورد ابرو) razi 7 1,206 1393/07/06 11:31 ب.ظ
آخرین ارسال: razi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.