زمان کنونی: 1395/09/18، 09:28 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1391/12/18 11:41 ب.ظ -
رانیا آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 3

هایلایت راحت و سریع موها

من گاهی برای هایلات از یه روش نسبتاً راحت استفاده می کنم اون هم اینجوریه که تکه هایی رو که میخوام روشن تر بشه رو با کلاه درمیارم و دکلره میذارم به مقداری که خواستم میذارم (نباید به زردی برسه) رنگ باز کنه بعد از کلاه موها رو خارج و آبکشی میکنم و نرم کننده میزنم ؛ بعد از خشک شدن نسبی رنگ رو روی همه موها میزنم هایلات خوشکلی میده که بیشتر شبیه برقه توی مو هست و زیاد تفاوت رنگ مشخص نیست ولی قشنگ می شه Drunk
اللهم صل علی محمد(ص) و آل محمد

ارسال: #2
1391/12/19 01:27 ق.ظ -
زهرا روز بهانی آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

RE: هایلایت راحت و سریع موها

درست میگی منم همیشه همینطور هایلایت می کنم، روش خوبیه یه سایه روشن قشنگ میندازه روی مو .
زندگی حس غریبیست که یک مرغ مهاجر دارد............

ارسال: #3
1392/03/15 07:56 ب.ظ -
hadis_dina آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام میشه بگین وقتی اونجوری هایلات میکنیم برای رنسازش باید (مش و زمینه) رو باهم ریشه وساقه بزنیم یا جدا؟اگ زمینه مشکی بود یا اگ رنگ داشت در هردو صورت چکار کنیم؟

ارسال: #4
1392/03/15 11:56 ب.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

(1392/03/15 07:56 ب.ظ)hadis_dina نوشته شده توسط:  سلام میشه بگین وقتی اونجوری هایلات میکنیم برای رنسازش باید (مش و زمینه) رو باهم ریشه وساقه بزنیم یا جدا؟اگ زمینه مشکی بود یا اگ رنگ داشت در هردو صورت چکار کنیم؟
سلام عزیزم، در صورتی که تفاوت رنگ ریشه و ساقه بیش از دو درجه باشه بهتره و ریشه کمتر از هفت هشت سانت اول ریشه رو بگذار بعد از چند دقیقه که ریشه یه کم رنگ باز کرد بعد روی کل مو رو بگذار.ولی اگر تفاوت ریشه و ساقه کم باشه خوب میتونی با هم بگذاری.
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #5
1392/03/20 08:04 ب.ظ -
hadis_dina آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

سلام زهره جون من زیاد منظور شمارو متوجه نشدم اگ کسی ک موهاش تماما مشکیه و با فویل تکه هایی دکلره میکنیم و میخوایم رنساز روهم به قسمت مشکی هم دکلره بزنیم ک هایلایت شه به چه صورت بزنیم ریشه و ساقه با هم یا جدا و با چ اکسیدانی مدت مکث هم اگر بگین ممنون میشم و اگ کسی موهاش رنگ داشت و خواستیم همین کارو بکنیم به چه صورت ایا ریشه و ساقه با هم یا جدا؟با چ اکسیدانی؟با تشکر فراوان

ارسال: #6
1392/03/20 10:12 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

(1391/12/18 11:41 ب.ظ)رانیا نوشته شده توسط:  من گاهی برای هایلات از یه روش نسبتاً راحت استفاده می کنم اون هم اینجوریه که تکه هایی رو که میخوام روشن تر بشه رو با کلاه درمیارم و دکلره میذارم به مقداری که خواستم میذارم (نباید به زردی برسه) رنگ باز کنه بعد از کلاه موها رو خارج و آبکشی میکنم و نرم کننده میزنم ؛ بعد از خشک شدن نسبی رنگ رو روی همه موها میزنم هایلات خوشکلی میده که بیشتر شبیه برقه توی مو هست و زیاد تفاوت رنگ مشخص نیست ولی قشنگ می شه Drunk
رانیا عزیز صحبت شما متین اما ببخشید همون طور که میدونی نباید بعد از دکلره وآبکشی وقبل از رنگساژ از نرم کننده استفاده کنی خانومم همون طور که خوب میدونی نرم کننده باعث بسته شدن کوتیکول مو میشه.
فقط امیدوارم ناراحت نشی گلم از اینکه این موضوع را گفتم فقط خواستم دیگر دوستان و هنرجویان عزیز دچار سردرگمی و اشتباه نشن.
دوستت دارم و ممنون که از تجربیاتت گفتی .

ارسال: #7
1392/03/21 02:15 ق.ظ -
زهره شریفی آفلاین
عضو افتخاری انجمن

اعتبار: 131

(1392/03/20 08:04 ب.ظ)hadis_dina نوشته شده توسط:  سلام زهره جون من زیاد منظور شمارو متوجه نشدم اگ کسی ک موهاش تماما مشکیه و با فویل تکه هایی دکلره میکنیم و میخوایم رنساز روهم به قسمت مشکی هم دکلره بزنیم ک هایلایت شه به چه صورت بزنیم ریشه و ساقه با هم یا جدا و با چ اکسیدانی مدت مکث هم اگر بگین ممنون میشم و اگ کسی موهاش رنگ داشت و خواستیم همین کارو بکنیم به چه صورت ایا ریشه و ساقه با هم یا جدا؟با چ اکسیدانی؟با تشکر فراوان
عزیزم اگر مو مشکی باشه باید رنگساژ رو از دو سانت به ریشه بزنی و با اکسیدان 1. و در آخر ریشه رو بذاری و البته بهتره که ریشه رو با اکسیدان 3% بزنی.
اگر ساقه رنگ داشت و تفاوت درجه ساقه و ریشه بیش از دو درجه بود ریشه و ساقه با هم،ولی در غیر اینصورت به صورت بالا و با اکسبدان 1.
[تصویر:  13561834411.gif]

ارسال: #8
1393/02/30 11:16 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

درود بر همه شما عزیزان که در این لحظه این تایپیک رو میخونید .لظفا شما عزیزان هم مثل رانیا عزیز از تجربیاتتون و اینکه شما به چه شکل هایلایت رو انجام میدید بفرمایید و ما را هم از دانش خودتون بهره مند کنید .
در صورتی که روشی مشابه به رانیا عزیز انجام میدهید فقط از دکمه سپاس و اگر روش جدید و خلاقانه ای دارید آن را با دوستانتون به اشتراک بذارید.ممنون

ارسال: #9
1393/04/11 04:08 ب.ظ -
shadibabre آفلاین
شادی

**

اعتبار: 2

من از روش فویل استفاده میکنم بنظرم راحت تره

ارسال: #10
1394/10/12 01:34 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/10/12 01:36 ق.ظ، توسط haircuter. دلیل ویرایش : )
haircuter آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 1

(1391/12/18 11:41 ب.ظ)رانیا نوشته شده توسط:  من گاهی برای هایلات از یه روش نسبتاً راحت استفاده می کنم اون هم اینجوریه که تکه هایی رو که میخوام روشن تر بشه رو با کلاه درمیارم و دکلره میذارم به مقداری که خواستم میذارم (نباید به زردی برسه) رنگ باز کنه بعد از کلاه موها رو خارج و آبکشی میکنم و نرم کننده میزنم ؛ بعد از خشک شدن نسبی رنگ رو روی همه موها میزنم هایلات خوشکلی میده که بیشتر شبیه برقه توی مو هست و زیاد تفاوت رنگ مشخص نیست ولی قشنگ می شه Drunk

یعنی اول کلاهو درمیاری بعد ابکشی میکنی و میشوری موهارو؟؟؟
و ایا دیقا بعدازرنگ برای شستن رنگ نیاز به شامپو است؟
ممنونم خیلی

(1394/10/12 01:34 ق.ظ)haircuter نوشته شده توسط:  

یعنی اول کلاهو درمیاری بعد ابکشی میکنی و میشوری موهارو؟؟؟
و ایا دیقا بعدازرنگ برای شستن رنگ نیاز به شامپو است؟
ممنونم خیلی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش هایلایت خورشیدی خانومی 16 6,299 1394/10/15 09:29 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
  آموزش کراتینه کردن موها در منزل هانیه خوش نژاد 22 5,657 1393/10/08 09:54 ب.ظ
آخرین ارسال: _مرجان_
Heart چگونه قرمزی رنگ موها رو کم کنیم؟؟؟؟ shokooh_32 4 2,382 1393/03/03 06:29 ب.ظ
آخرین ارسال: adeleh1982
  هایلایت مو با آبلیمو پریا 5 1,825 1392/11/17 03:47 ب.ظ
آخرین ارسال: Amor

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.