زمان کنونی: 1395/09/20، 04:42 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1394/08/19 01:56 ق.ظ -
رها ک آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 1

هزینه تاسیس ارایشگاه

سلام دوستان میشه راهنماییم کنید لطفا...
من ب تازگی تصمیم گرفتم ارایشگاه بزنم،اما خیلی سر در گم هستم ،سال 83دوره دیدم،دوره مقدماتی البته.
میخام بدونم هزینه مجوز برای چقدره،و اینکه کدوم اموزشگاه ها رو توصیه میکنید ک هم از لحاظ هزینه بصرفه باشه هم اموزشش خوب باشه،دوستان خیلی برام مهمه لطفا کسایی ک تجربه دارن کمکم کنن
چقدر گرفتن مجوز زمان میبره . ی سوال دیگه از کسایی ک ارایشگاه دارن،از درامدتون راضی هستین؟بصرفه هست براتون؟ترس دارم ک هزینه کنم ونتیجه [/size]نگیرم.خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

ارسال: #2
1394/08/25 02:18 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

RE: هزینه تاسیس ارایشگاه

عزيزم شما کدوم شهر هستى؟
درامد به مکان و کار بستگى داره. و متغيره. براى شروع کار تا درامد بايد صب داشته باشى اگه سالن اجاره باشه بايد بتونى اجاره رو براى 6 ماه تا 1 سال از جيب خودت ساپورت کنى که اميدوارم خيلى زودتر به درامد کافى برسى
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #3
1394/08/25 08:42 ب.ظ -
رها ک آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 1

منم تو فکر تاسیس ی ارایشگاهم،ولی خیلی نگرانم،تو تهران کجا میتونم دوره های تخصصی رو ببینم ک هزینه ش زیادنباشه،کاش دوستای باتجربه ک سالن دارن راهنمایی کنن،میترسم هزینه کنم و زمان بزارم اما موفق نشم،البته من علاقه زیادی ب آرایش گری دارم وپشتکار خوبی هم
دارم ،فقط ترس دارم ک نتونم موفق بشم وهزینه و زمانمو تلف کنم،خواهش میکنم راهنمایی کنید.ممنون

ارسال: #4
1394/08/27 03:12 ق.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

اگه قراره اموزش ببينى حتما يه جاى خوب برو. چون اگه به قيمت بيشتر از کيفيت اموزش توجه کنى هم زمان رو از دست دادى و هم بايد براى اموزش هزينه مجدد بدى. و در طول اموزش حتما تمرين کنيد و مدلاى مختلف رو چند بار کار کنيد. ايشالا موفق بشى عزيزم. تو تهران اموزشگاه تهرانى با مديريت خانم تهرانى . ميگن خوبه من کارشون رو نديدم. ولى تعريف شنيدم. شما کمى تحقيق کن ببين چطوره. سرچ کنى سايتشون هست
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاسیس سالن مامان پوری 0 68 1395/05/30 10:03 ق.ظ
آخرین ارسال: مامان پوری
  تاسیس آرایشگاه و آموزشگاه Neegin 4 217 1395/02/12 11:09 ب.ظ
آخرین ارسال: ماریا رضوی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.