زمان کنونی: 1395/09/20، 10:06 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/12/17 07:39 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/17 07:39 ب.ظ، توسط mali1jon. دلیل ویرایش : )
mali1jon آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 0

وایییییی گیج شدمممممممم

سلام دوستان خیلی نگرانم نمیدونم چرا اصلا از رنگ و ترکیب رنگ سردرنمیارم مثلا نمیتونم یه عکسو که دیدم بگم چه رنگیه من با چه امیدی میخوام ارایشگاه بزنممممممممممممTT-TT

ارسال: #2
1392/12/17 08:12 ب.ظ -
F E R E S H T E H آفلاین
کاربر محروم شده

RE: وایییییی گیج شدمممممممم

(1392/12/17 07:39 ب.ظ)mali1jon نوشته شده توسط:  سلام دوستان خیلی نگرانم نمیدونم چرا اصلا از رنگ و ترکیب رنگ سردرنمیارم مثلا نمیتونم یه عکسو که دیدم بگم چه رنگیه من با چه امیدی میخوام ارایشگاه بزنممممممممممممTT-TT

آخی نازی غصه نخول عجیجم منم گلیه ام میگیله[تصویر:  156fs428254.gif]

ما هم اولش بلت نبودیم دیده کمکم یاد گلفتیم خوشملکم[تصویر:  consoling2.gif]

اعتماد به نفست باهد بالا باشه جیگمیلی جونم همه ی ما که اینجاهیم که بلت نیستیم اسم رنگ رو با نگاه کردن بگیم باید به تناژها نگاه کنی تا بتونی حدس بزنی که چه رنگیه[تصویر:  new2.gif]

سری N یا سری طبیعی: این سری از نظر قدرت پوشش، قوی‌ترین محسوب میشوند.

سری M یا سری مات: این سری در مقابل نور آفتاب و شامپو بسیار مقاوم‌ بوده و برای افرادی که بین موهایشان تارهای سفید دارند مناسب است.

سری A یا دودی: در این سری رنگ دانه‌های آبی بیشتر است و نسبت به رنگ‌های سری M روشن‌تر هستند.

سری C یا خاکستری: در این سری رنگدانه‌های بنفش بیشتر است.

سری G یا طلایی: در این سری رنگدانه‌های زرد بیشتر است. رنگ شماره ۳ و ۴ این سری مناسب برای هر چهره و پوستی است و جزو دسته‌ رنگ‌های گرم محسوب می‌شود.

سری R یا قرمز: استفاده از رنگ‌های این سری روی موی دکلره رنگ شرابی میدهد.

سری w یا موکا: این سری قهوه‌ای سوخته متمایل به قرمز است و برای افرادی که پوست گندمی دارند مناسب است.

سری R-F یا قرمز آتشین: این سری از رنگ‌ها شامل رنگ‌ شرابی، فندقی، یاقوتی و سیکلمه است.

ارسال: #3
1392/12/17 08:19 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/17 08:21 ب.ظ، توسط ماریا رضوی. دلیل ویرایش : )
ماریا رضوی آفلاین
مربی رنگ و هیرکات

اعتبار: 91

ای جونم... ایشالا یاد میگیری،البته حق داری سخته!من خودمم بعضی ترکیبا گیجم میکنه!ولی یه پیشنهاد دارم برات،اول باید رنگارو بشناسی،از پایه شروع کن یه بسته گواش بگیر با یه پالت،رنگارو به مقدارهای متفاوت چند جور باهم ترکیب کن،از مکمل ها و خنثی هاشونم توش امتحان کن و تأثیراشونو یاد داشت کن و کم کم یه وسیله با رنگ خاصو بذار جلوت و رنگشو با گواشات بساز!من 10سال مجسمه سازی کار کردم و با ترکیب رنگا سروکار داشتم،درسته که رنگ مو با گواش و رنگ روغن فرق داره ولی اصول ترکیب یکیه!ولی اینجا جنس موها،و خیلی شرایط دیگه هست که باید همه در نظر گرفته بشه و سخت تره،حتی میتونی رو یه رنگی که بدست اوردی تمرین کنی و به رنگای دیگه تبدیلش کنی تا ببینی روی هم چه تاثیری دارن؟بعد باید شماره رنگ موهارو بشناسی تا بدونی مثلا. فرقA7باc7 چیه؟ویا n5 و n4 این یک درجه تفاوت،با اکسیدان مشابه و هم اندازه ترکیب بشن چقدر فرقشونه؟تمرین و دیدن و تجربه زیاد لازم داره که ان شاء الله همه مون بهش میرسیم،از اموزشای سایه عزیزم هم حسابی استفاده کنید که ایشون خیلی تو ترکیب رنگ استادن
ارایشگاه سیماپرداز
قم،میدان سپاه،خیابان جمهوری،کوچه28،پلاک88

ارسال: #4
1392/12/18 01:02 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1392/12/17 08:19 ب.ظ)ماریا رضوی نوشته شده توسط:  ای جونم... ایشالا یاد میگیری،البته حق داری سخته!من خودمم بعضی ترکیبا گیجم میکنه!ولی یه پیشنهاد دارم برات،اول باید رنگارو بشناسی،از پایه شروع کن یه بسته گواش بگیر با یه پالت،رنگارو به مقدارهای متفاوت چند جور باهم ترکیب کن،از مکمل ها و خنثی هاشونم توش امتحان کن و تأثیراشونو یاد داشت کن و کم کم یه وسیله با رنگ خاصو بذار جلوت و رنگشو با گواشات بساز!من 10سال مجسمه سازی کار کردم و با ترکیب رنگا سروکار داشتم،درسته که رنگ مو با گواش و رنگ روغن فرق داره ولی اصول ترکیب یکیه!ولی اینجا جنس موها،و خیلی شرایط دیگه هست که باید همه در نظر گرفته بشه و سخت تره،حتی میتونی رو یه رنگی که بدست اوردی تمرین کنی و به رنگای دیگه تبدیلش کنی تا ببینی روی هم چه تاثیری دارن؟بعد باید شماره رنگ موهارو بشناسی تا بدونی مثلا. فرقA7باc7 چیه؟ویا n5 و n4 این یک درجه تفاوت،با اکسیدان مشابه و هم اندازه ترکیب بشن چقدر فرقشونه؟تمرین و دیدن و تجربه زیاد لازم داره که ان شاء الله همه مون بهش میرسیم،از اموزشای سایه عزیزم هم حسابی استفاده کنید که ایشون خیلی تو ترکیب رنگ استادن
منم با نظر ماريا جون موافقم فقط اگه از روشي كه ايشون گفتن استفاده ميكني كتاب رنگ شناسي ايتن هم بگير و مطالعه كن. و طبق اون عمل كن اگه رنگها رو همينجوري تركيب كني رنگ جديد بدست مياد ولي بازهم اسمشون رو نميدوني. البته تركيب رنگ مو متفاوته بايد ببيني.
اينجا يه سر بزن رنگها با اسمشون هست ديدنش بي تاثير نيست.

(1392/12/18 01:02 ب.ظ)مري نوشته شده توسط:  
(1392/12/17 08:19 ب.ظ)ماریا رضوی نوشته شده توسط:  ای جونم... ایشالا یاد میگیری،البته حق داری سخته!من خودمم بعضی ترکیبا گیجم میکنه!ولی یه پیشنهاد دارم برات،اول باید رنگارو بشناسی،از پایه شروع کن یه بسته گواش بگیر با یه پالت،رنگارو به مقدارهای متفاوت چند جور باهم ترکیب کن،از مکمل ها و خنثی هاشونم توش امتحان کن و تأثیراشونو یاد داشت کن و کم کم یه وسیله با رنگ خاصو بذار جلوت و رنگشو با گواشات بساز!من 10سال مجسمه سازی کار کردم و با ترکیب رنگا سروکار داشتم،درسته که رنگ مو با گواش و رنگ روغن فرق داره ولی اصول ترکیب یکیه!ولی اینجا جنس موها،و خیلی شرایط دیگه هست که باید همه در نظر گرفته بشه و سخت تره،حتی میتونی رو یه رنگی که بدست اوردی تمرین کنی و به رنگای دیگه تبدیلش کنی تا ببینی روی هم چه تاثیری دارن؟بعد باید شماره رنگ موهارو بشناسی تا بدونی مثلا. فرقA7باc7 چیه؟ویا n5 و n4 این یک درجه تفاوت،با اکسیدان مشابه و هم اندازه ترکیب بشن چقدر فرقشونه؟تمرین و دیدن و تجربه زیاد لازم داره که ان شاء الله همه مون بهش میرسیم،از اموزشای سایه عزیزم هم حسابی استفاده کنید که ایشون خیلی تو ترکیب رنگ استادن
منم با نظر ماريا جون موافقم فقط اگه از روشي كه ايشون گفتن استفاده ميكني كتاب رنگ شناسي ايتن هم بگير و مطالعه كن. و طبق اون عمل كن اگه رنگها رو همينجوري تركيب كني رنگ جديد بدست مياد ولي بازهم اسمشون رو نميدوني. البته تركيب رنگ مو متفاوته بايد ببيني.
اينجا يه سر بزن رنگها با اسمشون هست ديدنش بي تاثير نيست.

يه پيشنهادم دارم من اينكار رو ميكنم: يه سري از رنگهاي پركاربرد خريدم. موهايي كه كوتاه ميكنم هر جنسي باشه تيكه هاي كوچيك با نخ يا كش چل گيس مي بندم رنگها رو تركيب ميكنم روي اين موها ميزنم. اگه رنگ دكلره بخواد دكلره ميكنم . بعد اين موي رنگ شده رو با يه تيكه از رنگ نشدش توي دفتر ميچسبونم زمان دكلره و تركيبشون رو كنارش مينويسم. و حتي اينكه اين مو مال كي بود رو هم مينويسم. خيلي كاربرديه.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #5
1392/12/18 02:04 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/18 02:05 ب.ظ، توسط F E R E S H T E H. دلیل ویرایش : )
F E R E S H T E H آفلاین
کاربر محروم شده

يه پيشنهادم دارم من اينكار رو ميكنم: يه سري از رنگهاي پركاربرد خريدم. موهايي كه كوتاه ميكنم هر جنسي باشه تيكه هاي كوچيك با نخ يا كش چل گيس مي بندم رنگها رو تركيب ميكنم روي اين موها ميزنم. اگه رنگ دكلره بخواد دكلره ميكنم . بعد اين موي رنگ شده رو با يه تيكه از رنگ نشدش توي دفتر ميچسبونم زمان دكلره و تركيبشون رو كنارش مينويسم. و حتي اينكه اين مو مال كي بود رو هم مينويسم. خيلي كاربرديه.

منم مامانم اینجوری یاد گرفت مری جوووووووووووووون الان استادیه واسه خودش ترکیب رنگشم حرف نداره آورین آورین روش خوووووووووووووووووووووووبیه

ارسال: #6
1392/12/18 04:10 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/18 04:12 ب.ظ، توسط سماء. دلیل ویرایش : )
سماء آفلاین
تمام دنیام بهزاد

اعتبار: 163

عزیزم سایه روشن مربی خیلی خوبیه با دلسوزی هم جواب میده ویدئو هایه اموزشیشو دانلود کن خودتم رو ترکیبه رنگها کار کن
البته بازهم تاکید میکنم ویدئو ها رو خوب ببین اول
چند بار رو سره مشتری انجام بدی یواش یواش یاد میگیری حرفه ای نیستما ولی یه مش با ترسو لرز انجام دادم خیلیم خوشگل شد
نکای که باید بدونی و خیلی کمکت میکنه تا جایی که یادمه:
تاثیره رنگها رو هم دیگه(اگر به قرمزی زد چطور باید قرمزیشو بگیری-اگر به زردی زد-اگر خواستی تن زیتونیشو کم کنیو...)اینجوری موهایه قبلا رنگ شده رو هم میتونی دوباره با رنگه متفاوت رنگ کنی
چه رنگی به چه شخصیتی میاد
پایه هایه دکلره و اینکه روی هر پایه ای چه رنگیو میتونی استفاده کنی
شناخته کاربرد اکسیدانها

در اخر هم سعی کن ارامش داشته باشی و به کاره خودت ایمان داشته باشی
مثل باران چشمهایت دیدنی است .شهر خاموش نگاهت دیدنی است.زندگانی معنی لبخند توست خنده هایت بی نهایت دیدنیست.

[تصویر:  03-KamyabwWw.Kamyab.ir_.gif]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.