زمان کنونی: 1395/09/17، 04:08 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #1
1392/03/07 02:28 ب.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 5

ویتامینه ی مو

سلام به همه ی همکارا و اساتید عزیز
2 هفته ی پیش در سایتی خوندم که بهترین ویتامینه ی طبیعی مو سس مایونزه. از اونجایی که ما آرایشگرا اولین بار هر چیزی رو روی خودمون امتحان می کنیم 2 هفته اس که 2روز در میون در حمام روی موهام میزارم و به مدت 15 دقیقه مکث می کنم. الان موهام خیلی خوب شده. قبلش در عرض 2 ماه 7 بار رنگ و دکلره کرده بودم. دوست دارم تجربیات و نظرات شما دوستان عزیز رو هم بدونم
انجام تاتوی ایمن از جمله انواع هاشور (خطی، کرکی، مویی و سه بعدی)،سایه ابرو و تاتوی کادری، رژلب و خط لب، هاشور و بن مژه و خط چشم، رژگونه و اسکلاپ کف سر (پوشش پوست کف سر به حالت مو) برای پنهان کردن کم پشتی و کچلی سر با دستگاه میکروپیگمنتیشن آمیا با مجوز بهداشت در سالن آرایش سارا
همچنین تدریس و اعطای مدرک بین المللی فنی و حرفه ای آرایش دائم به متقاضیان عزیز در آموزشگاه آزاد مراقبت و زیبایی ساریناز (استان اصفهان)
زیر نظر سارا وطن دوست

ارسال: #2
1392/03/07 03:21 ب.ظ -
خانومی آفلاین
مربی طراحی ناخن

اعتبار: 385

RE: ویتامینه ی مو

بله البته من هم استفاده کردم با توجه به نتیجه ای که گرفته بودم پست رو گذاشتم به بقیه هم پیشنهاد میکنم
وقتی در متن خیابان سقوط میشوم

ارسال: #3
1392/03/07 08:21 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

سلام عزیزم از لحاظ علمی که بخوایم تحلیل کنیم متوجه این موضوع میشویم که در ترکیب مایونز تخم مرغ به کار رفته و تخم مرغ سرشار از پرتءین و امگا3همین امر باعث میشه قشری محافظ روی مو تشکیل بشه
علاوه بر آن سرکه موجود در سس مثل یه نرم کننده عمل میکنه .
نکته دیگه ای که باید اضافه کنم اینه که سرکه باعث روشن شدن مو میشه البته سرکه سیب.
PHسرکه بین چهار تا پنجه که اسیدی قوی هست.
امیدوارم مطالب مفید واقع بشن

ارسال: #4
1392/03/13 03:27 ب.ظ -
elnaaaz آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

ببخشید یک سوال باید مثل ماسک مو به همه موها و کف سر بزنیم یا فقط به ساقه مو مثل نرم کننده منم این مطلب خونده بودم اما جرات نکرده بودم امتحان کنم میگن بهترین مرطوب کننده موهای خشک
آرزو دارم به همه آرزوهایت برسی [تصویر:  heart.gif]

ارسال: #5
1392/03/13 05:02 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/03/13 05:18 ب.ظ، توسط میرزانژاد. دلیل ویرایش : )
میرزانژاد آفلاین
متخصص هیرکات

اعتبار: 233

(1392/03/07 08:21 ب.ظ)سایه روشن نوشته شده توسط:  سلام عزیزم از لحاظ علمی که بخوایم تحلیل کنیم متوجه این موضوع میشویم که در ترکیب مایونز تخم مرغ به کار رفته و تخم مرغ سرشار از پرتءین و امگا3همین امر باعث میشه قشری محافظ روی مو تشکیل بشه
علاوه بر آن سرکه موجود در سس مثل یه نرم کننده عمل میکنه .
نکته دیگه ای که باید اضافه کنم اینه که سرکه باعث روشن شدن مو میشه البته سرکه سیب.
PHسرکه بین چهار تا پنجه که اسیدی قوی هست.
امیدوارم مطالب مفید واقع بشن

بسیار عالی و مفید بود =)

(1392/03/13 03:27 ب.ظ)elnaaaz نوشته شده توسط:  ببخشید یک سوال باید مثل ماسک مو به همه موها و کف سر بزنیم یا فقط به ساقه مو مثل نرم کننده منم این مطلب خونده بودم اما جرات نکرده بودم امتحان کنم میگن بهترین مرطوب کننده موهای خشک

بله میتونید مثل ماسک مو بزنید ، به کف سر هم بخوره ایرادی نداره ، فقط زیاد آبکشی کنید .
[تصویر:  140275615918451.jpg]

ارسال: #6
1392/03/13 05:41 ب.ظ -
سعید آفلاین
عمده فروشی لوازم آرایشگاهی

اعتبار: 4

ماسک موها دو نوع هستند بعضی ها نیاز به آبکشی ندارن و باید یک مقداری از موادشون روی پوست سر و ساقه مو بمونه .
فروش کلیه نیازمندی های آرایشگاهی به مناسب ترین قیمت در فروشگاه سعید قیمت ها بصورت عمده فروشی و ارسال به شهرستان ها .
محصولات اپیلاسیون و کاشت ناخن و مژه

کانال تلگرامی محصولات سالنی و آرایشگاهی

از طریق لینک پایین در کانال تلگرامی ما عضو شوید تا از محصولات بازدید کنید .

[تصویر:  Logo_1x.png]

کانال تگرامی فروشگاه محصولات سالنی

تماس تلفنی 09128845844 فقط برای خرید نه کسب اطلاعات

ارسال: #7
1392/03/13 06:31 ب.ظ -
زيبايي رومينا آفلاین
کاندیدای مربیگری

اعتبار: 6

ويتامينه ها بعد از شامپو و ابكشي استفاده ميشه ولي اگر سس را بعد از شامپو استفاده كنيم و شوينده به موهامون نزنيم موهام چرب و كثيف ميمونه
ساريناز جون شما كه استفاده كرديد اگه لطف كنيد طريقه صحيح استفاده را اموزش بديد ممنون ميشم
زيبايي رومينا 09153250528

ارسال: #8
1392/03/14 08:48 ب.ظ -
sarinaz_sara آفلاین
سرپرست سالن زیبایی

اعتبار: 5

سلام عزیزان.من مثل ماسک مو می ذاشتم و بعد یه شامپو ملایم می زدم. 15 دقیقه مکث می کردم و می شستمش
انجام تاتوی ایمن از جمله انواع هاشور (خطی، کرکی، مویی و سه بعدی)،سایه ابرو و تاتوی کادری، رژلب و خط لب، هاشور و بن مژه و خط چشم، رژگونه و اسکلاپ کف سر (پوشش پوست کف سر به حالت مو) برای پنهان کردن کم پشتی و کچلی سر با دستگاه میکروپیگمنتیشن آمیا با مجوز بهداشت در سالن آرایش سارا
همچنین تدریس و اعطای مدرک بین المللی فنی و حرفه ای آرایش دائم به متقاضیان عزیز در آموزشگاه آزاد مراقبت و زیبایی ساریناز (استان اصفهان)
زیر نظر سارا وطن دوست

ارسال: #9
1392/03/20 12:21 ب.ظ -
elnaaaz آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

دوستان من شنیدم برای وینامینه کردن از آب نمک غلیظ استفاده میکنن من خودم زدم و یک آب کم رو موهام گرفتم زیاد نشستم بره مثل وقتی از دریا میاید بیرون موها فر میشه خیلی قشنگه از هرچی دیسپانسر قشنگ تر در میاد
برای ویتامینه شامپو پروتئینه رو با آب نمک غلیظ مخلوط میکنن بعد از 10 دقیقه میشورن

کلا آب نمک غلیظ تنهاشم برای مو مفید هفته ای 2 بار بزنید وز مو سوختگی مو و موخوره رو از بین میبره
آرزو دارم به همه آرزوهایت برسی [تصویر:  heart.gif]

ارسال: #10
1392/03/20 03:09 ب.ظ -
سایه روشن آفلاین
معاونت انجمن

اعتبار: 329

elnaaazجونم نظر شما محترم اما عزیز دلم نمک برای مو مفید نیست آن هم به مقداری که شما فرمودید .
درسته که در ساختمان مو سدیم وجود داره اما نمک زیاد باعث میشه به کراتین مو آسیب برسه برای همین که همون طور که گفتی بعد از استفاده موها فر میشه.
امیدوارم مطالب مفید باشه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.