زمان کنونی: 1395/09/20، 10:06 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #101
1394/09/07 05:25 ب.ظ -
هنرجو آفلاین
عضو انجمن *

**

اعتبار: 0

RE: پاسخ به مشکلات پوستی شما

با سلام. میشه لطفا راهنمایی کنید که این کرم رادیانس اکتیو نوروا در ردیف کدوم محصول نوکس و کدلی دسته بندی میشه؟ و آیا دور چشم همین شرکت هم خوب و در حد دور چشم های پردی ژیوس نوکس و کدلی هست یا نه؟ ممنون

ارسال: #102
1394/09/08 01:09 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

عموما اين كرمها به صورت اختصاصي هستن.ولي مثلا كرم EVEN BRIGHTER شركت اوسرين دو محصول روز و شب داره كه اين محصولات هم مرطوب كننده و هم داراي خاصيت ضدچروك بوده،در ضمن كرم روزش داراي spf 30 بوده.استفاده منظم به طول 12 هفته كاملا واضح و ملموس باعث رفع لك ها شده و صورت بسيار يكدست شده.يا مثلا محصول بعدي از لاين وينوپرفكت كدالي استفاده كنيد،يعني هم سرم هم فلوئيد spf 15 روز و كرم شب بايد استفاده شوند محصولات وينو پرفكت پرفروش ترين ضد لك هاي فرانسه هستند. در مورد دور چشم هم نوروا نوين 3D بسيار عاليه فقط صبور باشيد.

ارسال: #103
1394/09/08 11:19 ب.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 14

"كرم EVEN BRIGHTER شركت اوسرين دو محصول روز و شب داره كه اين محصولات هم مرطوب كننده و هم داراي خاصيت ضدچروك بوده،در ضمن كرم روزش داراي spf 30 بوده.استفاده منظم به طول 12 هفته كاملا واضح و ملموس باعث رفع لك ها شده و صورت بسيار يكدست شده."
این کرمی که گفتید هر دوش باید تهیه کنیم؟ برای افراد بالای 40 سال هم مناسب هست؟ بعدش قیمت هر کدومش اگر ممکن هست بگید چنده؟ ممنون و متشکر

ارسال: #104
1394/09/08 11:36 ب.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

می بخشید قیمت این کرم چنده؟

Caudalie Vinoperfect Radiance Serum Oil Free 30ml

ارسال: #105
1394/09/09 02:42 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/09/09 02:44 ق.ظ، توسط sanam.b. دلیل ویرایش : )
sanam.b آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

با سلام به همه دوستان
من یه دختر ۳۵ ساله هستم و پوستم تا حدود زیادی خشکه .
بهم گفتن که بعداز30 سالگی باید از کرمهای کلاژن ساز برای پوستم استفاده کنم
اما یه سوال:
کرمهای کلاژن ساز چه فرقی با کرمهای سفت کننده پوست صورت دارن؟
مارکهای معتبر برای کرمهای سفت کننده صورت ایرانی کدامند؟من مارکهایی مثل سینره و سی گل و پریم شنیدم اما نمی دونم کدومشون بهترن؟
مارکهای معتبر خارجی در ایران کدامند ؟
راستش من چیزی می خوام که قیمت مناسبی داشته باشه و موثر هم باشه. شما با توجه به تجربه تون چه چیزی رو پیشنهاد می کنید؟

ارسال: #106
1394/09/09 06:11 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/09/09 06:14 ق.ظ، توسط siasiasia. دلیل ویرایش : )
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام،دو كرم اوسرين كه پيشنهاد دازم را هم افراد بالاي 40 سال ميتونن استفاده كنن.البته اگر هدف رفع لك باشه.حدود هر كدوم از اين كرمها بايد 110 هزار تومان باشه،اما اگر لك نداريد از كرمهاي روز و شب هيالورون فيلر همين شركت استفاهده كنيد كه بسيار كامل هستند،هم ضد چروم،ليفتينگ،شفافيت ،شادابي ابرساني....خلاصه كامل هستن.

سرم ضدلك وينو پرفكت كدالي حدود 160 تومن قيمت داره.

ارسال: #107
1394/09/09 06:23 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

در مورد پوست شما چون پوست صورتتون خشكه در نتيجه زودتر افتاده و چروك ميشه،براي اين كار شما بايستي شروع به استفاده از كرمهاي ليفتينگ كنيدمن تو برند هاي ايراني درماليفت و يا درمالاين را بيشتر قبول دارم،سعي كنيد از اين به بعد ابرساني كاملي براي پوست در نظر بگيريد حتما هم زير نور خورشيد نرويد .براي برند هاي خارجي هم من كرم هاي لاين اينوزيتول وژتال ايوروشه را براتون بهتر ميبينم،البته نكتاليس گلنيك هم بسيار مناسبه.

ارسال: #108
1394/09/09 02:26 ب.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

(1394/09/09 06:11 ق.ظ)siasiasia نوشته شده توسط:  سلام،دو كرم اوسرين كه پيشنهاد دازم را هم افراد بالاي 40 سال ميتونن استفاده كنن.البته اگر هدف رفع لك باشه.حدود هر كدوم از اين كرمها بايد 110 هزار تومان باشه،اما اگر لك نداريد از كرمهاي روز و شب هيالورون فيلر همين شركت استفاهده كنيد كه بسيار كامل هستند،هم ضد چروم،ليفتينگ،شفافيت ،شادابي ابرساني....خلاصه كامل هستن.

سرم ضدلك وينو پرفكت كدالي حدود 160 تومن قيمت داره.
من میخواهم برای مادرم بخرم هدف هم رفع لک هست. کرم کدالی بهتره یا اوسرین؟ از اوسرین میشه یه دونش روبخرم؟
سرم کدالی ارزششو داره؟ یه خورده ای گران هستش در ضمن پوست مادرم خیلی حساس هستش و خشک. اگه حساسیت زا نیست همین کدالی رو بخرم.

ارسال: #109
1394/09/10 03:13 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سنشون را نفرموديد و حتي نوع لكه و وسعتش را هم نگفتيد،براي مادر عزيزمون من توصيه ميكنم از سرم ضد لك وينو پرفكت كدالي استفاده كنه هم صبح و هم شب،روزها هم از فلوييد روز پلي فنول و شبها هم از كرم شب پلي فنول استفاده كنه،قبل از كرمهاي روز و شب حتما از سرم استفاده كنه.اين تركيب بسيار عاليست.

ارسال: #110
1394/09/10 02:31 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/09/10 02:36 ب.ظ، توسط صحراء. دلیل ویرایش : )
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

سنشون 48 سال هست.پوستشون خشکه. لکه های ریز قهوه ای روی صورتشون هست از نزدیک وقتی دقت کنی لکه ها معلومن ولی همینجوری زیاد مشخص نیست. راستش مادر میخوان قیمتش مناسب باشه تا 160 خوبه ولی بیشتر نمیتونن هزینه کنن . متشکر

و اینکه میفرمایید قبل از فلوئید سرم رو استفاده کنه یعنی سرم رو زیر فلوئید بزنه؟ یا چند ساعت فاصله باشه بین مصرفشون؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پوستی زیبا با شش روش rooya 2 790 1392/05/19 10:15 ب.ظ
آخرین ارسال: blackiss
  پوستی طلایی با مواد غذایی ghazalak 0 459 1391/11/12 02:15 ق.ظ
آخرین ارسال: ghazalak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.