زمان کنونی: 1395/09/19، 03:37 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #111
1394/09/10 02:44 ب.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 14

RE: پاسخ به مشکلات پوستی شما

اگه مقدوره عکساشون و قیمتشون هم در مجموع چقدره. چون با این برندهایی که می فرمایید هیچ آشنایی ندارم.متشکرم

ارسال: #112
1394/09/12 01:51 ب.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 14

اگه ممکنه مشاور سایت جواب من رو هم بدین ممنون. صفحه ی قبلی و این صفحه. بسیار ممنون

ارسال: #113
1394/09/13 03:52 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/09/13 04:01 ق.ظ، توسط siasiasia. دلیل ویرایش : )
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

[تصویر:  ldi4_img-20151204-wa0000.jpg]

اين سرم وينوپرفكت كدالي هست كه حدودا 160 هزارتومن قيمت داره.ميتونن همين سرم را به تنهايي روز و شب مصرف كنن،مثلا اگر لك هاي غيرمقاوم و كمي داشته باشه خيلي هم خوب جواب ميده.ولي درمان كامل استفاده از لاين كامل وينوپرفكت شركت كدالي است.ابتدا صورت را ميشورن با يك شوينده مناسب بعد مقداري از سرم را با قطره چكان مخصوص روي صورت پخش ميكنن و اروم ماساژ ميدن،به فاصله 5 دقيقه فلوييد روز را روي صورت ميزنيم،اين شيوه در مورد شبها هم كاربرد داره سرمها هميشه باعث ميشن كه كارايي كرم بيشتر بشه و فرد زودتر به نتيجه مورد نظر برسه.قدرت سرمها خيلي بيشتر از كرمهاست و من خودم در بسياري از موارد اگر طرف فقط پول يكي را داشته باشه به ايشان سرم پيشنهاد ميدهم.با توجه به گفته هاي شما و هزينه مورد نظر سرم وينو پرفكت بسيار گزينه مناسبي هست.
شاد و موفق باشيد.

ارسال: #114
1394/09/22 03:34 ب.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

آقای سیا یه چیزی رو میخواستم بپرسم در مورد ضد آفتابها اینکه میگن هر کشوری آب و هوای خاصی داره و باید متناسب با همون آب و هوا ضد آفتاب مصرف کنه علمیه؟ مثلا خیلی ها در موردجنوب ایران میگن اب و هواش به استرالیا نزدیکه پس باید ضد آفتاب استرالیایی استفاده کنی . راستش من جنوب که بودم اینو از خیلیا شنیدم. نمیدونم ضد آفتاب آیا به آب و هوا ربطی داره یا نه ؟
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #115
1394/09/23 02:28 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام به شما همكار گرامي،اصلا وابدا چنين مسئله ايي پايه علمي نداره و فقط ميخوان جنس خودشون را بفروشن.تمامي ضد افتابهايي كه توليد ميشن از استاندارد خاصي پيروي ميكنن،من يادمه چند سال پيش برند هاي ايراني اين مسئله را مطرح كردن كه مثلا ضدافتاب فرانسوي مخصوص اب و هواي معتدل فرانسه هست و براي ايران جواب نميده....كه بعدا مضحك بودن اين مسئله ثابت شد،خورشيد دو نوع اشعه UVA,UVB داره كه برا پوست ضرر دارند حالا برا جلوگيري از ضرر اين اشعه ها تركيبات كاملا مشخص و شناخته شده ايي هست كه همه توليد كنندگان طبق قوانين بين المللي از همون مواد استفاده ميكنند.اين به اين معني نيست كه حالا چون مثلا ايران گرمتره مثل غذا پختن دوز اون مواد را ببريم بالا.الان در دوبي كه بريد همه دارن از ضدافتابهاي فرانسوي ايتاليايي و امريكايي استفاده ميكنند.اين مسئله كلا پايه علمي نداره شما هم جدي نگيريد.من خودم سالها در منطق گرمسير ايران بودم حالا يه وقتي از ضدافتاب ايراني و يه وقتي از فرانسوي استفاده ميكردم.به زندگيتون برسيد.....

ارسال: #116
1394/10/06 09:08 ب.ظ -
شیلان آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 1

باسلام..اقای سیا قبل از هر چیزی از اطلاعات جامع و کاملتون نهایت سپاسگزاری و دارم...یه سوال هم
داشتم..من مدتی میشه ک پوستم شدیدا خشک شده..جوری ک دست میزنم خشکیش کاملا محسوس هستش...پوستم هم روشنه...ممنون میشم راهنمایی کنین

ارسال: #117
1394/10/23 10:56 ب.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

up............................
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #118
1394/10/25 07:31 ب.ظ -
suchasmoon آفلاین
کاربر انجمن

**

اعتبار: 0

سلام من پوستم مناذ باز و یکم جای جوش و یه کوچولو کک مک کم رنگ داره تا حالا نتونستن به یه نتیجه ایده آل از پوست خوب که دوست دارم برسم
اگه ممکنه منو هن راهنمایی کنید
با تشکر

ارسال: #119
1394/10/26 02:53 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام
در مورد سوالات كاربر محترم شيلان
وقتي كه پوستتون اينجوري خشك ميشه بهتر هست يه كم كنجكاو بشيد كه دليلش چيه؟؟؟ ميتونه تغيررات فصلي باشه ميتونه ريشه در رژيم غذايي داشت باشه.....
كرم مرطوب كننده نوتري وژتال ايوروشه را تجربه كنيد.در طول روز هم اسپري اب اورياژ را مكررا استفاده كنيد.اگر براتون مقدوره از شوينده پوست هم از همين لاين نوتري وژتال ايووروشه استفاده كنيد.از حمام كردن با اب داغ اجتناب كنيد و مايعات هم زياد بخورين.در ضمن ميتونيد هفته ايي دوبار از ماسك هاي ابرسان استفاده كنيد.مثلا ماسك اكوا پرس اورياژ خوبه.
شاد و سرزنده باشيد

ارسال: #120
1394/10/26 03:08 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

سلام
در مورد سوالات كاربر محترم suchasmoon
در مورد منافذ باز پوست بهتر هست در ابتدا از يه تونر مناسب استفاده كنيد مثلا تونر اكتيو پيورنس كامفورت زون بسيار عاليه.براي مرطوب كردن هم از هيسه اك مت(mat) اورياژ استفاده كنيد.در واقع يه كرم جمع كننده منافذ هست.براي كك و مك و جاي جوش ها هم از كرم دپي وايت ACM استفاده كنيد كه اين كرم را يك شب در ميان بزنيد به جاي جوش ها و كك و مك ها،زياد هم ماساژ ندين و كرم هم موقع استفاده كم بزنيد.اين كرم را دو ماه مصرف كنيد بعد از اون بايد شروع كنيد به برنامه جديد اين كرم يه جور شروع كار هست و مخصوصا تو رفع كك ومك خيلي موثره ولي درمان مسيري طولاني تر هست.
موفق و سبز باشيد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پوستی زیبا با شش روش rooya 2 790 1392/05/19 10:15 ب.ظ
آخرین ارسال: blackiss
  پوستی طلایی با مواد غذایی ghazalak 0 459 1391/11/12 02:15 ق.ظ
آخرین ارسال: ghazalak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.