زمان کنونی: 1395/09/17، 11:42 ب.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #121
1394/10/30 05:20 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/10/30 05:23 ب.ظ، توسط طنازجون. دلیل ویرایش : )
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

RE: پاسخ به مشکلات پوستی شما

سلام همکار محترم.آقای سیا نظرتون رو راجع به این دو محصول میخواستم بدونم. میخوام بخرم دوتاش رو.
[تصویر:  333v_20160120_150107.jpg]
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #122
1394/10/30 07:47 ب.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

ضمن اینکه کدوم از این دوتا اسکرابها بهترن:

[تصویر:  dh6q_20160120_150325.jpg]

[تصویر:  wfy0_20160120_150249.jpg]
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #123
1394/11/01 02:33 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

سلام سلام
در مورد عكس محصولات كامفورت زون بايد بگم كه كلا محصولات اين شركت در دسته محصولات گران قيمت پوستي دسته بندي ميشن و خب بالطبع كيفيت بسيار بالايي دارن،لاين اكتيو پيور نس محصولاتي مناسب پوست چرب داره كه فوق العاده هستند.مخصوصا فلوييدش برا پوست چرب عاليه،خود من از روزاي اولي كه كامفوت در ايران لانچ شد تحت اموزش اين برند بودم و الان هم در داروخانه و هم در فروشگاه خودم لاين كامل محصولاتش را دارم و يه جورايي كامفورت زوني هستم.با خيال راحت محصولاتش را مصرف كنيد تا كيفيت يه برند اصيل ايتاليايي را درك كنيد.در ضمن اين برند يه لاين كامل پاكسازي داره كه مخصوص ارايشگاههاست و توسط نماينده اين برند در ايران به صورت اختصاصي به ارايشگاههاي زنانه اموزش داده ميشه.و الان در ايران خيلي از ارايشگاههاي مطرح از كابين پاكسازي اين برند استفاده ميكنند كه من چون در اين زمينه به همايشي دعوت نشدم دقيقا نميدونم چي داره ولي اطلاع كامل دارم كه حتي بسياري از كلينيك هاي پزشكان پوست و مو هم دارن از كابين پاكسازي كامفورت استفاده ميكنند.خيلي خوب ميشد كه بتونيد در شهر خودتون در همايش هاي ساليانه مربوط به پاكسازي اين برند شركت كنيد.البته شركت در چنين همايش هاي شرايط خاص خودشو داره و من ميتونم بيشتر كمكتون كنم.كه مثلا ببينم در سالهاي اينده در كدام شهر ها همايش دارند و اصطلاحا خودتونو برسونيد به همايش.در مورد اسكراپ و ماسك پاك كننده هر دوي اين ماركها عالي هستند.محصولات ماريلو بايو محصولات ارگانيك هستند و قيمت بسيار مناسبي دارن.اين محصولات كاملا براي پوستهاي نرمال متمايل به حساس عالي هستن اما در مورد محصولات ميس ادن بايد بگم كه ساخت مراكش هستند اما فرمولاسيون فرانسوي دارن قيمت محصولات اين برند هم پايين هست كه بسيار گزينه مناسبي براي استفاده مداوم هستند.حدودا سي هزار تومان قيمت هر كدوم از محصولاتش هست.ميس ادن بهترين و خالص ترين روغن ارگان جهان را در محصولاتش بكار ميبره به همين خاطر ساخت مراكش هستند.هر دوي اين برندها جز محصولات عمومي با كيفيت مناسب هستند.در اخر خودم به شخصه ماريلو را به ميس ادن ترجيح ميدم ماريلو حتي از ميس ادن هم قيمت هاي بهتري داره.
شاد و موفق باشيد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پوستی زیبا با شش روش rooya 2 790 1392/05/19 10:15 ب.ظ
آخرین ارسال: blackiss
  پوستی طلایی با مواد غذایی ghazalak 0 458 1391/11/12 02:15 ق.ظ
آخرین ارسال: ghazalak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.