زمان کنونی: 1395/09/21، 12:03 ق.ظ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارسال: #41
1392/08/03 09:53 ب.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

RE: مشکلات و بیماریهای پوستی

پس نمیخادلیزرهمون کرموبگیر.آب پیازم استفاده کن
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #42
1392/08/05 01:15 ب.ظ -
طنازجون آفلاین
مدیر روابط عمومی

اعتبار: 181

RE: مشکلات و بیماریهای پوستی

خانوم طنازباپیام ازمن پرسیده بودن چطورمیشه خشکی لب روبرطرف کردکه همینجاجواب میدم.خشکی لب علل فراوانی داره یکیش میتونه خشکی آب وهواباشه یا استفاده ازداروهای پوستی ویاقرص های فشارو... که قابل کاهش یابرطرف شدن هست.طنازشمایه کرم مرطوب کننده لب بگیروهمچنین پمادویتامین آ،د استفاده کن ولی مواظب باش نخوریش.درضمن موقع بیرون رفتن کرم ضدآفتاب لب استفاده کن! مواظب خوبی هات باش عزیزم!
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن، یا به اندازه تلاشت آرزو

ارسال: #43
1393/07/08 03:14 ق.ظ -
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 14

RE: پاسخ به مشکلات پوستی شما

سلام طنازخانوم من دوسه روزه دونه های سیاه روپیشونیم درومده بایدچی استفاده کنم دکترم رفتم گفت خودشون میرن ولی من نمیخوام این شکلی باشم وقتی خودموتوآینه میبینم افسرده میشم.لطفاکمکم کنید.ببخشیدحرف زیا...م.

ارسال: #44
1393/07/08 08:46 ق.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/07/08 12:49 ب.ظ، توسط سعیده بانو. دلیل ویرایش : )
سعیده بانو آفلاین
مربی رنگ و مش

اعتبار: 217

(1393/07/08 03:14 ق.ظ)صحراء نوشته شده توسط:  سلام طنازخانوم من دوسه روزه دونه های سیاه روپیشونیم درومده بایدچی استفاده کنم دکترم رفتم گفت خودشون میرن ولی من نمیخوام این شکلی باشم وقتی خودموتوآینه میبینم افسرده میشم.لطفاکمکم کنید.ببخشیدحرف زیا...م.

خیلی تعجب میکنمچون اگر منظور شما از دونه های سیاه همون جوشهای ریز سر سیاه ست که حتما باید پاکسازی بشه و تخلیه شه چون این جوشها به مرور زیر پوست سفت شده و تبدیل به خال میشه حالا چرا دکتر پاکسازی نکرده جای سوال دارهHuh

[تصویر:  glitter50.gif]

تو را من چشم در راهم شبا هنگام

که می گیرند در شاخ «تلاجن» سایه ها رنگ سیاهی

وزان دل خستگانت راست اندوهی فراهم؛

تو را من چشم در راهم.

شبا هنگام ، در آن دم که بر جا، درّه ها چون مرده ماران خفتگان اند؛

در آن نوبت که بندد دست نیلوفر به پای سرو کوهی دام.

گرم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمی کاهم؛

تو را من چشم در راهم .

ارسال: #45
1393/07/18 03:36 ب.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

شما در وهله اول باید به پزشک پوست مراجعه کنید مشکل شما با لیزر حل میشه.اصلا نگران نباشین.

ارسال: #46
1393/07/19 02:20 ق.ظ -
Yapraq آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

در مورد جوشهایی که تبدیل به خال میشن چه توصیه ای دارید؟ با آب پیاز میشه از بین بردشون؟ آب پیاز باید بخور داده بشه یا میتونیم مستقیم روی خال استفاده کنیم؟

ارسال: #47
1393/07/19 03:15 ب.ظ -
_مرجان_ آفلاین
مربی میکاپ و شینیون

اعتبار: 291

(1393/07/19 02:20 ق.ظ)Yapraq نوشته شده توسط:  در مورد جوشهایی که تبدیل به خال میشن چه توصیه ای دارید؟ با آب پیاز میشه از بین بردشون؟ آب پیاز باید بخور داده بشه یا میتونیم مستقیم روی خال استفاده کنیم؟
آب پیاز رو با پنبه روی صورتتون بمالید. از دم کرده بابونه به صورت روزانه بر روی پوستتون استفاده کنید
منظورتون از خال اینه که جوشتون رو تخلیه کردین تبدیل به لک شده یا جوش های سر سیاه سفت شده و الان به شکل خال در اومده.
اگه اولی باشه در حالت عادی این لکه بین 3 تا 4 هفته از بین میره. در غیر اینصورت میتونین از کرم رژورم استفاده کنید. در حالت دوم با چند بار پاکسازی از بین میره.
در هر صورت از بخور آب پیاز استفاده نکنید فکر کنم باعث سوزش چشمها بشه.
سالن مه رو
رشت. حاجی آباد09112308396

ارسال: #48
1393/07/21 12:24 ق.ظ -
Yapraq آفلاین
هنرجوی رشته زیبایی

**

اعتبار: 3

(1393/07/19 03:15 ب.ظ)مرجان. نوشته شده توسط:  آب پیاز رو با پنبه روی صورتتون بمالید. از دم کرده بابونه به صورت روزانه بر روی پوستتون استفاده کنید
منظورتون از خال اینه که جوشتون رو تخلیه کردین تبدیل به لک شده یا جوش های سر سیاه سفت شده و الان به شکل خال در اومده.
اگه اولی باشه در حالت عادی این لکه بین 3 تا 4 هفته از بین میره. در غیر اینصورت میتونین از کرم رژورم استفاده کنید. در حالت دوم با چند بار پاکسازی از بین میره.
در هر صورت از بخور آب پیاز استفاده نکنید فکر کنم باعث سوزش چشمها بشه.

مرسی از راهنماییتون
قبلا رو صورتم هیچ خالی نداشتم ولی حالا دارم که کوچیک و سطحی هستن و فکر میکنم جوش بودن و حالا خال شدن و البته از بین نمیرن، اگه از پماد ترتینوئین استفاده کنم ضرری داره (لایه برداره)؟ لایه بردار گیاهی هم وجود داره؟
یه سوال دیگه هم داشتم در مورد موهای زیرپوستی، روی چانه ام هم دو تا موی ضخیم زیرپوستی وجود داره که سطحی نیستن، در این مورد چه راه حلی پیشنهاد میدین؟
ببخشید زیادی سوال میپرسم

ارسال: #49
1393/07/21 02:13 ق.ظ -
siasiasia آفلاین
مشاور پوست و زیبایی

اعتبار: 105

توصیه میکنم حتما پیش پزشک متخصص پوست برید.در مورد موهای زیر پوستی لوسیون اکسفولیاک خیلی خوب جواب میده.

ارسال: #50
1393/07/21 01:06 ب.ظ - (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/07/21 01:08 ب.ظ، توسط صحراء. دلیل ویرایش : )
صحراء آفلاین
هنرجوی فعال رشته زیبایی

اعتبار: 14

سلام خانم سیاسیاسیا جون ببخشیدچندتاسوال دارم:من پوست صورتم خیلی چربه وزیااااادجوش میزنه.هم سرسیاه هم زیرپوستی هم جوش قرمز.روی گونه وپیشونیم منافذباززیادهست.اطراف بینیم هم همیشه قرمزهست.دکتررفتم گفته درماتیت سبوره داری وداروی ضدقارچ داده که اثری نکرده.البته زخم نداره فقط قرمزه وبعضی وقتامیخاره.دکترزیادرفتم متخصص پوست ولی بی فایده.خواستم بدونم چجوری پوستم به حالت قبلش برمیگرده.آخرین نسخه ای که رفتم ضدآفتاب بدون چربی مای داده که بدترپوستم روچرررب ترکرد!!!!

ببخشیدزیادسوال پرسیدم.چون اینجااصلاداروخونه هامشاورپوست ندارن بعضیاشون دارن که هرچی میپرسی میگه نمدونم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پوستی زیبا با شش روش rooya 2 790 1392/05/19 10:15 ب.ظ
آخرین ارسال: blackiss
  پوستی طلایی با مواد غذایی ghazalak 0 459 1391/11/12 02:15 ق.ظ
آخرین ارسال: ghazalak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما
گروه انجمن تخصصی آرایشگران در فروردین ماه سال 1391 با هدف ایجاد یک فضای مناسب برای آموزش مهارت های رشته آرایشگری بانوان آغاز به کار کرد . این گروه همواره در تلاش است تا با یاری خداوند گامی هرچند ناچیز در این زمینه بردارد .
هدیه ما به کاربران
1هدیه 2هدیه 3هدیه هدیه4

ما را دنبال کنید: social social social social social

با افتخار ، نیرو گرفته از دانش و هنر ایرانیان .
طراحی قالب سایت توسط : وی بی پرو - تبدیل به MyBB توسط Azul - GreyWolf

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.